Μεταμόσχευση μαλλιών αυτή την εβδομάδα απόφαση SOS Θεσσαλονίκη

Καλησπέρα χρειάζομαι βοήθειά σας είμαι εδώ και δύο χρόνια στην σελίδα και πήρα την απόφαση να κάνω μία μεταμόσχευση Μαλλιών


Έχω ραντεβού στην Dhi Θεσσαλονίκη Την άλλη εβδομάδα με έκπτωση 30% Άρα πληρώνω 1600 €

Και με πήρε εχθές ο Τυρκαλας και μου είπε το Σάββατο έχω κενό μπορώ να κάνω την μεταμόσχευση 2500€

Ε τι να κάνω παιδιά είμαι σε αδιέξοδο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Τυρκάλα
Αλλά έχω δει ζωντανά αποτελέσματα από την dhi


Στον τυρκαλα εκι που έχε βαλι της τριχες φενοντε μικρους λακουσ η κανό λαθος;

Ενο στην dhi δεν έχω δει αυτο βγενι η τρίχα πιο φισολογικα από το δερμα λες και είναι μαμα τριχα

Στον τυρκαλα μπορεί να είναι πιο Πυκνή η μεταμόσχευση από την Dhi αλλά όπως και να έχει παιδιά δεν θα χρειαστώ και τον Τρίκαλα εκεί μια δεύτερη επέμβαση για να γίνει πιο πικνο το Μάλι ;

το πρόβλημα μου δεν είναι τόσο μεγάλο πιστεύω ότι το Dhi θα τα καταφέρει τι λέτε να κάνω;


Πρέπει σήμερα να πάρω μία απόφαση βοηθήστε με σε παρακαλώ είμαι σε αδιέξοδο
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 64
  • image.jpg
    image.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 69
  • image.jpg
    image.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 69

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
και οι δύο μπορούν σου κάνουν καλή δουλειά αλλά ο Τυρκάλας θα σου βάλει σίγουρα περισσότερες καθώς πάει πιο επιθετικά στην εξαγωγή από την DHI.Η DHI είναι πιο συντηρητική στην εξαγωγή και στη σχεδίαση.Φυσικά όσο πιο πολλά τόσο πιο καλά
 

Flag17

Well-Known Member
Καλήμερα φίλε, λες διαβάζεις το φόρουμ 2 χρόνια και ετοιμάζεσαι να πας dhi αυτά δεν πάνε μαζί συνήθως. Μιλάμε για κλινική με πολύ αραιή τοποθέτηση. Βάλε μια πανοραμική φώτο. Η τιμή της dhi για πόσα μοσχεύματα είναι ή τρίχες τέλος πάντων.
 
Καλήμερα φίλε, λες διαβάζεις το φόρουμ 2 χρόνια και ετοιμάζεσαι να πας dhi αυτά δεν πάνε μαζί συνήθως. Μιλάμε για κλινική με πολύ αραιή τοποθέτηση. Βάλε μια πανοραμική φώτο. Η τιμή της dhi για πόσα μοσχεύματα είναι ή τρίχες τέλος πάντων.
Αρα λες τυρκαλα; Η Dhi Μου είπε 2300 αλλά επειδή έχουν τώρα 30% Έκπτωση μου το αφήνουν 1600€

Έχω δει αποτελέσματα και μου άρεσαν πάρα πολύ έτσι πως βγαίνει τρίχα από το δέρμα μπορεί να μην ήταν τόσο πυκνό αλλά ήταν φυσιολογικά


Εσυ θα με Σώσεις flag17 Περί μου απαντήσεις διάβαζα κάτι σχόλια που έχεις κάνει στο forum και βλέπω σχολίασε και το δικό μου χαίρομαι είσαι δυναμικός
 

alex7

Well-Known Member
Αρα λες τυρκαλα; Η Dhi Μου είπε 2300 αλλά επειδή έχουν τώρα 30% Έκπτωση μου το αφήνουν 1600€

