ΜΜ από τον αξιόλογο Γιατρό Μιχάλη Γεωργίου της MHRC...

Να μην άνοιγες νήμα τότε..δεν σε υποχρέωσε κανένας..αν δεν ξέρεις πως ανοίγεται ένα νήμα και τι (απαιτήσεις) έχει αυτό,τότε θα έπρεπε να ρωτήσεις εξαρχής τι χρειάζεται να κάνεις..μια φωτό πριν και μετά δεν λέει απολύτως τπτ..φόρουμ είμαστε ,όχι σελίδα από κλινική που απλά δείχνει πριν μετά μόνο, παραμυθιαζοντας το κοινό ..και φταις και θα μας την πεις κιόλας..όσο αερατος θέλω είμαι τι είσαι εσύ,παράθυρο και με κόβεις επειδή έκλεισες?
Υ.γ
Για ποια κεφαλή μιλάς? Παπάκι είσαι και φοράς κεφαλή?τι κεφαλή είναι?takegawa? Ως γνήσιος καγκουρακος ,ο μικρός αερατος είχε


μια τετοια στο παπακιον του πριν πολλά χρόνια.!!! Τι μου θύμισες.!!!
Τι λες Κύριε Αέρατε μήπως θες να βγάλω και εισιτήρια να έρθω να με επιτηρήσεις από κοντά αν έχει γίνει καλή δουλειά στην Κεφαλή μου την Takegawa... Σίγουρα εσύ θα είσαι εγγεγραμμένος σε χιλιάδες φόρουμ για μηχανές αυτοκίνητα κτλ και έχει μπερδευτεί...Ναι δεν

να ανοίγω νήμα γιατί δεν έχω τιςμμκ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ναι δεν ξέρω να ανοίγω νήμα γιατί δεν έχω τις πλούσιες γνώσεις σου....Ουτε τον ελεύθερο χρόνο που έχεις εσύ...Αυτή τη βοήθεια μπόρεσα αυτή έστειλα...Αν δεν σου αρέσει υπάρχουν καλύτερα νήματα να διαβάσεις...
 

aeratos28

Just aeratos
απλά απορία για το ποιος ο λόγος της ((παρουσίασης)) και καλά αναρωτήθηκα..πιο πολύ να βγάλεις την υποχρέωση δείχνει και όχι παρουσίαση .όταν μπαίνεις κάπου και κανεις κάτι,καλό είναι να ρίξεις μια ματιά πως το έχουν κάνει άλλοι,για να το κάνεις και εσύ με τον ίδιο τρόπο.σε φόρουμ μπήκες αν δεν το κατάλαβες..τώρα όλα τα άλλα που λες ,αδιάφορα και φλύαρα ..για ελεύθερους χρόνους και παπατζα νιντζα..πολυμήχανοι Οδυσσέες όλοι που δεν έχετε χρόνο ..anyway πολλά είπαμε νομίζω..που δεν χρειάζεται
Τι λες Κύριε Αέρατε μήπως θες να βγάλω και εισιτήρια να έρθω να με επιτηρήσεις από κοντά αν έχει γίνει καλή δουλειά στην Κεφαλή μου την Takegawa... Σίγουρα εσύ θα είσαι εγγεγραμμένος σε χιλιάδες φόρουμ για μηχανές αυτοκίνητα κτλ και έχει μπερδευτεί...Ναι δεν

να ανοίγω νήμα γιατί δεν έχω τιςμμκ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χέστηκα κιόλας..απλά απορία για το ποιος ο λόγος της ((παρουσίασης)) και καλά αναρωτήθηκα..πιο πολύ να βγάλεις την υποχρέωση δείχνει και όχι παρουσίαση .όταν μπαίνεις κάπου και κανεις κάτι,καλό είναι να ρίξεις μια ματιά πως το έχουν κάνει άλλοι,για να το κάνεις και εσύ με τον ίδιο τρόπο.σε φόρουμ μπήκες αν δεν το κατάλαβες..τώρα όλα τα άλλα που λες ,αδιάφορα και φλύαρα ..για ελεύθερους χρόνους και παπατζα νιντζα..πολυμήχανοι Οδυσσέες όλοι που δεν έχετε χρόνο ..anyway πολλά είπαμε νομίζω..που δεν χρειάζεται
Αυτό ακριβώς παρά πολλά είπαμε....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

danceworld_2001

Well-Known Member
Παιδιά ο Σάκης είναι πολύ τίμιο και αγνό παιδί, κανένας γιατρός δεν του ζήτησε καταρχάς να παρουσιάσει, από την χαρά του ο ίδιος και του είπα και εγώ φυσικά ναι για να δώσει λίγο feedback στο φόρουμ που λείπει τελευταία, έστω και μεταχρονολογημένα, ο Μιχάλης δεν ασχολείται με αυτά, ο Σάκης μου μιλάει τακτικά στο fb, κάθε μέρα μου έστελνε γεμάτος αγωνία, το αποτέλεσμα του είναι τρομερό και έχει τρίχα γαιδούρι.... Σάκη βάλε καμιά σωστή φωτο να σε καμαρώσουμε και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που πήγες καλά!
 
Παιδιά ο Σάκης είναι πολύ τίμιο και αγνό παιδί, κανένας γιατρός δεν του ζήτησε καταρχάς να παρουσιάσει, από την χαρά του ο ίδιος και του είπα και εγώ φυσικά ναι για να δώσει λίγο feedback στο φόρουμ που λείπει τελευταία, έστω και μεταχρονολογημένα, ο Μιχάλης δεν ασχολείται με αυτά, ο Σάκης μου μιλάει τακτικά στο fb, κάθε μέρα μου έστελνε γεμάτος αγωνία, το αποτέλεσμα του είναι τρομερό και έχει τρίχα γαιδούρι.... Σάκη βάλε καμιά σωστή φωτο να σε καμαρώσουμε και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που πήγες καλά!
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια φίλε μου danceworld_2001 δε σε αποκαλώ με το ονόμασα σου για ευνόητους λόγους....Έχω μιλήσει εκατοντάδες φορές με το φίλο μου η να το πω καλύτερα τον έχω ζαλησει εκατοντάδες φορές...Ήταν ο πρώτος μέντορας από το regaine μεχρι proscar και το τελευταίο βήμα τη ΜΜ...Στην αρχή του έλεγα για γιατρούς εντός Ελλάδας αλλα έχοντας πειστεί από το δικό του αποτέλεσμα αποφάσισα να τον εμπιστευτώ για ακόμα μια φορά και πραγματικά δικαιώθηκα .....θα βγάλω και άλλες φωτογραφίες να είστε σίγουροι...Φίλε danceworld σε ευχαριστώ για ακόμα μια φορά για απαραίτητες συμβουλές σου και Για το χρόνο που έχεις σπαταλήσει γενικά σε όλο το φόρουμ...είσαι πηγή έμπνευσης για πολλούς...
 

nik1994

Active Member
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια φίλε μου danceworld_2001 δε σε αποκαλώ με το ονόμασα σου για ευνόητους λόγους....Έχω μιλήσει εκατοντάδες φορές με το φίλο μου η να το πω καλύτερα τον έχω ζαλησει εκατοντάδες φορές...Ήταν ο πρώτος μέντορας από το regaine μεχρι proscar και το τελευταίο βήμα τη ΜΜ...Στην αρχή του έλεγα για γιατρούς εντός Ελλάδας αλλα έχοντας πειστεί από το δικό του αποτέλεσμα αποφάσισα να τον εμπιστευτώ για ακόμα μια φορά και πραγματικά δικαιώθηκα .....θα βγάλω και άλλες φωτογραφίες να είστε σίγουροι...Φίλε danceworld σε ευχαριστώ για ακόμα μια φορά για απαραίτητες συμβουλές σου και Για το χρόνο που έχεις σπαταλήσει γενικά σε όλο το φόρουμ...είσαι πηγή έμπνευσης για πολλούς...
Kαλησπέρα @sakispower! έχοντας περάσει αρκετός καιρός θα μπορούσες να μας βγάλεις όποτε μπορείς κάποιες επιπλέον φώτος να δούμε πως είναι το τελικό αποτέλεσμα; Ευχαριστω!
 

witcher

Well-Known Member
@sakispower Ανέβασε καμία φωτογραφία φίλε να δούμε την εξέλιξη σου. Φαινόταν πάντως να πήγαινες πολύ καλά τους προηγούμενους μήνες.
 
IMG_20221031_231024.jpg
 
10 μήνες και κάτι ημέρες....θεωρώ ότι κάπου εκεί έλαβε τέλος η ΜΜ.....Ειμαι όχι απλά απόλυτα ικανοποιημένος αλλά δεν πίστευα ποτέ ότι θα έχω τέτοιο μαλλι Στα 38 μου....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα