Anastasakis or Lorenzo? :)) NW stage V, - 4150 FUs - F.U.T + FUE - Άνδρας 46 ετών

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
θα συμφωνησω και εγώ ότι ο τίτλος είναι misleading για όποιον τον διαβάζει. Ευχαρίστως να έρθει ο ασθενής να τα δούμε αναλυτικά, δεν έχω ξαναδεί από κοντά combo. Βέβαια διαβάζοντας 4200 περίμενα το συνηθισμένο 3000 στριπ + 1200 FUE αλλά βλέπω 3900 + 354. Από την μια χαίρομαι να βλέπω μεγάλα FUT, θεωρούσα ότι το 3000 ειναι η νόρμα. Τα 354 της FUE είναι πιστεύω λίγα, αν ήταν 1000, δηλαδή 5000 το σύνολο θα ήταν ένα εξαιρετικό νούμερο σε μια συνεδρία και πολύ safe. Όπως και να έχει όμως τα 4200 είναι ένα πολύ καλό νούμερο για μία συνεδρία. Επιφυλάσσομαι για περισσότερα όταν (και άμα) τον δω από κοντά.
Misleading ειναι λιγο υπερβολικό.
Click-bait ναι.;)
Αλλα ΟΛΟΙ που θα μπουν θα ανταμειφθούν για τον χρονο τους με πλούσια πληροφορια που θα μας προσφερετε @CVIAL
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
θα συμφωνησω και εγώ ότι ο τίτλος είναι misleading για όποιον τον διαβάζει. Ευχαρίστως να έρθει ο ασθενής να τα δούμε αναλυτικά, δεν έχω ξαναδεί από κοντά combo. Βέβαια διαβάζοντας 4200 περίμενα το συνηθισμένο 3000 στριπ + 1200 FUE αλλά βλέπω 3900 + 354. Από την μια χαίρομαι να βλέπω μεγάλα FUT, θεωρούσα ότι το 3000 ειναι η νόρμα. Τα 354 της FUE είναι πιστεύω λίγα, αν ήταν 1000, δηλαδή 5000 το σύνολο θα ήταν ένα εξαιρετικό νούμερο σε μια συνεδρία και πολύ safe. Όπως και να έχει όμως τα 4200 είναι ένα πολύ καλό νούμερο για μία συνεδρία. Επιφυλάσσομαι για περισσότερα όταν (και άμα) τον δω από κοντά.
Η συνεδρια είχε κλεισει στις 4000.
Ο ιατρός έβγαλε τα 150 δώρο για να συμπληρωσει κάποιες μικρες περιοχές.
5000 μου ειπε πως δεν χωρούσαν.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Για το crown δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει το 45-50, προφανώς μιλάμε μόνο για μπροστινή περιοχή (ή περιοχή αυτής).
Οχι, ετσι και αλλιώς στο crown δεν γινεται να έχει 30-35+ πυκνοτηατ λόγω της αναγκαίας γωνιας των υποδοχών.
Μόνο οι περιοχές 3 και 4 (φανταστείετε από 2-5 o' clock) έχουν χαμηλότερη πυκνότητα από 30 για λόγους οικονομίας μοσχευμάτων
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Προφανώς και δεν μπορεί να γίνει κάποια σύγκριση, οπότε ο τίτλος απλά δεν έχει κάποιο νόημα αλλά έχει στόχο την παραπλάνηση. Αν υποθετικά μπορούσε να γίνει μια σύγκριση μεταξύ των 2, θα ήταν σαν να συγκρίνεις την Ρεάλ Μαδρίτης(Lorenjo) με τον τωρινό Παναθηναϊκό(Αναστασάκης), οπότε βγάζεις τα συμπεράσματά σου για το ποιος θα υπερτερούσε.

Έχω απαντησει παραπάνω.
Αν νιωθετε παραπλανημένος να σας ζητηω συγνωμη και μπορειτε να μην συμμετεχετε περαιτερω.
Αλλα θα παρακαλέσω να κοπούν τα υποτιμητικά σχόλια και οι τοξικές συμπεριφορες.

Ο Dr. Lorenzo ειναι ένας εξαιρετικός ιατρός και γνωστός του Dr. Αναστασακη.
Τα αποτελέσματα που έχει στο youtube ειναι υποδειγματικά και υποδηλώνουν κορυφαίο επαγγελματσιμο και υψηλότατη γνωση του αντικειμένου.
Δικαιολογημένα τα θαυμαζουν οι ασθενείς και εκτιμούν τον ίδιο για αυτα.
Επίσης, έχω μάθει πως είναι ένας ηθικός και ευγενής άνθρωπος/ιατρός που ο Dr.Αναστασκαης εκτιμα.

Η "καταταξη" των ...ιατρών ΟΜΩΣ δεν γινεται με τι λένε ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ή οι φίλαθλοι, ούτε με τα ...γκολ.
Γινεται με άλλα κριτηρια.
Οπότε καλό θα είναι να μην κάνετε αγενείς και υποτιμητικές συγκρισεις όταν δεν γνωριζετε πως ...βγαινει το ποιος ειναι η Ρεαλ και ποιος ο Παναθηναικός
Αν σκοπευετε να συνεχισετε θα σας παρακαλέσω να απεχετε από το νημα διότι ενδιαφερόμαστε να μοιραστεί ΓΝΩΣΗ και ΑΛΗΘΕΙΑ και
οι συγκρούσεις προκαλούν μονο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ και υποβιβαζουν το επίπεδο του φόρουμε σε κερκίδα!

Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Misleading ειναι λιγο υπερβολικό.
Click-bait ναι.;)
Αλλα ΟΛΟΙ που θα μπουν θα ανταμειφθούν για τον χρονο τους με πλούσια πληροφορια που θα μας προσφερετε @CVIAL

Όπως ανέφερα, σε πρώτη ανάγνωση έχασα την "φατσουλα" στον τίτλο, οπότε ναι έχετε δίκιο αλλάζει το νόημα. Τώρα για το αν χωρούσαν ή όχι 5000g έχω μια επιφύλαξη γιατί μιλάμε συνδυαστικά για μια περιοχή που ξεπερνά τα 150cm2. Φυσικά μπορεί να κάνω και λάθος, αυτό θα φανεί αν έρθει για μετρήσεις. Αν κάποιος το δει από την πλευρά της οικονομίας graft θα συμφωνήσω για το 4200 αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι το 5000 θα ήταν ένας εξαιρετικός συμβιβασμός μεταξύ του 6000 του Lorenzo (που προφανώς του τα είπε γιατί θα τα έβαζε) και του να τελειώσει σε μια συνεδρία με υψηλή πυκνότητα. Προφανώς και τα 4200 με υψηλή φύτρωση θα είναι ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα (ειδικά για την ηλικία του) αλλά ως γνωστόν εχθρός του καλού το καλύτερο.

Πάντως είναι μια αξιόλογη προσπάθεια για μεγάλα session με συνδυασμό τεχνικών. Αν η FUE ήταν μεγαλύτερη και προσέγγιζε τα 1000-1200g (θα μπορούσε από τεχνικής άποψης ?) και συνολικά τα 5000g θα ήταν ένα game changer και μια πολύ καλή επιλογή για μεγάλα NW που θέλουν να τελειώνουν με την μια (ή τουλάχιστον σε μεγάλο βαθμό) και να μην ρισκάρουν την δότρια με FUE και overharvesting.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω πως τα 5000g είναι το σωστό νούμερο για αυτή την έκταση και σε συνδυασμό με τις τεχνικές θα τελείωνε μια και έξω.
Σε κάθε περίπτωση το αποτέλεσμα σίγουρα θα είναι πολύ καλό με μια υψηλή φύτρωση.
 

giamakr1

Active Member
Δε υπάρχει αντιπαράθεση, συγκρουση ή συγκριση.
Δεν το βλεπουμε γηπεδικά.
Ειναι ένας teaser τιτλος απλα.
Δεν πιστευω ότι μπαινει κάποιος μας πρωτη φορα στο ιντερνετ...
Προφανως δεν το βλεπετε γηπεδικα, ουτε και εγω.Αλλωστε δεν ασχολουμαι με τα γηπεδα και αντιστοιχες εκτονωσεις. Δεχομαι το clickbait, it makes sense.. Μπαινω ομως στο ιντερνετ απο το 95 ανελλιπως και συμμετεχω σε forums ουτε θυμαμαι απο ποτε και δεν ειναι αυτονοητο αυτο...
 

Ronaldo

Well-Known Member
Έχω απαντησει παραπάνω.
Αν νιωθετε παραπλανημένος να σας ζητηω συγνωμη και μπορειτε να μην συμμετεχετε περαιτερω.
Αλλα θα παρακαλέσω να κοπούν τα υποτιμητικά σχόλια και οι τοξικές συμπεριφορες.

Ο Dr. Lorenzo ειναι ένας εξαιρετικός ιατρός και γνωστός του Dr. Αναστασακη.
Τα αποτελέσματα που έχει στο youtube ειναι υποδειγματικά και υποδηλώνουν κορυφαίο επαγγελματσιμο και υψηλότατη γνωση του αντικειμένου.
Δικαιολογημένα τα θαυμαζουν οι ασθενείς και εκτιμούν τον ίδιο για αυτα.
Επίσης, έχω μάθει πως είναι ένας ηθικός και ευγενής άνθρωπος/ιατρός που ο Dr.Αναστασκαης εκτιμα.

Η "καταταξη" των ...ιατρών ΟΜΩΣ δεν γινεται με τι λένε ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ή οι φίλαθλοι, ούτε με τα ...γκολ.
Γινεται με άλλα κριτηρια.
Οπότε καλό θα είναι να μην κάνετε αγενείς και υποτιμητικές συγκρισεις όταν δεν γνωριζετε πως ...βγαινει το ποιος ειναι η Ρεαλ και ποιος ο Παναθηναικός
Αν σκοπευετε να συνεχισετε θα σας παρακαλέσω να απεχετε από το νημα διότι ενδιαφερόμαστε να μοιραστεί ΓΝΩΣΗ και ΑΛΗΘΕΙΑ και
οι συγκρούσεις προκαλούν μονο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ και υποβιβαζουν το επίπεδο του φόρουμε σε κερκίδα!

Ευχαριστω
Καταρχήν δεν υπάρχουν οπαδοί και φαντάσματα όπως το λέτε, απλά βάλατε έναν προκλητικό και παραπλανητικό τίτλο και φυσικό και επόμενο ήταν να υπάρχουν απαντήσεις. Όταν κάποιος προκαλεί και αφήνει υπόνοιες πρέπει να περιμένει και τις ανάλογες απαντήσεις. Αν δεν προκαλούσατε με τον τίτλο δεν θα υπήρχαν και αυτές οι απαντήσεις, οπότε καθαρά η ευθύνη βαραίνει αυτόν που προκαλεί και όχι αυτούς που απαντούν στις προκλήσεις.

Ευχαριστώ.
 

Xristos87

Well-Known Member
ο τιτλος αναφερεται ξεκαθαρα στην επιλογη μεταξυ των δυο ιατρων. δλδ θα παρεις Αναστασακη με 4000γρ κ 1 συνεδρια στην Ελλαδα ή Λορεντζο με 6000γρ κ με 2 συνδεριες στην Ισπανια (και στο βαθος μια πολυ μεγαλη διαφορα τιμης).
απο την αλλη οταν βρισκεσαι στη φαση επιλογης αναμεσα σε δυο "ιδια πραγματα" ( καλη ωρα )αναγκαια πας κ σε συγκριση μεταξυ των (με τα οσα παντα γνωριζεις, εδω μιλαμε για αποτελεσματα). ο κανονας λεει οτι η σύγκριση γινεται ΠΑΝΤΑ στα ιδια "πραματα". επομενως η επιλογη ιατρου ειναι συνυφασμενη κ με τη συγκριση τους ασχετως αν δεν μπορει γινει σύγκριση αποτελεσματος στην περιπτωση μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχήν δεν υπάρχουν οπαδοί και φαντάσματα όπως το λέτε, απλά βάλατε έναν προκλητικό και παραπλανητικό τίτλο και φυσικό και επόμενο ήταν να υπάρχουν απαντήσεις. Όταν κάποιος προκαλεί και αφήνει υπόνοιες πρέπει να περιμένει και τις ανάλογες απαντήσεις. Αν δεν προκαλούσατε με τον τίτλο δεν θα υπήρχαν και αυτές οι απαντήσεις, οπότε καθαρά η ευθύνη βαραίνει αυτόν που προκαλεί και όχι αυτούς που απαντούν στις προκλήσεις.

Ευχαριστώ.

Προκλητικό? Παραπλανητικό? Μήπως είσαι υπερβολικός? Αν δεν είχε βάλει τις φατσούλες να το καταλάβαινα. Τώρα όμως μετά από τις εξηγήσεις δεν καταλαβαίνω γιατί επανέρχεσαι με τέτοιες δηλώσεις. Δεν θέλω να μου απαντήσεις ως γνωστόν ισχύει ο κανόνας για τα διπλά ποσταρίσματα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καταρχήν δεν υπάρχουν οπαδοί και φαντάσματα όπως το λέτε, απλά βάλατε έναν προκλητικό και παραπλανητικό τίτλο και φυσικό και επόμενο ήταν να υπάρχουν απαντήσεις. Όταν κάποιος προκαλεί και αφήνει υπόνοιες πρέπει να περιμένει και τις ανάλογες απαντήσεις. Αν δεν προκαλούσατε με τον τίτλο δεν θα υπήρχαν και αυτές οι απαντήσεις, οπότε καθαρά η ευθύνη βαραίνει αυτόν που προκαλεί και όχι αυτούς που απαντούν στις προκλήσεις.

Ευχαριστώ.

Κανενα ....φάντασμα κυριε μου, μαλλον εσεις βλεπετε οραματα παραπλάνησης ή ...πρόκλησης και να αδραξετε την ευκαρία να
κανετε προσβλητικές (και άστοχες) συγκρισεις.
Αν χασατε το χρόνο σας που σας μπερδεψα με τον click bait title, λυπαμαι αλλα αν ειναι τοσο πολυτιμος ο χρονος σας, σταματηστε να ανταπαντατε, θα είναι πολυ πιο αποδοτικό από το να μου κανετε παρατηρηση και να κανετε συγκρισεις για τις οποίες δεν ειστε qualified να κανετε.

Στα νηματα μας επιθυμούμε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ και ΑΝΑΛΑΦΡΟ κλιμα που προάγει την συζητηση, την γνωση, την αλήθεια και την ομοψυχία.
Αν θελετε να κουνατε το δάκτυλο σε κάποιον που σας προσφερει υλικό και γνωση, να αποφυγετε τα νηματα μας.
ΔΕΝ δεχομαστε υποδειξεις παρα μόνο από το αρμόδιο προσωπικο οπότε αν έχετε τετοιες προθέσεις δεν γινονται αποδεκτές.
ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ για ΚΑΘΕ συμμετοχή μελών στη συζήτηση αλλα ΜΕ ΚΑΝΟΝΕΣ ευγενειας.
Δεν εχετε καμια αρμοδιότητα να μας ...εγκαλειτε.
Ειστε ευπρόσδεκτος μόνο υπο τον όρο ότι θα ειστε ευγενής και respectful όπως ειμαστε και εμείς προς τα μέλη που δεν ειναι αγενη.
Αλλιως, υπάρχουν πολλα νηματα που ειναι πολυ πιο ανεκτικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Προφανως δεν το βλεπετε γηπεδικα, ουτε και εγω.Αλλωστε δεν ασχολουμαι με τα γηπεδα και αντιστοιχες εκτονωσεις. Δεχομαι το clickbait, it makes sense.. Μπαινω ομως στο ιντερνετ απο το 95 ανελλιπως και συμμετεχω σε forums ουτε θυμαμαι απο ποτε και δεν ειναι αυτονοητο αυτο...
Ναι δεν ειναι αυτονόητο.
Αφενός, υπάρχει κάπου ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ?
Εξηγησα ακριβως τι συνεβη και ο τιτλος ειναι ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΟΣ.
θα μπορουσα να ειχα γραψει Lorenzo - Ανασυασακης σημειωσατε 2, και ΠΑΛΙ να ειμαι ακριβης.
Ασχετα ΓΙΑΤΙ ο ασθενης επελεξε, εγω ακριβης θα ημουν.

Το ζητούμενο ειναι ΓΙΑΤι γινεται θέμα?
Χασατε τον χρόνο σας?
Ενθουσιαστηκατε και μετα απογοητευτηκατε?
Επαναλαμβανω, καλο θα ειναι να ειμαστε λιγο χαλαροτεροι και να μην ειναι κάποιοι με το δακτυλο στην σκανδαλη να κανουν τον... Τιμωρο ή τον Εισαγγελεα.
Υλικο σας προσφερουμε και μαλιστα υψηλής ποιότητας.
Οποτε θα το σερβιρουμε οπως επιθυμούμε εμεις, πάντα με την προυπόθεση ότι ειναι ποιοτικό, τιμιο και ειλικρινες.
Τα υπόλοιπα ειναι παιχνιδακια .
Όποιος θέλει να μου υποδειξει πως θα εκφραζομαι, ενω ο ιδιος δεν ανηκει στο moderation team, καλο θα ειναι να πάει σε άλλα νηματα που δεχονται υποδειξεις.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Κανενα ....φάντασμα κυριε μου, μαλλον εσεις βλεπετε οραματα παραπλάνησης ή ...πρόκλησης και να αδραξετε την ευκαρία να
κανετε υποτημιτικές συγκρισεις.
Αν χασατε το χρόνο σας που σας μπερδεψα με το click bait title, λυπαμαι αλλα αν ειναι τοσο πολυτιμος ο χρονος σας, σταματηστε να ανταπαντατε, θα είναι πολυ πιο αποδοτικό από το να μου κανετε παρατηρηση και να κανετε συγκρισεις για τις δεν ειστε qualified.

Στα νηματα μας επιθυμούμε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ και ΑΝΑΛΑΦΡΟ κλιμα που προάγει την συζητηση, την γνωση, την αλήθεια και την ομοψυχία.
Αν θελετε να κουνατε το δάκτυλο σε κάποιον που σας προσφερει υλικό και γνωση, να αποφυγετε τα νηματα μας.
ΔΕΝ δεχομαστε υποδειξεις παρα μόνο από το αρμόδιο προσωπικο οπότε αν έχετε τετοιες προθέσεις δεν γινονται αποδεκτές.
ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ για ΚΑΘΕ συμμετοχή μελών στη συζήτηση αλλα ΜΕ ΚΑΝΟΝΕΣ ευγενειας.
Δεν εχετε καμια αρμοδιότηατα να μας εγκαλειτε.
Ειστε ευπρόσδεκτος μόνο υπο τον όρο ότι θα ειστε ευγενεής και respectful όπως ειμαστε και εμείς.
Αλλιως, υπάρχουν πολλα νηματα που ειναι πολυ πιο ανεκτικά.
Η άποψη μου είναι όταν επιθυμείς ένα ευχάριστο και ανάλαφρο κλίμα, δεν βάζεις προκλητικούς τίτλους με άστοχες συγκρίσεις που δεν μπορούν να γίνουν. Όταν το κάνεις αυτό είναι σαν να περιμένεις να υπάρχουν απαντήσεις στα ερωτήματα που θέσατε στον τίτλο σας. Το αν βάλατε φατσούλες ή όχι δεν έχει αλλάζει το νόημα που θέλατε να περάσετε. Θα σας πρότεινα αφού δεν αντέχετε τις απαντήσεις των μελών του φόρουμ, να μην βάζετε προκλητικούς τίτλους ή να κάνετε αναρτήσεις με ειρωνικό ύφος όπως κάνετε συνήθως. Καλή σας συνέχεια.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Η άποψη μου είναι όταν επιθυμείς ένα ευχάριστο και ανάλαφρο κλίμα, δεν βάζεις προκλητικούς τίτλους με άστοχες συγκρίσεις που δεν μπορούν να γίνουν. Όταν το κάνεις αυτό είναι σαν να περιμένεις να υπάρχουν απαντήσεις στα ερωτήματα που θέσατε στον τίτλο σας. Το αν βάλατε φατσούλες ή όχι δεν έχει αλλάζει το νόημα που θέλατε να περάσετε. Θα σας πρότεινα αφού δεν αντέχετε τις απαντήσεις των μελών του φόρουμ, να μην βάζετε προκλητικούς τίτλους ή να κάνετε αναρτήσεις με ειρωνικό ύφος όπως κάνετε συνήθως. Καλή σας συνέχεια.

