Kardinalios , injertocapilar (Lorenzo), fue, 2901 grafts

nucky

Active Member
Για να παραφράσω ένα παλιό σύνθημα "Εκτός από την καράφλα υπάρχει και ο έρωτας ". Ψυχραιμία πάντως . Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να εξαφανιστεί κάποιος. Ας ευχόμαστε να μην είναι κάτι δυσάρεστο. Επίσης ,δύο περιπτώσεις μπορεί άνετα να είναι σύμπτωση . Μπορεί λέω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
@tasos33 Ας παρελθει ο χρονος που πρεπει και μετα να ακουστουν απολυτα σχολια. Ερωτας ειναι ο Lorenzo την πατησα και γω οπως η Βικτωρια Χαλκιτη.
 

kardinalios

Well-Known Member
Δεν έχει κανέναν έρωτα ο @Harris_G ούτε με τον γιατρό ούτε με κανέναν . Έχετε δίκιο σχετικά με το ότι δεν ανέβασα φωτογραφίες . Ωστόσο , το τελευταίο διάστημα έχει ανατραπεί η καθημερινότητα και οι ζωές όλων μας και το τελευταίο πράγμα που καλώς η κακώς είχα στο μυαλό μου ήταν το να ανεβάσω φωτογραφίες στο φόρουμ .
Για προσωπικούς λόγους δεν συνέχισα την παρουσίαση λοιπόν . Ωστόσο , έχω στείλει φωτογραφίες και έχω βοηθήσει πολλά παιδιά τα οποία έχουν επικοινωνήσει μαζί μου μέσω pm σχετικα με την περίπτωσή μου που θεωρώ ότι μπορούν να επιβεβαιωσουν τα λεγόμενά μου .
Το αποτέλεσμα είναι λίγο πριν το πεντάμηνο και τουλάχιστον στα δικά μου μάτια είναι εξαιρετικό . Έχει αλλάξει το κεφάλι μου τελείως και είναι ακριβως αυτό που ήθελα . Αν πάλι πυκνώσει και άλλο θεωρώ ότι κέρδισα μαλλιά για πολλά χρόνια ακόμη .
Ωστόσο , επειδή δεν θέλω να δημιουργήσω κανένα πρόβλημα στον γιατρό ο οποίος είναι εξαιρετικός να είστε σίγουροι πως όταν επανέλθουμε σε μια κανονικότητα θα φτιάξω και θα ποσταρω όλες τις φωτογραφίες / μήνα που έχω τραβήξει , διότι από ότι καταλαβαίνω κάποιοι θεωρούν ότι δεν έκανα παρουσίαση λόγω του ότι το αποτέλεσμα είναι κακο . Ο άνθρωπος είναι ένας εξαιρετικός επαγγελματίας και πραγματικά μετανιώνω που δεν απευθύνθηκα σε αυτόν νωρίτερα .
Για όποιον συνεχίζει να είναι δύσπιστος ας μου στείλει ένα pm με τον αριθμό του να του στείλω στο viber φωτογραφίες για να επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου . Μέχρι να μπορέσουμε να βάλουμε σε μια σειρά τις δουλειές μας αν κάποιος βιάζεται τόσο πολύ να δει τη δική μου περίπτωση , ας στείλει μήνυμα . Διαφορετικά θα το κάνω και σε ποστ το επόμενο διάστημα
Καλή συνέχεια σε όλους .
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Καρδινάλιε εάν και σε συμπαθώ νομίζω δεν έδειξες συνέπεια.

@Νηματα στα οποία δεν υπάρχει φωτογραφικό υλικό από την εξέλιξη και την πορεία της μμ πρέπει να διαγράφονται διότι δεν έχουν να προσφέρουν τίποτα ουσιαστικο στο φόρουμ.Κριμα πάντως διότι μαζί με τον στριπαρ τον καρδινάλιο και τον cvial θα είχαμε ένα σημαντικό δείγμα δουλειάς του Ισπανού.
 

Harris_G

Well-Known Member
Κουμπαρε πες οτι εγω (η ο καθενας) θελω να διαμορφωσω αποψη για Lorenzo και εχοντας δει δεκαδες περιστατικα στο ισπανικο φορουμ ανεβασμενα απο χρηστες οχι απο τις κλινικες (χωρις δλδ cherry-picked αποτελεσματα). Να βασιστω στα 3-4 (ασχετα που του Cvial ειναι απο τα καλυτερα αποτελεσματα παγκοσμιως) εδω μεσα η στα δεκαδες του ισπανικου φορουμ;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν δεν δούμε την εξέλιξη από ένα αποτέλεσμα γιατρού που πληρώνεται 6 ευρώ το μοσχευμα στα πρώτα 1000 grafts πιο αποτέλεσμα έχει νόημα να δουμε; Τοποθέτηση, shockloss, επούλωση δοτριας, ερυθρότητα δέρματος, βαθμός πτώσης τριχών στο δίμηνο, ταχύτητα φυτρωσης, όλα αυτά έχουν ενδιαφέρον να τα δεις στην πορεία. Σε όποιον γιατρό και να πάει κάποιος αν μας αραδιασει 10 φωτό στο 11μηνο δεν έχει κανένα νόημα. Ο κάθε ένας μπορεί να πάει στο 7-8 μηνο να βάλει ενδιάμεσα για πυκνωση και να μας λέει στο 10μηνο έχω καθυστερημένη φυτρωση.
Kardinalie τίποτα δεν απευθύνεται προσωπικά σε εσένα αλλά σε όλες αυτές τις περιπτώσεις που έχουμε δει στο φόρουμ κατά καιρούς.
Κάποιοι υποπτεύονταν μεταχρονολογημενα περιστατικά όταν έμπαιναν φωτογραφίες ανά εβδομάδα και ζητούσαν κωλοτουμπες.
Όταν ήρθε η ώρα τους όμως δεν ενημέρωσαν ούτε στο ελάχιστο.
Τέλος τον ίδιο χρόνο χρειαζεσαι να επικοινωνήσεις μέσω μηνυμάτων με μέλη και το να ανεβάσεις 10 φωτογραφίες να δούμε πως εξελίχθηκε αυτό το διάστημα. Γιατί όπως λες να μπορείς να στείλεις πριβέ φωτογραφίες και όχι δημόσια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

spi

Well-Known Member
Δεν θα καταλάβω ποτέ όσους λένε δεν έχω χρόνο να ανεβάσω φωτογραφίες και να γραψω κάτι. Ειδικά τώρα με την καραντίνα. Και άντε σου λέω μπορεί ο kardinalios να είναι γιατρός να είναι νοσηλευτής και να μην μπορεί. Άλλοι όμως; Και ειδικά άτομα που έχουν κριτικάρει παρουσιάσεις αρκετά. Όσοι με ξέρουν γενικά εδώ μέσα θα δουν ότι σχεδόν ποτέ δεν έχω πει κακό λόγο σε μμ (εξαίρεση το θρεντ σε παρουσίαση στον Τυρκαλα που τα έβαλα με τον γιατρό για άλλους λόγους, και τελικά ζήτησα συγγνώμη γιατί υπήρχαν παράμετροι που δεν ήξερα). Εδώ όμως μιλάμε για μια υπόσχεση που δόθηκε και δεν τηρήθηκε. Οκ συμφωνώ το 10μερο ίσως είναι του ματς. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω πως κάποιος δεν μπορεί να ανεβάσει 7 φωτογραφίες μια φορά τον μηνα. Ξέρεις πόσο χρόνος χρειάζεται; 5 λεπτά. Χωρίς να χρειαστεί να γράψεις και τίποτα στο κάτω κάτω. Ακόμα και πριν κοιμηθείς μπορείς να το κάνεις. Το έχω δει και σε άλλο θρεντ και δεν μπορω να δεχτώ κάποιον που είναι θερμά ενεργό μέλος να μην μπορεί να κάνει κάτι τόσο απλό. Και το τονίζω κι εγώ δεν μιλάω προσωπικά σε σένα kardinalios αλλά γενικά γιατί έχω δει αλλά δύο τέτοια θέματα με την ίδια δικαιολογία.
 

manly_Man

Well-Known Member
εγω δεν καταλαβαινω τον λογο να μπει στη διαδικασια να στελνει p.m. στο viber τις φωτο της εξελιξης του στον καθένα και να μην τις ανεβαζει μια κ καλη εδω να ξεμπερδευει, (και να κλεινει και τα στοματα που υποπτευονται διαφορους λογους που δεν τις ανεβαζει), οπως ο ιδιος ειπε εξαλλου οτι θα ανεβαζε φωτο καθε τοσο...δηλαδη πιο πολυ χρονο θα του τρωει να στελνει ιδιωτικα μηνυματα στον καθενα που θελει να μαθει την εξελιξη παρα να απλα να κανει ενα ποστ εδω με μερικες φωτο που ειναι υποθεση 5 λεπτων...
 

spi

Well-Known Member
Και επίσης δεν υπάρχει γενικά καμία φωτογραφία στο νήμα. Ούτε με το πρίν καν. Επίσης αυτή η μυστικοπάθεια για την τιμή. Όταν είσαι σε ένα φόρουμ συγκεκριμένο και δεν είσαι και περαστικος πρέπει να δίνεις το παράδειγμα. Εδώ μιλάμε για ένα νήμα που δεν δίνει τίποτα σε κανέναν. Θα μπορούσε κάλλιστα να μπει και στις διάφορες συζητήσεις
 

gregkont13

Verified MM member
Κουμπαρε πες οτι εγω (η ο καθενας) θελω να διαμορφωσω αποψη για Lorenzo και εχοντας δει δεκαδες περιστατικα στο ισπανικο φορουμ ανεβασμενα απο χρηστες οχι απο τις κλινικες (χωρις δλδ cherry-picked αποτελεσματα). Να βασιστω στα 3-4 (ασχετα που του Cvial ειναι απο τα καλυτερα αποτελεσματα παγκοσμιως) εδω μεσα η στα δεκαδες του ισπανικου φορουμ;

Με ποιο κριτηριο ειναι απο τα καλυτερα παγκοσμίως; Αυτο είναι εμπεριστατωμένο; Γιατί είναι πολύ βαριά δήλωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: spi

Harris_G

Well-Known Member
Με ποιο κριτηριο ειναι απο τα καλυτερα παγκοσμίως. Αυτο είναι εμπεριστατομένο; Γιατί είναι πολύ βαριά δήλωση.
Με κριτηριο το οτι ηταν μεγαλο NW, την ολη στρατηγικη που ακολουθησε την πληρη αξιοποιηση ολων των παραμετρων coverage value, σχεδιασμος κλπ ολα αξιοποιηθηκαν στο 100%. Η περιπτωση του CVIAL εχει παρουσιαστει αναμεσα σε αλλες σε διεθνη φορουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επικοινώνησα με pm με τον Kardinalio και μου υποσχέθηκε ότι τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσει με τις φώτο. Το παιδί τους τελευταίους 2 μήνες (όπως και όλοι μας όσοι δεν είμαστε ΔΥ) τρέχουμε και δεν προλαβαίνουμε για να σώσουμε οικονομικά ότι σώζεται. Δεν υπάρχει μυαλό για φόρουμ και απαντήσεις σε κριτικές, κλπ. Όπως και να έχει όμως περιμένω και εγώ τις φώτο που υποσχέθηκε ότι από εβδομάδα που θα έχει δρομολογήσει τα τρεξιματά του θα ξεκινήσει να βάζει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κουμπαρε πες οτι εγω (η ο καθενας) θελω να διαμορφωσω αποψη για Lorenzo και εχοντας δει δεκαδες περιστατικα στο ισπανικο φορουμ ανεβασμενα απο χρηστες οχι απο τις κλινικες (χωρις δλδ cherry-picked αποτελεσματα). Να βασιστω στα 3-4 (ασχετα που του Cvial ειναι απο τα καλυτερα αποτελεσματα παγκοσμιως) εδω μεσα η στα δεκαδες του ισπανικου φορουμ;

Νομίζω Harry ότι είσαι λίγο υπερβολικός. Το αποτελεσμά μου παρουσιάζει πολύ μεγάλο τεχνικό ενδιαφέρον με δεδομένο ότι είχα μόνο 180cm2 δότριας με χαμηλό λόγο (αρκετά μικρότερο από 2) και χωρίς καμμία υποστήριξη μαμα ούτε στην λήπτρια ούτε πίσω από αυτή. Αν εννοείς ότι δεν θα μπορούσε να γίνει καλύτερο με αυτά τα χαρακτηριστικά θα συμφωνήσω, αλλιώς το θεωρώ overstatement.
 

Panos1982

Well-Known Member
Θα ανεβάζω μια φωτογραφία ανά 10 ημέρες για να φαίνεται και η αλλαγή.
θέλω όταν ξεκινήσει η παρουσίαση να υπάρχει μια ροή και να είναι όλα σωστά τοποθετημένα .
να είστε σίγουροι πως όταν επανέλθουμε σε μια κανονικότητα θα φτιάξω και θα ποσταρω όλες τις φωτογραφίες / μήνα που έχω τραβήξει

@kardinalios δεν μπορουν τα μελη να ειναι σιγουρα γιατι ηδη θεωρεισαι αναξιοπιστος σε αυτα που λες. Δεν κανεις αυτα που υποσχεσαι με απλα λογια.
Προσωπικα δεν θεωρω οτι φταιει το κακο αποτελεσμα μιας κ δεν εχεις βαλει καν φωτο του πριν.
Επισης δεν θεωρω οτι φταιει η τωρινη κατασταση που βιωνουμε γιατι απ τον Δεκεμβρη που εκανες την επεμβαση μεχρι τον Μαρτιο που μπηκαμε στην κατασταση αυτη ειχαν περασει 3 μηνες κανονικοτητας κ επισης δεν ειχες ενημερωσει ποτε το νημα σου με ουτε 1 φωτο αλλα ταυτοχρονα ολη αυτην την περιοδο απο τις 24 Δεκεμβρη μεχρι σημερα εχεις κανει 38 ποστ συνολικα στο φορουμ. Κανενα για να ενημερωσεις ομως το νημα σου.

Επισης δεν εχει σημασια τι θεωρω εγω η ο καθενας αλλα εχει σημασια οτι η συμπεριφορα αυτη βαζει τα μελη στην διαδικασια να "θεωρουν"
να αμφισβητουν κλπ κλπ....οποτε μονο κακο προκαλειτε.

Να σημειωσω οτι τετοιου ειδους συμπεριφορες οποιοι κι αν ειναι οι λογοι δημιουργουν καχυποψια. και δεν κανουν κανενα κακο στον γιατρο που πραγματοποιησε την επεμβαση ( γιατι νοιαστηκες για την εικονα του) αλλα κανουν κακο στην αξιοπιστια του ιδιου του μελους και μονο.
Η σταση σου η ιδια δειχνει καχυποπτη ή οτι εχει σκοπιμοτητα γιατι αν ησουν πραγματι ειλικρινης θα ειχες αφιερωσει εστω 1 ποστ αναμεσα σε αυτα τα 38 που εκανες αν οχι για να ανεβασεις φωτο, εστω να ενημερωσεις τα μελη για τον λογο που δεν εχεις ενημερωσει κ να δειξεις την απαραιτητη ευθηξια

Αντ αυτου σε αυτο το ποστ που εγινε στο νημα σου στις

τι εγινε τελικα ?
Δεν νοιαστηκες να απαντησεις καν

οπως ουτε κ σε αυτο

Καρδιναλιε θα δουμε παρουσιαση;

Αλλα ταυτοχρονα τις μερες εκεινες ησουν online κ εκανες κ ποστ σε αλλο νημα σε αλλο σχολιο....μα στο δικο σου οχι.

Οποιος η οποιοι κι αν ειναι οι λογοι εφ οσων δεν δειχνεις καν να ενδιαφερεσαι να απαντησεις στις ερωτησεις του νηματος σου ουτε καν γτ απουσιαζει η παρουσιαση αλλα ταυτοχρονα απαντας σε αλλα ποστ την ιδια περιοδο το μονο που δημιουργει η εικονα σου ειναι αναξιοπιστια κ σκοπιμοτητα.

Και θα συμφωνησω με τον Κουμπαρο οτι μμ μαλλιων που δεν ενημερωνονται θα πρεπει να διαγραφονται τα νηματα γιατι εκ των υστερων δεν υπαρχει σαφηνεια κ αξιοπιστια.

Ο Cvial εχει κανει μια χαρα παρουσιαση κ πολλα αλλα μελη που εχουν παει σε διαφορους γιατρους κ ελλαδας κ εξωτερικου κ αυτο βοηθαει τα μελη να ενημερωνονται για τα καλα και τα κακα της καθε περιπτωσης.

Προσωπικα σε 2 πραγματα αντιδρω κ δινω βαρρος το ενα ειναι οι μμ γιατι θελουν πολυ κοστος κ πιθανα λαθη μπορει να εχουν ολεθρια αποτελεσμα στην πορεια οποτε οι γραμμες που πρεπει να κινουμαστε ειναι πολυ λεπτες
και δευτερον στα φαρμακα για τους ιδιους ακριβως λογους.
Απο κει κ περα τα αλλα που αφορουν την ΑΑ ειναι μικροτερης σημασιας περαν αυτων των 2.

Επισης να πω οτι καλο θα ηταν να ανεβαζουν τα μελη που πραγματικα ενδιαφερονται και βιντεο που να ανακατευουν το μαλλι τους
για να βλεπουν τα αλλα μελη πραγματικα τι συμβαινει.

Μιας κ υπαρχουν πλεον πολλες εφαρμογες που επεξεργαζονται εικονες κ μαλλι κ μπορεις ενα μετριο αποτελεσμα να το κανεις να δειχνει super μεσω εφαρμογης κ επεξεργασιας εικονας καλο θα ηταν το βιντεο.

Τελος να τονισω παλι οτι το πιο σημαντικο απ ολα ειναι ο τροπος που γραφει ο καθενας και ποση αξιοπιστια κ διαφανεια εκπεμπει μεσα απ τα γραφομενα του, γιατι αν καποιο μελος χασει την αξιοπιστια του μετα οτι κι αν παρουσιασει κι οσο καλο κι αν ειναι αυτο που παρουσιασει θα χει χασει την αξια του, και επομενος δε θα μπορεσει να βοηθησει τα αλλα μελη (αν αυτο ηθελε )
Που στην προκειμενη περιπτωση δεν δειχνεις να θελεις αυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kardinalios

Well-Known Member
@Panos1982 έχουν δίκιο όλα τα μέλη σχετικά με την ασυνέπεια της παρουσίασης μου . Όπως προείπα οι λόγοι είναι καθαρα προσωπικοί και έχουν να κάνουν με την όλη κατάσταση που δημιουργήθηκε το τελευταίο διάστημα και με κάποια προσωπικά προβλήματα που είχα πριν .

Δεν θα ανεχτω όμως από κανέναν ειλικρινά να αναφέρει ότι έχω την οποιαδήποτε σκοπιμότητα . Έχω μια αθόρυβη παρουσία στο φορουμ . Ούτε συνεργάτης κλινικών είμαι , ούτε κάποιο κέρδος έχω αποκομίσει από κανέναν εδώ μέσα . Ούτε προσπάθησα να πείσω κανέναν να κάνει μια συγκεκριμένη επιλογή ποτέ μου .

Ένας συνηθισμένος άνθρωπος είμαι με προβλήματα , με έννοιες και το όποιο κίνητρο μου εδώ μέσα είναι να μοιραστώ τις εμπειρίες μου που είναι επιστέγασμα των προσπαθειών μου για την αντιμετώπιση της α.α . Για αυτό σε παρακαλώ να ανακαλέσεις σχετικά με το θέμα των σκοπιμοτήτων η διαφορετικά να μου παρουσιάσεις εσύ με αποδείξεις αν έχω προσπαθήσει να αποκομίσω κάποιο όφελος από τον οποιοδήποτε εδώ μέσα .

