jhack11, FUE, 4214g, 7-8/1/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
@Flag17 έχω αρκετά ξηρό δέρμα


Πρακτικά αυτό πώς το κάνεις ρε φίλε; Τη μόνη φίνα που μπόρεσα να βρω είναι το Proscar το οποίο το βρίσκεις σε χάπια των 5 mg. Επομένως όταν το κόβεις στα 4 (με κόπτη χαπιών) σου βγάζει 1.25 mg.
Φίλε μικρή διαφορά είτε το 1.25 είτε το 1 mg. Όποτε οι περισσότεροι απλά παίρνουν το proscar, επειδή το propecia βγαίνει ακριβό να το παίρνεις κάθε μήνα. Επίσης μπορείς να πάρεις φτιαχτές κάψουλες των 1mg αν θέλεις από φαρμακείο που τις φτιάχνει
 

Flag17

Well-Known Member
@Flag17 έχω αρκετά ξηρό δέρμα


Πρακτικά αυτό πώς το κάνεις ρε φίλε; Τη μόνη φίνα που μπόρεσα να βρω είναι το Proscar το οποίο το βρίσκεις σε χάπια των 5 mg. Επομένως όταν το κόβεις στα 4 (με κόπτη χαπιών) σου βγάζει 1.25 mg.
Δεν υπάρχει λόγος για απόλυτη ακρίβεια. Είτε με μαχαίρι είτε με κόφτη χαπιών 5αρη δεν είναι ανάγκη να είναι ακριβώς ίδια τα κομμάτια μην αγχώνεσαι
 

jhack11

Verified MM member
Δεν υπάρχει λόγος για απόλυτη ακρίβεια. Είτε με μαχαίρι είτε με κόφτη χαπιών 5αρη δεν είναι ανάγκη να είναι ακριβώς ίδια τα κομμάτια μην αγχώνεσαι
Ναι ναι. Βασικα δεν τον αναφερα στην προηγουμενη απαντηση μου αλλα στα φαρμακεια της πολης μου δεν ειχε propecia (που οι καψουλες ειναι των 1mg ). Επομενως αγορασα proscar και ενα κοπτη χαπιών και το κόβω στα 4 και μέσα στη βδομάδα παίρνω 3 (Δε/Τε/Πα). Μέχρι στιγμής δεν έχω δει τίποτα παρενέργειες και τα παίρνω εδώ και 2-3 μήνες. Επομένως ίσως κάποια στιγμή πάω στο ένα στη μέρα όπως έχουν προτείνει και μερικά παιδιά στην αρχή του νήματος.
 

jhack11

Verified MM member
15 Μαΐου 2022 (4 μήνες και 1 εβδομάδα μετά την επέμβαση)

Χαιρετώ το φόρουμ! Επισυνάπτω φωτογραφίες και βίντεο 4 μήνες και 1 εβδομάδα μετά την επέμβαση.
Ενώ το hairline στη δεξιά πλευρά αναπτύσσεται πολύ ωραία, στην αριστερή πλευρά (όπως φαίνεται με τα δύο βελάκια) η ανάπτυξη δεν φαίνεται τόσο ομοιόμορφη και φυσική. Δε γνωρίζω βέβαια αν είναι φυσιολογικό να μην παρατηρείται ομοιόμορφη φύτρωση. Επισυνάπτω και φωτό από τη δότρια. Αναμένω με ανυπομονησία τη γνώμη των μελών.

Video:

IMG_3809_marked.jpg IMG_3809.jpg IMG_3810.jpg IMG_3811.jpg IMG_3812.jpg IMG_3813.jpg IMG_3814.jpg IMG_3815.jpg IMG_3816.jpg IMG_3817.jpg
 

alex7

Well-Known Member
15 Μαΐου 2022 (4 μήνες και 1 εβδομάδα μετά την επέμβαση)

Χαιρετώ το φόρουμ! Επισυνάπτω φωτογραφίες και βίντεο 4 μήνες και 1 εβδομάδα μετά την επέμβαση.
Ενώ το hairline στη δεξιά πλευρά αναπτύσσεται πολύ ωραία, στην αριστερή πλευρά (όπως φαίνεται με τα δύο βελάκια) η ανάπτυξη δεν φαίνεται τόσο ομοιόμορφη και φυσική. Δε γνωρίζω βέβαια αν είναι φυσιολογικό να μην παρατηρείται ομοιόμορφη φύτρωση. Επισυνάπτω και φωτό από τη δότρια. Αναμένω με ανυπομονησία τη γνώμη των μελών.

Video:

Προβολή συνημμένου 49186Προβολή συνημμένου 49187Προβολή συνημμένου 49188Προβολή συνημμένου 49189Προβολή συνημμένου 49190Προβολή συνημμένου 49191Προβολή συνημμένου 49192Προβολή συνημμένου 49193Προβολή συνημμένου 49194Προβολή συνημμένου 49195
Έχει ακόμα πολύ .Υπομονή .Η ασυμμετρία στη φυτρωση μπορεί να συμβεί .Στους 8-9 μήνες θα βγουν ασφαλή συμπεράσματα
 

JimKan1

Well-Known Member
Κοκκινιλα μετα απο 4 μηνες δεν ειναι περιεργο; @CVIAL

Απο φυτρωση πιστευω κανονικα παει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
15 Μαΐου 2022 (4 μήνες και 1 εβδομάδα μετά την επέμβαση)

Χαιρετώ το φόρουμ! Επισυνάπτω φωτογραφίες και βίντεο 4 μήνες και 1 εβδομάδα μετά την επέμβαση.
Ενώ το hairline στη δεξιά πλευρά αναπτύσσεται πολύ ωραία, στην αριστερή πλευρά (όπως φαίνεται με τα δύο βελάκια) η ανάπτυξη δεν φαίνεται τόσο ομοιόμορφη και φυσική. Δε γνωρίζω βέβαια αν είναι φυσιολογικό να μην παρατηρείται ομοιόμορφη φύτρωση. Επισυνάπτω και φωτό από τη δότρια. Αναμένω με ανυπομονησία τη γνώμη των μελών.

Video:

Προβολή συνημμένου 49186Προβολή συνημμένου 49187Προβολή συνημμένου 49188Προβολή συνημμένου 49189Προβολή συνημμένου 49190Προβολή συνημμένου 49191Προβολή συνημμένου 49192Προβολή συνημμένου 49193Προβολή συνημμένου 49194Προβολή συνημμένου 49195
Ωραία και αναλυτική παρουσίαση φίλε με αποκαλυπτικές εικόνες και βίντεο. Ακόμα δεν έχει εξελιχθεί η φύτρωση σου κάτι που λογικά θα έρθει τους επόμενους μήνες. Υπομονή...
 

jhack11

Verified MM member

5 Ιουνίου 2022 (σχεδόν 5 μήνες μετά την επέμβαση)

Χαιρετώ το φόρουμ! Επισυνάπτω φωτογραφίες και βίντεο σχεδόν 5 μήνες μετά την επέμβαση.

Παρατηρήσεις:
Η ερυθρότητα έχει υποχωρήσει κάπως αλλά ακόμα παραμένει σε κάποιο βαθμό όπως θα δείτε στις φωτό. Δεν έχω παρατηρήσει ιδιαίτερες αλλαγές από την προηγούμενη φορά που πόσταρα. Η δεξιά hairline έχει αναπτυχθεί καλύτερα από την αριστερή που δείχνει λίγο πιο άναρχη. Το αποτέλεσμα νομίζω ότι μέχρι στιγμής φαίνεται καλό, αλλά με προβληματίζει λίγο η ερυθρότητα και η μη ομοιόμορφη ανάπτυξη στην αριστερή πλευρά. Βάσει του τί εχω διαβάσει σε προηγούμενα νήματα και σε τί εχουν γράψει φίλοι στο δικό μου, περιμένω μεγαλύτερες αλλαγές τους επομένως 3-4 μήνες.

Σαν υπενθύμιση (μετά την επέμβαση), από το Φεβρουάριο (του '22) και μετά παίρνω 3 φορές τη βδομάδα φίνα (1.25mg τη φορά). Δεν έχω παρατηρήσει κάποια ουσιαστική παρενέργεια. Ίσως λίγο κάποιες φορές το σπέρμα να είναι πιο αδύνατο σε σχέση με παλαιότερα, αλλά δεν έχω και πολύ καλή μνήμη γενικότερα!

Σίγουρα όμως δεν έχουν υπάρξει προβλήματα στύσης. Δεν έχω παρατηρήσει κάποιες συνταρακτικές αλλαγές σε πύκνωση ή στη δυνάμωση της τρίχας να πω την αλήθεια.

