Παρακαλώβοήθεια

Gaga

New Member
Καλημέρα, ζητάω την γνώμη σας,μπερδεύτηκα τελείως. Έχω τριχόπτωση, πήγα σε δερματολόγο και μού έβγαλε δυστροφικες τρίχες 45%
Μετά βρήκα δερματολόγο στην Αγγλία, μέσο διαδίκτυο, έκλεισα ραντεβού, και μού είπε ότι έχω τελογενη τροιχορια, και ήπια ανδρογενητικη τριχόπτωση, μού είπε μόνο minox 5 ,κάτι βιταμινες forti5 caps ,και σπιρολακτονη.Η εξέταση μού είναι οκ,δεν έχω ορμόνηκη,έχω μπερδευτεί, και δεν ξέρω τι να κάνω. Θα σας ήμουν ευγνώμων για την βοήθεια σας. Ευχαριστώ Είμαι γυναίκες 40 χρόνων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλημερα σας,δεν ξερω κατα ποσο θα βοηθησει την δικη σας κατασταση αλλα στο λινκ που σας παραθετω υπαρχουν καποιες πληροφοριες παλιοτερων μελων με αντιστοιχο θεμα με το δικο σας,αν θελετε μπορειτε να ριξετε μια ματια :
 

Gaga

New Member
Καλημερα σας,δεν ξερω κατα ποσο θα βοηθησει την δικη σας κατασταση αλλα στο λινκ που σας παραθετω υπαρχουν καποιες πληροφοριες παλιοτερων μελων με αντιστοιχο θεμα με το δικο σας,αν θελετε μπορειτε να ριξετε μια ματια :
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, είχα κοιτάξει αυτό το άρθρο, δυστυχώς, δεν έχουν συνέχεια η ενημέρωση των παιδιών, και δεν ξέρω την εξέλιξη τους.Αν κάποιος έχει κάποια νεα αςβοηθήσει. Ευχαριστώ
 
Μπλουζα