Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Ο Σαμπάνης τι κάνει με τα μαλλιά του μια ειναι nw1 μια έχει αραίωση γενικά έχει πολύ διαφορετικα μαλλιά ανάλογα την περίοδο.
 

nucky

Active Member
Αρκετοί σελεμπριτις δουλεύουν τοπικ, ντερματς και παρόμοια σκευάσματα. Υποθέτω οτι σε εμφανίσεις τους δεν τα βάζουν καν μόνοι τους , Κομμωτές , μακιγιέρ και λοιποί επιστήμονες της εξαπάτησης τους βοηθούν. Δες παραπάνω τα βίντεο με τον Λούλη

ΥΓ εξαπάτηση με την καλή έννοια:)
 

alexXXX

Active Member
Ο Βελεθ κεντρικος αμυντικος του Αρη εχει κανει μεταμόσχευση.
Την έχει κάνει Θεσσαλονίκη στον τιρκαλα Σωτήρη μαζί με τον Τζανακάκη έκαναν παρέα .ο γιατρός έχει κάνει πολλούς αθλητές Ελ καντουρι, χρυσικοπουλο ...
Έχει κάνει κ ένα παιδί από εδώ απ'το φόρουμ σε αυτόν ο Γιώργος τον οποίο είδα από κοντά κ σύντομα θα πάω κ εγώ εκεί για μεταμόσχευση!!!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο Βελεθ κεντρικος αμυντικος του Αρη εχει κανει μεταμόσχευση.
Στον τιρκαλα την έκανε με 3300 μόσχευματα κ πριν φύγει από Θεσσαλονίκη θα κάνει κ δεύτερη ...απίστευτο αποτέλεσμα Παρ ότι είχε δοτρια μια λωρίδα είχε τρομερό λόγο...κοντά στον 3!έτυχε κ πιάσαμε συζήτηση κ μου έδειξε φωτός σε ένα από τα διαλείμματα που κάναμε στην δική μου μμ...αυτός με την δεύτερη θα τρίβουμε τα μάτια μας όταν την κάνει ....
 

nucky

Active Member
Αν έχει πάνω από 4Κ με FUE απο την ασφαλή ζώνη με τέτοιο λόγο τότε μιλάμε για freak of nature. Βέβαια ως πολύ μελαχροινός σπανιόλος θα έχει και γουρουνότριχα. Πάντως αν δεν δείτε κάποιον από πολύ, μα πολύ κοντά μην πιστέυετε και πολλά. Οι παλιο΄ί θα θυμούνται τη φόλα Ρούνει
 

alexXXX

Active Member
Εγώ τον είδα κ στο γήπεδο κ έχει γίνει άλλος άνθρωπος...πάντως του Τζανακάκη το αποτέλεσμα είναι το καλύτερο που έχω δει ever κ πυκνότητα κ φυσικότητα
 

nucky

Active Member
Δεν αμφιβάλλω αλεξ , αλλα όταν λέω από κοντά εννοώ από το μισό μέτρο. Γιατί και τον Ρούνει μια χαρά τον έβλεπαν από τις εξέδρες. Και τον Λούλη από την πλατεία του θεάτρου ( φεύγω εκτός ποδοσφαίρου )
αν ο άλλος βάζει καλυπτικά με επιστημονικό τρόπο ...

Γνώμη μου είναι οτι αυτό δεξιά ( δεν ανοίγει μόνη της η φωτογραφία λόγω δικαιωμάτων ) και με σχεδόν δεδομένο , λόγω ηλικίας οτι και το τσουλουφάκι δεν θα μείνει , δεν σώζεται με 3300 . Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος

https://www.google.com/search?q=fra...d4YnoDA&bih=757&biw=1600#imgrc=0DFBUL5YU0B9eM
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Σου είπα παραπάνω ότι θα κάνει κ δεύτερη κ ήδη το αποτέλεσμα του είναι εντυπωσιακό για εμένα....
Δεν αμφιβάλλω αλεξ , αλλα όταν λέω από κοντά εννοώ από το μισό μέτρο. Γιατί και τον Ρούνει μια χαρά τον έβλεπαν από τις εξέδρες. Και τον Λούλη από την πλατεία του θεάτρου ( φεύγω εκτός ποδοσφαίρου )
αν ο άλλος βάζει καλυπτικά με επιστημονικό τρόπο ...

Γνώμη μου είναι οτι αυτό δεξιά ( δεν ανοίγει μόνη της η φωτογραφία λόγω δικαιωμάτων ) και με σχεδόν δεδομένο , λόγω ηλικίας οτι και το τσουλουφάκι δεν θα μείνει , δεν σώζεται με 3300 . Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος

https://www.google.com/search?q=fra...d4YnoDA&bih=757&biw=1600#imgrc=0DFBUL5YU0B9eM
 

nucky

Active Member
Μα για το ήδη εντυπωσιακό αποτέλεσμα μέχρι τώρα μιλάω κι εγώ. 3300 σε NW 7 πόσο εντυπωσιακό απότέλεσμα μπορεί να δώσει....

Τώρα βέβαια το "εντυπωσιακό" δεν είναι και κάτι απόλυτο , είναι και θέμα προσωπικής οπτικής.

Όσο για τη δεύτερη , αν κάνει πάλι FUE τότε καμια 1000άδα ακόμα έχει . Εκτός , ξαναλέω , αν πρόκειται για πολύ ιδιαίτερη περίπτωση...

Σε κάθε περίπτωση, καλή του επιτυχία . ο επόμενος :)
 

giannis1991

Well-Known Member
Καποια στιγμη εβλεπα το just the 2 of us και παρατηρησα οτι ο Βαλαντης εκανε κατα 99% τατουαζ στο κεφαλι...
Ψαξτε στο youtube και δειτε προσφατα απο προβες και live του...
 

spi

Well-Known Member
Είδα story στο Ινσταγκραμ και νομίζω πως έχει αναφερθεί. Ο Μπερμπατωφ έχει από τις πιο ωραίες μμ που έχω δει. Επειδή έτυχε να τον δω και από κοντά όταν έπαιζε στον ΠΑΟΚ είναι πολύ καλή η δουλειά. Μακάρι να μαθαίναμε που πήγε
 

nucky

Active Member
ο τίτλος λεει : Becham is losing transplanted hair. Πιθανόν να μην μπορεί να κάνει (άλλη) ειδικά αν τα θέλει πολύ κοντά
 

afanas#not

Active Member
Υπερβολές. Απλά δεν έχει βάλει concealer και τον χτυπάει το φως ώστε να φαίνεται η αραίωση ακόμα περισσότερο.
 
  • Like
Reactions: spi
Μπλουζα