Επισυνάπτω φωτό και βίντεο παρακάτω:


IMG_4150.jpg IMG_4151.jpg IMG_4152.jpg IMG_4154.jpg IMG_4155.jpg IMG_4156.jpg IMG_4158.jpg IMG_4160.jpg IMG_4162.jpg IMG_4163.jpg
 

le2der

Active Member

5 Ιουνίου 2022 (σχεδόν 5 μήνες μετά την επέμβαση)

Χαιρετώ το φόρουμ! Επισυνάπτω φωτογραφίες και βίντεο σχεδόν 5 μήνες μετά την επέμβαση.

Παρατηρήσεις:
Η ερυθρότητα έχει υποχωρήσει κάπως αλλά ακόμα παραμένει σε κάποιο βαθμό όπως θα δείτε στις φωτό. Δεν έχω παρατηρήσει ιδιαίτερες αλλαγές από την προηγούμενη φορά που πόσταρα. Η δεξιά hairline έχει αναπτυχθεί καλύτερα από την αριστερή που δείχνει λίγο πιο άναρχη. Το αποτέλεσμα νομίζω ότι μέχρι στιγμής φαίνεται καλό, αλλά με προβληματίζει λίγο η ερυθρότητα και η μη ομοιόμορφη ανάπτυξη στην αριστερή πλευρά. Βάσει του τί εχω διαβάσει σε προηγούμενα νήματα και σε τί εχουν γράψει φίλοι στο δικό μου, περιμένω μεγαλύτερες αλλαγές τους επομένως 3-4 μήνες.

Σαν υπενθύμιση (μετά την επέμβαση), από το Φεβρουάριο (του '22) και μετά παίρνω 3 φορές τη βδομάδα φίνα (1.25mg τη φορά). Δεν έχω παρατηρήσει κάποια ουσιαστική παρενέργεια. Ίσως λίγο κάποιες φορές το σπέρμα να είναι πιο αδύνατο σε σχέση με παλαιότερα, αλλά δεν έχω και πολύ καλή μνήμη γενικότερα!

Σίγουρα όμως δεν έχουν υπάρξει προβλήματα στύσης. Δεν έχω παρατηρήσει κάποιες συνταρακτικές αλλαγές σε πύκνωση ή στη δυνάμωση της τρίχας να πω την αλήθεια.

Επισυνάπτω φωτό και βίντεο παρακάτω:


Προβολή συνημμένου 49994Προβολή συνημμένου 49995Προβολή συνημμένου 49996Προβολή συνημμένου 49997Προβολή συνημμένου 49998Προβολή συνημμένου 49999Προβολή συνημμένου 50000Προβολή συνημμένου 50001Προβολή συνημμένου 50002Προβολή συνημμένου 50003
Χαμηλά είσαι φίλε μου έως τώρα σε φυτρωση
 

Bill 10

Member
Πολλα συγχαρητηρια για τη παρουσιαση φιλε!!Ελπιζω τους επομενους μηνες ν βελτιωθει κ ν παρεις το αποτελεσμα που θελεις!!
 

Troufas

Active Member
Αποκαλυπτικότατη παρουσίαση, ψυχραιμη και αντικειμενική. Μπραβο σου @jhack11 !
Ελπίζω και εγώ να δώσει από εδώ και περα με καλύτερο ρυθμό.

Θα μπορούσες παντως να κουρεψεις τη λήπτρια και δότρια (με ψαλίδι για πιο safe) σε πιο κοντό τώρα. Θα γίνει πιο ομοιόμορφο και θα βελτιώσει την εικόνα σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πας αργά για 5 μήνες αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς για να πούμε κάτι.
 

jhack11

Verified MM member
> Θα μπορούσες παντως να κουρεψεις τη λήπτρια και δότρια (με ψαλίδι για πιο safe) σε πιο κοντό τώρα. Θα γίνει πιο ομοιόμορφο και θα βελτιώσει την εικόνα σου.

Καλά τα λες φίλε @Troufas θα το κάνω ναι γιατί η λήπτρια έχει πυκνώσει πολύ.
 

nick90

Well-Known Member
φίλε πρέπει όντως να κουρέψεις τη δότρια γιατί έχει φουντώσει πολύ και δείχνει ανομοιόμορφο έτσι..Όσο για το αποτέλεσμα φαίνεται να σε πηγαίνει αργά..Υπομονή να δεις πως θα εξελιχθεί το επόμενο τρίμηνο.
 
Μπλουζα