Διασημοι/Celebrities

kollaps

Member
Τι ποσοστό διασήμων (είτε Ελλήνων είτε ξένων, ηθοποιοί Hollywood κλπ) εκτιμάτε ότι κάνει χρήση φίνας; Ντάξει, προφανώς αρκετοί έχουν καλά genetics, δηλαδή π.χ. αν ο πατέρας σου ήταν κι αυτός διάσημος ηθοποιός και είχε μαλλιά είναι πιο πιθανό να έχεις κι εσύ. Αλλά δε γίνεται να είναι τόσοι πολλοί NW 0-1-2 στα 40-50, κάτι δεν κολλάει.

Eπίσης, γι'αυτήν την περίπτωση τι λέτε; Jοhn Hamm, ηθοποιός.

3F6AC4F400000578-0-image-a-38_1492681525739.jpg


Μεταμόσχευση χωρίς φίνα με αποτέλεσμα να έχει hairline αλλά αραίωση πίσω; Το δεξιά υπάρχει περίπτωση να μην είναι αληθινό;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Ρε παίδες σόρρυ αν έχει ξαναειπωθει αλλά θέλω να ρωτήσω με τον τενίστα Rafael Nadal τι φάση; κάπου διάβασα έκανε μια μετ άλλοι λένε δύο και όμως βλεπω πως δεν είναι σε καλό επίπεδο.Επισης ξέρετε ότι είναι Ισπανός και ως γνωστόν η ισπανική σχολή είναι τοπ.
 

Hairsick

Active Member
Ρε παίδες σόρρυ αν έχει ξαναειπωθει αλλά θέλω να ρωτήσω με τον τενίστα Rafael Nadal τι φάση; κάπου διάβασα έκανε μια μετ άλλοι λένε δύο και όμως βλεπω πως δεν είναι σε καλό επίπεδο.Επισης ξέρετε ότι είναι Ισπανός και ως γνωστόν η ισπανική σχολή είναι τοπ.
Φαίνεται να έχει διάχυτη αραίωση. Δύσκολη περίπτωση κι αυτός.
 

dim d

Well-Known Member
Φαίνεται να έχει διάχυτη αραίωση. Δύσκολη περίπτωση κι αυτός.
ο ναδαλ εκανε το κλασικο οπου μπηκε το 2017 για μμ μεσα σε μαμα μαλλια χωρις θεραπεια. Τωρα εχουν πεσει αυτα κι φαινεται πολυ φτωχο το αποτελεσμα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Επεσα σε ενα παλιο αρθρο του '14 της Huffington post που μιλουσε για τον Bradley Cooper και το γονιδιο της φαλακρας που "τρεχει" στην οικογενεια του και οτι τα τελευταια χρονια κανει ληψη Propecia για να μην καταληξει σαν τους συγγενεις του που οι περισσοτεροι ειναι τελειως φαλακροι.Οπως και για Matthew McConaughey εχει ακουστει οτι παιρνει φινα.Επισης υπαρχουν ενδειξεις οτι και ο bieber κανει χρηση,και αυτο προκυπτει απο την κριτικη που ειχε ασκησει στον prince Harris για την αδρανεια του δευτερου να λαβει μετρα αντιμετωπισης λεγοντας πως σημερα υπαρχουν τροποι καταπολεμησης της φαλακρας οπως το Propecia,υποψιν οταν εκανε αυτο το σχολιο ο bieber ηταν πολυ μικρος για να γνωριζει τα μυστικα και ομως..Και ενας ακομη σταρ του Χολυγουντ,ο Rob Lowe ασκησε επισης κριτικη στον prince harris μη δεχομενος το γεγονος οτι ο μελλοντικος πριγκηπας ενος κρατους δεν κανει κατι για να κρατησει τα μαλλια του οπως εκανε ο ιδιος οταν διεκρινε τα πρωτα σημαδια τριχοπτωσης.
Στο αρθρο παρακατω αναφερoνται διαφορα ονοματα,καποια απο επιβεβαιωμενες πηγες καποια οχι,που κανουν ή εκαναν χρηση φινας:

Τελικα και στο Hollywood παιζει πολυ φιναστεριδη
 

vlafo

Well-Known Member

Kostas97

Well-Known Member
Και μετα ο απλος ενδιαφερομενος που βλεπουμε στο φορουμ, διερωτομαστε για το αν ειναι ικανοποιημενος, με την πυκνοτητα της μετ του.
Ολοι οι διασημοι πανε στο Γκουρα και ψαχνουμε εκει να δουμε αν μια ΜΕΤ ειναι επιτυχια ή οχι.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
+1 μονο για το γεγονος οτι φωτογραφιζεται δημοσια και ακομπλεξαριστα ο Κρατερος.
Για το αποτελεσμα νομιζω τα ειπες ολα,συμφωνω απολυτως.Ανθρωποι της τηλεορασης και της showbiz,χωμενοι σε τοσα κυκλωματα,με τοσες γνωριμιες ,τοσο δυσκολο ειναι να υπαρξει μια σωστη πηγη ενημερωσης και πληροφορησης για τα του κλαδου της μμ;Τι διαολο ρε παιδια;Τοσο νυχτα πεφτει;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Απο τις ελληνικες Μετ διασημων εμενα μου ξεχωρισε του Πουμπουρα .
Λογικα εκανε καποια απο τις καλες επιλογες γιατρων.
Πώς τη βλεπεις ?
1622648875948.png
1622648901057.png
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ καλός είναι τον έχω δει από κοντά στο Μαρούσι.
Αλλά δεν κοίταγα τα μαλλιά του,απλά είδα έναν τύπο που ήταν τούμπανο.
Καλός.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό με τις ενώσεις και τα temporal σου αλλάζει όλο το πρόσωπο.
Το βλέπω και εγώ τώρα και είναι τεράστια η αλλαγή.
Νεότερος μια 10ετία.χαχα
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Πολύ καλός είναι τον έχω δει από κοντά στο Μαρούσι.
Αλλά δεν κοίταγα τα μαλλιά του,απλά είδα έναν τύπο που ήταν τούμπανο.
Καλός.
Λογικα δεν ειχε θεμα με διαχυτη αραιωση ,υποχωρηση στο crown κτλ,σωστος vlafo;Για solid nw3 τον βλεπω με καλη τριχα
 

vlafo

Well-Known Member
Λογικα δεν ειχε θεμα με διαχυτη αραιωση ,υποχωρηση στο crown κτλ,σωστος vlafo;Για solid nw3 τον βλεπω με καλη τριχα
Nw3 είναι αλλά είναι μικρός αυτός έτσι δεν είναι?
Έκανε ωραία δουλειά,νομίζω από πίσω από χερλάιν ήταν καλός.
 

vlafo

Well-Known Member
Με αυτόν έχουμε την ίδια χερλάιν.
Μόλις τον τσέκαρα 40 είναι.
Το έσωσε γιατί έχανε πολύ.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
+1 μονο για το γεγονος οτι φωτογραφιζεται δημοσια και ακομπλεξαριστα ο Κρατερος.
Για το αποτελεσμα νομιζω τα ειπες ολα,συμφωνω απολυτως.Ανθρωποι της τηλεορασης και της showbiz,χωμενοι σε τοσα κυκλωματα,με τοσες γνωριμιες ,τοσο δυσκολο ειναι να υπαρξει μια σωστη πηγη ενημερωσης και πληροφορησης για τα του κλαδου της μμ;Τι διαολο ρε παιδια;Τοσο νυχτα πεφτει;

Εγω τα λέω χρόνια...
Ουτε καν οι celebrities δεν με ακούν!
Ας πρόσεχαν :p

 
Μπλουζα