Έχω δει αποτελέσματα και μου άρεσαν πάρα πολύ έτσι πως βγαίνει τρίχα από το δέρμα μπορεί να μην ήταν τόσο πυκνό αλλά ήταν φυσιολογικά


Εσυ θα με Σώσεις flag17 Περί μου απαντήσεις διάβαζα κάτι σχόλια που έχεις κάνει στο forum και βλέπω σχολίασε και το δικό μου χαίρομαι είσαι δυναμικός
κριτήριο σου πρέπει να είναι που θα πάρεις το καλύτερο για το κεφάλι σου.Θα διαβάσεις το φόρουμ και θα αποφασίσεις.Κανένας δεν μπορεί να σε σώσει καλύτερα από τον εαυτό σου
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η περιπτωση σου ειναι περισσοτερο για τυρκαλα δωσε κατι παραπανω σε λεφτα. Αν και οι φωτος χαλια χρειαζεσαι αρκετα μοσχευματα.
 

Leeroy Jenkins

At least i've had chicken
Έχω κάνει ΜΜ πριν 2 μήνες στον Τυρκαλά και συγκριτικά με DHI μη το σκέφτεις καν , προσωπικά θα πήγαινα Starks.
 
Καλήμερα φίλε, λες διαβάζεις το φόρουμ 2 χρόνια και ετοιμάζεσαι να πας dhi αυτά δεν πάνε μαζί συνήθως. Μιλάμε για κλινική με πολύ αραιή τοποθέτηση. Βάλε μια πανοραμική φώτο. Η τιμή της dhi για πόσα μοσχεύματα είναι ή τρίχες τέλος πάντων.
2000 μοσχεύματα
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 52
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 52
  • image.jpg
    image.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 52

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιατι δεν μπορουμε να δουμε ακριβως το προβλημα σου και ουτε απο δοτρια δειχνεις.

Παρε ενα παραδειγμα πως τις θελουμε γενικα ολοι.
 

Συνημμένα

  • 07.jpg
    07.jpg
    209.5 KB · Προβολές: 45
  • 06.jpg
    06.jpg
    205.5 KB · Προβολές: 31
  • 05.jpg
    05.jpg
    210.8 KB · Προβολές: 29
  • 04.jpg
    04.jpg
    200.4 KB · Προβολές: 28
  • 03.jpg
    03.jpg
    197.3 KB · Προβολές: 26
  • 02.jpg
    02.jpg
    196.7 KB · Προβολές: 24
  • 01.jpg
    01.jpg
    213.5 KB · Προβολές: 19
  • 08.jpg
    08.jpg
    204.1 KB · Προβολές: 42

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νομίζω με 1500-2000 γίνεται καλά.Στην dhi δεν γνωρίζεις ούτε ποιός είναι ο χειρούργος εκ των προτέρων
Μα αυτό είναι το κρατούμενο ότι δεν ξέρεις ποιος θα σου τα βάλει άλλο αποτέλεσμα έχει στην Αθήνα άνω αποτέλεσμα στην Θεσσαλονίκη άλλος ο γιατρός θα κάνει τον έναν άλλον θα κάνει τον άλλον εκεί είναι ότι σε προβληματίζει
 

alex7

Well-Known Member
Μα αυτό είναι το κρατούμενο ότι δεν ξέρεις ποιος θα σου τα βάλει άλλο αποτέλεσμα έχει στην Αθήνα άνω αποτέλεσμα στην Θεσσαλονίκη άλλος ο γιατρός θα κάνει τον έναν άλλον θα κάνει τον άλλον εκεί είναι ότι σε προβληματίζει
πανε Τιρκάλα
 
Τι εννοείς φίλε? Ότι φαίνονται έντονα τα μοσχεύματα?
Ναι Κάπως έτσι εκεί που μπήκε το μόσχευμα έχει κανένα λάκκο η τρίχα δηλαδή βγαίνει από ένα λάκκο και όχι όπως Dhi Είναι το δέρμα επίπεδο και βγαίνει τρίχα φυσιολογικά σαν τά μαμα μαλλιά
 
Μπλουζα