Elithair Instabul - 02/11/20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Όντως δυνατό αποτέλεσμα
Να περνάς καλά, να έχεις υγεία, και να μη χρειαστεί να ξανακάνεις μεταμόσχευση φίλε .
Καλές διακοπές στην Ελλάδα
 

nick90

Well-Known Member
Δυνατό αποτέλεσμα. Αμφιβάλλω αν σε ελληνική κλινική θα έπαιρνες καλύτερο αποτέλεσμα από αυτό...μάλλον πιο αραιό θα έπαιρνες!
 

Aris81

Well-Known Member
Δυνατό αποτέλεσμα. Αμφιβάλλω αν σε ελληνική κλινική θα έπαιρνες καλύτερο αποτέλεσμα από αυτό...μάλλον πιο αραιό θα έπαιρνες!

Νομίζω ότι το να σε τουμπανιάζουν με πολλά grafts είναι τακτική των περισσότερων τούρκικων κλινικών.
Είναι κάτι που το προσφέρουν σε ασυναγώνιστη τιμή και ξέρουν να το υλοποιούν.

Για αυτό που εγώ όχι μόνο αμφιβάλλω,αλλά είμαι σίγουρος,είναι ότι δεν θα έπαιρνα στην Ελλάδα αυτό το αποτέλεσμα με 1750ευρώ.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Νομίζω ότι το να σε τουμπανιάζουν με πολλά grafts είναι τακτική των περισσότερων τούρκικων κλινικών.
Είναι κάτι που το προσφέρουν σε ασυναγώνιστη τιμή και ξέρουν να το υλοποιούν.

Για αυτό που εγώ όχι μόνο αμφιβάλλω,αλλά είμαι σίγουρος,είναι ότι δεν θα έπαιρνα στην Ελλάδα αυτό το αποτέλεσμα με 1750ευρώ.

Και σωστά στο δικό σου σενάριο σου έβαλαν τόσα πολλά grafts, διότι το επιτρέπει το NW, και η ηλικία σου.
Σε έναν κάτω από 30-32 θα εμπεριείχε τεράστιο ρίσκο, ειδικά αν δεν είχε περάσει το πρώτο μεγάλο κύμα τριχόπτωσης που διαρκεί 2-3 χρόνια.
 

nick90

Well-Known Member
Νομίζω ότι το να σε τουμπανιάζουν με πολλά grafts είναι τακτική των περισσότερων τούρκικων κλινικών.
Είναι κάτι που το προσφέρουν σε ασυναγώνιστη τιμή και ξέρουν να το υλοποιούν.

Για αυτό που εγώ όχι μόνο αμφιβάλλω,αλλά είμαι σίγουρος,είναι ότι δεν θα έπαιρνα στην Ελλάδα αυτό το αποτέλεσμα με 1750ευρώ.
Κοίταξε σου βάζουν τόσα όσα να πάρεις και το ανάλογο πυκνό αποτέλεσμα. Χωρίς να μπει ικανοποιητικός αριθμός grafts σε μια περιοχή αναλόγως τα τετραγωνικά δεν θα δεις πυκνό αποτέλεσμα, αλλά αραιό. Απλή λογική είναι.

Αν πήγαινες σε ελληνική κλινική και σου έβαζε λιγότερα grafts, τώρα θα λέγαμε..."Ε για τα λίγα grafts που έβαλες καλό αποτέλεσμα πήρες" ή θα συζητούσαμε για πύκνωση με touch up...
 

Aris81

Well-Known Member
Κοίταξε σου βάζουν τόσα όσα να πάρεις και το ανάλογο πυκνό αποτέλεσμα. Χωρίς να μπει ικανοποιητικός αριθμός grafts σε μια περιοχή αναλόγως τα τετραγωνικά δεν θα δεις πυκνό αποτέλεσμα, αλλά αραιό. Απλή λογική είναι.

Αυτά περί κοινής λογικής να τα εξηγήσεις στην ελληνική κλινική που μου είχε κάνει την καταπληκτική προσφορά,
1500grafts στην τιμή των 4500ευρώ.
Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!

Γελάω,για να μην γράψω τίποτα βαρύ..
Θα είχα πληρώσει υπερδιπλάσια λεφτά,για υποδιπλάσια grafts
και το πιο σημαντικό...
Δε θα είχα λύσει το πρόβλημα μου και θα ήμουν δυσαρεστημένος..
 

aeratos28

Just aeratos
Ποιος ήταν αυτός που σου προσφερε 1500grafts με 4500€?
Αυτά περί κοινής λογικής να τα εξηγήσεις στην ελληνική κλινική που μου είχε κάνει την καταπληκτική προσφορά,
1500grafts στην τιμή των 4500ευρώ.
Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!

Γελάω,για να μην γράψω τίποτα βαρύ..
Θα είχα πληρώσει υπερδιπλάσια λεφτά,για υποδιπλάσια grafts
και το πιο σημαντικό...
Δε θα είχα λύσει το πρόβλημα μου και θα ήμουν δυσαρεστημένος..
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτά περί κοινής λογικής να τα εξηγήσεις στην ελληνική κλινική που μου είχε κάνει την καταπληκτική προσφορά,
1500grafts στην τιμή των 4500ευρώ.
Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!Χα!

