2300 grafts AHC

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αντώνια την έλεγαν

Αντωνία Ανδρικοπο*λου για όσους θέλουν και το επίθετο. Η ίδια που έκανε και εμένα πριν 5 χρόνια. Ήταν και τότε έμπειρη όπως μου είχαν πει και φάνηκε. Έχει κάνει επίσης και τον ξάδερφο μου.
 

spi

Well-Known Member
Εμένα μου έχει κάνει η αδερφή της Αντωνίας. Όλοι λένε τα καλύτερα για αυτήν. Η αδερφή της πάντως ως γιατρός μου έχει συστηθεί
 

manly_Man

Well-Known Member
Αντωνία Ανδρικοπο*λου για όσους θέλουν και το επίθετο. Η ίδια που έκανε και εμένα πριν 5 χρόνια. Ήταν και τότε έμπειρη όπως μου είχαν πει και φάνηκε. Έχει κάνει επίσης και τον ξάδερφο μου.
μαλλον εννοεις Ανδριοπο*λου;; μια μελαχρινη με μπλε ματια δεν ειναι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
μαλλον εννοεις Ανδριοπο*λου;; μια μελαχρινη με μπλε ματια δεν ειναι;
_Cut_1593984469721.png
Δημητριε η αριστερη σε χειρουργησε?
Μαθαμε ποια κεντησε τον Δημητριο και του εδωσε ενα υπερπετυχημενο αποτελεσμα!

Να σου πω την αμαρτια μου! Με καλουν για prp!
Με το που βγαινω απ το δωματιο επεμβασης...βλεπω τη γιατρινα η νοσηλευτρια του διπλανου δωματιου που χειρουργουσε παραλληλα με τη Λινα κι επαθα ερωτα...πωωωωω...λεω να ημουν σε εκεινο το κρεββατι του "πονου" ..ηταν τρελο μοντελο και δεν εμαθα ακομα το ονομα της....αν ηταν και γιατρινα τοτε μιλαμε για φοβερο συνδυασμο εμφανισης και επαγγελματος!
Δε μιλαω για τις εικονιζομενες αλλα για εκεινη τη συγκεκριμενη που χα δει. Σκετη οπτασια ηταν! Την ερωτευοσουν απ την πρωτη ματια ειτε πετυχαινε ειτε οχι η μεταμοσχευση σου....
Αν καταλαβατε ποια εννοω, στειλτε μου απλα το ονοματακι της εστω και σε πι εμ!....!
 

Georgie

Well-Known Member
Xristoforaz έλεος ρε φίλε .
The Sun το εχεις κανει το φορουμ
Τι ανεβάζεις προσωπικές φωτογραφίες με άτομα τα οποία ίσως δεν θέλουν να εκτεθούν δημόσια ?
Με όλο το σεβασμό 36 χρόνων εισαι .
 

locococo

Member
Εντωμεταξύ παίζει να έχει δυο Αντώνιες γιατί εμένα μου την έκανε η άλλη, μου είπε ότι είναι και κουμπαρά του Βεκρή. Μαζί της ήταν και μια Βενετία νοσηλεύτρια. Άκουσα ότι είναι από τις καλύτερες της κλινικής αλλά εντάξει δεν περίμενα να ακούσω κάτι άλλο. Είδωμεν
 

manly_Man

Well-Known Member
Εντωμεταξύ παίζει να έχει δυο Αντώνιες γιατί εμένα μου την έκανε η άλλη, μου είπε ότι είναι και κουμπαρά του Βεκρή. Μαζί της ήταν και μια Βενετία νοσηλεύτρια. Άκουσα ότι είναι από τις καλύτερες της κλινικής αλλά εντάξει δεν περίμενα να ακούσω κάτι άλλο. Είδωμεν
η δικια σου η αντωνια θα εκανε guest εμφανιση λογω κωλύματος της original Aντωνιας
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bill1991

Active Member
Έλα τώρα που γυρνάει για δώστε φώτο προσωπικού και από άλλες κλινικές...να συγκρίνουμε ....Xristoforaz μύστη άνοιξε ένα νήμα και δώσε μας τα φώτα σου...
 
