Ενοχλητικά νούμερα από Αγγλία

Κάθε μέρα δυο με τρεις φορές.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως δίνουν τα τηλέφωνα μας δεξιά και αριστερά.
Σε μερικούς που διάβασα τους αποκαλούν και με το όνοματεπωνυμο τους
Γιατι δεν βάζεις απο το κινητο φραγή στο νούμερο ? Εγω που μιλησα μια φορα μαζί τους(δεν χρεώθηκα) είναι για επενδηση χρημάτων με εγγυημένη απόδοση και καλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Γιατι δεν βάζεις απο το κινητο φραγή στο νούμερο ? Εγω που μιλησα μια φορα μαζί τους(δεν χρεώθηκα) είναι για επενδηση χρημάτων με εγγυημένη απόδοση και καλά.

Εχω βάλει σε δεκάδες νούμερα φραγή . Κάθε μέρα παίρνουν από αλλά
 

crossfire

Well-Known Member
Κ αν είναι κάποιος θείος ξεχασμένος κ σε παίρνει να τον κληρονομήσεις?

Χαχα......Κάτσε μην είναι το αντίθετο..... να μας ψάχνουν να πληρώσουμε .
Τώρα κατέβασα μια εφαρμογή και μπλόκαρα ότι αριθμό ξεκινάει από +44.
Από Δευτέρα θα ξέρω ..... θα σας ενημερώσω αν πιάσει το κόλπο.
 

Georgie

Well-Known Member
Κ αν είναι κάποιος θείος ξεχασμένος κ σε παίρνει να τον κληρονομήσεις?
Τι μου θύμησες ρε φίλε .
Έπαιρνα κατι scam email για ενα θείο μου που ζούσε και σκοτώθηκε σε αεροπορικό στην Αφρική και καλα.
Στεναχωρέθηκα η αλήθεια ειναι και απάντησα και ευχαρίστησα τα παιδια, που μπήκαν στο κόπο να με ενημερώσουν για το γεγονός και για τη περιουσία του μακαρίτη αφού ημουν ο μονος κληρονόμος !!!
Τους είπα οτι ο θείος ηταν Εβραίος και ελπιζω να τον κήδεψαν σύμφωνα με τις παραδόσεις μας .
Τους ρώτησα για απόδειξη αν εχουν μια φωτογραφία απο τη κηδεία η κατι τέτοιο για να το δείξω και στα αλλα μέλη της οικογένειας για να παρηγορηθούν .
Αφού πέρασε μια εβδομάδα, μου έστειλαν οτι ο θείος ειχε γινει χριστιανός εδω και πολλα χρονια Χαχαχαχ
Το τι φωτογραφία απο κηδείες μου έστειλαν δε λέγεται .
Ενα λευκό φίλο δεν ειχε κανει ο μακαρίτης στην Αφρική .!! Χαχαχα
 

crossfire

Well-Known Member
Τι μου θύμησες ρε φίλε .
Έπαιρνα κατι scam email

Άλλο παλι κι αυτά.
Τελευταιο που θυμάμαι , ένας πολωνος με ενα παιδι 8 χρονων οπου η γυναικα του είχε πεθάνει σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα και ο ιδίος είχε καρκίνο σε τελικο στάδιο.
Είχε ενα ποσο 8.000.000 ευρώ και ήθελε να το δώσει σε οποίον αναλάμβανε να μεγαλώσει το παιδι του καθώς δεν ήθελε να το αφήσει σε ορφανοτροφείο.
Η προϋπόθεση ηταν να στείλω 2500 ευρώ για να ξεμπλοκαρω κάτι διαδικασίες λέει .......επίσης να υπογραψουμε ενα χαρτί ότι τα 3.000.000 να διατεθούν για την ανατροφη του παιδιού του και τα αλλά 5 δικά μου έλεγε.
Ιστορικά email.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Άλλο παλι κι αυτά.
Τελευταιο που θυμάμαι , ένας πολωνος με ενα παιδι 8 χρονων οπου η γυναικα του είχε πεθάνει σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα και ο ιδίος είχε καρκίνο σε τελικο στάδιο.
Είχε ενα ποσο 8.000.000 ευρώ και ήθελε να το δώσει σε οποίον αναλάμβανε να μεγαλώσει το παιδι του καθώς δεν ήθελε να το αφήσει σε ορφανοτροφείο.
Η προϋπόθεση ηταν να στείλω 2500 ευρώ για να ξεμπλοκαρω κάτι διαδικασίες λέει .......επίσης να υπογραψουμε ενα χαρτί ότι τα 3.000.000 να διατεθούν για την ανατροφη του παιδιού του και τα αλλά 7 δικά μου έλεγε.
Ιστορικά email.
Δε πιστεύω να έδωσες 3000000 για το πιτσιρίκι!
:)
 
Μπλουζα