James - Hair System 24/8

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ορίστε και οι πιο κοντινές του hairline.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220925_162000_com.android.gallery3d_edit_558760140691300.jpg
    Screenshot_20220925_162000_com.android.gallery3d_edit_558760140691300.jpg
    212.1 KB · Προβολές: 249
  • Screenshot_20220925_162001_com.android.gallery3d_edit_558750897037134.jpg
    Screenshot_20220925_162001_com.android.gallery3d_edit_558750897037134.jpg
    195.8 KB · Προβολές: 230
  • Screenshot_20220925_162003_com.android.gallery3d_edit_558741834440261.jpg
    Screenshot_20220925_162003_com.android.gallery3d_edit_558741834440261.jpg
    206.1 KB · Προβολές: 219
  • Screenshot_20220925_162006_com.android.gallery3d_edit_558734374487137.jpg
    Screenshot_20220925_162006_com.android.gallery3d_edit_558734374487137.jpg
    266.3 KB · Προβολές: 246

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Γαμώ είναι ρε! Αν ο άλλος δεν είναι καραφλάκιας/νοργουντομουρλός, ούτε και θα σκεφτεί ή θ'ασχοληθεί πως μπορεί να είσαι έστω και υποψία καραφλός.
 

giannis1991

Well-Known Member
Αδερφέ μου μια χαρά είναι το σύστημα με τα καλά και τα κακά του...Ήθελα να σου γράψω και όταν είπες ότι σκέφτεσαι να το φορέσεις αλλα θα σου πω τώρα την άποψη μου(όχι ως προς το αισθητικό αλλά ως προς τη φιλοσοφία)..
Αρχικά όλοι να ξέρεις έχουν διαφορετική άποψη για την τριχόπτωση...Για αυτο βλέπεις διαφορετική προσέγγιση, αντιμετώπιση κτλπ από τον καθενα...Αυτό προκύπτει από πολλούς παράγοντες...Κυριοι παράγοντες για μένα είναι πολλοί όπως η ηλικία,το "ψώνιο",το κατά πόσο σου χαλάει τη μόστρα γιατί σε κάποιους στρογγυλό κέφαλους μελαμψόυς ταιριάζει ,με ποιο τρόπο -nw καραφλιαζεις και άλλοι πολλοί αλλά ας μην επεκταθω...
Εγώ θα σου πω ότι σε νιώθω καθώς από τα 15 χάνω μαλλιά...Μέσα στην ατυχία μου και με αρκετές άστοχες επιλογές μέχρι πρότινος ήμουν τυχερός ως προς το ότι με πήγε αργά στα τόσα χρόνια ...Αλλά εγώ επειδή μπορώ να νιώσω το "κόψιμο" των γονάτων που κατά καιρούς θα σε έχει πιάσει,τις χιλιάδες σκέψεις και αποφάσεις που θα έχεις κάνει στο μυαλό σου και όλη αυτήν την κούραση να "βρωμιζεις" το μυαλό σου με σκέψεις καράφλας μπαίνοντας σε ένα φόρουμ αντί το λιγότερο να αγνοείς την ύπαρξη του θα σου δώσω μια συμβουλή...
Όταν θα κουραστείς κάποια στιγμή από το σύστημα καθώς θα φτάσεις σε ένα σημείο πραγματικά να το υπηρετείς αλλά και να μην κάνεις πράγματα που γουστάρεις επειδή θα το φοράς,θα πρέπει να είσαι έτοιμος για άλλες λύσεις και ίσως με την προϋπόθεση ότι θα πρέπει να εκτεθείςεστω και για λιγο...Στο λέω ως χρήστης τοπικ που στην αρχή είχα μείνει εκστασιασμένος και πέταγα στα σύννεφα αλλά τώρα θέλω σαν τρελός να το κόψω και το έχω σιχαθει...
Το σύστημα είναι πολύ καλό και εύχομαι να το χαρείς και να έχεις την εσωτερική γαλήνη που αξίζεις!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γαμώ είναι ρε! Αν ο άλλος δεν είναι καραφλάκιας/νοργουντομουρλός, ούτε και θα σκεφτεί ή θ'ασχοληθεί πως μπορεί να είσαι έστω και υποψία καραφλός.
Μόνος σου και μετά όλοι εμείς οι υπόλοιποι. Το έχεις πάει αλλού αδερφέ ! Καλή φύτρωση σου εύχομαι !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αδερφέ μου μια χαρά είναι το σύστημα με τα καλά και τα κακά του...Ήθελα να σου γράψω και όταν είπες ότι σκέφτεσαι να το φορέσεις αλλα θα σου πω τώρα την άποψη μου(όχι ως προς το αισθητικό αλλά ως προς τη φιλοσοφία)..
Αρχικά όλοι να ξέρεις έχουν διαφορετική άποψη για την τριχόπτωση...Για αυτο βλέπεις διαφορετική προσέγγιση, αντιμετώπιση κτλπ από τον καθενα...Αυτό προκύπτει από πολλούς παράγοντες...Κυριοι παράγοντες για μένα είναι πολλοί όπως η ηλικία,το "ψώνιο",το κατά πόσο σου χαλάει τη μόστρα γιατί σε κάποιους στρογγυλό κέφαλους μελαμψόυς ταιριάζει ,με ποιο τρόπο -nw καραφλιαζεις και άλλοι πολλοί αλλά ας μην επεκταθω...
Εγώ θα σου πω ότι σε νιώθω καθώς από τα 15 χάνω μαλλιά...Μέσα στην ατυχία μου και με αρκετές άστοχες επιλογές μέχρι πρότινος ήμουν τυχερός ως προς το ότι με πήγε αργά στα τόσα χρόνια ...Αλλά εγώ επειδή μπορώ να νιώσω το "κόψιμο" των γονάτων που κατά καιρούς θα σε έχει πιάσει,τις χιλιάδες σκέψεις και αποφάσεις που θα έχεις κάνει στο μυαλό σου και όλη αυτήν την κούραση να "βρωμιζεις" το μυαλό σου με σκέψεις καράφλας μπαίνοντας σε ένα φόρουμ αντί το λιγότερο να αγνοείς την ύπαρξη του θα σου δώσω μια συμβουλή...
Όταν θα κουραστείς κάποια στιγμή από το σύστημα καθώς θα φτάσεις σε ένα σημείο πραγματικά να το υπηρετείς αλλά και να μην κάνεις πράγματα που γουστάρεις επειδή θα το φοράς,θα πρέπει να είσαι έτοιμος για άλλες λύσεις και ίσως με την προϋπόθεση ότι θα πρέπει να εκτεθείςεστω και για λιγο...Στο λέω ως χρήστης τοπικ που στην αρχή είχα μείνει εκστασιασμένος και πέταγα στα σύννεφα αλλά τώρα θέλω σαν τρελός να το κόψω και το έχω σιχαθει...
Το σύστημα είναι πολύ καλό και εύχομαι να το χαρείς και να έχεις την εσωτερική γαλήνη που αξίζεις!
Τιμή μου το σχόλιο σου Γιάνναρε μου ! Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ! Εύχομαι η φύτρωση να αγγίξει το 110 % γιατί το αξίζεις αδερφέ μου !
 

Georgie

Well-Known Member
Το θέμα φίλε Legwg είναι να κάνεις αυτό που θέλεις .
Μπράβο σου που το κατάφερες .
Το πώς θα το υποστηρίξεις μέσα στα χρόνια είναι δικό σου θέμα .
Το πιο σημαντικό είναι να χτίσεις αυτοπεποίθηση, έτσι θα υποστηρίξεις και το σύστημα , και τη μεταμόσχευση και τη φαλάκρα και ότι άλλο.
Κανένα μαλλί δε σε κάνει μάγκα αν δεν είσαι ήδη.
Καλή συνέχεια και μη ρωτάς κανένα , κάνε αυτό που σε κάνει να νιώθεις ωραία.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το θέμα φίλε Legwg είναι να κάνεις αυτό που θέλεις .
Μπράβο σου που το κατάφερες .
Το πώς θα το υποστηρίξεις μέσα στα χρόνια είναι δικό σου θέμα .
Το πιο σημαντικό είναι να χτίσεις αυτοπεποίθηση, έτσι θα υποστηρίξεις και το σύστημα , και τη μεταμόσχευση και τη φαλάκρα και ότι άλλο.
Κανένα μαλλί δε σε κάνει μάγκα αν δεν είσαι ήδη.
Καλή συνέχεια και μη ρωτάς κανένα , κάνε αυτό που σε κάνει να νιώθεις ωραία.
Είσαι τυπάρα Georgie . Να σαι πάντα καλά και σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια. Να απολαύσεις και εσύ με το καλό τη νέα σου μαλλούρα η οποία είμαι βέβαιος θα είναι ακόμη καλύτερη και των προσδοκιών σου ;)
 

