Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

seeker

Verified MM member
Τι λετε βρε παιδια.
Σιγα μην σκεφτω στα 60 αν φυγει ενα κομματια απο τα μεταμοσχευμενα δηλαδη τωρα ειμαι 43 και απο τα 33 εκανα την πρωτη μεταμοσχευση ηδη ειμαι με μαλλια ακομη μετα δεκα χρονια με 2 μεταμοσχευσεις που εκανα. Τωρα αν χαθουν καποια και φαινομαι χαλια οπως λετε τουλαχιστον δεν θα ηταν απο τα 33 μου. Ας τα εχω και 20 χρονια τουλαχιστον αυτα τα 20 θα ηταν με μαλλι αντι για τελος φαλακρος.
Συμφωνω με John. Δεν μπορω να κανω ΜΜ και να σκεφτομαι τα 60 που μπορει να χω πεθανει στην τελικη. Με 2 μεταμοσχευσεις στα 30-35 και στα 40-45 ο μεσος NW5 καραφλας ειναι καλυμμενος και με μαλλια απο τα 30 εως τα 50. Απο κει και περα ο,τι καλυτερο συμβει απλα ειναι bonus.
 

Georgie

Well-Known Member
Εννοείται ότι όταν μπαίνεις σκέφτεσαι το τώρα.
Το θέμα είναι να ξέρεις που βαδίζεις, δηλαδή πλάνο και θεραπεία .
Ορισμένοι είναι τυχεροί και τη γλυτώνουν , πάρα πολλά όμως τα παραδείγματα όπου πετυχημένο αποτέλεσμα δε διατηρήθηκε για πολύ καιρό.
Όσο σε απασχολούν τα μαλλιά και η εμφάνιση στα 20, το ίδιο θα σε απασχολεί και στα 30 στα 40 στα 50 + .
Εκτός και αν παραιτηθείς οπότε πάσο .
 

tol

Well-Known Member
Ο Γεωργίου πόσα χρεώνει 2.50€ το graft η περισσοτερα;

Σε καμια περιπτωση τοσο ακριβα, φιλε μου.
Περιμενε να σου απαντησουν οι γνωστες (εννοω ατομα που εκαναν ή θα κανουν μμ στον κ. Γεωργιου), αλλά η τιμη νομιζω ειναι κατω απο τα 2 ευρω.
 

JimKan1

Well-Known Member
Ο Γεωργίου πόσα χρεώνει 2.50€ το graft η περισσοτερα;
Φιλε μπορεις να παρεις ενα τηλεφωνο η να στειλεις ενα μειλ να ρωτησεις, 2 λεπτα υποθεση ειναι, απ οτι θυμαμαι γυρω στα 1,5 με 2 € ειναι που κατα την αποψη μου ειναι πολυ καλη τιμη για τα τις ικανοτητες και τα αποτελεσματα του συγκεκριμενου γιατρου
 

jimys

Member
δεν ήθελα να ανοίξω νέο νήμα για μια απλή ερώτηση επειδή καιρό σκέφτομαι τη μμ, και συγκεκριμένα στην ahc.το νήμα αυτό με βοήθησε πολύ... οπότε θα ρωτήσω εδώ,, μετά τη μμ στο 20 ήμερο που αρχίζουν να πέφτουν τα μμ μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τοπικ κλπ ; ή θα κάνουν κακό;
 

JimKan1

Well-Known Member
δεν ήθελα να ανοίξω νέο νήμα για μια απλή ερώτηση επειδή καιρό σκέφτομαι τη μμ, και συγκεκριμένα στην ahc.το νήμα αυτό με βοήθησε πολύ... οπότε θα ρωτήσω εδώ,, μετά τη μμ στο 20 ήμερο που αρχίζουν να πέφτουν τα μμ μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τοπικ κλπ ; ή θα κάνουν κακό;
Καλο ειναι να ανοιξεις νημα

Και αλλαξε avatar αυτο ειναι πιασμενο @Stratos χαχα


Γενικα το δερμα στην περιοχη της εμφυτευσης θελει τουλαχιστον 5-6 μηνες για να θεραπευτει τελειως, καλο ειναι να ρωτησεις τον γιατρο που θα σου κανει την μμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα