μεταμοσχευση 4215 graft Α και Β ζωνη stark clinic

giwrgos8888

Active Member
απο το χτενισμα βλεπω αρκετες τρυχες να πεφτουν. τωρα ποσο φυσιολογικο ειναι αυτο δεν γνωριζω. ειδικα μετα τον αφρο τις ρεγκαιν οταν ειναι κοκαλομενα (την επομενη μερα) λες και εχω βαλει λακ, εκει ειναι που βλεπω αρκετες τρυχες να πεφτουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

simpa

Active Member
με το καφετι σπερμα τι εκανες εγω θα χεζομουν πανω μου και θα τα εκοβα ολα. Σου ξαναεμφανησε τετοιο θεμα?
 

giwrgos8888

Active Member
ολα ενταξει!!! καποιο αγγειο ειχε σπασει. με την καταλληλη θεραπεια περασε. οσω αφορα το σπερμα επειδη ειναι αρραιωμενο δεν υπαρχει προβλημα μου ειπε ο ουρολογος. τωρα οσο αφορα την λιμπιτο βλεπω μια μιωση (δεν εχω τις συκομαρες που ειχα) αλλα αυτο δεν με πειραζει.
 

giwrgos8888

Active Member
σκεφτομαι να μειωσω αυτα που περνω να σταματισω την ντουντα και το ρεγκαιν και να περνω 3 φορες την εδομαδα φινα απο 1 μιλιγκραμ. να το κανω η θα εχω επιπτωση
 

giwrgos8888

Active Member
ποιο πολυ το λεω επειδη υπαρχει οικονομικο θεμα ειδικα για το ρεγκαιν τον αφρο. υπαρχει καποιο παρομοιο?
 

johnysblue

Active Member
Ε γιαυτο..73 ευρω με αποστολες κιρκλαντ αφρο το 6μηνο απο ebay..στους ουτε 2 ρεγκαιν αφρους,εδω 6
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DimiForg

Member
Και εγώ φίλε μου μπορώ να πω ότι όπως βλέπω τις φωτογραφίες αυτές, στα μάτια τα δικά μου τουλάχιστον είναι ορατή η βελτίωση. Μπράβο.
Προς τους υπόλοιπους, ο αφρός Regaine είναι καλύτερος από το liquid όσον αφορά την κατάσταση του δέρματος?
 

giwrgos8888

Active Member
απλος επειδη ειναι πανακριβος δεν μπορω πλεον να τον αγοραζω και ψαχνω καποιον αφρο ποιο φτηνο
 

giwrgos8888

Active Member
καλησπερα. λοιπον κανω οπως σας εχω πει την θεραπεια με φινα πανω απο ενα χρονο αλλα τον τελευταιο μηνα παρατηρω μια αραιωση στην δεξια μερια του κροταφου. ειναι φυσιολογικο αυτο απο την στιγμη που περνω φινα. δεν θα επρεπε να εχω ειδη μια σταθεροποιηση στην τρυχοπτωση
 

giwrgos8888

Active Member
λοιπον 3 χρονια φινα και 3 χρονια μινο (πλεον την μινο σταματησα δεν εχει να δωσει κατι αλλο σε εμενα γιατι βλεπω υποχωρηση στη χερλαιν)
ετσι ειναι το μαλλι μου βρεγμενο. και μια φωτογραφια πως ημουν 22 χρονων με την χερλαιν που θελω αν ειναι δυνατον να ξανακανω
 
Μπλουζα