thatcher

Active Member
Υπάρχει αξιόλογο hair system όπου να μην τοποθετείτε με κόλλα; Δηλαδή να στερεώνεται με κάποιο λάστιχο ή κάτι αντίστοιχο; (Δεν περιμένω να έχει την ίδια αντοχή σε δυνατό αέρα κλπ σαφώς)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Υπάρχει αξιόλογο hair system όπου να μην τοποθετείτε με κόλλα; Δηλαδή να στερεώνεται με κάποιο λάστιχο ή κάτι αντίστοιχο; (Δεν περιμένω να έχει την ίδια αντοχή σε δυνατό αέρα κλπ σαφώς)
Απ'οσο ξέρω όχι φίλε μου.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ανεβάζω και κάποιες πανοραμικές να υπάρχουν.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221012_160119_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221012_160119_com.android.gallery3d.jpg
    909.7 KB · Προβολές: 137
  • IMG_20221011_165538_edit_1155383361311719.jpg
    IMG_20221011_165538_edit_1155383361311719.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 131
  • IMG_20221012_154126_edit_1155346633633600.jpg
    IMG_20221012_154126_edit_1155346633633600.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 135

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

m3e36

Active Member
James κανενα παραπονο απο το σύστημα?
Νιωθεις καποια ενόχληση?καταλαβαινεις οτι φορας κάτι?σε ενοχλει σε φαγουριζει σε σφίγγει η δε νιωθεις απολύτως τιποτα?
Καθαρισμο και αλλαγη κανεις καθε 5 μερες η το αυξήσες το διαστημα?
Όταν το βγαζεις ολα καλα το δέρμα απο κατω?
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
James κανενα παραπονο απο το σύστημα?
Νιωθεις καποια ενόχληση?καταλαβαινεις οτι φορας κάτι?σε ενοχλει σε φαγουριζει σε σφίγγει η δε νιωθεις απολύτως τιποτα?
Καθαρισμο και αλλαγη κανεις καθε 5 μερες η το αυξήσες το διαστημα?
Όταν το βγαζεις ολα καλα το δέρμα απο κατω?
Καλησπέρα αδερφέ. So far so good. Η εμπειρία μου είναι πιο θετική από αυτό που περίμενα πριν ξεκινήσω. Όχι δεν νιώθω ότι φοράω κάτι καθώς η βάση είναι τόσο λεπτή και ελαφριά που είναι αδύνατο να αισθανθείς το οτιδήποτε. Φαγουρίτσα υπάρχει στο ίδιο επίπεδο όπως πριν, θα ξύσω το κεφάλι μου κάποιες φορές μέσα στη μέρα αλλά είναι φυσιολογικό και χωρίς το σύστημα το ίδιο συνέβαινε. Αλλαγές κάνω μία φορά κάθε 4 - 6 ημέρες. Μια χαρά το δέρμα ναι, στην αρχή θυμάμαι είχα κοκκινίλες αλλά τώρα τίποτα. Το μόνο παράπονο που έχω είναι από εμένα καθώς λόγω απειρίας έχω μαδήσει το σύστημα παραπάνω απ'όσο θα έπρεπε και του έχω στερήσει ζωή. Βέβαια, αναπόφευκτο ήταν αυτό καθώς έπρεπε να μάθω και εγώ να ζω μαζί του.
 

