Kardinalios , injertocapilar (Lorenzo), fue, 2901 grafts

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αλλά έχεις λεπτή τρίχα. Εγώ τα είχα γράψει στην ανάλυση από το εξελάκι πριν κάτι μήνες. Θυμάσαι το σου έλεγα για το 6.3 και το layering που θα ανεβάσει τεχνητά το νούμερο; Να η απόδειξη. Δεν υπάρχει κανένα μυστήριο, οι αριθμοί μιλάνε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ο λόγος έχει παίξει τεράστιο ρόλο προφανώς και τα πραγματικα g είναι 3500 σε επιφάνεια 70τμ ,δηλαδή και σε πυκνότητα=50άνα τμ και σε κάλυψη των πίσω ζωνών από το layering.
Είναι ξεκάθαρο, απλά δεν ξέρω στις πίσω ζώνες η φίνα τι έδωσε.
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι αλλά έχεις λεπτή τρίχα. Εγώ τα είχα γράψει στην ανάλυση από το εξελάκι πριν κάτι μήνες. Θυμάσαι το σου έλεγα για το 6.3 και το layering που θα ανεβάσει τεχνητά το νούμερο; Να η απόδειξη. Δεν υπάρχει κανένα μυστήριο, οι αριθμοί μιλάνε.
Λεπτή πως έχει κανονική είναι 52mm.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά δεν είναι και εξωπραγματικός για Λορενζο, κάτω από 2.5 είναι. Ένα 10% πάνω από το κανονικό είναι. Το 2,2 είναι το κανονικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Καταρχήν το αποτέλεσμα όντως μιλάει από μόνο του. Μια απορία ως νέος στο φόρουμ, αυτό το αποτέλεσμα ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ήθελε θα μπορούσε να το πυκνώσει ακόμα περισσότερο;;; ή είναι αδύνατον. Επίσης η χρηση smp θα μπορούσε να βοηθήσει στην ακόμα μεγαλύτερη πύκνωση;
 

kardinalios

Well-Known Member
Καταρχήν το αποτέλεσμα όντως μιλάει από μόνο του. Μια απορία ως νέος στο φόρουμ, αυτό το αποτέλεσμα ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ήθελε θα μπορούσε να το πυκνώσει ακόμα περισσότερο;;; ή είναι αδύνατον. Επίσης η χρηση smp θα μπορούσε να βοηθήσει στην ακόμα μεγαλύτερη πύκνωση;
Αδερφέ καλές οι πυκνώσεις αλλά η μ.μ είναι η μάχη για το καλύτερο illusion . Οι μαμά πυκνότητες δεν γίνεται να επανέλθουν ΠΟΤΕ. Όποτε προσπαθείς με τα δεδομένα που έχεις να πετύχεις το καλύτερο αποτέλεσμα . Μην ξεχνάς ότι σε περιπτώσεις μεγάλων nw όπως η δικιά μου πρέπει να υπάρχει μια πρόβλεψη και για το μέλλον . Εγώ προσωπικά έχω ένα crown τελείως απείραχτο όποτε τα επόμενα χρόνια σίγουρα θα χρειαστώ αρκετά graft και εκεί. Στόχος είναι ένα full head of hair και όχι υψηλές πυκνότητες μπροστά και πίσω το χάος ..
Με αφορμή το post αυτό θέλω να ρωτήσω κάτι τον @CVIAL . Ο γιατρός νομίζω ότι μου είπε ότι έχω ακόμα 5500 graft διαθέσιμα για το μέλλον . Είχα 8500 πριν και αφαίρεσε αυτά που έβαλα τώρα . Το θυμάμαι καλά το νούμερο ; Πιστεύεις ότι είναι η πραγματικότητα ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Πάντως αν και έβαλε μοσχεύματα μέχρι την β' ζώνη είναι εντυπωσιακό πως φαίνεται στις φωτογραφίες λες και έβαλε σε όλο το κεφάλι μοσχεύματα. Νομίζω χρειαζόμαστε καλής ανάλυσης φωτογραφίες κάτω από τον ήλιο και όχι με χτένισμα κάλυψης (layering) για να μπορέσουμε να βγάλουμε συμπέρασμα για την πυκνότητα και να καταλάβουμε τι ακριβώς έχει αλλάξει σε σχέση με το πριν. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

kardinalios

Well-Known Member
Ναι παιδιά εννοείται το έχω στο μυαλό μου να βγάλω φωτογραφίες . Απλά τρέχω λίγο τις τελευταίες μέρες μόλις ηρεμήσω θα ανεβάσω . @Ronaldo καταλαβαίνω να θες φωτογραφίες στον ήλιο αλλά αλήθεια δεν μπορείς να καταλάβεις εξετάζοντας το νήμα τι έχει αλλάξει σε σχέση με πριν ;
 
Μπλουζα