Γελάω,για να μην γράψω τίποτα βαρύ..
Θα είχα πληρώσει υπερδιπλάσια λεφτά,για υποδιπλάσια grafts
και το πιο σημαντικό...
Δε θα είχα λύσει το πρόβλημα μου και θα ήμουν δυσαρεστημένος..
Όπως τα λες. Α ρε φίλε τι εποχές ζούμε...
 

Aris81

Well-Known Member
Ποιος ήταν αυτός που σου προσφερε 1500grafts με 4500€?

Δεν είναι κανένα μυστικό,το έχω αναφέρει και στις πρώτες σελίδες
της παρουσίασης.
Η κλινική του γιατρού που γράφει εδώ μέσα.
Φυσικά να το αποδείξω δεν μπορώ..
Γιατί σε αντίθεση με τις κλινικές του εξωτερικού,οι οποίες μου απάντησαν
εγγράφως όσο αφορά θεραπεία/κόστος,
από τη συγκεκριμένη κλινική έλαβα απλά μία τηλεφωνική κλήση,
όπου μία υπάλληλος αγνώστου ιδιότητας, μου μετέφερε προφορικά την πρόταση της κλινικής...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Δεν είναι κανένα μυστικό,το έχω αναφέρει και στις πρώτες σελίδες
της παρουσίασης.
Η κλινική του γιατρού που γράφει εδώ μέσα.
Φυσικά να το αποδείξω δεν μπορώ..
Γιατί σε αντίθεση με τις κλινικές του εξωτερικού,οι οποίες μου απάντησαν
εγγράφως όσο αφορά θεραπεία/κόστος,
από τη συγκεκριμένη κλινική έλαβα απλά μία τηλεφωνική κλήση,
όπου μία υπάλληλος αγνώστου ιδιότητας, μου μετέφερε προφορικά την πρόταση της κλινικής...
Με αυτές τις κλινικές σου φεύγει το «μαλλί» κυριολεκτικά
 

Aris81

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους,
10 μήνες λοιπόν!

Δεν έχω να γράψω πολλά,πέρα του ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος από την φύτρωση και το δέσιμο με τα μαμά μαλλιά.
Πλέον μακραίνω το μπροστινό τμήμα,για να δημιουργήσω μετά από λίγο καιρό την ψευδαίσθηση της μμ μέσα από ένα Peaky Blinders κούρεμα.:D

Στα του forum,έμαθα κατόπιν εορτής τι είναι ντούπα και ρέτρο.
Μακάρι να είχα διαβάσει περισσότερο πριν τη μμ μου,αλλά μάλλον στάθηκα τυχερός
Αυτό που με λυπεί εδώ μέσα,είναι να βλέπω ανθρώπους να μην λαμβάνουν τις υπηρεσίες τις οποίες πληρώνουν.
Είναι ανεπίτρεπτο εν έτει 2021 να πηγαίνουν σαν πρόβατα στη σφαγή και μάλιστα να πιστεύουν τις δικαιολογίες κάθε γιατρού,
πως αυτές ήταν οι δυνατότητές τους...
Και εμένα οι ανάγκες μου υποτίθεται θα καλύπτονταν με 1500 grafts,στην προνομιακή μάλιστα τιμή των 3 ευρώ το ένα.
Μιλάμε παρωχημένες τακτικές που δεν επιτρέπεται να βρίσκουν πρόσφορο έδαφος.
Και δεν καταφέρομαι μόνο κατά μίας κλινικής,αλλά της νοοτροπίας περισσότερων από μία κλινικών..

IMG_20210831_164659.jpg
IMG_20210831_164709.jpg
IMG_20210831_164717.jpg
IMG_20210831_172901.jpg
IMG_20210831_172903.jpg
IMG_20210831_172906.jpg
IMG_20210831_172908.jpg
 

Aris81

Well-Known Member
Μπράβο φίλε glad for you!

Ξύρισε το μουσι και ίδιος ο Joe Stummer απο The Clash ;)

Mη γίνω Elvis Presley στο τέλος με τις καγκουριές που κάνω :D

Πάντως τρελή αίσθηση να λούζεσαι και να νιώθεις μετά από χρόνια,ξανά ανάμεσα στα δάχτυλα μαλλιά
 

manly_Man

Well-Known Member
Πολυ καλος φιλε αρη να το χαίρεσαι. Οσο για την γνωστή ελληνική κλινική που σου προτεινε 1500 grafts με 3 ευρω το graft, ευτυχώς σου έκοψε και την απερριψες...
 

Aris81

Well-Known Member
Πολυ καλος φιλε αρη να το χαίρεσαι. Οσο για την γνωστή ελληνική κλινική που σου προτεινε 1500 grafts με 3 ευρω το graft, ευτυχώς σου έκοψε και την απερριψες...

Ευχαριστώ :)

Kαλά,αν δεν ήταν το forum και όλοι εσείς,με έβλεπα και εμένα να ποζάρω αγκαλιά με το γιατρό χαρούμενος για τις πέντε τρίχες παραπάνω που θα είχα αποκτήσει :D
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα