Biomed full power men anti hairloss intensive lotion (procapil)

graham

Member
Μου το πρότεινε η κομμώτριά μου η οποία είναι φίλη και την εμπιστεύομαι και αναρωτιόμουν αν έχει κάποιος υπόψη του ή αυτό ή το βασικό συστατικό του (procapil).

Γράφει ότι περιέχει ginseng, τσουκνίδα, σημύδα και το procapil για το οποίο έχω βρει απειροελάχιστες πληροφορίες στο νετ.

Θετικά:
- Δε λαδώνει
- Αφήνει πολύ έντονη αίσθηση κρύου και μέντας στο κεφάλι
- Εφαρμογή μόνο μετά το λούσιμο

Αρνητικά:
- Το μπουκάλι είναι 100 ml και το βιβλιαράκι λέει 30 ψεκάσματα (=5 ml) για κάθε εφαρμογή
- Καθόλου πρακτική συσκευασία
- Τιμή



Καμιά γνώμη;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

le2der

Active Member
Μου το πρότεινε η κομμώτριά μου η οποία είναι φίλη και την εμπιστεύομαι και αναρωτιόμουν αν έχει κάποιος υπόψη του ή αυτό ή το βασικό συστατικό του (procapil).

Γράφει ότι περιέχει ginseng, τσουκνίδα, σημύδα και το procapil για το οποίο έχω βρει απειροελάχιστες πληροφορίες στο νετ.

Θετικά:
- Δε λαδώνει
- Αφήνει πολύ έντονη αίσθηση κρύου και μέντας στο κεφάλι
- Εφαρμογή μόνο μετά το λούσιμο

Αρνητικά:
- Το μπουκάλι είναι 100 ml και το βιβλιαράκι λέει 30 ψεκάσματα (=5 ml) για κάθε εφαρμογή
- Καθόλου πρακτική συσκευασία
- Τιμή



Καμιά γνώμη;
Το propacil σαν συστατικό μπορείς να το βρεις σε διάφορα προϊόντα και σε καλύτερη τιμή από αυτό που ανέβασες. Θεωρείται οτι μπλοκάρει τη DHT. Αν ψάξεις όλο και κάποια έρευνα θα παρουσιαστεί ενάντια στη μινοξ και στα εξαιρετικά αποτελέσματα που παρουσιάζει. Για την αποτελεσματικότητά του δε μπορώ να αναφερθώ, αλλά στη τιμή τη προτεινόμενη.... για εμένα δεν αξίζει ο κόπος.
Biotinoyl Tripeptide-1-> procapil, έτσι ψάξε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα