GregKont fue, 3290 grafts, 09-10/01/2020

gregkont13

Verified MM member
Για ολική επαναφορά θέλεις τόσα g και τελείωσες με fut εκτός και μπορεί να σου δώσει με ασφάλεια άλλη μια fue (διήμερη)αλλά πρέπει να το ψάξεις καλά αν τα έχεις.
Πιστευω πως στην περιπτωση μου η λυση ειναι fut. Αν παω για τοσα πολλα g με fue, θα βγω απο safe zone, που ειναι ρισκο για το μελλον
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Πιστευω πως στην περιπτωση μου η λυση ειναι fut. Αν παω για τοσα πολλα g με fue, θα βγω απο safe zone, που ειναι ρισκο για το μελλον
Συμφωνώ αλλά το θέμα είναι όπου την κάνεις να είναι επιτυχημένη για να μην ξαναασχοληθείς ποτέ ξανά .
 

gregkont13

Verified MM member
Συμφωνώ αλλά το θέμα είναι όπου την κάνεις να είναι επιτυχημένη για να μην ξαναασχοληθείς ποτέ ξανά .
Στην ευρωπη δεν υπαρχουν πολλοι για στριπ. Απο οσο εχω ψαξει η hattingen ειναι μια καλη λυση με χρονια στην αγορα. Θα το ψαξω και πιο πολυ σε κανα χρονο.
 

vlafo

Well-Known Member
Στην ευρωπη δεν υπαρχουν πολλοι για στριπ. Απο οσο εχω ψαξει η hattingen ειναι μια καλη λυση με χρονια στην αγορα. Θα το ψαξω και πιο πολυ σε κανα χρονο.
Αυτό ακριβώς επειδή υπάρχουν λίγοι πρέπει αν μπορείς να πας στον καλύτερο.
 

gregkont13

Verified MM member
Ολα πηγαν πολυ καλα. Θα κανω αλλη μια για middle-crown του χρονου, στριπ.
 

Συνημμένα

  • AB03BB32-F965-4B4B-9AAA-D6F59F70937B.jpg
    AB03BB32-F965-4B4B-9AAA-D6F59F70937B.jpg
    111.9 KB · Προβολές: 641
  • 474D015F-4559-47E7-9CF3-05B0FA9B66D4.jpg
    474D015F-4559-47E7-9CF3-05B0FA9B66D4.jpg
    121.6 KB · Προβολές: 624
  • 8009AAC2-BB5B-45FE-96CB-583A3EE78B72.jpg
    8009AAC2-BB5B-45FE-96CB-583A3EE78B72.jpg
    98.6 KB · Προβολές: 631
  • DA846151-76C6-4A53-A1C5-2C96EC0F0972.jpg
    DA846151-76C6-4A53-A1C5-2C96EC0F0972.jpg
    99 KB · Προβολές: 651

vlafo

Well-Known Member
Gregkont καλώς ήρθες και πάλι.
Πυκνότητα τα σπάει,κλασσικός Γεωργίου πολύ καλός,επειγόντως για 2μμ μέσα να το δεις ολοκληρωμένο το αποτέλεσμα σου και να τελειώνεις.
Συμφωνώ μαζί σου για την επιλογή της strip να μην ξαναασχοληθείς ποτέ.
 

gregkont13

Verified MM member
Gregkont καλώς ήρθες και πάλι.
Πυκνότητα τα σπάει,κλασσικός Γεωργίου πολύ καλός,επειγόντως για 2μμ μέσα να το δεις ολοκληρωμένο το αποτέλεσμα σου και να τελειώνεις.
Συμφωνώ μαζί σου για την επιλογή της strip να μην ξαναασχοληθείς ποτέ.

Να είσαι καλά, φίλε. Βλέπω το φόρουμ κατά καιρούς, αλλά δεν γράφω λόγω φόρτου εργασίας.

Περιμένω να ηρεμήσουν τα πράγματα με το covid και θα κλείσω δεύτερη με το Muresanu, έχουμε ήδη μιλήσει. Σχετικά με την πρώτη μμ όντως είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η πυκνότητα μου είναι πολύ καλή ακόμα και σε πολύ έντονο φως, ενώ το forelock είναι αραίο. Πήρα ότι καλύτερο μπορούσα απο Κύπρο.
 

vlafo

Well-Known Member
Να είσαι καλά, φίλε. Βλέπω το φόρουμ κατά καιρούς, αλλά δεν γράφω λόγω φόρτου εργασίας.

Περιμένω να ηρεμήσουν τα πράγματα με το covid και θα κλείσω δεύτερη με το Muresanu, έχουμε ήδη μιλήσει. Σχετικά με την πρώτη μμ όντως είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η πυκνότητα μου είναι πολύ καλή ακόμα και σε πολύ έντονο φως, ενώ το forelock είναι αραίο. Πήρα ότι καλύτερο μπορούσα απο Κύπρο.
Πήρες το μέγιστο,δεν θα μπορούσε κανένας άλλος να σου κάνει κάτι άλλο.
Η φύτρωση που ήταν το βασικό επιτεύχθηκε και επίσης η πυκνότητα που είναι εξίσου βασικό.
Το forelock θα το ενισχύσεις με τη 2 μμ και εκεί θα δεις την τεράστια αλλαγή.
Το γιατρό δεν γνωρίζω σε βάθος τις δουλειές του,αλλά διάλεξε αυτόν που θα σου συνεχίσει το αποτέλεσμα του Γεωργίου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
είναι πολύ καλός ο γιατρός σύμφωνα με την έρευνα μου. Για στριπ πιστεύω είναι η καλύτερη μου επιλογή στην Ευρώπη.

Συμφωνώ, δεν θα μπορούσα σε καμία κλινική να πάρω κάτι παραπάνω στην πρώτη επέμβαση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Πολυ δυνατο αποτελεσμα φιλε @gregkont13 ,να χαιρεσαι το μαλλακι σου,αλλος ανθρωπος φαινεσαι .Μπορω να ζητησω κατι;Εχεις φωτο απο δοτρια να δουμε την κατασταση της;
 

gregkont13

Verified MM member
Πολυ δυνατο αποτελεσμα φιλε @gregkont13 ,να χαιρεσαι το μαλλακι σου,αλλος ανθρωπος φαινεσαι .Μπορω να ζητησω κατι;Εχεις φωτο απο δοτρια να δουμε την κατασταση της;

Μου είχε ξεφύγει αυτό. Παραθέτω 2 από δότρια.
 

Συνημμένα

  • IMG_7409.jpg
    IMG_7409.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 440
  • IMG_7408.jpg
    IMG_7408.jpg
    798.8 KB · Προβολές: 427

nik1994

Active Member
Μου είχε ξεφύγει αυτό. Παραθέτω 2 από δότρια.
H Δοτρια σου ειναι σε καλη κατασταση: Γιατι βλεποντας τα πλαινα βλεπω αρκετα κενα. Βεβαια δεν ξερω πως ηταν σε πυκνοτητα πριν την μμ. Μπορει στα πλαγια να μην ησουν τοσο δυνατος. Δεν μας ειχες βαλει νομιζω στην αρχη της επεμβασης απο δοτρια πριν κουρευτει.
 
Μπλουζα