Διασημοι/Celebrities

Κουρσαρος

Presicion turbo
Παιδιά να ρωτήσω κάτι μιας και το νήμα εδώ είναι για γενικό μπλα μπλα. Αξίζει αγορά seat leon 1.8 tsi του 9 για περίπου 8 χιλιάρικα με σκοπό να το κάνεις σφυρί όλο ; Έχετε να προτείνετε εσείς κανά τουρμπισιο ή supercharged μεχρι 8 χιλιάρικα μετά το 2004 ;;
Honda civic type r
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Παιδιά ναΕγώ φιλε μου έχω ένα fiat coupe 20ντ το πιο γρήγορο μπροστινό κινητό αυτοκίνητο που βγήκε το 1997. Αλλα θέλει χρήμα, ιμάντα χρονισμού κάθε 5 χρονια και έχει δουλειά, πολλαπλούς έχει θέμα θέλει να αλλαχτεί το γνήσιο ύστερα από κάποια χρονια γιατί δεν αντέχει. Αλλα είναι πολύ γαβλιαρικο το αυτοκίνητο φιλε. Εγώ το έχω ρίξει πολλά λεφτά, από 220 μανισια άλογα έχει 350 τώρα. ρωτήσω κάτι μιας και το νήμα εδώ είναι για γενικό μπλα μπλα. Αξίζει αγορά seat leon 1.8 tsi του 9 για περίπου 8 χιλιάρικα με σκοπό να το κάνεις σφυρί όλο ; Έχετε να προτείνετε εσείς κανά τουρμπισιο ή supercharged μεχρι 8 χιλιάρικα μετά το 2004 ;;
Εγώ φιλε μου έχω ένα fiat coupe 20ντ το πιο γρήγορο μπροστινό κινητό αυτοκίνητο που βγήκε το 1997. Αλλα θέλει χρήμα, ιμάντα χρονισμού κάθε 5 χρονια και έχει δουλειά, πολλαπλούς έχει θέμα θέλει να αλλαχτεί το γνήσιο ύστερα από κάποια χρονια γιατί δεν αντέχει. Αλλα είναι πολύ γαβλιαρικο το αυτοκίνητο φιλε. Εγώ το έχω ρίξει πολλά λεφτά, από 220 μανισια άλογα έχει 350 τώρα.
 

Συνημμένα

  • fiat1 (1).jpg
    fiat1 (1).jpg
    76.4 KB · Προβολές: 83
  • fiat2.jpg
    fiat2.jpg
    87.3 KB · Προβολές: 84
  • fiat3.jpg
    fiat3.jpg
    84.8 KB · Προβολές: 86

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ φιλε μου έχω ένα fiat coupe 20ντ το πιο γρήγορο μπροστινό κινητό αυτοκίνητο που βγήκε το 1997. Αλλα θέλει χρήμα, ιμάντα χρονισμού κάθε 5 χρονια και έχει δουλειά, πολλαπλούς έχει θέμα θέλει να αλλαχτεί το γνήσιο ύστερα από κάποια χρονια γιατί δεν αντέχει. Αλλα είναι πολύ γαβλιαρικο το αυτοκίνητο φιλε. Εγώ το έχω ρίξει πολλά λεφτά, από 220 μανισια άλογα έχει 350 τώρα.
Δικο σου;

Ακυρο τωρα ειδα οτι εχεις γραψει μπρο. Διαβαζω και στο βαζω στο εντιτ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ φιλε μου έχω ένα fiat coupe 20ντ το πιο γρήγορο μπροστινό κινητό αυτοκίνητο που βγήκε το 1997. Αλλα θέλει χρήμα, ιμάντα χρονισμού κάθε 5 χρονια και έχει δουλειά, πολλαπλούς έχει θέμα θέλει να αλλαχτεί το γνήσιο ύστερα από κάποια χρονια γιατί δεν αντέχει. Αλλα είναι πολύ γαβλιαρικο το αυτοκίνητο φιλε. Εγώ το έχω ρίξει πολλά λεφτά, από 220 μανισια άλογα έχει 350 τώρα.

