Μεταμόσχευση - Τα εργαλεία εξαγωγής και η σημασία τους

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι ανακυκλωνόμαστε . Είναι γνωστό και ΓΡΑΜΜΕΝΟ ότι η κλινική χρησιμοποιεί 0.7-0.9. Άρα ο πελάτης γνωρίζει. Η τοποθέτηση του γιατρού (όπως παραδέχθηκε και ο Aeratos) ήταν γιατί χρειάζεται να ξέρει ΜΗ ειδικό ΚΟΙΝΟ την διάμετρο των εργαλείων. Σωστό, γιατί το μη ειδικό κοινό δεν ξέρει ούτε τi σχήμα έχει το εργαλείο. Άρα αυτό που μένει να διευκρινιστεί είναι ποιο είναι το ειδικό κοινό. Γιατροί μόνο ή και μέλη του φόρουμ που ξέρουν δέκα πράγματα παραπάνω.

Θα ήθελα πάντως να απευθύνω και μια έκκληση σε όλους όσους γράφουν. Όταν ρωτούν έναν επαγγελματία, οι ερωτήσεις δεν πρέπει να είναι ανακριτικού τύπου, όπως αυτή που έκανε ο Piros αλλά πλήρεις εξηγώντας και τον σκοπό της ερώτησης όπως πολύ σωστά έκανε ο Makis25 πιο κάτω. Δεν θα ξεχάσω μια αντίστοιχή ερώτηση στον Lorenzo από τον οποίο έφαγα "πόρτα" ως προς την απάντηση. Όταν έθεσα ξανά την ερώτηση και ανέλυσα το σκεπτικό μου και γιατί ρωτώ η απάντηση ήταν πλήρης και ξεκάθαρη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν υπάρχει απάντηση σε κανένα επάγγελμα δεν χρειάζεται να το γνωρίζεις αυτο σε πελατη. Εγώ όταν το ακούω αυτό στη ζωή μου σε κάτι που πάω να αγοράσω φεύγω.

Ενώ αν του πεις μια Μ&*&*α που δεν μπορεί να την αξιολογήσει είσαι σωστός? Μια τέτοια απάντηση σε κάνει καλύτερο πωλητή όχι καλύτερο επαγγελματία.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
πίσω λοιπόν περίπου 22 χρόνια που την έψαχνα με την φάση αυτή σε πρώιμα στάδια του ίντερνετ σε ξένα φόρουμ και αργότερα εδώ,θυμάμαι κάτι καλοκαίρια της δυστυχίας να λέμε πως μεχρι το 2020 δεν θα υπάρχει φαλάκρα....πόσο αφελής....γέρασα και ακόμα αναμασαμε τα ίδια....κριμα
 

vagosx

Well-Known Member
πίσω λοιπόν περίπου 22 χρόνια που την έψαχνα με την φάση αυτή σε πρώιμα στάδια του ίντερνετ σε ξένα φόρουμ και αργότερα εδώ,θυμάμαι κάτι καλοκαίρια της δυστυχίας να λέμε πως μεχρι το 2020 δεν θα υπάρχει φαλάκρα....πόσο αφελής....γέρασα και ακόμα αναμασαμε τα ίδια....κριμα

Η αλήθεια είναι ότι πλέον δεν ειμαστε τελείως καραφλοι αλλά μισοκαραφλοι, αφού μεταμοσχευουμε τα πισω μαλλια μπροστα θα μπορούσε κάποιος να πει ότι καλύπτουμε τη μισή καράφλα.
Πέρα από την πλάκα ομως για τα προοριζόμενα τελικα NW4 ουσιαστικά η μεταμόσχευση πλέον έστω και καθαρά οπτικά μπορεί να την μηδενίσει την καράφλα, κάτι είναι και αυτό.
 
Μπλουζα