NW VI repair έπειτα από 4 μεταμοσχευσεις + ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΙΑ! Body Hair Transplant + beard + FUE + SMP (τα πάντα όλα!)

Georgie

Well-Known Member
Ειναι το ίδιο φαινό,μενο με τις καταστροφικές ΜΕΤ: τα θύματα που κανουν τη λάθος επιλογή, συμπεριφέρονται σαν θύματα βιασμού και δεν μιλάνε ή δε κάνπουν φασαρία από ντροπή!
Το θαβουν μέσα τους με αποτέλεμα ο "βιαστης" να κυκλοφορεί ελευθερος εδω και δεκαετιες.
Εδώ έχεις μεγάλο δίκιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
ισως ειναι καιρος να με επισκεφθεις, ισως μπορω να βοηθησω με το θεμα της ουλής.
δεν αξίζει να ασχοληθώ πιά.το stretching που έχει υποστεί το κεφάλι και η περιοχή μόνο ζημιά μπορεί να δώσει εννοώντας καταστροφή grafts και necrosis. Ίσως μελλοντικά ένα smp που πολύ αμφιβάλω αν θα πιάσει σε 3 εκατοστά πλάτος
 

grg19ggls

Member
Η εξαγωγή από το στηθος και τα γένια ήταν εξαιρετικά δύσκολη αλλα επιτυχημένη.
Συνολικα από τα γενια αφαιρεθηκαν 654 τριχοθυλάκια

Μπράβο που τον αναλάβατε.
Με το καλό να δουμε το τελικό αποτέλεσμα.
Αφού εξαγωγή από τα γένια δεν αφήνει εμφανή σημάδια,θα μπορούσατε να πάρετε μοσχεύματα και απο τα μάγουλα?
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Ποιος σου εκανε τη ζημιά?
είναι πολλοί...
τέλη 90 Αρχές 2000 κυκλοφορούσαν κάτι υιοί ιεροδουλων που κάνανε πειράματα σε κεφάλια απεγνωσμένων και ανυποψίαστων ανθρώπων που ελέω έλλειψης ενημέρωσης πούλαγαν ελπίδα και πλούτιζαν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
είναι πολλοί...
τέλη 90 Αρχές 2000 κυκλοφορούσαν κάτι υιοί ιεροδουλων που κάνανε πειράματα σε κεφάλια απεγνωσμένων και ανυποψίαστων ανθρώπων που ελέω έλλειψης ενημέρωσης πούλαγαν ελπίδα και πλούτιζαν.
Πάντως φίλε μεγάλο respect σε εσένα που εισαι παλαιό μέλος με τεράστια εμπειρία στις μεταμοσχεύσεις σε εποχές που για ολους ηταν ονειρο μακρινό και τα αποτελέσματα αβέβαια .
Ανοίξατε σε πολλούς τα ματια και ειλικρινά σε ευχαριστώ .
Έδωσες μεγάλη μαχη και το forum σου οφείλει πολλα .

Ήθελα να στα γραψω καιρο αλλα τωρα βρήκα την ευκαιρία .
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Πάντως φίλε μεγάλο respect σε εσένα που εισαι παλαιό μέλος με τεράστια εμπειρία στις μεταμοσχεύσεις σε εποχές που για ολους ηταν ονειρο μακρινό και τα αποτελέσματα αβέβαια .
Ανοίξατε σε πολλούς τα ματια και ειλικρινά σε ευχαριστώ .
Έδωσες μεγάλη μαχη και το forum σου οφείλει πολλα .

Ήθελα να στα γραψω καιρο αλλα τωρα βρήκα την ευκαιρία .
σε ευχαριστω αλλα να ξέρεις πως δεν είμαι καθολου υπερήφανος για αυτές τις τραυματικές εμπειρίες που μου κατέστρεψαν τα καλύτερα χρόνια ούτε επίσης το οτι έγινα πειραματόζωο χωρίς να το ξέρω για να εξελιχθεί η μεταμόσχευση μαλλιών.για την ακριβεια νοιώθω και πολύ κορόιδο που επέτρεψα τέτοια πράγματα.
 

