ΠΡΟΣΟΧΗ!!!ΦΙΔΕΛΑΙΟ!!!ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΣΤΟ FORUM!!

tol

Well-Known Member
Φιλοι μου, ανοιγω αυτο το νημα, για να προφυλαξω τα μελη του forum απο αλλη μια προσπαθεια εξαπατησης τους με γνωστα φιδελαια.

Σημερα ενα μελος του forum προσπαθησε με πονηρο τροπο να διαφημισει συγκεκριμενο προϊον.
Προσπαθησε να παιξει με την αγωνια πολλων μελων που βλεπουν να χανουν τα μαλλια τους και ξαφνικα παρουσιαζεται ενας Μεσσιας που υποσχεται λυση στο προβλημα τους...και η λυση ειναι ενα ακομη θαυματουργο προϊον της ιδιωτικης εταιρειας, "Ροδοκηπος των φιλοσοφων".

Συγκεκριμενα το προϊον ειναι "Η κομη της Βερενικης".

Το μελος που ανελαβε τη διαφημιση ειναι ο Παμπ.

Ανοιξε, λοιπον, καινουργιο νημα, για να μας περιγραψει τις δηθεν εμπειριες που ειχε με το θαυματουργο αυτο σκευασμα.

Δυστυχως ομως γι' αυτον το ψεμα εχει κοντα ποδαρια. Οταν του ζητηθηκε απο τον διαχειριστη Cvial να ανεβασει φωτογραφιες, για να αποδειξει την αληθεια των γραφομενων του, οι μασκες επεσαν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Στο νημα που ανοιξε με τιτλο "διακοπη της τριχοπτωσης εντελως" δημοσιοποιησε δυο φωτογραφιες του πριν και του μετα.

Μαλιστα καποια μελη παρασυρθηκαν και ανοιξαν διαλογο μαζι του.

Επειδη ομως, οπως ελεγαν οι Λατινοι, "scripta manent", με μια ενδελεχη αναζητηση στο προφιλ του μελους Παμπ, ανακαλυφθηκε το ψεμα και η κοροϊδια.

Οι ιδιες φωτογραφιες ειχαν δημοσιευθει απο το ιδιο μελος περυσι τον Ιουνιο σε αλλο νημα.

Και το παραδοξο...ειχαν δημοσιευθει ως αποτελεσμα της χρησης μινοξιδιλης και οχι του συγκεκριμενου σκευασματος!!!

Στις 7 Ιουνιου του 2019, λοιπον, ο φιλτατος Παμπ στο νημα με τιτλο "Αραιωση μαλλιων" ανεβαζε φωτογραφιες με τα αποτελεσματα της μινοξιδιλης στο μαλλι του και σημερα, μετα απο 8 μηνες, προφανως για διαφημιστικους λογους εξαπατησης, παρουσιαζει τις ιδιες ακριβως φωτογραφιες ως τεκμηρια αποδοτικοτητας της "Κομης της Βερενικης".
 

tol

Well-Known Member
Θεωρησε κουτοπονηρια να πεισει τα μελη του forum με ψευδη στοιχεια. Επεσε ομως ο ιδιος στην παγιδα του.

Χρησιμοποιησε φωτογραφικο υλικο απο αποτελεσματα της μινοξιδιλης και οχι του διαφημιζομενου προϊοντος.

Ο ιδιος εξαλλου σε πολλα προηγουμενα σχολια του ειχε γραψει οτι η ΜΙΝΟΞΙΔΙΛΗ ειχε τα συγκεκριμενα αποτελεσματα στο μαλλι του, αλλά του ειχε προκαλεσει και πολλες παρενεργειες. Η μινοξιδιλη ειχε κλεισει το "μπιφτεκι", οπως το αποκαλουσε και ο ιδιος παραδεχοταν την αποτελεσματικοτητα της αναφεροντας και τις παρενεργειες που ειχε στον εαυτο του.

Εν κατακλειδι, ελπιζω μετα τις παρατηρησεις/επισημανσεις που εκανα, να βοηθησα αρκετα μελη που ενθουσιαστηκαν απο τις δηθεν θαυματουργες ιδιοτητες του προϊοντος. Αποδεικνυεται οτι υπαρχουν πολλοι καλοθελητες που εκμεταλλευονται την αγωνια και το αγχος νεαρων ατομων εξαιτιας της τριχοπτωσης.
 

Παμπ

Member
Θεωρησε κουτοπονηρια να πεισει τα μελη του forum με ψευδη στοιχεια. Επεσε ομως ο ιδιος στην παγιδα του.

Χρησιμοποιησε φωτογραφικο υλικο απο αποτελεσματα της μινοξιδιλης και οχι του διαφημιζομενου προϊοντος.

Ο ιδιος εξαλλου σε πολλα προηγουμενα σχολια του ειχε γραψει οτι η ΜΙΝΟΞΙΔΙΛΗ ειχε τα συγκεκριμενα αποτελεσματα στο μαλλι του, αλλά του ειχε προκαλεσει και πολλες παρενεργειες. Η μινοξιδιλη ειχε κλεισει το "μπιφτεκι", οπως το αποκαλουσε και ο ιδιος παραδεχοταν την αποτελεσματικοτητα της αναφεροντας και τις παρενεργειες που ειχε στον εαυτο του.

Εν κατακλειδι, ελπιζω μετα τις παρατηρησεις/επισημανσεις που εκανα, να βοηθησα αρκετα μελη που ενθουσιαστηκαν απο τις δηθεν θαυματουργες ιδιοτητες του προϊοντος. Αποδεικνυεται οτι υπαρχουν πολλοι καλοθελητες που εκμεταλλευονται την αγωνια και το αγχος νεαρων ατομων εξαιτιας της τριχοπτωσης.
Φιλε δεν την παλευεις καθολου ετσι θα βρω τον μπελα μου γτβρηκα κατι που δουλεψε σε μενα
Και γραφεις οτι να ναι για συκοφαντιες εισαι σοβαρος?? Παρτο κ δοκιμα σε το εμενα αυτο με εσωσε απ τη μινοξιδιλη που ειναι το κακο δεν καταλαβα τι απατεωνες και μαλακιες γραφεις πας καλα ? Ποσα χρονια ειμαι μεσα στο site ειδες να γραψω ποτε μαλακιες ? Αυτο βρηκα αττο δομιμασα μετα απο τοσα που εχω δοκιμασει και αυτο δουλεψε σε μενα και θα βγαλω φωτο νεες τωρα να σου στειλω για να ηρεμησεις
 

tol

Well-Known Member
Φιλε δεν την παλευεις καθολου ετσι θα βρω τον μπελα μου γτβρηκα κατι που δουλεψε σε μενα
Και γραφεις οτι να ναι για συκοφαντιες εισαι σοβαρος?? Παρτο κ δοκιμα σε το εμενα αυτο με εσωσε απ τη μινοξιδιλη που ειναι το κακο δεν καταλαβα τι απατεωνες και μαλακιες γραφεις πας καλα ? Ποσα χρονια ειμαι μεσα στο site ειδες να γραψω ποτε μαλακιες ? Αυτο βρηκα αττο δομιμασα μετα απο τοσα που εχω δοκιμασει και αυτο δουλεψε σε μενα και θα βγαλω φωτο νεες τωρα να σου στειλω για να ηρεμησεις
Φιλε, εκτος απο αρχιψευταρας εισαι και θρασυς.
Εξηγησε, λοιπον, θρασυτατε, γιατι χρησιμοποιησες ως πειστηρια τις συγκεκριμενες φωτογραφιες; Τις ειχες ανεβασει τον Ιουνιο του 2019 ναι ή οχι;

Τις αθυροστομιες σου και τις βωμολοχιες σου τις επιστρεφω. Αν μπορεις, δικαιολογησε την απατη με τις φωτογραφιες και ασε στην ακρη τους θρασυδειλους υπαινιγμους.

Δε φτανει που προσπαθησες να εξαπατησεις το forum με ακαιρες φωτογραφιες, βγαινεις και απο πανω με θρασος και χυδαιοτητα.
 

Παμπ

Member
Ρε φιλε αυτο βρηκα εντελως τυχαια αυτο δομιμασα 5 μηνες τωρα και μου σταματησε την τριχοπτωση γτ να πω ψεμματα εχω καποιο λογο παλευω οπως ολοι με διαφορα κ γω χρονια τωρα τι οφελος εχω αν ενοχλει σβηστο το νημα εγω το εγραψα να το δοκιμασει οποιος θελει ουτε εχω οφελος ουτε πουλαω ουτε τιποτα ολα τα χω δοκιμασμενα αφοτου με πειραξε η μινοξ πολυ και την εκοψα μαχαιρι κ επιασε ο κατηφορος μςτα βρηκα αυτο κ ειδα οτι κανει δουλεια το κακο που ειναι δλδ δν καταλαβα πια η διαφορα μς το hojoba μεντα κ αυτο μεσα εχει jojoba σταφυλαιλαιο δαφνελαιο κ καποια αιθερια ελαια μπες κ ψαχτο θα απολογηθω εδω γτ δοκιμασα αυτο κ μου εκατσε καλα??? Ποιος ο λογος να γινει ολο αυτο εδω μεσα και επισης δουλευω 13 ωρες λες να χως ψυχολογια να βγαζω φωτο αυτες ειχα απ το κομμωτη μου αυτες εβαλα οταν θα εχω χρονο θα βγαλω να σου στειλω εξω ξερω πως τριχα δν ξαναειδα και ειμαι πολυ καλυτερα απ το αρχικο χαλι που ημουν που εχανα ολη μερα καθε μερα πανω απο 200 τριχες τι αλλο πρπει να πω δλδ σβηστο το νημα να ηρρμησουμε δεν θα φαγωθουμε εδω μεσα γτ εγραψα τι βοηθησε εμενα
 

afanas#not

Active Member
Πάντως αναλαμβάνω το consulting (με το αζημίωτο φυσικά) για το branding της επιχείρησης και των προϊόντων της. Προϊόν με όνομα »Κομης της Βερενικης» δε θα πούλαγε ούτε σε Σταυροφόρο ειδωλολάτρη με διάχυτη αραίωση.

(εκτός αν όντως έκανε τη δουλειά του και φύτρωνε μαλλί)
 

Παμπ

Member
Φιλε, εκτος απο αρχιψευταρας εισαι και θρασυς.
Εξηγησε, λοιπον, θρασυτατε, γιατι χρησιμοποιησες ως πειστηρια τις συγκεκριμενες φωτογραφιες; Τις ειχες ανεβασει τον Ιουνιο του 2019 ναι ή οχι;

Τις αθυροστομιες σου και τις βωμολοχιες σου τις επιστρεφω. Αν μπορεις, δικαιολογησε την απατη με τις φωτογραφιες και ασε στην ακρη τους θρασυδειλους υπαινιγμους.

Δε φτανει που προσπαθησες να εξαπατησεις το forum με ακαιρες φωτογραφιες, βγαινεις και απο πανω με θρασος και χυδαιοτητα.
Το λαθος μου ηταν που δεν το εγραψα στις πειραματικες οτι δοκιμασα αυτο οπως κανουν ολοι , και επισης γτ βγηκες αμεσως να κραξεις το εψαξες? Το δοκιμασες? Απο δω μεσα το ειχα διαβασει και μπηκα και το εψαξα ,για πηγαινε στο νημα που λεει για οσους εκοψαν την μινοξιδιλη να δεις ,ειχε γραψει ενα παλικαρι οτι δοκιμασε αυτο κ δουλεψε οπως η μινοξ και αμεσως τον κραξανε οπως εκανες εσυ εμενα τωρα χωρις καν να ψαχτεις λες και εχω να κερδισω κατι , βρες μου λοιπον ενα τροπο να βαζω μινοξιδιλη που μιυ εκανε το μαλλι τουμπανο χωρις να με πειραζει και ξαναρχιζω αυριο και τη μαλακια την εκανε η ασχετη δρρματολογος που πηγα και μου την ανεμειξε με budesoderm και με εστειλε στο νοσοκομειο με ενεσεις κορτεζονης εγινα σαν ζωο πρυσμενο ξαναδοκιμασα σκετη παλι τα ιδια μετα απο 5 μηνες και παλι και ξανα τα ιδια οπωτε τι κραζεις χωρις να ξερεις , και σε παρακαλω σβυσε αυτα περι απατεωνιες και βλακιες γτ δν στεκουν
Και ψαξου πρωτα και μετα κραζε δημοσιως , και αν θες να ξερεις πριν πολυ καιρο ειχα μιλησει με ενα παλικαρι εδω μεσα διαχειριστη και μαλιστα απ τους καλυτερους εδω που με ειχε βοηθησει πολυ και τον ευχαριστω για ολα απ την αρχη που αρχισα να ψαχνομαι και οταν του ειπα οτι μετα απο καιρο βρηκα αυτο κ ειναι οκ μου απαντησε φιλε μην αναφερεις καν γτ θα πεσουν να σε φανε και τελικα ειχε δικιο αν τα βλεπει ας μπει να με διαψευσει. Αυτα για να τελειωνει το θεμα εδω.
 

Παμπ

Member
Το λαθος μου ηταν που δεν το εγραψα στις πειραματικες οτι δοκιμασα αυτο οπως κανουν ολοι , και επισης γτ βγηκες αμεσως να κραξεις το εψαξες? Το δοκιμασες? Απο δω μεσα το ειχα διαβασει και μπηκα και το εψαξα ,για πηγαινε στο νημα που λεει για οσους εκοψαν την μινοξιδιλη να δεις ,ειχε γραψει ενα παλικαρι οτι δοκιμασε αυτο κ δουλεψε οπως η μινοξ και αμεσως τον κραξανε οπως εκανες εσυ εμενα τωρα χωρις καν να ψαχτεις λες και εχω να κερδισω κατι , βρες μου λοιπον ενα τροπο να βαζω μινοξιδιλη που μιυ εκανε το μαλλι τουμπανο χωρις να με πειραζει και ξαναρχιζω αυριο και τη μαλακια την εκανε η ασχετη δρρματολογος που πηγα και μου την ανεμειξε με budesoderm και με εστειλε στο νοσοκομειο με ενεσεις κορτεζονης εγινα σαν ζωο πρυσμενο ξαναδοκιμασα σκετη παλι τα ιδια μετα απο 5 μηνες και παλι και ξανα τα ιδια οπωτε τι κραζεις χωρις να ξερεις , και σε παρακαλω σβυσε αυτα περι απατεωνιες και βλακιες γτ δν στεκουν
Και ψαξου πρωτα και μετα κραζε δημοσιως , και αν θες να ξερεις πριν πολυ καιρο ειχα μιλησει με ενα παλικαρι εδω μεσα διαχειριστη και μαλιστα απ τους καλυτερους εδω που με ειχε βοηθησει πολυ και τον ευχαριστω για ολα απ την αρχη που αρχισα να ψαχνομαι και οταν του ειπα οτι μετα απο καιρο βρηκα αυτο κ ειναι οκ μου απαντησε φιλε μην αναφερεις καν γτ θα πεσουν να σε φανε και τελικα ειχε δικιο αν τα βλεπει ας μπει να με διαψευσει. Αυτα για να τελειωνει το θεμα εδω.
Απο δω το ειχα δει και το εψαξα και το πηρα και το δοκιμασα οκ φιλε? Διεγραψε τωρα οτι ανεβασες περι κοροιδιας για να τελειωνει το θεμα εδω
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200310-211601_Chrome.jpg
    Screenshot_20200310-211601_Chrome.jpg
    515.4 KB · Προβολές: 186

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Απο δω το ειχα δει και το εψαξα και το πηρα και το δοκιμασα οκ φιλε? Διεγραψε τωρα οτι ανεβασες περι κοροιδιας για να τελειωνει το θεμα εδω
Φιλε μου, θα διαγραψω το νημα μονο αν δωσεις πειστικες εξηγησεις για την προσπαθεια που εκανες να παραπλανησεις το forum.
Ρωτω ξανα...γιατι ανεβασες ανακριβεις φωτογραφιες;
Γιατι ενιωσες την αναγκη να παρουσιασεις ως τωρινες φωτογραφιες που ειχες ανεβασει στις 7 Ιουνιου 2019;
Γιατι τις παρουσιασες ως αποτελεσμα του φιδελαιου (Κομη της Βερενικης), ενω στην πραγματικοτητα, οπως αλλωστε ο ιδιος εγραφες τοτε, οι φωτογραφιες ειναι αποτελεσμα της μινοξιδιλης που χρησιμοποιουσες;
φιλε αυτο βρηκα εντελως τυχαια αυτο δομιμασα 5 μηνες τωρα και μου σταματησε την τριχοπτωση γτ να πω ψεμματα εχω καποιο λογο
Επισης, φιλε μου, επειδη συνεχιζεις τα ασυστολα ψεματα....
Πεφτεις σε αντιφασεις νομιζοντας οτι απευθυνεσαι σε μη νοημονα οντα..
Τελικα ποιο ψεμα ισχυει; Πότε ξεκινησες την εφαρμογη του φιδελαιου;
Πριν πεντε μηνες, οπως αναφερεις στο συγκεκριμενο σχολιο ή πριν απο 1,5 χρονο, οπως ο ιδιος γραφεις στο νημα που ανοιξες, για να παραμυθιασεις τα μελη του forum;
Περασε 1 ωρα και ξεχασες οτι στο νημα που ο ιδιος ανοιξες εγραψες οτι ξεκινησες εδω και 1,5 χρονο και δηθεν δεν πεφτει ουτε μια τριχα!!!! Τωρα γραφεις για 5 μηνες.

Τελικα τι ισχυει, φιλε μου; Εχεις πνιγει στα ψεματα, δεν ξερεις τι να απαντησεις και μας κατηγορεις απο πανω!!!

Προσωπικα διαπιστωσα μια σοβαρη αντιφαση στα γραφομενα σου, ανακριβεις φωτογραφιες που ανεβασες και θεωρησα σωστο να προφυλαξω τα υπολοιπα μελη απο την απατη.

Τωρα, αν μπορεσεις να δωσεις επαρκεις εξηγησεις στο forum, αν απαντησεις με επιχειρηματα στις πολλες ερωτησεις που σου εθεσα, τοτε και μονο τοτε θα διαγραψω το συγκεκριμενο νημα.

ΥΓ Και επειδη ειμαι βεβαιος οτι δεν υπαρχουν λογικες εξηγησεις και δε θα μπορεσεις να αντικρουσεις οσα γραφω, το νημα θα μεινει, για να αποτελει παραδειγμα προς αποφυγη επιτηδειων που θελουν να διαφημισουν αμφιβολου ποιοτητας προϊοντα.
 
  • Like
Reactions: spi

Παμπ

Member
Ρε φιλε διεγραψε τα τα τελειωνει το θεμα και ψαξτα αν θες να δεις αν λεω ψεμματα η οχι αυτες τις φωτο ειχα στο κιν μου αυτες ανεβασα
Το ελαιο το χρησιμοποιω 5 μηνες τωρα και μου εκλεισε το μπιφτεκι και θελησα να το μοιραστω τι μου λες τωρα παραπανισια λογια βαλε τους διαχειριστες να τα σβυσουν εγω συνεχιζω μ αυτο και οπου με βγαλει και θα βγαλω και φωτο οταν μπορεσω και οποιος θελει ας ψαχτει να το δοκιμασει γτ τοσο μεγαλο θεμα δεν καταλαβα γτ δν κραζεις και οσους εγραψαν οτι δοκιμασαν εως τωρα?
 

Παμπ

Member
Δεν εχω δουλεια να κανω και μπηκα να παραπλανισω το forum! Ενταξει το χεις παει σε αλλο επιπεδο ετσι τι να πω πραγματικα
Φιλε ειμαι 37 χρ εχω οικογενεια και ειμαι απολυτα σοβαρος ανθρωπος και ουτε με καιει να διαφημησω ουτε να προτεινω τι θα αγορασει ο καθενας θα στο ξαναπω τελευταια φορα αυτο βρηκα και το δοκιμασα και σε μενα δουλεψε οπως η μινοξ και συνεχιζω μ αυτο και τελος οποιος θελει να το βρει να το παρει και τελος και ουτε θα ξανα ασχοληθω με το θεμα και κακως το εγραψα στα ξαναειπα πιο πανω
 

tol

Well-Known Member
αυτες τις φωτο ειχα στο κιν μου αυτες ανεβασα
Το ελαιο το χρησιμοποιω 5 μηνες τωρα και μου εκλεισε το μπιφτεκι
Φιλε μου, διαλεγομαστε σε απλα ελληνικα ναι ή οχι;
Παλι επιμενεις να αντιφασκεις....οι φωτογραφιες αυτες ειναι απο τον Ιουνιο του 2019 και αποτελεσμα της μινοξιδιλης. Εσυ παλι γραφεις οτι ξεκινησες πριν 5 μηνες. Γιατι, λοιπον, τις ανεβασες; Για να παραπλανησεις τον κοσμο;

Μη συνεχιζεις να αντιφασκεις. Ζητα μια συγγνωμη για το λαθος σου να ανεβασεις παραπλανητικες φωτογραφιες. Σταματα αυτη την προπαγανδα.
 

Παμπ

Member
Φιλε μου, διαλεγομαστε σε απλα ελληνικα ναι ή οχι;
Παλι επιμενεις να αντιφασκεις....οι φωτογραφιες αυτες ειναι απο τον Ιουνιο του 2019 και αποτελεσμα της μινοξιδιλης. Εσυ παλι γραφεις οτι ξεκινησες πριν 5 μηνες. Γιατι, λοιπον, τις ανεβασες; Για να παραπλανησεις τον κοσμο;

Μη συνεχιζεις να αντιφασκεις. Ζητα μια συγγνωμη για το λαθος σου να ανεβασεις παραπλανητικες φωτογραφιες. Σταματα αυτη την προπαγανδα.
Ενταξει φιλε συγνωμη για τις φωτο που ειναι οντως δικες μου και θα ανεβασω νεα να δεις σε τι κατασταση ειμαι τωρα με το φιδελαιο οπως λες γτ δν αντιλεγω κ γω ετσι τα αποκαλω αλλα ελα ντε που κανει δουλεια και με βοηθησε
 

Παμπ

Member
Ενταξει φιλε συγνωμη για τις φωτο που ειναι οντως δικες μου και θα ανεβασω νεα να δεις σε τι κατασταση ειμαι τωρα με το φιδελαιο οπως λες γτ δν αντιλεγω κ γω ετσι τα αποκαλω αλλα ελα ντε που κανει δουλεια και με βοηθησε
Και επιτελους γτ δεν τα σβηνεις ολα να τελειωσει το θεμα ρε φιλε και το συνεχιζεις ακομα ειπα εγω να το αγορασει καποιος ??? Εγω παρεθεσα τη δικη μου εμπειρια εως τωρα
 

tol

Well-Known Member
Ενταξει φιλε συγνωμη για τις φωτο που ειναι οντως δικες μου και θα ανεβασω νεα να δεις σε τι κατασταση ειμαι τωρα με το φιδελαιο οπως λες γτ δν αντιλεγω κ γω ετσι τα αποκαλω αλλα ελα ντε που κανει δουλεια και με βοηθησε
Φιλε μου, μετα τη συγγνωμη σου και με τις αποριες/αμφιβολιες ακομη να αιωρουνται, αν το κρινουν οι διαχειριστες σωστο, ας διαγραψουν το συγκεκριμενο νημα. Δεν εχω τη δυνατοτητα να το κανω ο ιδιος.
 

Παμπ

Member
Φιλε μου, μετα τη συγγνωμη σου και με τις αποριες/αμφιβολιες ακομη να αιωρουνται, αν το κρινουν οι διαχειριστες σωστο, ας διαγραψουν το συγκεκριμενο νημα. Δεν εχω τη δυνατοτητα να το κανω ο ιδιος.
Να μπουν να τα διαγραψουν εγω εστειλα και στον διαχειριστη που ειχα μιλησει μαζι του και με βοηθησε πριβ καιρο να τα διαγραψει παρ ολα αυτα ομως πρωτα να ψαχνεις οπως εκανα εγω και εφαγα μερονυχτα να ξημερωνομαι να κανω ανω κατω το ιντερνετ και να διαβαζω τι να κανω και τι να βαλω και μετα να κραζεις δημοσιως χωρις λογο οσο για τις φωτο η πρωτη η αραιωση εθναι οντως οταν εμφανιστηκε το προβλημα μου και αργησα πολυ να κανω οτιδηποτε η επομενη ειναι 1,5 χρονο μετα και αφοτου εκοψα την μινοξ μαχαιρι μεσα σε μια μερα μετα το νοσοκομειο,και μετα απο 4 μηνες την εβγαλε ο κομμωτης μου και μου ειπε οτι εισαι μια χαρα ακομη κραταει και επειτα απο 2 μηνες ψαξηματος βρηκα τη μαλακια αυτη και μεχρι σημερα την βαζω και μεχρι τωρα ειμαι ακριβως στην ιδια κατασταση και λιγο καλυτερα οπως τη φωτο γ αυτο κ την εβαλα και ουτε σκοπο εχω να κοροιδεψω ουτε να παρω στο λαιμο μου κανεναν ολοι την ιδια μαλακισμενη ψυχολογια εχουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Να μπουν να τα διαγραψουν εγω εστειλα και στον διαχειριστη που ειχα μιλησει μαζι του και με βοηθησε πριβ καιρο να τα διαγραψει παρ ολα αυτα ομως πρωτα να ψαχνεις οπως εκανα εγω και εφαγα μερονυχτα να ξημερωνομαι να κανω ανω κατω το ιντερνετ και να διαβαζω τι να κανω και τι να βαλω και μετα να κραζεις δημοσιως χωρις λογο οσο για τις φωτο η πρωτη η αραιωση εθναι οντως οταν εμφανιστηκε το προβλημα μου και αργησα πολυ να κανω οτιδηποτε η επομενη ειναι 1,5 χρονο μετα και αφοτου εκοψα την μινοξ μαχαιρι μεσα σε μια μερα μετα το νοσοκομειο την ιδια βραδια και μετα απο 4 μηνες την εβγαλε ο κομμωτης μου και μου ειπε οτι εισαι μια χαρα ακομη και επειτα απο 2 μηνες ψαξηματος βρηκα τη μαλακια αυτη και μεχρι σημερα την βαζω και μεχρι τωρα ειμαι ακριβως στην ιδια κατασταση οπως τη φωτο γ αυτο κ την εβαλα και ουτε σκοπο εχω να κοροιδεψω ουτε να παρω στο λαιμο μου κανεναν ολοι την ιδια μαλακισμενη ψυχολογια εχουμε
Εντομεταξυ όσες ώρες μιλάς για να απολογηθεις μπορούσες να ειχες βάλει άλμπουμ φωτογραφιών πριν κ μετά. Ασ το φιλέ μην παιδευσαι τσάμπα να ψαρέψεις πελάτες από το φόρουμ αυτό κ σου συνιστώ να μην ξανά εμφανιστεις πάλι μετά από καιρό με αλλο όνομα σαν σωτήρας να μας πεις ότι έψαξες κ είδες τον "παμπ" που έψαξε κ βρήκε τον άλλον που δοκίμασε αυτό κ λειτουργεί κ κ κ κ..... όσες διάφορες να χούμε εδώ μέσα σε διάφορα θέματα κ απόψεις μ@@@κες δεν ειμαστε! Σταματά το εδώ κ καλά ήταν ο χαβαλες....
 
Μπλουζα