D

Deleted member 24312

Φίλε locococo μπορείς να αναζητήσεις στο φόρουμ θέματα που συζητάμε σχετικά με τον τρόπο εξαγωγής και τα λάθη που κάνουν οι κλινικές με αποτέλεσμα η δοτρια να έχει την ίδια εικόνα με την δικιά σου.Ο όρος είναι overharvesting και θα βρεις αρκετές πληροφορίες και στο νετ.Η εικόνα σου θα βελτιωθεί τους επόμενους μήνες αλλά είναι τραγικό το 2020 και με την fue τόσο εξελιγμένη να βλέπουμε τέτοιες εικόνες.Εαν διαβάσεις τα νήματα της συγκεκριμένης κλινικής θα διαπιστώσεις αρκετές τέτοιες περιπτώσεις.
Υπάρχει περίπτωση να εξαχθούν 2000 κ πλέον grafts με την μέθοδο fue, χωρίς να υπάρξει overharvesting, κ χωρίς να ξεφύγει ο γιατρός από την safe zone? Νομίζω πως όχι..
 

locococo

Member
Σε εμένα πάντως, η φυτρωση σε αυτή την περιοχή καθυστέρησε περίπου 2 μήνες σε σχέση με τις άλλες περιοχές..
Και εμένα η γιατρός μ είπε ότι στο μπροστινό μέρος θα αρχίσω να βλέπω διαφορά στο εξάμηνο ενώ στο crown από 8μηνο κ μετά. Εντωμεταξύ έχω αρχίσει κ βλέπω μαυρακια να σκάνε αλλά είναι κοντά ακόμα
 

Συνημμένα

  • 08394206-0459-4085-BD27-51D7C6A5EDDD.jpeg
    08394206-0459-4085-BD27-51D7C6A5EDDD.jpeg
    80.3 KB · Προβολές: 75
  • 050507F0-4721-4889-9BE0-30A0B4C7D584.jpeg
    050507F0-4721-4889-9BE0-30A0B4C7D584.jpeg
    78.4 KB · Προβολές: 69
  • 4276DE60-FC50-4650-991F-7BAB4D39869F.jpeg
    4276DE60-FC50-4650-991F-7BAB4D39869F.jpeg
    78.4 KB · Προβολές: 70
D

Deleted member 24312

Και εμένα η γιατρός μ είπε ότι στο μπροστινό μέρος θα αρχίσω να βλέπω διαφορά στο εξάμηνο ενώ στο crown από 8μηνο κ μετά. Εντωμεταξύ έχω αρχίσει κ βλέπω μαυρακια να σκάνε αλλά είναι κοντά ακόμα
Μπορεί και πιο νωρίς να αρχίσεις να βλέπεις διαφορά,, ενδεχομενως κ από το 1ο τρίμηνο, καθε μέρα θα βλέπεις διαφορά κ θα χαίρεσαι,,,καλή φυτρωση σου εύχομαι..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

koumparos

Well-Known Member
Υπάρχει περίπτωση να εξαχθούν 2000 κ πλέον grafts με την μέθοδο fue, χωρίς να υπάρξει overharvesting, κ χωρίς να ξεφύγει ο γιατρός από την safe zone? Νομίζω πως όχι..
Αδερφέ με συγχωρείς αλλά..εάν το 2020 με την fue τόσο εξελιγμένη συζητάμε για overharvesting με μόνο 2000 μοσχεύματα καληνύχτα....χίλιες φορές strip ..και στο καπάκι μια μικρή fue πάνω στην ουλη
 
D

Deleted member 24312

Αδερφέ με συγχωρείς αλλά..εάν το 2020 με την fue τόσο εξελιγμένη συζητάμε για overharvesting με μόνο 2000 μοσχεύματα καληνύχτα....χίλιες φορές strip ..και στο καπάκι μια μικρή fue πάνω στην ουλη
Συμφωνώ απόλυτα...εγώ έχω πλέον 2 fut συο κεφάλι μου, με συνολικό αριθμό grafts, περίπου 5700, αν χρειαστεί 3η μμ, θα το σκεφτώ για fue ..
 

koumparos

Well-Known Member
Στην δική σου περίπτωση η fue δεν ξέρω εάν θα σου δημιουργήσει αισθητικό πρόβλημα....πόσο δοτρια έχεις ακόμα?
 
Μπλουζα