ntthanos, BHR clinic, fue, 2244g, 04/09/2020,

vlafo

Well-Known Member
Είναι το καλύτερο πλάνο που θα μπορούσες να κάνεις.
Για να μην ξαναασχοληθείς ποτέ.
Και θεωρώ ότι πρέπει να το κάνεις αν και πανοραμική δεν έχεις ανεβάσει και δεν μπορώ να καταλάβω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Φαίνεται ότι με μια ακόμα τέλος για σένα η φαλάκρα. Όμως κι εγώ θα ήθελα μια πανοραμική φίλε να δουμε πως φαίνεται. Όσο για την φυσικότητα. Καταπληκτική στα μάτια μου
 

ntthanos

Active Member
Καλημέρα παίδες άλλη μια φωτό ανεβαίνει
 

Συνημμένα

  • IMG_20210418_125735.jpg
    IMG_20210418_125735.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 294
  • Like
Reactions: spi

koumparos

Well-Known Member
Σούπερ πυκνότητα πολύ υψηλή φυτρωση.Μην κατεβάσεις hairline.Κινησου επιθετικά στο Κράουν και θα γίνεις full of hair.Εγω αυτό θα έκανα.
 
  • Like
Reactions: spi

vlafo

Well-Known Member
Πόσα σου έχουν πει απο την κλινική για το crown για να κλείσει ολοκληρωτικά ntanos?
1000g+?
 

vlafo

Well-Known Member
Άρα κατά τη δική σου εκτίμηση θα έκλεινες μόνο αυτό, ή θα επέμβαινες και αλλού?
 

spi

Well-Known Member
Λοιπόν πιστεύω με 2500 ακόμα τέλος. Κατέβασε 1εκ χερλαιν και όλα τα άλλα πίσω και αράζεις μέχρι τα γεράματα. Μπράβο
 

witcher

Well-Known Member
Ωραίο αποτέλεσμα ntthanos. Να το χαίρεσαι! Να σε ρωτήσω στην επόμενη επέμβαση στην BHR σκέφτεσαι πάλι να την κάνεις με την συμμετοχή του Bisanga ή μόνο των ελλήνων ιατρών; Δεν ξερω αν το έχεις αναφέρει, αλλά ο Bisanga τι ακριβώς ρόλο είχε στην επέμβαση σου; τι έκανε ακριβώς δηλαδη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
QUOTE="ntthanos, post: 254416, member: 22948"]
Ρε vaflo ntthanos .... μου εχεις σκοτώσει το nick ... Περίπου στο 2χιλιαρο αλλα υπολογίζω γυρω στα 2100 220 βαριά !!
[/QUOTE]
Ένα t παραλείπω απο συνήθεια.:)
Βάλε όσο περισσότερα μπορείς μην τα σκεφτείς.
 

Troufas

Active Member
Καλησπέρα και από εμένα στο φόρουμ, είναι το πρώτο post που κάνω.

nnthanos καταρχάς σε ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέτεις για την παρουσίαση της επέμβασής σου.

Προσωπικά πιστεύω ότι είναι ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα, καθώς καλύπτει το βασικό σκοπό μια επέμβασης -τη βελτίωση της εικόνας σου- επιτυγχάνοντας ένα πολύ φυσικό αποτέλεσμα, χωρίς να "φωνάζει' παρέμβαση.

Μακάρι τέτοια αποτελέσματα να είναι ο κανόνας κ όχι η εξαίρεση στο μέλλον.

Θα παρακολουθώ με ενδιαφέρον μέχρι την ολοκλήρωση της διαδικασίας, εύχομαι όλα να πανε κατ' ευχήν!
 

ntthanos

Active Member
Ωραίο αποτέλεσμα ntthanos. Να το χαίρεσαι! Να σε ρωτήσω στην επόμενη επέμβαση στην BHR σκέφτεσαι πάλι να την κάνεις με την συμμετοχή του Bisanga ή μόνο των ελλήνων ιατρών; Δεν ξερω αν το έχεις αναφέρει, αλλά ο Bisanga τι ακριβώς ρόλο είχε στην επέμβαση σου; τι έκανε ακριβώς δηλαδη...
Καλημέρα φίλε μου έχω αναφέρθει στον ρόλο του dr bisanga στην όλη διαδικασία σε παραπάνω κομμεντ. Και ναι η επόμενη μεταμόσχευση θα γίνει στην ίδια κλινική. Αφού η πρώτη ήταν απόλυτα επιτυχημένη γιατί να αλλάξω κλινική ; Δεν υπάρχει κανένας λόγος !!
 

ntthanos

Active Member
QUOTE="ntthanos, post: 254416, member: 22948"]
Ρε vaflo ntthanos .... μου εχεις σκοτώσει το nick ... Περίπου στο 2χιλιαρο αλλα υπολογίζω γυρω στα 2100 220 βαριά !!
Ένα t παραλείπω απο συνήθεια.:)
Βάλε όσο περισσότερα μπορείς μην τα σκεφτείς.
[/QUOTE]
Καλημέρα θα βάλω θα βάλω ..όπως λέει και η διαφήμιση βάλε φίνα ...βαλεεεε φίνα ..(το τυρί όχι το φάρμακο )
 

ntthanos

Active Member
Καλησπέρα και από εμένα στο φόρουμ, είναι το πρώτο post που κάνω.

nnthanos καταρχάς σε ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέτεις για την παρουσίαση της επέμβασής σου.

Προσωπικά πιστεύω ότι είναι ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα, καθώς καλύπτει το βασικό σκοπό μια επέμβασης -τη βελτίωση της εικόνας σου- επιτυγχάνοντας ένα πολύ φυσικό αποτέλεσμα, χωρίς να "φωνάζει' παρέμβαση.

Μακάρι τέτοια αποτελέσματα να είναι ο κανόνας κ όχι η εξαίρεση στο μέλλον.

Θα παρακολουθώ με ενδιαφέρον μέχρι την ολοκλήρωση της διαδικασίας, εύχομαι όλα να πανε κατ' ευχήν!
Καλημέρα φιλε μου καλή εβδομάδα να έχουμε . Σε ευχαριστώ πολύ για τα θετικά σου λόγια . Έχω πει από την αρχή ότι ο μοναδικός σκοπος μου εδώ μέσα είναι να δείξω την πορεία της μμ και μόνο !!! Ούτε να προβαρω κάποια κλινική ούτε κάτι άλλο. Θέλω να βοηθήσω ολους εσάς για να έχετε μια άποψη της κλινικής μέσω της δικής μου μμ και μόνο !! Και αυτό θα κάνω μέχρι τον τελευταίο μήνα της ολοκλήρωσης της μμ.
 

witcher

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε μου έχω αναφέρθει στον ρόλο του dr bisanga στην όλη διαδικασία σε παραπάνω κομμεντ. Και ναι η επόμενη μεταμόσχευση θα γίνει στην ίδια κλινική. Αφού η πρώτη ήταν απόλυτα επιτυχημένη γιατί να αλλάξω κλινική ; Δεν υπάρχει κανένας λόγος !!
Καλησπέρα ntthano. Δεν ρώτησα αν θα αλλάξεις κλινική, απλά σε ρώτησα αν θα επιλέξεις να συμμετάσχει και πάλι ο bisanga στην 2η επέμβαση όπως είχε γίνει και στην πρώτη επέμβαση ή θα την κάνεις μόνο με την συμμετοχή των Βενετσανου-Κυπαρισσου;
Ναι το είδα μετά, απλά θα ήθελα να σε ρωτήσω γιατί δεν ανέλαβε να κανει το 100% των οπών ο Bisanga και έκανε μόνο το 50% των οπών και το υπόλοιπο 50% ο Βενετσάνος; το αποτέλεσμα πάντως σε δικαίωσε παρότι έκανε μόνο το 50% των όπων ο bisanga και τα υπόλοιπα οι Έλληνες ιατροί μαζί με το νοσηλευτικό προσωπικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Η Κυπαρισσου ειναι έτσι εντυπωσιακή όπως στη φωτο της κλινικής ?

Για ενα φίλο ρωτάω :p
 
Μπλουζα