Επειδη ο πατερας μου δουλευε στη φιατ για χρονια μηχανικος μου ειπε οτι για τη φαση μου τώρα πιο πολυ κολλαει αμπαρθ πουντο η 500αρακι η εστω το 595 . Για πιο παλια θα με εψηνε το 200sx
 

F1ght3r

Well-Known Member
Δικο σου;

Ακυρο τωρα ειδα οτι εχεις γραψει μπρο. Διαβαζω και στο βαζω στο εντιτ.
Εγώ το έχω 17 χρονια, ναι μεν κοστίζει αλλα τα συναισθήματα όταν το οδηγάω το καλοκαίρι δεν περιγράφονται. Νιώθω σαν μικρό παιδί.
Για εσένα δεν είναι φυσικά γιατί ψάχνεσαι για 2004 και μετά.
 

Κουρσαρος

Presicion turbo
Για το λεον το 1.8 εχεις αποψη μπρο γτ το 2λιτρο δεν με ψηνει με θεωρω μικρο ακομα.
Τα 1.8 μόνο τα 20vt τα μοτέρ τα φοράνε πολλές καροτσες οποία σ'αρέσει πάρε.για αρχή είναι καλά αν θέλεις να το κάνεις σφυρί έχει δείξει καλά αποτελέσματα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τα 1.8 μόνο τα 20vt τα μοτέρ τα φοράνε πολλές καροτσες οποία σ'αρέσει πάρε.για αρχή είναι καλά αν θέλεις να το κάνεις σφυρί έχει δείξει καλά αποτελέσματα
ζημιαρικα ; απο ποσα χλμ και πανω να μην κοιταξω καθως δε θα αντεξουν προγραμματα και τετοια χωρις να γινουν σφυρί ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Vw eos πως σου φαίνεται; 1400 tsi 2009 μοντέλο. Το φτιάχνεις και είναι και κάμπριο το καλοκαιρι.
Θα το έχω κατά νου αν και προτιμώ κάτι σε χατσμπακ. Σκέφτομαι και για opc corsa, ibiza cupra και υπό προϋποθέσεις golf gti πάρα το ότι είναι διλιτρο. Τα μίνι κουπερ s αξίζουν;
 

giorgosv

Active Member
Θα το έχω κατά νου αν και προτιμώ κάτι σε χατσμπακ. Σκέφτομαι και για opc corsa, ibiza cupra και υπό προϋποθέσεις golf gti πάρα το ότι είναι διλιτρο. Τα μίνι κουπερ s αξίζουν;

Το πρώτο που πρέπει να σκεφτείς για εμένα είναι να σου αρέσει πολύ εξωτερικά και στο εσωτερικό του.
Όταν το παρκάρεις και απομακρυνεσαι να γυρίζεις και να το κοιτάς.
Για αυτό και σου είπα eos. Ζάντα φιμε τζαμί xenon φώτα λίγο χαμήλωμα και ότι θέλεις από μηχανικής άποψης.
Για τη χρονολογία του από τα πιο όμορφα κατά τη γνώμη μου. Και κλειστό και ανοιχτό.
Γούστα είναι αυτά βέβαια
 

bobby

Well-Known Member
Εγώ φιλε μου έχω ένα fiat coupe 20ντ το πιο γρήγορο μπροστινό κινητό αυτοκίνητο που βγήκε το 1997. Αλλα θέλει χρήμα, ιμάντα χρονισμού κάθε 5 χρονια και έχει δουλειά, πολλαπλούς έχει θέμα θέλει να αλλαχτεί το γνήσιο ύστερα από κάποια χρονια γιατί δεν αντέχει. Αλλα είναι πολύ γαβλιαρικο το αυτοκίνητο φιλε. Εγώ το έχω ρίξει πολλά λεφτά, από 220 μανισια άλογα έχει 350 τώρα.
Ωραίο αυτοκίνητο! Η Ferrari των φτωχών!
 

Κουρσαρος

Presicion turbo
ζημιαρικα ; απο ποσα χλμ και πανω να μην κοιταξω καθως δε θα αντεξουν προγραμματα και τετοια χωρις να γινουν σφυρί ;
Τα vag τα έχουν τα θέματα τους εμένα δε μ'αρέσουν γι'αυτό πρότεινα japan εσύ αποφασίζεις μιλά και με το μηχανικό σού θα βρεις άκρη ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Leon εχουν πολλοι καγκουρες οποτε παρε κατι αλλο

Να πω την αμαρτία μου υπό προϋποθέσεις και εγώ όπως το έχω στο μυαλό θα μπορούσε να φανεί καγκουρικο σε πολύ κόσμο. Απλά εγώ ξερω πως το κάνω για εμένα γιατί το γουστάρω έτσι. Όχι γιατί θελω να τραβήξω βλέμματα. Δεν πάω να το κάνω προέκταση του παντελονιού μου.
 
Μπλουζα