Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

Akis-multi

Well-Known Member
Πολύ ανοχή δείχνω για αυτό μάλλον δεν τα πάω καλά σαν διαχειριστής. Έπρεπε να έχω ενεργήσει νωρίτερα. Θα το διορθώσω όμως.
Ξεκίνα με το να μην γράφονται ψέματα και συκοφαντίες από τον διαχειριστή προς μέλη που έχουν άποψη είτε του αρέσει αυτή είτε όχι και μετά πιάνεις τα υπόλοιπα.
Δείξε τον δρόμο ξεκίνα από κάπου.
Σε λυπάμαι που δεν παραδέχεσαι το λάθος σου είσαι σε σύγχυση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είμαι σε πλήρη διαύγεια και τα μέλη στα οποία αναφέρεσαι δεν έχουν άποψη αλλά ατζέντα. Υπόνοιες υπήρχαν από όλο το φόρουμ από την πρώτη στιγμή, δεν ήταν τυχαία η συστηματική προώθηση της κλινικης, τα popup σε κάθε νέο νήμα μέλους που έψαχνε για μμ, καμμία παραδοχή για καραμπινάτα λάθη (δότριες, hairline), το μαύρο άσπρο, το κατευθείαν πέσιμο σε όποιον έλεγε κάτι με αποκορύφωμα το τελευταίο με τον γιατρό που τον περιμένατε στην γωνία αφού καταλάβατε ότι είναι εύκολο θύμα, τσιμπάει εύκολα στην πρόκληση, για να τον απαξίωσετε. Με λίγα λόγια δεν είσθε καλοπροαίρετοι αλλά κακοπροαίρετοι σε ότι απειλεί το «μαγαζί». Κάνει μπαμ από χιλιόμετρα.

Τις υποδειξεις σου κρατά τες για αυτούς που μπορείτε να παραμυθιάζετε. Το παιχνιδάκι της advanced τέλειωσε. Τους ανθρώπους που μου άνοιξαν τα μάτια δεν πρόκειται να τους δώσω όσα και να γράψεις, όσο και αν διαβάζουν οι δικοί σας.
 

vag25

Well-Known Member
Ενα μελος που ειχε πολυ καλο αποτελεσμα απο την ahc και ειναι ο ορισμος του ανθρωπου που δεν ειναι βαλτος
Ειδικα αν παρακολουθησει καποιος ολο το thread. Θυμαμαι ηταν πολυ αντικειμενικος σε ολα.

Θυμαμαι και αλλο ενα παλικαρι, αλλα δεν τον βρηκα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για πόσταρε και τα εγκωμιαστικά σχόλια μου για τον Andy.k για να καταλάβουν ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα άδολα μέλη από όποια κλινική και να πρόερχονται.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Για πόσταρε και τα εγκωμιαστικά σχόλια μου για τον Andy.k για να καταλάβουν ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα άδολα μέλη από όποια κλινική και να πρόερχονται.
Γνωριζω ηδη δυο ατομα που βρισκονται στην ατζεντα μιας μεγαλης ελληνικης κλινικης..δυο φορουμιτες! Ειναι χρηματοδοτουμενοι και τσιμπανε!
Ο γιατρος Αναστασακης τους χαλασε την πιατσα! Μακαρι να αποκτησω αρκετα χρηματα ωστε να κανω μεταμοσχευση στο συγκεκριμενο γιατρο διοτι εμπνεει εμπιστοσυνη..ειναι παθιασμενος και αψογος επαγγελματιας, ειλικρινεστατος! Ειναι ΑΚΡΙΒΟΣ ναι, αλλα το αξιζει!
Απο κανεναν δεν πληρωνομαι...και ο ιδιος ΠΑΘΙΑΣΤΗΚΑ και με ΒΕΚΡΗ (λινα για την ακριβεια) και με ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ..το παραδεχομαι οτι γινομαστε οπαδοι εμεις οι Ελληνες σε πολλες εκφανσεις της βιωτης...τελικα μπορουσα να ειχα κανει καλυτερες επιλογες οπως ο φιλος που πηγε στο VFM ΤΟΥΡΚΟ και δεν ενθουσιαστηκε απ τις εγχωριες κλινικες αντιμετωπιζοντας τες ΨΥΧΡΑΙΜΑ μη δελεαζομενος τελικα απ οσα ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ και ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΝ!

ΟΧΙ CVIAL στα ματια μου ΔΕΝ εισαι συκοφαντης, ΔΕΝ εισαι ψευτης αλλα ενας σωστοτατος ειλικρινης διαχειριστης!

Και προς ΘΕΟΥ..σεβομαι τον Ακη, δεν παιρνω το μερος σου αγαπητε cvial ουτε φυσικα στρεφομαι εναντιον του Ακη..καμια σχεση..την αποψη του καταθετει ο καθεις φορουμιτης τωρινος η πρωην αν εχει λυσει το προβλημα του, συμπασχων!
 

Akis-multi

Well-Known Member
Είμαι σε πλήρη διαύγεια και τα μέλη στα οποία αναφέρεσαι δεν έχουν άποψη αλλά ατζέντα. Υπόνοιες υπήρχαν από όλο το φόρουμ από την πρώτη στιγμή, δεν ήταν τυχαία η συστηματική προώθηση της κλινικης, τα popup σε κάθε νέο νήμα μέλους που έψαχνε για μμ, καμμία παραδοχή για καραμπινάτα λάθη (δότριες, hairline), το μαύρο άσπρο, το κατευθείαν πέσιμο σε όποιον έλεγε κάτι με αποκορύφωμα το τελευταίο με τον γιατρό που τον περιμένατε στην γωνία αφού καταλάβατε ότι είναι εύκολο θύμα, τσιμπάει εύκολα στην πρόκληση, για να τον απαξίωσετε. Με λίγα λόγια δεν είσθε καλοπροαίρετοι αλλά κακοπροαίρετοι σε ότι απειλεί το «μαγαζί». Κάνει μπαμ από χιλιόμετρα.

Τις υποδειξεις σου κρατά τες για αυτούς που μπορείτε να παραμυθιάζετε. Το παιχνιδάκι της advanced τέλειωσε. Τους ανθρώπους που μου άνοιξαν τα μάτια δεν πρόκειται να τους δώσω όσα και να γράψεις, όσο και αν διαβάζουν οι δικοί σας.
Οι πληροφοριοδότες σου λοιπόν ας σου πουν αν εγώ συμμετέχω σε κατι απο αυτά που προσάπτεις σε μελη με ατζέντα (στην οποία παρεμπιπτόντως ξαφνικά και συ και ο κ.Αναστασακης με σιγουρια αναφέρεστε,ούτε να συνεννοηθήκατε).
Ας σου στείλουνε pm δεν με ενδιαφέρει αλλά εάν ζητήσεις και δε λαβεις τίποτα από ντροπή και μόνο να μου ζητήσεις συγγνώμη.
Εάν κάποιος έχει άλλη άποψη από τη δική σου ή της πλειοψηφίας δεν είναι εντεταλμένος απλα έχει τη δική του αποψη. Δεν είναι δύσκολο να το καταλάβεις εκτός αν σε βολεύει να μη καταλαβαίνεις. Αισχρό είναι αυτό που κάνεις να αναφέρεσαι σε μένα σαν υπάλληλο της advance επειδή έτσι σου καρφώθηκε. Μην παθιάζεσαι με το ενστικτο σου τόσο πολύ μπορεί να κάνει και λάθος.
Αυτά είναι μπακαληστικα mod συνελθε ρεζιλευεσαι και δε σου πάει.
 

manly_Man

Well-Known Member
Γνωριζω ηδη δυο ατομα που βρισκονται στην ατζεντα μιας μεγαλης ελληνικης κλινικης..δυο φορουμιτες! Ειναι χρηματοδοτουμενοι και τσιμπανε!
Ο γιατρος Αναστασακης τους χαλασε την πιατσα! Μακαρι να αποκτησω αρκετα χρηματα ωστε να κανω μεταμοσχευση στο συγκεκριμενο γιατρο διοτι εμπνεει εμπιστοσυνη..ειναι παθιασμενος και αψογος επαγγελματιας, ειλικρινεστατος! Ειναι ΑΚΡΙΒΟΣ ναι, αλλα το αξιζει!
Απο κανεναν δεν πληρωνομαι...και ο ιδιος ΠΑΘΙΑΣΤΗΚΑ και με ΒΕΚΡΗ (λινα για την ακριβεια) και με ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ..το παραδεχομαι οτι γινομαστε οπαδοι εμεις οι Ελληνες σε πολλες εκφανσεις της βιωτης...τελικα μπορουσα να ειχα κανει καλυτερες επιλογες οπως ο φιλος που πηγε στο VFM ΤΟΥΡΚΟ και δεν ενθουσιαστηκε απ τις εγχωριες κλινικες αντιμετωπιζοντας τες ΨΥΧΡΑΙΜΑ μη δελεαζομενος τελικα απ οσα ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ και ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΝ!

ΟΧΙ CVIAL στα ματια μου ΔΕΝ εισαι συκοφαντης, ΔΕΝ εισαι ψευτης αλλα ενας σωστοτατος ειλικρινης διαχειριστης!

Και προς ΘΕΟΥ..σεβομαι τον Ακη, δεν παιρνω το μερος σου αγαπητε cvial ουτε φυσικα στρεφομαι εναντιον του Ακη..καμια σχεση..την αποψη του καταθετει ο καθεις φορουμιτης τωρινος η πρωην αν εχει λυσει το προβλημα του, συμπασχων!
χριστοφορε αν δεν μιλησεις με ονοματα, ξερεις οτι δεν εχει νοημα ολο αυτο...ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει..οποτε ασ μιλησουμε με διαφανεια και αν καποιος χρηματοδοτειται οπως λες να φανει δημοσια ωστε να μην μενουν υποψιες μετα
 

manly_Man

Well-Known Member
Επισης να τονισω οτι ο καθενας που βλεπουμε να υποστηριζει πολυ μια κλινικη θα μπορουσε να ειχε συμφερον (να πληρωνεται για να κανει σπρωξιμο), οχι απαραιτητα να μαζευει πελατες αμεσα αλλα με εμμεσο τροπο...ειναι και αυτη μια τακτικη του marketing..να λες παντα τα καλυτερα λογια, να εκθειαζεις, να παινευεις, να υποστηριζεις, να μην αφηνεις κανενα σχολιο να πεσει κατω για τη συκγκεκριμενη κλινικη χωρις να το δικαιολογησεις οτι ορθα επραξε και οτι ετσι επρεπε να γινει και τελος...και ολα αυτα σε μεγαλο βαθμο....!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Επισης να τονισω οτι ο καθενας που βλεπουμε να υποστηριζει πολυ μια κλινικη θα μπορουσε να ειχε συμφερον (να πληρωνεται για να κανει σπρωξιμο), οχι απαραιτητα να μαζευει πελατες αμεσα αλλα με εμμεσο τροπο...ειναι και αυτη μια τακτικη του marketing..να λες παντα τα καλυτερα λογια, να εκθειαζεις, να παινευεις, να υποστηριζεις, να μην αφηνεις κανενα σχολιο να πεσει κατω για τη συκγκεκριμενη κλινικη χωρις να το δικαιολογησεις οτι ορθα επραξε και οτι ετσι επρεπε να γινει και τελος...και ολα αυτα σε μεγαλο βαθμο....!
Συμφωνα με οσα εγραψες, υπαρχει πιθανοτητα μεγαλη καποιοι φορουμιτες να ενεργουν ετσι..δηλαδη εμμεσως πλην σαφως να σπρωχνουν συγκεκριμενες κλινικες!
Ο Στρατος ας πουμε δε σπρωχνει καποια κλινικη της Τουρκιας αλλα ειναι γενικος ο θαυμασμος του για τον τροπο που δουλευουν ορισμενες τουρκικες κλινικες!
Οταν βλεπεις ολοκληρο διαχειριστη που απ τη συντριπτικη πλειοψηφια των φορουμιτων θεωρειται αμεμπτος, να πεταει υποννοουμενα(τα καλως εννοουμενα) οτι γνωριζει ποιοι χρηματιζονται και απλως κανει την παπια μη αναφεροντας τους...και απ την αλλη διαθετεις βασιμες υποψιες οτι καποιοι ενεργουν ευγενικα μεν υπουλα δε..τοτε ποιος ο λογος που πρεπει να πιεσεις εμενα και τον καθε εμενα η τον οποιονδηποτε διαχειριστη της ελληνικης αυτης διαδικτυακης κοινοτητας, να ονοματισει ποιους υποψιαζεται πως δεν ενεργουν αδολα?
O νοων νοειτω!
 

Stratos

Well-Known Member
Καλημερα, το χαλασαμε το νημα του ανθρωπου με το μακρυ και το κοντό του ο καθενας. Ειναι κριμα ενα τοσο χρησιμο forum να γινει χωρος ξεκατινιασματος και κατηγοριων. Ο καθένας μπορει να εχει την αποψη του, να την υποστηρίζει χωρις να προσβάλλει κανενα. Οταν μπηκα πρωτη φορά δεν γνωριζα τιποτα, φοβομουν οτι το κεφαλι μου δεν μπορεί να βελτιωθεί και μετα απο διαβασμα με βοηθησε να κανω μια καλη επιλογη οπως αποδειχθηκε. Ας μην χαλαμε τα νηματα. Αν εχει κανονες το φορουμ εφαρμοστε τους και κρατηστε ενα επίπεδο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχεις δίκιο. Το νήμα καθάρισε και τα σχόλια μεταφέρθηκαν εδώ.

Από σήμερα διαγράφονται οριστικά από το φόρουμ τα κάτωθι μέλη:
@dimitris50423
@Tsek
@mic6
@Akis-multi

Πριν κάποιους μήνες επικοινώνησε μαζί μου άτομο από τον χώρο των μμ με στοιχεία για την παρουσία και τον ρόλο του Δημήτρη στο φόρουμ. Συναντήθηκα και συνομίλησα μαζί του. Είδα τα στοιχεία και μου αναλύθηκε με λεπτομέρεια το ιστορικό και τις διασυνδέσεις του. Μου ζητήθηκε να μην αποκαλύψω την ταυτότητα και τον λόγο της συνομιλίας γιατί ο χώρος των μμ είναι μικρός στην Ελλάδα και εξαρτάται οικονομικά από αυτόν το χώρο κάτι που υποσχέθηκα να το κάνω και θα το κάνω. Δεν ξέρω τις εσωτερικές σχέσεις όλης της ομάδας αλλά ούτε και με ενδιαφέρει. Η κοινή συμπεριφορά και ο κοινός στόχος είναι προφανής σε όσους διαβάζουν το φόρουμ. Το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Ο ένας κόβει ο άλλος ράβει.

Παρόλο που δεν έκανα τίποτα, ενώ έπρεπε, κράτησα μια στάση αναμονής μήπως και συμμορφωθούν, ανεβάζοντας τις "μπηχτές" στον Δημήτρη ο οποίος μαζεύτηκε κάπως. Αμέσως όμως τον ρόλο του τον ανέλαβε άλλος με αφορμή την παρουσία του γιατρού γιατί προφανώς η παρουσία του στο φόρουμ ενοχλεί πολλούς, άλλο να τα λέμε εμείς μεταξύ μας και άλλο να τα λέει ένας επαγγελματίας του χώρου, έχει άλλο ειδικό βάρος, είναι ασύμμετρη απειλή.

Από σήμερα αλλάζω και συμπεριφορά ως προς την ανεκτικότητα καταστάσεων που οδηγούν σε εκτροπές. Έχω δει την ταινία πολλές φορές και έχω βαρεθεί τις επαναλήψεις. Αυτό αφορά όλους και τον γιατρό και εμένα. Κομμένα τα σεντόνια που δεν προσφέρουν κάτι στην πληροφόρηση, κομμένες και οι "κοκκορομαχίες" . Μπορείτε να λέτε ότι θέλετε αλλά κόσμια και με επιχειρηματολογία. Όποιος παραβεί αυτόν το κανόνα συστηματικά θα μπαναριστεί μόνιμα σε ανύποπτο χρόνο, ΟΠΟΙΟΣ και αν είναι αυτός. Προτιμώ τον καλό ουσιαστικό διάλογο λίγων παρά την χάβρα των πολλών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

le2der

Active Member
Έχεις δίκιο. Το νήμα καθάρισε και τα σχόλια μεταφέρθηκαν εδώ.

Από σήμερα διαγράφονται οριστικά από το φόρουμ τα κάτωθι μέλη:
@dimitris50423
@Tsek
@mic6
@Akis-multi

Πριν κάποιους μήνες επικοινώνησε μαζί μου άτομο από τον χώρο των μμ με στοιχεία για την παρουσία και τον ρόλο του Δημήτρη στο φόρουμ. Συναντήθηκα και συνομίλησα μαζί του. Είδα τα στοιχεία και μου αναλύθηκε με λεπτομέρεια το ιστορικό και οι διασυνδέσεις του. Μου ζητήθηκε να μην αποκαλύψω την ταυτότητα και τον λόγο της συνομιλίας γιατί ο χώρος των μμ είναι μικρός στην Ελλάδα και εξαρτάται οικονομικά από αυτόν το χώρο κάτι που υποσχέθηκα να το κάνω και θα το κάνω. Δεν ξέρω τις εσωτερικές σχέσεις όλης της ομάδας αλλά ούτε και με ενδιαφέρει. Η κοινή συμπεριφορά και ο κοινός στόχος είναι προφανής σε όσους διαβάζουν το φόρουμ. Το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Ο ένας κόβει ο άλλος ράβει.

Παρόλο που δεν έκανα τίποτα, ενώ έπρεπε, κράτησα μια στάση αναμονής μήπως και συμμορφωθούν, ανεβάζοντας τις "μπηχτές" στον Δημήτρη ο οποίος μαζεύτηκε κάπως. Αμέσως όμως το ρόλο τον ανέλαβε άλλος με αφορμή την παρουσία του γιατρού γιατί προφανώς η παρουσία του στο φόρουμ ενοχλεί πολλούς, άλλο να τα λέμε εμείς μεταξύ μας και άλλο να τα λέει ένας επαγγελματίας του χώρου, έχει άλλο ειδικό βάρος, είναι ασύμμετρη απειλή.

Από σήμερα αλλάζω και συμπεριφορά ως προς την ανεκτικότητα καταστάσεων που οδηγούν σε εκτροπές. Έχω δει την ταινία πολλές φορές και έχω βαρεθεί τις επαναλήψεις. Αυτό αφορά όλους και τον γιατρό και εμένα. Κομμένα τα σεντόνια που δεν προσφέρουν κάτι στην πληροφόρηση, κομμένες και οι "κοκκορομαχίες" . Μπορείτε να λέτε ότι θέλετε αλλά κόσμια και με επιχειρηματολογία. Όποιος παραβεί αυτόν το κανόνα συστηματικά θα μπαναριστεί μόνιμα σε ανύποπτο χρόνο, ΟΠΟΙΟΣ και αν είναι αυτός. Προτιμώ τον καλό ουσιαστικό διάλογο λίγων παρά την χάβρα των πολλών.
Ευκαιρία να αναλάβει κάποιος από τα παιδιά επίσημο ρόλο!(Αν το ζητήσουν ,ελπίζω να επιτραπεί) Μια υπενθύμιση για όλους η στροφή του φόρουμ μας, απο φορουμ τριχόπτωσης σε φόρουμ μεταμοσχεύσεων ... δε το κατακρίνω, αλλά αυτό αναδεικνύει περισσότερο απο κάθε τι άλλο τα κρυφά συμφέροντα
 

geobald

Member
Είναι κρίμα για τα παιδιά που θέλουν να μάθουν 1-2 χρήσιμα πράγματα για το πως θα αντιμετωπίσουν το πρόβλημα τους, να ψάχνουν μέσα σε πληθώρα posts ανούσιων κοντρών. Η τοξικότητα και ο αρνητισμός μερικών αποθαρρύνει πολύ κόσμο να καταθέσει την άποψη του και να ασχοληθεί ενεργά με το φόρουμ. Έχουμε τόσα σοβαρά πράγματα να αντιπαρατεθούμε με ζήλο στην καθημερινότητα μας, ας μην γίνει και η επιλογή μιας κλινικής-γιατρού ένα από αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Έχεις δίκιο. Το νήμα καθάρισε και τα σχόλια μεταφέρθηκαν εδώ.

Από σήμερα διαγράφονται οριστικά από το φόρουμ τα κάτωθι μέλη:
@dimitris50423
@Tsek
@mic6
@Akis-multi

Πριν κάποιους μήνες επικοινώνησε μαζί μου άτομο από τον χώρο των μμ με στοιχεία για την παρουσία και τον ρόλο του Δημήτρη στο φόρουμ. Συναντήθηκα και συνομίλησα μαζί του. Είδα τα στοιχεία και μου αναλύθηκε με λεπτομέρεια το ιστορικό και οι διασυνδέσεις του. Μου ζητήθηκε να μην αποκαλύψω την ταυτότητα και τον λόγο της συνομιλίας γιατί ο χώρος των μμ είναι μικρός στην Ελλάδα και εξαρτάται οικονομικά από αυτόν το χώρο κάτι που υποσχέθηκα να το κάνω και θα το κάνω. Δεν ξέρω τις εσωτερικές σχέσεις όλης της ομάδας αλλά ούτε και με ενδιαφέρει. Η κοινή συμπεριφορά και ο κοινός στόχος είναι προφανής σε όσους διαβάζουν το φόρουμ. Το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Ο ένας κόβει ο άλλος ράβει.

Παρόλο που δεν έκανα τίποτα, ενώ έπρεπε, κράτησα μια στάση αναμονής μήπως και συμμορφωθούν, ανεβάζοντας τις "μπηχτές" στον Δημήτρη ο οποίος μαζεύτηκε κάπως. Αμέσως όμως το ρόλο τον ανέλαβε άλλος με αφορμή την παρουσία του γιατρού γιατί προφανώς η παρουσία του στο φόρουμ ενοχλεί πολλούς, άλλο να τα λέμε εμείς μεταξύ μας και άλλο να τα λέει ένας επαγγελματίας του χώρου, έχει άλλο ειδικό βάρος, είναι ασύμμετρη απειλή.

Από σήμερα αλλάζω και συμπεριφορά ως προς την ανεκτικότητα καταστάσεων που οδηγούν σε εκτροπές. Έχω δει την ταινία πολλές φορές και έχω βαρεθεί τις επαναλήψεις. Αυτό αφορά όλους και τον γιατρό και εμένα. Κομμένα τα σεντόνια που δεν προσφέρουν κάτι στην πληροφόρηση, κομμένες και οι "κοκκορομαχίες" . Μπορείτε να λέτε ότι θέλετε αλλά κόσμια και με επιχειρηματολογία. Όποιος παραβεί αυτόν το κανόνα συστηματικά θα μπαναριστεί μόνιμα σε ανύποπτο χρόνο, ΟΠΟΙΟΣ και αν είναι αυτός. Προτιμώ τον καλό ουσιαστικό διάλογο λίγων παρά την χάβρα των πολλών.
Και αργησες
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευκαιρία να αναλάβει κάποιος από τα παιδιά επίσημο ρόλο!(Αν το ζητήσουν ,ελπίζω να επιτραπεί)

Προφανώς όχι, ελπίζω όμως μιας που η κλινική έχασε την πλάγια υποστήριξη, να επιλέξει τον ορθόδοξο τρόπο με έναν σοβαρό άνθρωπο για να την εκπροσωπήσει.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Καλημερα, το χαλασαμε το νημα του ανθρωπου με το μακρυ και το κοντό του ο καθενας. Ειναι κριμα ενα τοσο χρησιμο forum να γινει χωρος ξεκατινιασματος και κατηγοριων. Ο καθένας μπορει να εχει την αποψη του, να την υποστηρίζει χωρις να προσβάλλει κανενα. Οταν μπηκα πρωτη φορά δεν γνωριζα τιποτα, φοβομουν οτι το κεφαλι μου δεν μπορεί να βελτιωθεί και μετα απο διαβασμα με βοηθησε να κανω μια καλη επιλογη οπως αποδειχθηκε. Ας μην χαλαμε τα νηματα. Αν εχει κανονες το φορουμ εφαρμοστε τους και κρατηστε ενα επίπεδο.
Τελικα φιλε μου...οι δυο απ τους 4 που υποψιαζομουν οτι πληρωνονται, βλεπω σημερα οτι δεχθηκαν ΜΠΑΝ!
Αποδειξεις δεν ειχα ωστε να τους κατηγορησω ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ..αλλα ο μοντερειτορ καθαρισε τους υπερασπιστες καποιας(ων) κλινικης(ων).
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε χριστοφορε ,άσε λίγο το εγώ σου και το τι σκέφτεσαι.ελεος.!
Τελικα φιλε μου...οι δυο απ τους 4 που υποψιαζομουν οτι πληρωνονται, βλεπω σημερα οτι δεχθηκαν ΜΠΑΝ!
Αποδειξεις δεν ειχα ωστε να τους κατηγορησω ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ..αλλα ο μοντερειτορ καθαρισε τους υπερασπιστες καποιας(ων) κλινικης(ων).
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ρε χριστοφορε ,άσε λίγο το εγώ σου και το τι σκέφτεσαι.ελεος.!
Μπορει πολλοι να παρασυρθηκαν σαν εμενα..ειναι ομαδικο το θεμα και οχι προσωπικο!
Αν γραφανε μισθοφοροι στο φορουμ με το μανδυα του αμεροληπτου τοτε πολλα μελη παθιαστηκαν και θελαν να κανουν μεταμοσχευση εκει...βεβαια ο ενθουσιασμος δεν ειναι παντοτε καλος οδηγος..αν διαβαζα αναλυτικα τον cvial και δεν επηρεαζομουν τοτε ισως να ειχα καλυτερο αποτελεσμα..και μη νομιζεις..δεν ειμ ο μονος που επηρεαστηκα!
 
Μπλουζα