Εχετε απαντηθει με ΑΠΟΛΥΤΗ σαφηνεια και ξαναλετε ακριβως τα ιδια.
Ειναι λήξαν το θεμα όσων αφορα το τι θα κανουμε στα νηματα μας, στα οποιά ΔΕΝ υποχρεωούστε να εισερχεστε,
και παρακαλείστε να τηρειτε τις επιθυμιες μας αν εχετε την καλοσυνη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Μην χανετε την ουσια του κειμενου . Εαν πραγματοποιηθει αυτο που λεγεται παραπανω, ειναι αυτο που νομιζω ολοι θελουμε!!! Το περιμενω με ανυπομονησια και αυτο θα επρεπε να περιμενουμε ολοι. Εκει βρισκεται το κερδος! :D
 

ΛΕΣ

Active Member
Μια ερωτηση προς την κλινικη. Εστω οτι ο Λορενζο μπορουσε να βγαλει απο την παρουσα δοτρια 6000 με FUE ποσα θα μπορει να βγαλει μετα απο ενα FUT των 3500;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
4η ημέρα, εικόνα λήπτριας περιοχής.
Πλήρης απουσία οιδήματος ή πόνου και πολυ καλή επούλωση!
 

Συνημμένα

  • DSC01483.JPG
    DSC01483.JPG
    1 MB · Προβολές: 156
  • DSC01496.jpg
    DSC01496.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 170
  • DSC01485.JPG
    DSC01485.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 142
  • DSC01486.JPG
    DSC01486.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 143
  • DSC01487.jpg
    DSC01487.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 148
  • DSC01488.jpg
    DSC01488.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 140
  • DSC01494.JPG
    DSC01494.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 145
  • DSC01496.jpg
    DSC01496.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 153

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα δότριας περιοχής με ιδανική συμπλησίαση και ταχεία επούλωση.
Οποισδήποτε μπορεί να κάνει την σύγκριση με την παλαιότερη ουλή που ειχε γίνει για πολυ λιγότερα τριχοθυλάκια σε αλυσιδα κλινικών ΜΕΤ στην Ελλαδα που έχει κλείσει από το 2009-2010. (Απάντηση στον @vlafo)

Ο ασθενής ΔΕΧΘΗΚΕ να μπει στη διαδικασία μετρησεων από τον @CVIAL και θα ειναι σε επικοινωνία.

Όπως εξηγηθηκε παρακολουθεί το φορουμ χρόναι αλλα δεν προκειται να γραψει γαι λογους που θα εξηγησει
στον @CVIAL και πιθανον να σας μεταφέρει
 

Συνημμένα

  • DSC01489.JPG
    DSC01489.JPG
    1 MB · Προβολές: 160
  • DSC01490.JPG
    DSC01490.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 171
  • DSC01491.JPG
    DSC01491.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 163
  • DSC01492.jpg
    DSC01492.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 168

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μια ερωτηση προς την κλινικη. Εστω οτι ο Λορενζο μπορουσε να βγαλει απο την παρουσα δοτρια 6000 με FUE ποσα θα μπορει να βγαλει μετα απο ενα FUT των 3500;

Συμφωνα με μελέτες, πολυ πιθανόν, παρόμοιο αριθμό.
Υπάρχει μελέτη που δείχνει ότι οταν τελειώσει μια μέση δότρια από FUE, μπορει να δώσει μεγάλο αριθμό μοσχευμάτων FUT χωρις να αραιώσει περαιτερω οπτικά
Το αντιστροφο δεν έχει δοκιμαστει επίσημα άλλα υπάγεται, πιθανον, σε παρομοιο οπτικό "κανόνα".
Αν όμως έχει FUT μοσχεύματα μια δότρια περιοχή να δώσει, και έχει ΗΔΗ υποβληθει σε FUT, ποιος ο λόγος για FUE?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα