Μεταμοσχευση στην LP Clinic - 13/11/2019

Georgie

Well-Known Member
Δυστυχώς φίλε δε θα είναι ένα χιλιάρικο η δεύτερη .
Μακάρι να βγω ψεύτης ειλικρινά.
Αν δεν είχες κατάλληλη δοτρια ας μη σε αναλάμβανε.
Το ίδιο ακριβως έκανε και σε ένα άλλο παιδί τελευταία, που μάλιστα του είπα ότι έκανε safe επιλογή.
Όταν μπαίνεις στη διαδικασία αυτή που θυσιάζεις χρήμα ,χρόνο, και έχεις και τη ψυχολογική πίεση για την επιλογή, για το χειρουργείο, και μετά την αναμονή , το κάνεις για να πάρεις ένα αποτέλεσμα που θα αλλάξει την εικόνα σου αρκετά προς το καλύτερο.
Δυστυχώς τα 1200-1500 μοσχεύματα σπάνια το πετυχαίνουν αυτό
Ισως σε μικρά Norwood και με πολύ καλά χαρακτηριστικά
Επιφάνεια, contrast, λογος, ηλικία κλπ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Δυστυχώς φίλε δε θα είναι ένα χιλιάρικο η δεύτερη .
Μακάρι να βγω ψεύτης ειλικρινά.
Αν δεν είχες κατάλληλη δοτρια ας μη σε αναλάμβανε.
Το ίδιο ακριβως έκανε και σε ένα άλλο παιδί τελευταία, που μάλιστα του είπα ότι έκανε safe επιλογή.
Όταν μπαίνεις στη διαδικασία αυτή που θυσιάζεις χρήμα ,χρόνο, και έχεις και τη ψυχολογική πίεση για την επιλογή, για το χειρουργείο, και μετά την αναμονή , το κάνεις για να πάρεις ένα αποτέλεσμα που θα αλλάξει την εικόνα σου αρκετά προς το καλύτερο.
Δυστυχώς τα 1200-1500 μοσχεύματα σπάνια το πετυχαίνουν αυτό
Ισως σε μικρά Norwood και με πολύ καλά χαρακτηριστικά
Επιφάνεια, contrast, λογος, ηλικία κλπ
Ε λογικα τοσα θα ηταν (1200 αν κρινεις απ το μεσο ορο εξαγωγης του ανα συνεδρια)...δεν πειραζει ομως....η προσπαθεια εγινε! Καλα αν μαζεψω δικα μου χρηματα (ωστε να μη ξαναβαζω σε μπελαδες τους γονεις μου) θα σκεφτω που θα παω για νεα συνεδρια..επιλογες υπαρχουν πολλες...ξανα Παπανικολαου αν κανει τιμη οχι πανω απο 1000 ευρω για τη δευτερη συνεδρια, Αναστασακης ο οποιος ειναι αψογος αλλα ακριβος(το καλο βεβαια πρεπει να πληρωνεται), Τυρκαλας που πολλοι τον λενε value for money, οι ελληνες ιατροι του μπισανγκα και αλλες επιλογες διαφορες!
Αλλα μπορει και να μην ξανακανω...δηλαδη τι? Να παρατεινω το ψυχολογικο μου σκασιμο για την εμφανιση του τριχωτου της κεφαλης? Δε σφαξανε! Ας βολευτω με την αποτυχια κι ως εκει..παντως απ τις 3 συνεδριες των δυο μεταμοσχευσεων που υποβληθηκα καποια μαλλια μπηκαν στις αραιωμενες περιοχες..δεν ειμαι δηλαδη και τελειως αδειος ασχετως αν ηθελα πολυ καλο αποτελεσμα που να τεινει στην τελεια καλυψη (ολοι αυτο ποθουμε αλλωστε εμεις οι μανιακοι με την αποκατασταση του προβληματος που προκαλεσε η ανδρογενετικη μας αλωπεκια)
 

