Saw Palmetto - Προσοχή στις ετικέτες !!!

Ευχαριστώ Τι αποτέλεσμα ειχατε μεχρι τωρα? Και χρισιμοποιειτε άλλο φάρμακο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gekal

Member
Δύο μπουκάλια (λάθος έγραψα κουτιά) saw Palmetto 320mg από iherb.Περιμενα ότι θα πέρναγαν τελωνείο γιατί ήταν κάνα 30 ευρώ και από Αμερική αλλά τα παρέλαβα χωρίς επιβάρυνση.
 

gerassis

Well-Known Member
Απο τα γραφόμενα δειχνει οτι ειναι καλό προϊον. Θελεις 2 καψουλες τη μερα και κραταει 1 μήνα. Ειναι στο ιδιο επίπεδο αποτελεσματικότητας τιμης με το Evdermia palmogen. Επίσης ειναι το 1ο προϊον της κατηγορίας που αναφερει γραπτα οτι "Επηρεάζει θετικά τη σεξουαλική ικανότητα και βοηθά στη διατήρηση της σεξουαλικής δραστηριότητας σε μεγάλη ηλικία ". Πραγμα που διαπιστωσαμε αρκετοι εδω μετα με τη χρηση σωστού σκευασματος Saw Palmetto. Αυτη τη στιγμή δειχνει ότι ειναι σε προσφορα. Όταν επανέλθει στη αναγραφομενη τιμη δλδ 37€ προτιμηστε το Evdermia γιατι ειναι φθηνοτερο. Τι να το κανεις το Extra Λυκοπενιο για τη τριχοπτωση.
Εγω σαν σκευασμα παιρνω αυτο απο εξωτερικο που αυτη τη στιγμη ειναι εκτος αποθεματος "https://gr.iherb.com/pr/p/23651?utm...r_delivery&utm_content=shipped_item&storeId=0"
 
  • Like
Reactions: spi

le2der

Active Member
Μόλις μου ήρθε ένα συστημένο το οποίο αφορά τον εκτελωνισμό της παραγγελίας μου. Απαιτείται αποστολή υπεύθυνης δήλωσης για να πραγματοποιηθεί η διαδικασία μέσω e-mail ή fax ή συστημένης επιστολής. Η παραγγελία όπως αναφέρει ο Γιώργος ήταν πάνω απο 22€( περίπου 30). Γιώργο αν γνωρίζεις, η οικονομική επιβάρυνση του εκτελωνισμού σε τι ποσά κυμαίνεται?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Μόλις μου ήρθε ένα συστημένο το οποίο αφορά τον εκτελωνισμό της παραγγελίας μου. Απαιτείται αποστολή υπεύθυνης δήλωσης για να πραγματοποιηθεί η διαδικασία μέσω e-mail ή fax ή συστημένης επιστολής. Η παραγγελία όπως αναφέρει ο Γιώργος ήταν πάνω απο 22€( περίπου 30). Γιώργο αν γνωρίζεις, η οικονομική επιβάρυνση του εκτελωνισμού σε τι ποσά κυμαίνεται?

15 ευρώ τέλος εκτελωνισμου + ΦΠΑ 24% της τιμής που πληρωσες. Δηλαδή :
15 + 7,20 = 22,20 περιπου
 

Συνημμένα

  • 5 site ____02_2020_1.pdf
    154.1 KB · Προβολές: 10

Giorgos-3

Well-Known Member
Μόλις μου ήρθε ένα συστημένο το οποίο αφορά τον εκτελωνισμό της παραγγελίας μου. Απαιτείται αποστολή υπεύθυνης δήλωσης για να πραγματοποιηθεί η διαδικασία μέσω e-mail ή fax ή συστημένης επιστολής. Η παραγγελία όπως αναφέρει ο Γιώργος ήταν πάνω απο 22€( περίπου 30). Γιώργο αν γνωρίζεις, η οικονομική επιβάρυνση του εκτελωνισμού σε τι ποσά κυμαίνεται?
Αυτό που σου δημοσίευσε όντως ο Κρος ισχύει...ο έλεγχος πάντα είναι δειγματοληπτικός κ καμιά φορά μπορείς να παραγγείλεις κάτι μεγαλύτερης αξίας από 22€ κ να περάσει ελεύθερο ...πρόσφατα πήρα πακέτο αξίας 45€ κ πέρασε αέρα ( χωρίς να μεσολαβήσω με τηλέφωνα εννοείτε...).επίσης έχετε υπόψιν ότι για παράδειγμα μπορεί να παραγγέλνετε από τριτης χώρας ι-σοπ αλλά να έχει αποθήκες εντός ΕΕ...σ αυτήν την περίπτωση δεν πληρώνεται τίποτα...ένα τέτοιο παράδειγμα νομίζω είναι η Amazon......
 

le2der

Active Member
την άλλη εβδομαδα θα μου έρθει παραγγελία και θα σ πω... λίγο υπομονή
Η παραγγελία μου είχε πρόσθετους δασμούς.... ακριβώς ότι αναφέρει παραπάνω ο crossfire. Επίσης είχε εξτρα καθυστέρηση εξαιτίας του τελωνείου
@giankri21
 

gerassis

Well-Known Member
Απο τη στιγμή που ητανε πανω απο 22€ ειναι λογικό οου είχες επιβάρυνση. Καμια φορα μερικοί την γλιτώνουν απο τύχη. Την επομενη φορα προσοχη φίλε
 
Μπλουζα