Λαρισα 1500g 1500€

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ficio

Ficio inzaghi
Μετά από 3,5 μήνες από μπροστά φαίνεται ν πάει καλά αλλά από πάνω οταν τραβάω φωτογραφία λίγα πραματα
 

spi

Well-Known Member
Μην ανησυχείς φίλε κι εγώ έτσι είμαι (σε λίγη καλύτερη κατάσταση επειδή δεν έπεσαν αρκετές). Μετά τους 4.5-5 μήνες θα ξεκινήσει.
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε και καλή φυτρωση να έχεις . Ποιος σου έκανε την μ.μ ? Πόσο ήταν το κόστος και αν θες πες και δυο λογία για την ήμερα της μ.μ .
 

Ficio

Ficio inzaghi
Μια φωτό με την εξέλιξη στον κρόταφο π έφτιαξα με την εξέλιξη μιας κ καθομαι ώρες σπίτι στους δυο μήνες η κάτω και γύρω στις τρεις και 22 μέρες η άλλη 09623E13-7B64-4FBF-AF6C-BAA71B940174.jpeg
 

Ficio

Ficio inzaghi
Καλησπέρα φίλε και καλή φυτρωση να έχεις . Ποιος σου έκανε την μ.μ ? Πόσο ήταν το κόστος και αν θες πες και δυο λογία για την ήμερα της μ.μ .
1500€ Στοίχισε.Η διαδικασία ήταν μια απ τ ίδια όπως όλους εδώ μέσα.Απ τ πρωί κατά τις 8 ξεκίνησε και τελείωσε γύρω στις 3.Βαρετα πολύ δεν περνούσε η ώρα με τπτ ένα μικρό διάλειμμα κανα δεκάλεπτο,από πόνο σχεδόν καθόλου αλλά τ απόγευμα σπίτι με πέθανε δεν τ χα ξανανιώσει αυτό μεχρι π πηρα ενα ηρεμιστικο και ετσι μπορεσα να κοιμηθω.
 

Ficio

Ficio inzaghi
Επίσης κάτι π Παρατήρησα και τώρα κτλβνω αυτούς π Λένε πάρε φίνα πριν 6μηνες για ν θωρακίσεις τ μαλλιά σ πριν τ μμ ένα σημείο π είχα μαμά μαλλιά κ έβαλε μοσχεύματα είναι σαν έσκασε βόμβα τριγύρω 8509884D-F488-4A49-A856-3379E2B138B9.jpeg
 

Ficio

Ficio inzaghi
η εξέλιξη στους 4 μήνες και τρεις μέρες έχω κ έχω μια ερώτηση μπροστά βλέπω πολλά δίτριχα μέσα στο επόμενο διάστημα σκοπεύω καιρού επιτρέποντος κ θεού θέλοντος μ όλα αυτά π γίνονται ν μπω για το crown κ β ζώνη σ κάποια απ τις γνωστές κλινικές του φορούμ αυτήν τ φορε γιατί την πρώτη μ την έκανα στα τυφλά χωρίς ν τ ψάξω τπτ . Με λίγα λόγια στην πρώτη π βρήκα μπροστά μου γι αυτό κ ξεκίνησα φίνα γιατί Μέτα από από μέρες ανάγνωσης του φόρουμ έχω κτλβει ότι είναι πολύ επιφοβη περιοχή απ τ στιγμή π έχω κ μαμά μαλλιά και είδα είδα μεγάλο σοκλος στην πρώτη μου μ.μ. Αυτό με τ δίτροχα κ ακόμα κ τριτριχα π έχω μπροστά αν στην επόμενη πάω σε σωστή κλινική διορθώνεται με τ ν μ κατεβάσουν λίγο ακόμα hairline κ ν βάλουν μόνο τρίχα ; Δλδ σώζεται ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ficio

Ficio inzaghi
εμενα μου μοιαζει λιγο αφυσικη η hairline αλλα για 1500 grafts η φυτρωση φαινεται καλη
Και μένα αφύσικη μ φαίνεται κ τελείως διαφορετικό σχήμα ο κροτάφος απ την αριστερή και απ την δεξιά μεριά...Τ μόνο θετικό ότι βλέπω μεγάλη διαφορά στο πρόσωπο τώρα π οριοθέτηκε η hairline κ ας είναι και αραιη..
 

Ficio

Ficio inzaghi
Γενικά μετρια.. τ λίγα grafts π μπήκαν δεν έφταναν με τπτ για τ πρόβλημα. Τ μόνο θετικό πιστεύω ότι είχα καλή φυτρώση κ δεν πήγαν χαμένα.ειδα μεγάλη αλλαγή στην εικόνα μ καθώς πριν δεν είχα καθόλου hairline κ αισθάνομαι ότι έχει πάρει σχήμα τ πρόσωπο μ ξανά.
 

Ficio

Ficio inzaghi
Αυτό π ήθελα ν ρωτήσω ποια είναι η επόμενη κίνηση τ ν κάνω; Αυτό π μ απασχολεί ποιο πολύ είναι το crown. Τ μπροστά δεν βγήκαν τόσο πυκνά κ έχω κ λεπτή τρίχα γενικά αλλά δεν μ Πειράζει αυτό π μ
Καίει τ πιο πολύ είναι ν φτιάξω crown. Ν επέμβω άμεσα μόνο εκεί ; Η ν περιμένω ; Ν πάω σ κάποια καλή καλή κλινική ν μ κάνει αυτό μαζί κ πύκνωση ; Τ θ μαι ποιο σωστό ; Αν και οικονομικά είμαι πολύ δύσκολα αυτό τ καιρό...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πολύ κακη χερλαιν απ' ότι είδα σε προηγούμενες φωτό κ μάλλον ποσοστό φυτρωσης στο 50-70% βία.... εννοείτε ότι πρέπει να κοιτάξεις κάτι άλλο ...ποιος σου έκανε την μμ; Που πήγες ;
 
Μπλουζα