manly_Man

Well-Known Member
Ε λογικα τοσα θα ηταν (1200 αν κρινεις απ το μεσο ορο εξαγωγης του ανα συνεδρια)...δεν πειραζει ομως....η προσπαθεια εγινε! Καλα αν μαζεψω δικα μου χρηματα (ωστε να μη ξαναβαζω σε μπελαδες τους γονεις μου) θα σκεφτω που θα παω για νεα συνεδρια..επιλογες υπαρχουν πολλες...ξανα Παπανικολαου αν κανει τιμη οχι πανω απο 1000 ευρω για τη δευτερη συνεδρια, Αναστασακης ο οποιος ειναι αψογος αλλα ακριβος(το καλο βεβαια πρεπει να πληρωνεται), Τυρκαλας που πολλοι τον λενε value for money, οι ελληνες ιατροι του μπισανγκα και αλλες επιλογες διαφορες!
Αλλα μπορει και να μην ξανακανω...δηλαδη τι? Να παρατεινω το ψυχολογικο μου σκασιμο για την εμφανιση του τριχωτου της κεφαλης? Δε σφαξανε! Ας βολευτω με την αποτυχια κι ως εκει..παντως απ τις 3 συνεδριες των δυο μεταμοσχευσεων που υποβληθηκα καποια μαλλια μπηκαν στις αραιωμενες περιοχες..δεν ειμαι δηλαδη και τελειως αδειος ασχετως αν ηθελα πολυ καλο αποτελεσμα που να τεινει στην τελεια καλυψη (ολοι αυτο ποθουμε αλλωστε εμεις οι μανιακοι με την αποκατασταση του προβληματος που προκαλεσε η ανδρογενετικη μας αλωπεκια)
ρωτησες για τιμη τον Αναστασ@κη και τον λες ακριβο;
 

Xristoforaz

Well-Known Member
ρωτησες για τιμη τον Αναστασ@κη και τον λες ακριβο;
Οχι! Θυμαμαι ομως απ τα ενημερωτικα pdf που χε στειλει στο μειλ μου οτι δεν ηταν φτηνος! Ασε που μπορει να πληρωσει κανεις 100 ευρω για consultation και στο τελος να σου πει οτι εισαι ακαταλληλος για μεταμοσχευση! Δεν ειναι ετσι? Αν ομως δινει πραγματικα, τα καλα αποτελεσματα που βλεπουμε να παρουσιαζει στα βιντεο τοτε αξιζει να ειναι ακριβος(ακομα και αν δεν ειναι στην πραγματικοτητα)!
 

kardinalios

Well-Known Member
Οχι! Θυμαμαι ομως απ τα ενημερωτικα pdf που χε στειλει στο μειλ μου οτι δεν ηταν φτηνος! Ασε που μπορει να πληρωσει κανεις 100 ευρω για consultation και στο τελος να σου πει οτι εισαι ακαταλληλος για μεταμοσχευση! Δεν ειναι ετσι? Αν ομως δινει πραγματικα, τα καλα αποτελεσματα που βλεπουμε να παρουσιαζει στα βιντεο τοτε αξιζει να ειναι ακριβος(ακομα και αν δεν ειναι στην πραγματικοτητα)!

Μακάρι να χρέωναν όλοι 100 ευρώ το consultation και να έλεγαν την αλήθεια στον κόσμο . Ξέρεις πόσοι άνθρωποι κάνουν μεταμοσχεύσεις χωρίς να πρέπει η με λάθος πλάνο χωρίς αγωγή και ουσιαστικά κάνουν μια τρύπα στο νερό ; Εγώ είμαι υπέρ της χρέωσης του σωστού consultation όμως . Να γίνεται μέτρηση δοτριας , μέτρηση χαρακτηριστικών τρίχας , χάραξη πλάνου κλπ ... Είναι μια υπηρεσία που παρέχεται και πρέπει να πληρώνεται . Τι να το κάνω να λέει ο άλλος δωρεάν consultation και στην ουσία να μην κάνει consultation ;
 

Bill1991

Active Member
Αυτό που έχει κάνει σε δύο τουλάχιστον περιπτώσεις του φόρουμ ο Παπανικολάου είναι απαράδεκτο , λέει άλλα και κάνει τα δικά του...και οι δύο αν θυμάμαι καλά με θέμα στη δοτρια και μεγάλο nw ..για μένα δεν φέρθηκε επαγγελματικά. @CVIAL γιατί δεν κοιτάτε όταν υπάρχουν κάποια θέματα να επικοινωνήσετε με τους υπεύθυνους για την επέμβαση γιατρούς να μας απαντήσουν; Αναφέρομαι σε όλες τις περιπτώσεις που υπάρχουν ερωτήματα ( πάντα περιστατικά μετά το εξάμηνο ή τελειωμένα)
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Μακάρι να χρέωναν όλοι 100 ευρώ το consultation και να έλεγαν την αλήθεια στον κόσμο . Ξέρεις πόσοι άνθρωποι κάνουν μεταμοσχεύσεις χωρίς να πρέπει η με λάθος πλάνο χωρίς αγωγή και ουσιαστικά κάνουν μια τρύπα στο νερό ; Εγώ είμαι υπέρ της χρέωσης του σωστού consultation όμως . Να γίνεται μέτρηση δοτριας , μέτρηση χαρακτηριστικών τρίχας , χάραξη πλάνου κλπ ... Είναι μια υπηρεσία που παρέχεται και πρέπει να πληρώνεται . Τι να το κάνω να λέει ο άλλος δωρεάν consultation και στην ουσία να μην κάνει consultation ;
Απ αυτην την αποψη δεν εχεις αδικο! Και ο κυριος Αναστασακης γνωριζουμε οτι κανει φοβερα αναλυτικα consultations!
Μην ξεχνας ομως οτι μπορει να διαπιστωσει οτι χρειαζεσαι fut η συνδυασμο fut με fue...εσυ ομως να θελεις μονο fue...αλλος ενας φοβος λοιπον για να σε απορριψει (οχι εσενα, γενικα μιλαω)...!
 

le2der

Active Member
Προβολή συνημμένου 26476Προβολή συνημμένου 26477Προβολή συνημμένου 26478Προβολή συνημμένου 26479 8 μηνες και 1 μερα μετα τη μονη συνεδρια !
Πως κρινετε το αποτελεσμα? Υπαρχουν περιθωρια για παραπανω φυτρωση?
Ειχα ανεβασει και καποιες που χα στειλει στο μπισανγκα πριν τη μεταμοσχευση (δεν ξερω αν υπαρχουν ή αν ειναι ανενεργα τα λινκς) ωστε να γινει συγκριση του πριν με το μετα!
Χρηστάρα δεν πρέπει να εστιάζεις στο ότι χρειαζόσουν περισσότερα μοσχεύματα, αυτό είναι γεγονός και αρκετά απο τα παιδιά εδώ με τη γνώμη τους σε απέτρεπαν απο το να μπεις σε μεταμόσχευση. Εστίασε στο γεγονός ότι σε ανέλαβαν για μεταμόσχευση με την ίδια γνώση, αλλά χωρίς να προβλέψουν(?) ότι η δότρια σου δε μπορεί να προσφέρει αυτά που έχεις ανάγκη(αρχικά διπλή συνεδρία, μεταγενέστερα κακή δότρια και μονή). Επίσης, βλέπω ότι πλέον σ αναφέρουν οτι μπορούν να σ βάλουν αλλα 500 graft(όπως λες εφόσον χρειαστεί), τα οποία επίσης δε σ φτάνουν για ένα επιθυμητό αποτέλεσμα(σύμφωνα με τα κριτήρια σου). Δε στα λέω αυτά για να σε κακίσω, απλός για να αντιληφθείς οτι τα περιθώρια σου με τις ΜΕΤ στενέψανε υπερβολικά
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Χρηστάρα δεν πρέπει να εστιάζεις στο ότι χρειαζόσουν περισσότερα μοσχεύματα, αυτό είναι γεγονός και αρκετά απο τα παιδιά εδώ με τη γνώμη τους σε απέτρεπαν απο το να μπεις σε μεταμόσχευση. Εστίασε στο γεγονός ότι σε ανέλαβαν για μεταμόσχευση με την ίδια γνώση, αλλά χωρίς να προβλέψουν(?) ότι η δότρια σου δε μπορεί να προσφέρει αυτά που έχεις ανάγκη(αρχικά διπλή συνεδρία, μεταγενέστερα κακή δότρια και μονή). Επίσης, βλέπω ότι πλέον σ αναφέρουν οτι μπορούν να σ βάλουν αλλα 500 graft(όπως λες εφόσον χρειαστεί), τα οποία επίσης δε σ φτάνουν για ένα επιθυμητό αποτέλεσμα(σύμφωνα με τα κριτήρια σου). Δε στα λέω αυτά για να σε κακίσω, απλός για να αντιληφθείς οτι τα περιθώρια σου με τις ΜΕΤ στενέψανε υπερβολικά
Ευχαριστω για το σχολιο σου...Χριστοφορος λεγομαι και οχι Χρηστος(καλα δεν πειραζει για αυτο φιλε, λεπτομερεια ειναι)..
Οι προτροπες να μην προβω σε μεταμοσχευση, επειδη εχει γινει παρανοηση, ελαβαν χωρα μετα τη μεταμοσχευση επειδη ειχα ανεβασει τις φωτο που απεστειλα στο bisanga πριν κανω τη μεταμοσχευση στον κυριο Παπανικολαου..ο tol το καταλαβε απ την αρχη διοτι ειναι νοημων και προσεκτικος αναγνωστης των νηματων του φορουμ (με αυτο δεν εννοω οτι οι υπολοιποι ειμαστε μη νοημονες!)...
Οσον αφορα τα 500 μοσχευματα ισως να εννοει οτι θα τα παρει μονο απ την περιοχη δοτριας της κεφαλης...ενω αλλοι ιατροι εξαγουν τριχες χωρις δεύτερη σκεψη και απο τα γενια και απο το στηθος!
Τα περιθωρια πως εχουν στενεψει ομως? Άκουγεται σαν οξυμωρο σχημα υπο την εννοια οτι ο γιατρος κατα το consultation ειχε αναφερει πως εχω διαθεσιμα μοσχευματα για δυο μεταμοσχευσεις (τι εννοουσε? Μονων συνεδριων η διπλων? Αν εννοουσε διπλων τοτε αυτο που χε δηλωσει σημαινε μεταμοσχευσεις 4 ημερων-συνεδριων!)
Μονο 500 μεινανε γιατι? Διοτι πιθανα φοβαται για επιπλεον θερισμο της δοτριας!
Θελω να μπουνε 1200 μοσχευματα ακομα (τοσα που μπηκαν κατα την πρωτη συνεδρια και ΑΝ πραγματικα τοποθετηθηκαν τοσα!) με 500 ευρω! Γιατι με 500 ευρω? Για να συμπληρωθεί το συμφωνηθεν ποσο των 3.500 ευρω!
Αλλο τι θελω ομως κι αλλο τι θα συμβει στην πραγματικοτητα! Εψαχνα οριστικη λυση διαβαζοντας το φορουμ στο θεμα της αλωπεκιας και τελικά φτασαμε στο 2020 κι ακομα δεν τη βρηκα! Δεν πειραζει ομως..και μονο που νοιαστηκε τοσος κοσμος και σχολιασε στο συγκεκριμενο νημα αυτο σημαινει ενδιαφερον και αγαπη απο συνανθρωπους μας! Οπως και να εχει φιλτατε αυτο ειναι μια παρηγορια κι ας μην εχει γεμισει τελειως το αραιωμενο κεφαλι μου (ισως επειδη ειναι κλουβιο εσωτερικα το κεφαλι μου, να μην αξιζω γεμισμα του και εξωτερικα με μαλλια πυκνα! Ολα παιζουν αν τα φιλοσοφησεις τα πραγματα!)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
ισως επειδη ειναι κλουβιο εσωτερικα το κεφαλι μου, να μην αξιζω γεμισμα του και εξωτερικα με μαλλια πυκνα! Ολα παιζουν αν τα φιλοσοφησεις τα πραγματα!)
Φιλε Χριστοφορε, μπορει πολλες φορες να εχω επικρινει το απυθμενο αγχος, την παρορμητικοτητα και την επιπολαιοτητα σου...ομως απο την αλλη εχω επιδοκιμασει την ευγενεια, την αθωοτητα και την καλοσυνη σου.

Αυτο εχω να πω (σχετικα με οσα εγραψες) ειναι οτι...μπορει να μην απεκτησες τα μαλλια που ονειρευοταν και αξιζε το "κλουβιο" κεφαλι σου, αλλά σου ευχομαι ολοψυχα να αποκτησεις την ευτυχια που αξιζει η καλη σου καρδια. Καλο βραδυ, φιλαρακι!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Φιλε Χριστοφορε, μπορει πολλες φορες να εχω επικρινει το απυθμενο αγχος, την παρορμητικοτητα και την επιπολαιοτητα σου...ομως απο την αλλη εχω επιδοκιμασει την ευγενεια, την αθωοτητα και την καλοσυνη σου.

Αυτο εχω να πω (σχετικα με οσα εγραψες) ειναι οτι...μπορει να μην απεκτησες τα μαλλια που ονειρευοταν και αξιζε το "κλουβιο" κεφαλι σου, αλλά σου ευχομαι ολοψυχα να αποκτησεις την ευτυχια που αξιζει η καλη σου καρδια. Καλο βραδυ, φιλαρακι!
Ευχαριστω για τα ωραια λογια! Δεν εχουμε τελειωσει ακομα...θα κανω κι αλλη μια συνεδρια πρωτα ο Θεος και οψομεθα...!
Ευτυχια εχω νταξει..και μονο που χω συναντησει σε περιοχη κοντα στον Πειραια την κοπελα που αγαπω...αυτο ειναι ευτυχια! Τωρα για τα μαλλια θα δουμε! Οσο ζουμε ελπιζουμε..cool! Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα :)
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Φωτογραφιες απ την κλινικη στο 8μηνο ακριβως...και με το μικροσκοπιο να φανουν οι τριχες που τωρα μεγαλωνουν..πιο καλες φωτο για να κρινετε το μεχρι στιγμης αποτελεσμα...ποσα διαθεσιμα τριχοθυλακια υπαρχουν απ οτι βλεπετε? Εννοω διαθεσιμα για μεταμοσχευση! Ειμαι σε ειδικο δωματιο που πεφτει φως ομορφα και ετσι μπορουν να καταλαβουν τα εμπειρα ματια περισσοτερα πραγματα σε σχεση με τις φωτο που τραβηξα μονος μου στο σπιτι!
 

Συνημμένα

  • IMG_4386.jpg
    IMG_4386.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 109
  • IMG_4387.jpg
    IMG_4387.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 90
  • IMG_4390.JPG
    IMG_4390.JPG
    108.1 KB · Προβολές: 70
  • IMG_4391.JPG
    IMG_4391.JPG
    85.8 KB · Προβολές: 71
  • IMG_4382.jpg
    IMG_4382.jpg
    455 KB · Προβολές: 103
  • IMG_4383.jpg
    IMG_4383.jpg
    686.9 KB · Προβολές: 115
  • IMG_4384.jpg
    IMG_4384.jpg
    577.8 KB · Προβολές: 95
  • IMG_4385.jpg
    IMG_4385.jpg
    384.6 KB · Προβολές: 90
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Ειπατε ταυτοχρονα εσυ και ο Γιωργης ο πολιστας οτι παρασυρομαι κι ενθουσιαζομαι ευκολα..φοβερο??? Οοοο,τι σου λεω! Καθολου τυχαιο! Αρα θα εχετε δικιο!
Η αποφαση ηταν δικη μου! Προτεινε ο γιατρος δυο συνεδριες στα 3.500 ευρω και δεχθηκα!
Την ημερα που γινοταν η πρωτη συνεδρια δηλαδη την πρωτη ημερα...μου ειπε ο γιατρος οτι επειδη βγαλαμε παρα πολλα, πηγαμε γρηγορα και δε βγαινουν αλλα, θα κανουμε μια συνεδρια τελικα οποτε θα σου επιστραφουνε 500 ευρω (σα να μου λεγε οτι βγαινω κερδισμενος οικονομικα...ετσι εξεληφθην απο εμενα εκεινη τη στιγμη που το ακουσα και μου ρθε κεραυνος εν αιθρια)...ηξερα οτι δε μπηκαν πολλα μοσχευματα κιολας και ειχα φρικαρει...! Πήγαινω στην αναπαυλα προς φαγητο..με παιρνει η μητερα μου και της ανακοινωνω οτι αυριο δε θα συνεχιστει η μεταμοσχευση...μαθαινει το ποσο που γυρισε πισω ο ιατρος..τα ακουω κι απ τη μητερα μου! Δευτερη φρικη! Ερχεται στην κλινικη και φευγουμε με ταξι τσακωμος σε ολη τη διαρκεια της επιστροφης...κι αλλη φρικη! Τσακωμος και στο σπιτι της αδερφης μου..τα ακουω κι απ το γαμπρο μου που δεν αφηνω τα παιδια να κοιμηθουν νεα φρικη! Αυπνος ως το πρωι με νευρα τσαταλια κι αλλη φρικη! Τις επομενες μερες λιγος υπνος πολλα νευρα απωλεια μοσχευματων διοτι εκανα σπασμωδικες κινησεις επιπροσθετες φρικες...8 μηνες μετα ο γιατρος λεει πως θα κανει καλη τιμη σε τυχουσα νεα συνεδρια..ειναι να μη φαω κι αλλη φρικη? Για πες μου εσυ τωρα....πως αισθανεται ενας οποιοσδηποτε ΜΟΝΟ για το θεμα των μαλλιων ( ας τα αφησουμε τα υπολοιπα, δε μας αφορουν τα προσωπικα θεματα του καθενος ) που εχει κανει δυο συνεδριες με γυναικα ιατρο του Βεκρη και μια συνεδρια με το φημισμενο κυριο Παπανικολαου (συνολικα τρεις συνεδριες) κι ακομα βολοδερνει και ψαχνει να βρει λυσεις? Πως νομιζεις οτι αισθανεται? Δε σου λεω να με λυπηθεις! Γενικα μιλαω για τον οποιονδηποτε που θα βρισκοταν στη θεση μου! Και να βρισκομασταν στο 2000 οπου θα εκανα αποτυχημενες στριπ παει στα κομματια! Αλλα μιλαμε για την τελευταια 5ετια και για επεμβασεις fue στην Ελλαδα σε διασημους εν Ελλαδι ιατρους μεταμοσχευσης! Για νιωσε με λιγο ρε φιλε! Δε ζηταω οικτο..κουβεντα κανουμε...cool!
Μα κ εγώ έχω κάνει αποτυχημένη μμ κ ίσως την πιο σημαντική για την περίπτωση Μου...την πρώτη που ήταν το στριπ ....μια μμ που μεσολάβησαν 6 χρόνια για να μπω σε διαδικασία ακόμα τριων διαδοχικων ....ξέρω πολύ καλά από απογοήτευση κ πως είναι να το περνάς παλεύοντας μεσα σου....τα χούμε πει κ προσωπικά αυτά αν θυμάμαι καλά ....καθάρισε το μυαλό σου κ πρόσεξε που θα πας για τα τελευταία σου μοσχεύματα... Μην έχεις αυταπάτες ότι θα γεμίσεις κ άλλο η θα μείνεις ευχαριστημένος ....το αποτέλεσμα είναι φτωχό με πολλά λεφτά ...είναι απίστευτο το πόσο εύκολα σε τουμπαρει ενώ είναι οφθαλμοφανές απο που κ να το πιάσεις ότι είναι περιορισμένων δυνατοτητων γιατρός κ έχει παθογένειες του παρελθόντος....σου έχω πει κ τηλεφωνικά την άποψη μου κ στην έχω εξηγήσει τους λόγους που πιστεύω τα παραπάνω....είναι δεδομένο ότι θα κάνεις κ άλλη μμ απλά πρόσεξε την επιλογή σου ....
 

