Μεταμοσχευση μαλλιων crown

maradona

Member
Ε, οχι...αυτο δεν περιμενα να το διαβασω...

Εισαι θεουλης, φιλε maradona. 7η μεταμοσχευση, ρε μπαγασα!!! o_Oo_O

Εχουμε χασει την καταμετρηση...ανοιγεις ενα νημα και μας "ξεφουρνιζεις" δυο και τρεις νεες μεταμοσχευσεις!!!

Προσωπικα εισηγουμαι στον Cvial να σε ονομασει επιτιμο μελος. Σου αξιζει το βραβειο του πιο επιμονετικου μελους που δεν το βαζει κατω και καθε χρονο περνα την πορτα του χειρουργειου.



Ποια η γνωστη Ραμονα του Big brother; :D :cool:




Φιλε vlafo, φυσικα και γνωριζω την προηγουμενη κατασταση. Ο φιλος maradona εχει ανοιξει πολλα νηματα με τις μεταμοσχευσεις του. Αφου δεν εχεις τι να κάνεις, για να περασεις τον καιρο σου (πλεον εισαι σε καραντινα λογω μμ), διαβασε τα. Πραγματικα εχουν εξαιρετικο ενδιαφερον.



Φιλε vag, δεν καταλαβες καλα...εχασες τον λογαριασμο...εχεις μεινει πολυ πισω...7 μεταμοσχευσεις εχουν γινει.




Α, ρε φιλε maradona, σαν τον αειμνηστο Ντιεγκο:

Ξεκινησες πριν μια πενταετια με την πρωτη σου "ντριπλα" στην ps medical με τον κ. Παπαθανασιου...

Συνεχισες με αλλες τρεις "ποδιές" με τον ιδιο γιατρο...

Ανεβηκες επιπεδο και εκανες ενα φοβερο "τακουνακι" στην iq hair με τον κ. Τζερμια...

Ομως δεν ειχες φθασει ακομη στην κορυφη και συνεχισες με ενα "ζογκλερικο" κολπο στον κ. Ιωαννη Ραπτη...

Και το κερασακι στην τουρτα...τελειωσες (;;; τροπος του λεγειν, αφου εσυ εισαι πλεον απροβλεπτος :p ) με ενα φοβερο "αναποδο ψαλιδακι" με την κ. Ραμονα Κιορπελιδου.

Το ινδαλμα σου, ο Ντιεγκο, θα ειναι πραγματικα περηφανος για τα μαγικα κολπα σου!!!

Περαν του χιουμοριστου πνευματος του σχολιου μου... φιλε μου, ειλικρινα σε θαυμαζω για την υπομονη σου. Τουλαχιστον, μετα απο τεραστιες ταλαιπωριες ειδες, επιτελους, βελτιωση στο crown. Εχει κλεισει αρκετα και σε συνδυασμο με το καλο μαλλι που εχεις στις μπροστινες ζωνες, νομιζω οτι τωρα εισαι ικανοποιημενος.

Σου ευχομαι εκ βαθους καρδιας να χαιρεσαι την καινουργια εικονα σου, απαλλαγμενος απο το αγχος και την επιπονη προσπαθεια ολων των τελευταιων χρονων να καταπολεμησεις την τριχοπτωση.
Εχω απαντήσει πιο κατω σε νήμα μάλλον μπερδεύτηκα παλι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Greg83

Member
Στα χερια του dr Ραπτη ειχα πεσει το 2007 στα Laserline Clinics και ακομα κλαιω την στριπαρα που μου εκανε και τις 10 τριχες στον καθε κροταφο.. Και βλεπω οτι μετα συνεχισες στα medi jeneuse! και οτι εχεις κανει αλλες 4 μεταμοσχευσεις!! εισαι θεος απλα!

Για να ειμαστε δικαιοι το crown σου εχει βελτιωθει, αλλα οι επιλογες σου ειναι προς αποφυγη φιλε maradona.. και φανταζομαι οτι τα χρηματα που εχεις δωσει μεχρι τωρα θα μπορουσες να τα ειχες διαθεσει για μια μεταμοσχευση σε καποια σοβαρη κλινικη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

maradona

Member
Στα χερια του dr Ραπτη ειχα πεσει το 2007 στα Laserline Clinics και ακομα κλαιω την στριπαρα που μου εκανε και τις 10 τριχες στον καθε κροταφο.. Και βλεπω οτι μετα συνεχισες στα medi jeneuse! και οτι εχεις κανει αλλες 4 μεταμοσχευσεις!! εισαι θεος απλα!

Για να ειμαστε δικαιοι το crown σου εχει βελτιωθει, αλλα οι επιλογες σου ειναι προς αποφυγη φιλε maradona.. και φανταζομαι οτι τα χρηματα που εχεις δωσει μεχρι τωρα θα μπορουσες να τα ειχες διαθεσει για μια μεταμοσχευση σε καποια σοβαρη κλινικη.
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου όπως τα λες είναι ακριβώς...έχασα χρόνο χρήμα και μοσχεύματα η αλήθεια...ειναι όντως καλή η εικόνα και μακάρι να βελτιωθεί κι άλλο ,είναι δύσκολη η περιοχή και δε πρέπει να τα κουρευω κοντά εκεί,αλλά κάποιος που δε με ξέρει δε βλέπει καράφλα εκεί καθόλου.η τελευταία στη medi jeneusse ήταν καλή ,τα ειχε βάλει κυκλικά με στροβιλισμό σα σαλιγκάρι και σε μεγαλύτερο εύρος περιοχής.
 

maradona

Member
Χαχαχα λοιπόν μακάρι να ήταν η Ραμόνα του big brother!!σας έχω μπερδέψει πολύ δε τα πάω καλά με την τεχνολογία,δε καταλαβαίνω τι είναι νήμα μπλέκονται τα πράγματα... είναι λοιπόν 6 οι μμ στo crown,όπως έγραψα είμαι 7μηνες και 14 μέρες από την τελευταία που εκανα στη medi jeneusse.η πορεία μου λοιπόν ήταν σα τη ζωή του θεου Ντιέγκο αυτοκαταστροφικη...μακάρι να κλείσει κι άλλο δε μπορώ άλλη ταλαιπωρία...φαίνεται όντως καλά ,πριν κάνω καμία μεταμόσχευση είχε σχήμα πεταλούδας και τελείως γυμνή η περιοχή με μαλλιά γύρω γύρω κι ήταν πολύ άσχημο....καλή χρονιά σε όλους και ότι θέλετε με ρωτάτε...ΥΓ:θα ανεβάσω και ποδοσφαιρική μου φωτό
Τολ ξέχασα να σου πω ότι γράφεις ωραία μηνύματα με πολύ δόση χιούμορ και φτιάχνεις τη διάθεση φίλε μου να σαι καλά...όνειρο μου ήταν να παίζω ποδοβολει στην παραλία το καλοκαίρι με τους Βραζιλιάνους και να τινάζεται το μαλλάκι λίγο βρεγμένο και με στυλ !!πιστεύω το καλοκαίρι που έρχεται θα το το χαρώ 6 καλοκαίρια έχασα ⚽⚽⚽⚽
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Kαλησπερα φαινεται να πηγαινει καλα,στο 12μηνο θα εχει ενδιαφερον που θα εχει ολοκληρωθει και το αποτελεσμα.
Επειδη μαλλον καπου το εχασα,ειχες βαλει 1000 grafts στο crown τον δεκεμβρη του 2019 και ιουνιο του 2020 900grafts ακομα ,δηλαδη συνολο 1900 grafts στο crown;Καλη συνεχεια να εχεις
 

maradona

Member
Kαλησπερα φαινεται να πηγαινει καλα,στο 12μηνο θα εχει ενδιαφερον που θα εχει ολοκληρωθει και το αποτελεσμα.
Επειδη μαλλον καπου το εχασα,ειχες βαλει 1000 grafts στο crown τον δεκεμβρη του 2019 και ιουνιο του 2020 900grafts ακομα ,δηλαδη συνολο 1900 grafts στο crown;Καλη συνεχεια να εχεις
Καλησπέρα Νικ,είναι λίγο μπερδεμένο το θέμα,ξεκίνησα το 2014 και κάθε χρόνο περίπου από 700-800 μοσχεύματα πάντα με fue,3 φορές στον παπανθανασιου στην ps medical,μετά μια στην iq hair στην κλινική του Τζερμια,άλλη μια το 2019 στον Ράπτη,και η τελευταία 900 μοσχεύματα τον Ιούνιο του 2020 στη medi jeneusse.στις 3σα πρώτες είχαν βγει ελάχιστα μοσχεύματα ήταν χάλια η εικόνα,στην iq βγήκαν αλλά πιο πολύ σε δύο σημεία σα βραχονησίδες,στο Ράπτη λίγο ακόμα και στην τελευταία στη medi είδα άσπρη μέρα ...ελπίζω να σε κατατοπισα
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλησπέρα Νικ,είναι λίγο μπερδεμένο το θέμα,ξεκίνησα το 2014 και κάθε χρόνο περίπου από 700-800 μοσχεύματα πάντα με fue,3 φορές στον παπανθανασιου στην ps medical,μετά μια στην iq hair στην κλινική του Τζερμια,άλλη μια το 2019 στον Ράπτη,και η τελευταία 900 μοσχεύματα τον Ιούνιο του 2020 στη medi jeneusse.στις 3σα πρώτες είχαν βγει ελάχιστα μοσχεύματα ήταν χάλια η εικόνα,στην iq βγήκαν αλλά πιο πολύ σε δύο σημεία σα βραχονησίδες,στο Ράπτη λίγο ακόμα και στην τελευταία στη medi είδα άσπρη μέρα ...ελπίζω να σε κατατοπισα
Χαρα στο κουραγιο σου φιλε μου.Ολες αυτες οι μμ αφορουσαν μονο το crown απο οτι καταλαβαινω.Καλος εισαι και εχεις περιθωρια μεχρι το 12μηνο να δεις περαιτερω βελτιωση,αλλα ελπιζω σε αυτη τη μακρα διαδρομη και το ταξιδι των μεταμοσχευσεων να συνειδητοποιησες οτι αυτες οι πρακτικες που ειναι ως επι το πλειστον ελληνικης φυσεως δεν ειναι οι βελτιστες.Αν χρειαστεις και επομενη μμ να στραφεις σε μια καλη και σοβαρη κλινικη.Καλη συνεχεια
 

maradona

Member
Χαρα στο κουραγιο σου φιλε μου.Ολες αυτες οι μμ αφορουσαν μονο το crown απο οτι καταλαβαινω.Καλος εισαι και εχεις περιθωρια μεχρι το 12μηνο να δεις περαιτερω βελτιωση,αλλα ελπιζω σε αυτη τη μακρα διαδρομη και το ταξιδι των μεταμοσχευσεων να συνειδητοποιησες οτι αυτες οι πρακτικες που ειναι ως επι το πλειστον ελληνικης φυσεως δεν ειναι οι βελτιστες.Αν χρειαστεις και επομενη μμ να στραφεις σε μια καλη και σοβαρη κλινικη.Καλη συνεχεια
Εχεις απόλυτο δίκιο Νικ αναγνωρίζω τα λάθη μου ,απλά αν είχα λιγο αέρα οικονομικό θα πήγαινα κατευθείαν dhi να τελειώνω... βιαστικές και λάθος αποφάσεις πλην τις τελευταίας που έγινε όντως δουλειά και δείχνει να κλείνει
 

piros75

Well-Known Member
πάντως παίζει να είσαι το μοναδικό μέλος στο φόρουμ που με παρουσία και αλληλεπίδραση με τα υπόλοιπα μέλη επέλεξες έναν άσημο και τα medi jeneusse για τις μεταμοσχεύσεις σου και το περίεργο είναι ότι όχι μόνο δεν είσαι για κλάματα, αλλά σχετικά καλά πήγε. Βέβαια από σχεδιασμό στροβίλου στην κορυφή ούτε κουβέντα δεν κάνουμε αλλά επειδή τα μαλλιά σου είναι κατσαρά δεν χτυπάει και δεν κάνει μπαμ, οπότε όλα καλά....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
όνειρο μου ήταν να παίζω ποδοβολει στην παραλία το καλοκαίρι με τους Βραζιλιάνους και να τινάζεται το μαλλάκι λίγο βρεγμένο και με στυλ !!πιστεύω το καλοκαίρι που έρχεται θα το το χαρώ 6 καλοκαίρια έχασα ⚽⚽⚽⚽

Σου το ευχομαι ολοψυχα, φιλε maradona.
 

maradona

Member
πάντως παίζει να είσαι το μοναδικό μέλος στο φόρουμ που με παρουσία και αλληλεπίδραση με τα υπόλοιπα μέλη επέλεξες έναν άσημο και τα medi jeneusse για τις μεταμοσχεύσεις σου και το περίεργο είναι ότι όχι μόνο δεν είσαι για κλάματα, αλλά σχετικά καλά πήγε. Βέβαια από σχεδιασμό στροβίλου στην κορυφή ούτε κουβέντα δεν κάνουμε αλλά επειδή τα μαλλιά σου είναι κατσαρά δεν χτυπάει και δεν κάνει μπαμ, οπότε όλα καλά....
Κοίταξε,πιστεύω είναι νωρίς για το crown και για το θέμα του στροβιλισμού,μου είπαν όταν το είδαν αμέσωςμετα τη μμ ότι τα μοσχεύματα είχαν μια κυκλική διάταξη ,τώρα θα δείξει αν δε βγει ωραίο δε θα χει γίνει καλή δουλειά με στροβιλισμό στο σημείο αυτό.θα δείξει
 

aeratos28

Just aeratos
Maradona όνομα και πράγμα ..κουβαλάς τρελά ρε φίλε.χαχαχαχα πήρες μπάλα όλους τους γιατρούς κλινικές της συμφοράς και σε σχέση με τους άλλους είδες φως στα μεντιζενεζ..σε σχέση πάντα με τους άλλους.εισαι καλόκαρδος πέρασες από όλους.χαχα πραγματικά χαράς το κουράγιο σου και τελικά πάλι καλά που κάπως είσαι οκ ..μακάρι να φτιάξει και άλλο και να μην ξαναπάς πουθενά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο Μαραντονα είναι αγαπητός γιατί αναγνωρίζει κάποια λάθη του και δέχεται την κριτική.
 

maradona

Member
Παιδιά αλήθεια το εννοώ δε τη συνιστώ τη medji jenneuse και εννοείται αναγνωρίζω τα λάθη μου...δεν έχει γίνει και πάλι σωστή δουλειά δεν έχει στροβιλισμό έχει κενά απλά είναι πιο μακριά τα μαλλιά και καλύπτουν δε φαίνεται έντονο...η επόμενη ενημερώνω με το καλό dhi ⚽⚽⚽
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά αλήθεια το εννοώ δε τη συνιστώ τη medji jenneuse και εννοείται αναγνωρίζω τα λάθη μου...δεν έχει γίνει και πάλι σωστή δουλειά δεν έχει στροβιλισμό έχει κενά απλά είναι πιο μακριά τα μαλλιά και καλύπτουν δε φαίνεται έντονο...η επόμενη ενημερώνω με το καλό dhi ⚽⚽⚽

Έχεις πάρει σβάρνα όλες τις κλινικές και σε μας τπτ εεε??? :D :D :D
 

maradona

Member
Φιλε Μαραντονα, σου το ειχα γραψει και πριν ενα χρονο. Ουτε ο ιδιος ο αειμνηστος Ντιεγκο δεν εκανε τετοια κολπα, τετοια ζογκλερικα.

Αυτο που εκανες σημερα θα γραφτει στην ιστορια του forum...η ιδια φωτογραφια εικοσι φορες...ετσι, για να την εμπεδωσουμε καλυτερα!!! :p :D ;)

Αφηνοντας στην ακρη το χιουμορ, φαινεται, φιλε μου, οτι η κατασταση στο crown βελτιωθηκε. Τελικα φαινεται οτι ηταν καλη η δουλεια που εκανε ο κ. Ραπτης.

Χαιρομαι που μετα απο αρκετη ταλαιπωρια μπορεσες να βελτιωσεις την εικονα του μαλλιου σου. Καλη συνεχεια.
IMG_20211222_024009.jpg
 
Μπλουζα