η Κριτικη μου στο google για την εμπειρια μου απ την Αναστασακης Ηair Clinic , ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!

vlafo

Well-Known Member
Ρε μπαγάσιδες τι χαμός γίνεται πάλι?? Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και πυκνά ωραία μαλλιά (εμένα μόνο η γλώσσα μου μάλλιασε δυστυχώς :p) ...
Επίσης και σε σένα άλλα εξαφανίστηκες.
Είχες υποσχεθεί προσωπικά σε μένα να βάλεις φώτο της δουλειάς σου.
Τουλάχιστον έμεινες ικανοποιημένος?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Να ενημερώσω για μια ακόμα φορά,πως η advanced είχε ανακηρυχθεί η καλύτερη κλινική στον κόσμο,όταν εμείς εδώ βλέπαμε τα παράθυρα και τις σίτες αλουμινίου που ανοίγανε.
Άρα τι να συζητάμε τώρα για αξιολογήσεις.
 

oreo

Well-Known Member
Ρε μπαγάσιδες τι χαμός γίνεται πάλι?? Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και πυκνά ωραία μαλλιά (εμένα μόνο η γλώσσα μου μάλλιασε δυστυχώς :p) ...
Χρόνια πολλά φίλε mike. Που χάθηκες εσύ ? Που είχες κάνει την μετ δεν θυμάμαι φίλε. Αν ισχύει για το μάλλιασμα της γλώσσας και όχι της κεφαλής , πολύ λυπηρό :confused:
 

vlafo

Well-Known Member
Χρόνια πολλά φίλε mike. Που χάθηκες εσύ ? Που είχες κάνει την μετ δεν θυμάμαι φίλε. Αν ισχύει για το μάλλιασμα της γλώσσας και όχι της κεφαλής , πολύ λυπηρό :confused:
Εκεί που έχουμε την κόντρα με τα πτυχία.:)
 

Disco

Well-Known Member
Καλυτερα να αυτομηνυθει γιατι ο μονος π βριζει εδω μεσα εναι αυτος....
Βριζει κ βραζει.....toXic.
Oι υπόλοιποι ειμαστε cool αλλωστε δεν εχουμε να χάσουμε κατι,
Αυτος χανει ομως χρημα....το κυρος το χει χασει προ πολλου.....οποτε λογικα τα νευρακια για τον μεν ευπροσδεκτα για τους δε... :)
Αυτό το ανέφερα και εγώ στο άλλο νήμα. Τα μέλη ουτε χάνουν ουτε κερδίζουν κατι, απλά σχολιάζαν και σχολιάζουν αυτά που βλέπουν όπως έκαναν πάντα. Άμα βλέπουν αρνητικά σε κάποιον γιατρό, είτε στην συμπεριφορά του προς τους πελάτες του είτε γενικά στα αποτελέσματά-τεχνικές του πρέπει σαφώς να αναφέρονται, ώστε να μην την πατάνε διάφορα μέλη.

Από την άλλη για έναν γιατρό που εσκεμμένα εκτίθεται επώνυμα για τους λόγους της διαφήμισης , αφού το φόρουμ είναι πηγή κέρδους και πελατείας για τον ίδιο, όταν γίνονται αρνητικές κριτικές αυτό σημαίνει και μείωση πελατείας άρα και κερδών για τον ίδιο. Οπότε θα προσπαθήσει να μην αφήσει να ακούγονται αρνητικές κριτικές για αυτόν.
 

Aldo

Well-Known Member
Ρε σεις πως φτάσατε απ τα εκεινα και απ τα τούτα στα πτυχία, τι να πω. Βέβαια το ξεκίνησε ο ίδιος, κακώς όμως και πάλι.

Ότι πτυχία έχει κανεις στην ζωή του καλά ειανι δείχνουν ότι κοπίασε για κάτι , αυτό όμως δεν του δίνει το δικαίωμα να αμφισβητεί τους άλλους και όπου σταθεί να τους λέει…. εγώ βελτιωνω υλικά και διαδικασίες παραγωγής για τις τουρμπίνες των αεροσκαφών και έχω peer reviewed publications και πατέντες. Φτωχαλες !!!
Άστο να πάει ..

Θα συμφωνήσω, θέλει …δουλειά αα .. να γράψεις πολύ καλά στις πανελλήνιες. Όμως η ζωή δεν τελειώνει ούτε ξεκινά εκεί.
 

mike1988

Active Member
Επίσης και σε σένα άλλα εξαφανίστηκες.
Είχες υποσχεθεί προσωπικά σε μένα να βάλεις φώτο της δουλειάς σου.
Τουλάχιστον έμεινες ικανοποιημένος?
Καλησπέρα σας. Δυστυχώς αρρώστησα σοβαρά το καλοκαίρι και αναγκαστηκά σταμάτησα για λίγο...τελός καλό όμως... δεν πήγε άσχημα ...θεωρώ πολύ φυσικό το αποτέλεσμα και ομοιόμορφο... βέβαια δεν έχω τις γνώσεις άλλων για να κρίνω... επίσης πάντα κάνουμε μια ωραιοποίηση της κατάστασης για τον εαυτό μας. ΒΈΒΑΙΑ με 5700 για 2500grafts μπορεί να έπαιρνα καλύτερο αποτέλεσμα. όμως θεωρώ ότι από άποψη επιτυχίας ότι πήγε καλά. Φίλε θα σου στείλω σε pm γιατί θα προχωρήσω και σε 2η με τον ίδιο μάλλον και δεν επιθυμώ να ξέρει ποιός είμαι... δεν είναι φίλος μου και επειδή με το παραμικρό σπάζεται προτιμώ να μην τον ενοχλήσω. Αν καταλήξω αλλού γιατί το σκέφτομαι ακόμα φυσικά και θα προχωρήσω σε παρουσίαση.
 

gregkont13

Verified MM member
Οποτε παλληκαρι μου, οταν ενας ιατρός σου ανεβαζει το 3ΤΟΜΟ συγγραμμα του πάνω στο αντικειμενο που ειναι το χομπι σου, και η απαντηση καποιου ειναι "δωστα στο Αδωνη", και ο ιατρός του απανταει "καλα, δεν περιμενα να καταλαβεις", εσυ θεωρεις οτι το ατοπημα ειναι του ιατρού, καταλαβα σωστα?

Γιατρέ το ανέβασες είτε για να το διαφημίσεις, είτε για να προτείνεις σε καποίον να πάρει γνώση από αυτό. Κάποιοι ξέρουν ποια ειναι η springer, το elsevier κλπ κλπ. Αυτοί μπορεί αν ενδιαφερθούν και να το πάρουν. Άλλοι το θεωρούν βιβλίο για τον Άδωνη. Είναι ανώνυμοι και δεν ξέρεις τι ξέρουν και τι δεν ξέρουν. Είναι ανάγκη να απαντήσεις και να τους ειρωνευτείς? Είσαι επώνυμος και μορφωμένος άνθρωπος, όπως λες. Δεν το έχεις ανάγκη. Δεν χρειάζεται να πέσεις σε αυτό το επίπεδο γιατί ακριβώς είσαι επώνυμος και μορφώμενος. Αυτό λέω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mike1988

Active Member
Γιατρέ το ανέβασες είτε για να το διαφημίσεις, είτε για να προτείνεις σε καποίον να πάρει γνώση από αυτό. Κάποιοι ξέρουν ποια ειναι η springer, το elsevier κλπ κλπ. Αυτοί μπορεί αν ενδιαφερθούν και να το πάρουν. Άλλοι το θεωρούν βιβλίο για τον Αδωνή. Είναι ανώνυμοι και δεν ξέρεις τι ξέρουν και τι δεν ξέρουν. Είναι ανάγκη να απαντήσεις και να τους ειρωνευτείς? Είσαι επώνυμος και μορφωμένος άνθρωπος, όπως λες. Δεν το έχεις ανάγκη. Δεν χρειάζεται να πέσεις σε αυτό το επίπεδο γιατί ακριβώς είσαι επώνυμος και μορφώμενος. Αυτό λέω.
Τα γράφεις πολύ ωραία και δίνεις ωραίες συμβουλές... κάποτε το έκανα και εγώ... είναι αρκετά υπερόπτης και υπερφίαλος για να διαβάσει και να δεχτεί τα λογικά σου επιχειρήματα. Ηδονίζεται να υποβαθμίζει τους άλλους... κάνω δωρεάν την ψυχογράφιση του γιατρού τώρα.. τόσο έχω πλέον ανέβει επίπεδο στο κάρμα (θιβέτ γίναμε). Χάνεις τον χρόνο σου είναι η δική μου συμβουλή. Δυστυχώς ή ευτυχώς η μάχη των grafts θα συνεχιστεί μέχρι να μην μείνει τρίχα στον φίλο @vlafo που δεν το βλέπω σύντομα (μην πω και ποτέ) καθώς ο 'άτιμος΄ πήρε τέλειο αποτέλεσμα!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Επειδή είδα κάποιοι ρωτάνε για τη υπόθεση με την εξαφάνιση της κριτικής του aldo σε άλλο νήμα. Ας τοποθετηθούμε στο κατάλληλο νήμα να μην μπερδεύονται οι υποθέσεις.
 

Disco

Well-Known Member
Το νήμα αυτό είναι..η απάντηση της goog


le που είναι ??? οέο?

έλα ντε; @Aldo είχες κάποια απάντηση από την google ;

Οι εκδοχές είναι 2 πάντως για την εξαφάνιση της αρνητικής κριτικής του aldo. Είτε η κλινική έκανε flag την αρνητική κριτική του aldo για να κατέβει είτε έγιναν πολλαπλά reports από διαφορετικά google accounts προς την κριτική ώστε να τα δει η google και να την κατεβάσει. Ο δεύτερος είναι και ο πονηρός τρόπος ώστε να μη φαίνεται ότι έκανε report αυτός που δέχτηκε την κριτική ;)
 

vlafo

Well-Known Member
Δηλαδή discoball ακόμα δεν έχουμε αυτή την περιβόητη απάντηση?
Είχε ξεχαστεί όντως το θέμα.
 

oreo

Well-Known Member
έλα ντε; @Aldo είχες κάποια απάντηση από την google ;

Οι εκδοχές είναι 2 πάντως για την εξαφάνιση της αρνητικής κριτικής του aldo. Είτε η κλινική έκανε flag την αρνητική κριτική του aldo για να κατέβει είτε έγιναν πολλαπλά reports από διαφορετικά google accounts προς την κριτική ώστε να τα δει η google και να την κατεβάσει. Ο δεύτερος είναι και ο πονηρός τρόπος ώστε να μη φαίνεται ότι έκανε report αυτός που δέχτηκε την κριτική ;)
Πως εξηγείς το οτι παραμένουν αρνητικές κριτικές , παρα την ενσταση της κλινικής οτι απο τα αρχεία της δεν προκύπτει επαλήθευση του πελάτη, ενώ έχει επικαλεστεί την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ως προς επίλυση του θέματος ?
 

Disco

Well-Known Member
Δηλαδή discoball ακόμα δεν έχουμε αυτή την περιβόητη απάντηση?
Είχε ξεχαστεί όντως το θέμα.
ξεχάστηκε όντως vlafo. Οπώς μπορείς να δεις δεν την έχουμε. Έχει περάσει σίγουρα ένας μήνας ή κανω λάθος; Έχει ενδιαφέρον η υπόθεση και θα περιμένουμε την εξέλιξη. Λες να μην απαντήσει;;
 

Disco

Well-Known Member
Πως εξηγείς το οτι παραμένουν αρνητικές κριτικές , παρα την ενσταση της κλινικής οτι απο τα αρχεία της δεν προκύπτει επαλήθευση του πελάτη, ενώ έχει επικαλεστεί την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ως προς επίλυση του θέματος ?
Τι να σου πω κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική. Κάπου ειχε αναφέρει ο aldo. Ότι ειχε βάλει και το λινκ με το νήμα του στο φόρουμ στην κριτική του. Και ειχε πει μήπως και αυτό πείραξε "κάποιους", οτι έβαλε και το λινκ με το νήμα του στο φορουμ και θα μάθαιναν για το φόρουμ όσοι διάβαζαν τις κριτικές...
 
Μπλουζα