kardinalios

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα είναι πολύ φτωχό . Η συνταγή Χριστόφορος-Παπανικολάου δυστυχώς δεν πέτυχε . Μην απογοητεύεσαι και μην χάνεις τη δύναμη και το κουράγιο σου . Στην επόμενη μεταμόσχευση να κοιτάξεις να κανεις μια άλλη επιλογή . Εγώ στην θέση σου επουδενί δεν θα έκανα με τον ίδιο γιατρό . Λύσεις υπάρχουν , αρκεί να παραδειγματιζομαστε από τα λάθη μας και να προχωράμε μπροστά ...
 
  • Like
Reactions: spi

manly_Man

Well-Known Member
Φωτογραφιες απ την κλινικη στο 8μηνο ακριβως...και με το μικροσκοπιο να φανουν οι τριχες που τωρα μεγαλωνουν..πιο καλες φωτο για να κρινετε το μεχρι στιγμης αποτελεσμα...ποσα διαθεσιμα τριχοθυλακια υπαρχουν απ οτι βλεπετε? Εννοω διαθεσιμα για μεταμοσχευση! Ειμαι σε ειδικο δωματιο που πεφτει φως ομορφα και ετσι μπορουν να καταλαβουν τα εμπειρα ματια περισσοτερα πραγματα σε σχεση με τις φωτο που τραβηξα μονος μου στο σπιτι!
Χριστόφορε να ενα αποτελεσμα σε παρομοια περιπτωση με την δικη σου απο τον ιδιο γιατρο στο YouTube επειτα απο 3 συνεδριες...πως σου φαινεται αυτο ;

Υ.Γ. ας κρινει και οποιος αλλος επιθυμει...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φωτογραφιες απ την κλινικη στο 8μηνο ακριβως...και με το μικροσκοπιο να φανουν οι τριχες που τωρα μεγαλωνουν..πιο καλες φωτο για να κρινετε το μεχρι στιγμης αποτελεσμα...ποσα διαθεσιμα τριχοθυλακια υπαρχουν απ οτι βλεπετε? Εννοω διαθεσιμα για μεταμοσχευση! Ειμαι σε ειδικο δωματιο που πεφτει φως ομορφα και ετσι μπορουν να καταλαβουν τα εμπειρα ματια περισσοτερα πραγματα σε σχεση με τις φωτο που τραβηξα μονος μου στο σπιτι!

"you can’t manage what you can’t measure” and "If you can’t measure it, you can’t improve it". Peter Drucker (1909-2005)
 

kharmacoma

Well-Known Member
Χριστόφορε να ενα αποτελεσμα σε παρομοια περιπτωση με την δικη σου απο τον ιδιο γιατρο στο YouTube επειτα απο 3 συνεδριες...πως σου φαινεται αυτο ;

Υ.Γ. ας κρινει και οποιος αλλος επιθυμει...

H πλακα είναι ότι το θεωρεί καλό ο γιατρός και το παρουσιάζει κιόλας.
 

vlafo

Well-Known Member
Χριστόφορε να ενα αποτελεσμα σε παρομοια περιπτωση με την δικη σου απο τον ιδιο γιατρο στο YouTube επειτα απο 3 συνεδριες...πως σου φαινεται αυτο ;

Υ.Γ. ας κρινει και οποιος αλλος επιθυμει...
Απλά τραγικό.
Κλασσική συνταγή DHI.
3 συνεδρίες ε?
ΤΑ ΛOΓΙΑ ΕIΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ.
 
Μπλουζα