Αν δε με θεωρείς αξιόπιστο και δεν θες να δεις τις φωτογραφίες που θα ανεβάσω όπως υποσχεθηκα και στο αντμιν μετά από επικοινωνία του μαζί μου , μπορείς απλά να μην παρακολουθείς το νήμα μου από το να με κατηγορείς με όλα τα παραπάνω χωρίς να με γνωριζεις .Ούτε συνεργάτης κλινικών είμαι , ούτε έμπορος ελπίδων , ούτε consultation κάνω στο σπίτι μου , ούτε το παίζω γιατρός , ούτε παίρνω ποσοστά από κανέναν . Και το μόνο σίγουρο είναι ότι για να πάω σε έναν γιατρό όπως αυτός και να δώσω τόσα πολλά χρήματα ακριβώς όπως τα κανόνισα είναι η πιο ισχυρή απόδειξη ότι δεν είμαι αυτά που περιγράφεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

gregkont13

Verified MM member
Παιδιά, αντικειμενικά δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα χρόνου. Επειδή έχω δει αυτή τη δικαιολογία ξανά και ξανά. Αν κάποιος χρήστης έχει προσωπικά προβλήματα και δεν έχει όρεξη ή καλύτερα ψυχική διάθεση να ανεβάσει φωτογραφίες αυτό είναι κατανοητό, γιατί όντως γίνετε χαμός σε πολλούς κλάδους. Το θέμα χρόνου, στο να ανεβάσει κάποιος μερικές φωτό, δεν στέκει και το λέω σαν ένας άνθρωπος που εργάζεται στο Λονδίνο, 14 ώρες τη μέρα σε μια από τις μεγαλύτερες χρηματιστηριακές του κόσμου.

Δεν απευθύνομαι προσωπικά στον Kardinalio, αλλά γενικά.
 

simpa

Active Member
Προφανώς ο λόγος που δεν ανεβάζει φωτογραφίες είναι άλλος. Κάποιος δεν επιτρέπει την δημοσιοποίηση τους(τουλάχιστον προσωρινά).
Δεν λέω οτι μπορεί να έχει πάει κάτι στραβά. Απλώς το ότι δεν έχει χρόνο ή ότι φταίει ο Κορωναίος είναι λίγο... αστείο. Δεν είναι υποχρεωμένος να ανεβάσει κάτι πάντως.
 
  • Like
Reactions: spi

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά, αντικειμενικά δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα χρόνου. Επειδή έχω δει αυτή τη δικαιολογία ξανά και ξανά. Αν κάποιος χρήστης έχει προσωπικά προβλήματα και δεν έχει όρεξη ή καλύτερα ψυχική διάθεση να ανεβάσει φωτογραφίες αυτό είναι κατανοητό, γιατί όντως γίνετε χαμός σε πολλούς κλάδους. Το θέμα χρόνου, στο να ανεβάσει κάποιος μερικές φωτό, δεν στέκει και το λέω σαν ένας άνθρωπος που εργάζεται στο Λονδίνο, 14 ώρες τη μέρα σε μια από τις μεγαλύτερες χρηματιστηριακές του κόσμου.

Δεν απευθύνομαι προσωπικά στον Kardinalio, αλλά γενικά.

Νομίζω ότι τα είπες όλα. Δεν είναι θέμα χρόνου αλλά ψυχικής διάθεσης, αν δεν υπάρχει σκοπιμότητα που νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις δεν υπάρχει.
 

Panos1982

Well-Known Member
@kardinalios Για την τιμη που εκλεισες ειχες προσωπικους λογους να μην πεις την τιμη που εκλεισες.
για την παρουσιαση εχεις παλι προσωπικους λογους που δεν την εχεις κανει, δεν την εχεις ξεκινησει καν για την ακριβεια.

Εδω ειναι δημοσιο φορουμ κ ο καθενας μπορει να εκφραζεται ελευθερα πισω απο ενα nickname , kardinalios ,panos1982, κλπ κλπ.
εξεταζουμε συμπεριφορες κ οχι το ιδιο το προσωπο μιας κ δεν γνωριζουμε τον εκαστο καθε φορα.

Εγω απ τη συμπεριφορα αυτη μπορω καλλιστα να υποθεσω οτι πηρες μια ευεργετικη τιμη απο τον γιατρο που πηγες
και τωρα ως ανταλλαγμα περιμενεις πρωτα να ολοκληρωθει το αποτελεσμα κι αν ειναι καλο να το ποσταρεις κι αν δεν ειναι καλο οχι
για να μην κανεις κακο στον γιατρο (επειδη πηρες καλη τιμη - ειτε επειδη αν κατι δε παει καλα θα στο διορθωσει παλι με ευεργετικο τροπο)
και ακολουθεις στρατιγικα αυτο το πλανο.
Σου λεω ευθεως τη σκεψη μου. Κ για τη σκεψη αυτη δεν ευθυνομαι εγω αλλα η συμπεριφορα σου στο νημα σου, μου την προκαλει.

Δεν δεχεται η αντιληψη μου την απαντηση εχω χρονο να απανταω σε προσωπικα μνματα και να στελνω βαιμπερ
μνματα και φωτογραφιες σε μελη αλλα δεν εχω χρονο να το κανω στο φορουμ. Δειχνει να Υπαρχει σκοπιμοτητα τωρα μπορει να ειναι για ιδιο ωφελος κ οχι για τριτους αλλα κ παλι πρεπει να αναφερθει κι αυτη ειναι η γνωμη μου κ δεν θα την ανακαλεσω γιατι αυτο πιστευω κ εχω καθε δικαιωμα να εχω οποιαδηποτε αποψη κ στην συγκεκριμενη εχω αυτη κ δεν εχω "προσωπικους λογους" να την κρυβω.

Προσωπικα δεν περιμενω η αληθεια ειναι τις φωτογραφιες οσο αλλοι που νοιαζονται αμεσα για μεταμοσχευση.
Αλλα μου αρεσει να υπαρχει διαφανεια,
και δεν μ αρεσει καποιοι να κοροιδευονται ή καποιοι να κατευθυνουν πραγματα προς δικο τους η οποιοδηποτε αλλο συμφερον.
Και τοτε θελω να επεμβαινω ως ενα μελος κι εγω του φορουμ που βρσικομαι πολλα χρονια εδω μεσα προσπαθοντας παντα να ακολουθουμε την αληθεια κ θα κριθει οποιοσδηποτε ειτε τον λενε panos1982 ειτε erdogan ειτε lorenzo ειτε kardinalios.

Εδω ειμαστε για να προσφερουμε κ δεν το κανεις καλα οσο αφορα την μμ σου. Υπαρχουν πολλα μαυρα συννεφα.

Σου ευχομαι ειλικρινα παρ ολα αυτα να τα εχεις παει καλα και να εχεις το μαλλι που θελεις κ επιθυμεις και το εννοω να ξερεις αυτο.
οπως ειπα δεν υπαρχει κατι προσωπικο κ δεν θα ευχομουν ποτε να μη παει κατι καλα σε κανεναν ας διαφωνω μαζι του γτ ξερω ποσο βαρυ ψυχολογικα ειναι το κομματι μαλλι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καρδινάλιε είναι λογικό να ακους και πράγματα που μπορεί να σου φαίνονται "παρανοικά" και να αγανακτείς. Ο δημόσιος διάλογος και η μη τήρηση των υποσχεθέντων δίνει το δικαίωμα και στους καλοπροαίρετους και στους κακοπροαίρετους να σε δικάζουν με τον τρόπο που κρίνουν δόκιμο. Εγώ που σε έχω γνωρίσει από το consultation μπορεί να έχω καλύτερη άποψη αλλά οι κανόνες είναι κανόνες. Αυτός όμως είναι και ένας παραπάνω λόγος για να ξεκινήσεις την παρουσίαση και να διαλύσεις τις θεωρίες συνομωσίας (είναι και της μόδας με τον COVID-19) που έχει προκαλέσει η αμέλεια σου. Αν θες να σκορπίσεις τα "μαύρα σύννεφα" που λεει και ο Panos1982 ξεκίνα με φώτο από την μμ μέχρι σήμερα. Έτσι και αλλιώς στους 4 και κάτι μήνες είσαι οπότε προλαβαίνεις και να επανορθώσεις αλλά και να μας λύσεις τις απορίες με αποδείξεις και όχι υποθέσεις.
 
Μπλουζα