Georgie

Well-Known Member
σε ευχαριστω αλλα να ξέρεις πως δεν είμαι καθολου υπερήφανος για αυτές τις τραυματικές εμπειρίες που μου κατέστρεψαν τα καλύτερα χρόνια ούτε επίσης το οτι έγινα πειραματόζωο χωρίς να το ξέρω για να εξελιχθεί η μεταμόσχευση μαλλιών.για την ακριβεια νοιώθω και πολύ κορόιδο που επέτρεψα τέτοια πράγματα.
Ναι φίλε μου εννοείται .
Και εγω στη θέση σου άτυχος θα αισθανόμουν και εκνευρισμένος ίσως .
Εχω ενα γνωστο που έκανε 3 μεταμοσχεύσεις με plugs αρχές δεκαετίας 90 στο Κολωνάκι .
Δε θυμάμαι γιατρό , αλλα πρεπει να πήγε σε 2
Ίδια φάση και αυτος που τον είδα πριν κάποια χρονια .
Αποτέλεσμα Nada και ουλές παντού .
Σου εύχομαι οτι καλυτερο και αν μπορει να διορθωθεί οποία αστοχία .
Ειλικρινά
 

grg19ggls

Member
σε ευχαριστω αλλα να ξέρεις πως δεν είμαι καθολου υπερήφανος για αυτές τις τραυματικές εμπειρίες που μου κατέστρεψαν τα καλύτερα χρόνια ούτε επίσης το οτι έγινα πειραματόζωο χωρίς να το ξέρω για να εξελιχθεί η μεταμόσχευση μαλλιών.για την ακριβεια νοιώθω και πολύ κορόιδο που επέτρεψα τέτοια πράγματα.
Σημασία έχει οτι αναγνώριζεις τα λάθη σου, μιλάς ανοιχτά για αυτά και ενημερώνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Σημασία έχει οτι αναγνώριζεις τα λάθη σου, μιλάς ανοιχτά για αυτά και ενημερώνεις.
Στη δεκαετία του 90 και 2000 όπου είχες dial up γραμμή στο internet,όλοι λάθη κάνανε χωρίς να φταίνε.
Δυστυχώς.
 

obi one

Active Member
δυσκολή υπόθεση γιατρέ,, αλλά στα δύσκολα φαίνεται ο "μάστορας", νομίζω οτι τώρα ειδικά χρειάζεται να φ, περιμένουμε με ανυπομονησία τα αποτελέσματα,, προσωπικά πιστευω ότι είναι σε καλά χέρια ο "ασθενής", αλλα φυσικά όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος..
 

obi one

Active Member
δεν αξίζει να ασχοληθώ πιά.το stretching που έχει υποστεί το κεφάλι και η περιοχή μόνο ζημιά μπορεί να δώσει εννοώντας καταστροφή grafts και necrosis. Ίσως μελλοντικά ένα smp που πολύ αμφιβάλω αν θα πιάσει σε 3 εκατοστά πλάτος
Να μια καλή ευκαιρία να κάνει ο γιατρός μια δωρεάν επέμβαση διόρθωσης και να την προβάλει-παρουσιάσει στο φόρουμ.. Νομίζω οτι θα καλοδεχτούν τα μέλη μια τέτοια κίνηση !!! ( δεν υπονοώ ότι ο φίλος δεν έχει την οικονομική δυνατότητα να την κάνει μόνος του )
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ο Ανδρέας ειναι ε΄νας ...βετερανος των μεταμοσχεύσεων μαλλίων.
Εχει κάνει 4 επεμβασεις στο παρελθον, strip + FUE, αλλα δυστυχως έκανε και το τεραστιο λάθος να
εμπιστευτει κάποιον ιατρό που εμφυτευε συνθετικα μαλλια στην Θεσσαλονική...
(αυτα για καποιους που νομιζουν ότι οφείλω να ειμαι ....συναδελφικος με τέτοιους αλήτες απλά επειδή εχουν πτυχιο Ιατρικής...)
Τα συνθετικα αυτα ...μαλλια προκάλεσαν τεραστια φλεγμονή μόλυνση και ουλωποιήση.
Πήγε και τα εβγαλε στην Γερμανια που μένει (και τα πληρωσε χρυσα...) και αναγκάστικα και εγω παλαιότερα να του αφαιρεσω (προφανως δωρεαν) και κάποια που ειχαν μειενι.
Αφου πλεον η περιοχή έχει "ηρεμησει", μετα από μηνες με αντιβιωση και θεραπείες, τον δεχθηκα και επιδιόρθωση
Φυσικά, ότι μπορει να διορθωθεί....


Προσωπικά σε κάτι τέτοιους θα ξεκίναγα από το αμάξι.
 

giannis88test

Active Member
είναι λίγο άσχετο αλλά έχει να κάνει με την ιστορία των μετ, ένας γνωστός μου είπε ότι ένας γνωστός του (ξεκινάει ήδη άσχημα αυτό) είχε πάει το 80 στην φερράρα της ιταλίας και ότι είχε γίνει καταπληκτική δουλειά. πόσο πιθανό το θεωρούμε αυτό;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα