Tropheus, fue, 1860 grafts (πύκνωση & κατέβασμα hairline), 29-30/12/2011

tropheus

Well-Known Member
RE: Πύκνωση + κατέβασμα hairline HDC 29-12-11 (tropheus)

akisalexis είπε:
τροφεα-χωρις να ειμαι υπερψαγμενος- το 2 x 0.5mg Dutasteride/day δεν ειναι λιγο too much?

Ναι είναι υπερβολικότατο φίλε akisalexis ...
Και μόνο το να παίρνεις dutasteride για τα μαλλιά είναι από μόνο του υπερβολή ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: Πύκνωση + κατέβασμα hairline HDC 29-12-11 (tropheus)

Παίδες ένα έχω να πω, ειναι η δεύτερη φορά που συναντώ τον Τροφέα απο κοντά και απλά μένω άφωνος. Δεν ξέρω τι κάνει, απλά θα σας πω πως ειναι 40 φευγα και μοιάζει 25 χρονών το πολύ. Το μαλλί του δεν υπάρχει, αφάνα, καλύτερο απο 15χρονου, φυσικότητα απαράμιλλη. Χαίρομαι που τον γνωρίζω, είναι ένας σοφός και λαμπερός άνθρωπος και απιστευτη ενεργητικότητα και γνώσεις που σε καθηλώνουν. Μάλλον δεν πρέπει να ασχολείται με φόρουμ, το έχει λυσει το πρόβλημα του.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
καλησπερα παιδια,σημερα μιας και με πηγε ο δρομος πρωτευουσα βγηκα για καφε με τον tropheus για 3η? 4η? φορα?
αν και πλεον οι σχεσεις που μας ενωνουν εδω και 10 χρονια σχεδον,δεν εχουν να κανουν με τριχες και δεν το συζητησαμε καν στον καφε,ασυναισθητα το βλεμα μου επεσε στην μεταμοσχευση.
damn good!!!
αν θυμαμαι καλα εχει κανει μεταμοσχευση,πυκνωση και ξανα πυκνωση,με ενα κοστος ανω των 20.000 ευρω.
απαγορευτικα τα λεφτα αλλα το αποτελεσμα φυσαει!!!
η πυκνοτητα φτανει το φυσικο μαλλι καποιου που δεν εχει ΑΑ,η φυσικοτητα ειναι σουπερ,αν δεν σου πει οτι εχει κανει μεταμοσχευση ουτε καν παει εκει ο νους...
 
Μπλουζα