Rhcp

Member
Δεν ξέρω σε τι φάση είσαι σε θέμα τριχόπτωσης και τι περιθώρια βελτίωσης έχεις αλλά έχεις σκεφτεί να το πας μόνιμα? Δηλαδή αν είναι να κάνεις ΜΜ με το αποτέλεσμα ανάλογο με το πρόβλημα σου και να πρέπει να παιρνεις φινα για μια ζωή, συν το άγχος τριχόπτωσης που θα υπάρχει πάντα το να κρατήσεις το hairsystem δεν μου φαίνεται και τόσο άσχημο.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@Legwg James πως βλέπεις την πρόοδο της θεραπείας τώρα που τα ξυρίζεις συνέχεια? Φαίνεται?
Σταθερός είμαι και ευχαριστώ να λέω. Είδαν τα μάτια μου προχθές τρομακτικά πράγματα αλλά τα κρατάω για το νήμα της φιναστερίδης. Η εξέλιξη του προβλήματος έχει παγώσει και αντ΄αυτού το μαλλί είναι σε μία σταθερή κατάσταση.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν ξέρω σε τι φάση είσαι σε θέμα τριχόπτωσης και τι περιθώρια βελτίωσης έχεις αλλά έχεις σκεφτεί να το πας μόνιμα? Δηλαδή αν είναι να κάνεις ΜΜ με το αποτέλεσμα ανάλογο με το πρόβλημα σου και να πρέπει να παιρνεις φινα για μια ζωή, συν το άγχος τριχόπτωσης που θα υπάρχει πάντα το να κρατήσεις το hairsystem δεν μου φαίνεται και τόσο άσχημο.
Το μόνιμα είναι γενικό και μεγάλη λέξη. Για την ώρα θέλω να το τρέξω έτσι και με ''κατηγορώ'' που το άργησα και τόσο. Στερήθηκα πράγματα που είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να τα στερείται ένα 18χρονο και 19χρονο αγόρι και εώς ότου νιώσω πως πήρα πίσω στο 100 % αυτό που χρειαζόμουν θα παίζω μπάλα με συστήματα. Φίλε μου το μόνο άσχημο που έχουν τα συστήματα είναι το κόστος τους. Βέβαια αυτά αλυσίδα είναι. Αν ήταν πιο φθηνά δε θα ήταν και τέτοιου επιπέδου.
 

Rhcp

Member
Το μόνιμα είναι γενικό και μεγάλη λέξη. Για την ώρα θέλω να το τρέξω έτσι και με ''κατηγορώ'' που το άργησα και τόσο. Στερήθηκα πράγματα που είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να τα στερείται ένα 18χρονο και 19χρονο αγόρι και εώς ότου νιώσω πως πήρα πίσω στο 100 % αυτό που χρειαζόμουν θα παίζω μπάλα με συστήματα. Φίλε μου το μόνο άσχημο που έχουν τα συστήματα είναι το κόστος τους. Βέβαια αυτά αλυσίδα είναι. Αν ήταν πιο φθηνά δε θα ήταν και τέτοιου επιπέδου.
Σε νιώθω και γω 22 είμαι και ένα χρόνο τωρα κουρεύομαι τέρμα γουλί για να μην φαίνεται η αραίωση 6-7 μέρες να περάσουν ντρέπομαι να βγω. Πολύ καλό το αποτέλεσμα άμα μπορούσα θα το κανα σιγουρα
 

nick90

Well-Known Member
Το μόνιμα είναι γενικό και μεγάλη λέξη. Για την ώρα θέλω να το τρέξω έτσι και με ''κατηγορώ'' που το άργησα και τόσο. Στερήθηκα πράγματα που είναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να τα στερείται ένα 18χρονο και 19χρονο αγόρι και εώς ότου νιώσω πως πήρα πίσω στο 100 % αυτό που χρειαζόμουν θα παίζω μπάλα με συστήματα. Φίλε μου το μόνο άσχημο που έχουν τα συστήματα είναι το κόστος τους. Βέβαια αυτά αλυσίδα είναι. Αν ήταν πιο φθηνά δε θα ήταν και τέτοιου επιπέδου.
Πάντως φίλε από τότε που έβαλες το σύστημα φαίνεται σαν να βρήκες "την υγειά σου" και την ησυχία σου, σε σχέση με πριν που αγχωνόσουν για τα μαλλιά και δεν έβλεπες να τα βελτιώνουν οι θεραπείες και δεν μπορούσες να μπεις κ για μμ αφού ησουν νεος...Πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό να στερείσαι πράγματα που κανουν άλλοι στην ηλικία σου και εσύ να σκέφτεσαι τι θα κάνεις με τα μαλλιά σου .
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πάντως φίλε από τότε που έβαλες το σύστημα φαίνεται σαν να βρήκες "την υγειά σου" και την ησυχία σου, σε σχέση με πριν που αγχωνόσουν για τα μαλλιά και δεν έβλεπες να τα βελτιώνουν οι θεραπείες και δεν μπορούσες να μπεις κ για μμ αφού ησουν νεος...Πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό να στερείσαι πράγματα που κανουν άλλοι στην ηλικία σου και εσύ να σκέφτεσαι τι θα κάνεις με τα μαλλιά σου .
Έτσι είναι. Έχω instantly αυτό που θέλω και ζω τη ζωή μου κανονικά γεμάτος αυτοπεποίθηση. Γενικα τα συστήματα τα θεωρώ παρεξηγημένα και από την κοινωνία αλλα άλλο κομμάτι αυτό...
 
Μπλουζα