Αγορά Oral Minoxidil

Ligref

New Member
Καλησπέρα φόρουμ! Βρίσκομαι Κρήτη, γνωρίζει κανείς από που μπορούμε να παραγγείλουμε oral minoxidil 2.5mg;

Όσα εκ των φαρμακείων που ρώτησα στο νησί δεν ασχολούνται.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ligref

New Member
Να συμπληρώσω πως μου προκαλεί εντύπωση μια σχετικά διαδεδομένη ουσία, είναι δυσεύρετη στη στερεή της (oral) μορφή.
 

Flag17

Well-Known Member
εγώ παίρνω από φαρμακείο στο κερατσινι 20ε οι 100 κάψουλες 2.5mg και στέλνει και επαρχία αν πληρώσετε τα μεταφορικά
 

Marios1982

Well-Known Member
εγώ παίρνω από φαρμακείο στο κερατσινι 20ε οι 100 κάψουλες 2.5mg και στέλνει και επαρχία αν πληρώσετε τα μεταφορικά
5 mg είναι η δόση που προτείνει ο Λορέντσο. Μπορείς να τοις ρωτήσεις αν μπορούν να κάνουν; Είμαστε σίγουροι ότι τη φτιάχνουν σωστα;;,
 

Flag17

Well-Known Member
5 mg είναι η δόση που προτείνει ο Λορέντσο. Μπορείς να τοις ρωτήσεις αν μπορούν να κάνουν; Είμαστε σίγουροι ότι τη φτιάχνουν σωστα;;,
ναι κάνουν και 5mg αλλά δεν ξέρω την τιμή, νομίζω καλύτερα πάντως αν δεν έχεις πάρει να ξεκινήσεις με 2.5 και αν δεν είσαι οκ να πας 5
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

orange

Member
όπως γράφει και ο Leoo αν μπορείς γράψε μας περαιτέρω στοιχεία ώστε να μπορέσουμε να παραγγείλουμε
 

orange

Member
τελικά δίνει στην Αθήνα, στο Ομήρου 21α στα 12€ και στέλνει με κουριερ με +5€. Τώρα πρέπει να αποφασίσω τι χάπι να πάρω, 1.25mg, 2.5mg, ή 5mg
 

orange

Member
ναι ξεχασα, 60 καψουλες μου ειπε οτι θα έχει όποιο και να πάρω και ίδια τιμή ασχέτος περιεκτικότητας mg
 

Marios1982

Well-Known Member
Παιδιά ο Λορέντσο λέει 5 mg. Μετά από 13 μήνες regaine θέλω να το αλλάξω σε χάπι. Αυτό το φαρμακείο Ομήρου που ακριβώς είναι; Κολωνάκι; Παραγγελία για να τα στείλει πως μπορώ να κάνω; Τηλεφωνικώς γίνεται;
 
Μπλουζα