Ότι θέλατε να μάθετε για τη Φιναστερίδη και δεν ξέρατε που να ρωτησετε

Bill1991

Active Member
Εμένα μου είχε γράψει δερματολόγος fina,mino και σαμπουάν αλλά δεν χρειάζεται κανένα χαρτί τα παίρνεις από μόνος σου αν θες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim d

Well-Known Member
Νομιζω οτι ο γιατρος μιλησε για την γενοσημη φινα κι την βιοδιαθεσιμοτητα της στο σωμα...διαβασα λιγο για το ζητημα αλλα δενε χω σαφη αποψη. Δεν νομιζω οτι ηταν μουφα παντως.
 

vlafo

Well-Known Member
Οι κάψουλες από το φαρμακείο επειδή δεν πουλάνε πολλά,άμα είναι αξιόπιστο και φτιάχνει στο δικό του εργαστηρίο τη σωστή ποσότητα,είναι απόλυτα safe.
 

dim d

Well-Known Member
Οι κάψουλες από το φαρμακείο επειδή δεν πουλάνε πολλά,άμα είναι αξιόπιστο και φτιάχνει στο δικό του εργαστηρίο τη σωστή ποσότητα,είναι απόλυτα safe.
ακριβως. Εμενα μου εδωσαν την παραγγελια σε χημειο που συνεργαζονται.
 

felaini

Active Member
Vlaflo εμενα μου την ζητησανε στα 28 μου.Την psa.. κ καλα κανανε..ηταν οκ κ αρχισα να χαπακωνομαι..
 

Georgie

Well-Known Member
Λοιπόν εδω υπαρχει ενα θεμα .
Το propecia ειναι συνταγογραφούμενο φάρμακο σε όλες τις χωρες της ΕΕ αυστηρά !
Ξερω καλα τη πολιτική των φαρμάκων και την αλόγιστη και ανεύθυνη διάθεση τους απο τα Ελληνικα φαρμακεια δυστυχώς
Όμως μου κανει εντύπωση οτι άλλου ζητάτε πρωτόκολλα υπευθυνότητας απο κλινικές κλπ ( που και καλα κάνετε ) όμως στο τροπο διάθεσης, και διαφήμισης απο το φορουμ της ουσίας αυτής δε βλέπω ιδιαίτερες ευαισθησίες .
Δεν εννοώ οτι ειναι επικίνδυνη η ουσία . Ειναι όμως για ολους?
Και ποιος το πιστοποιεί ?
Παρακαλώ τον @CVIAL να παρει θέση .
 

simpa

Active Member
vlafo, για την επανεκφυση με την φινα που είχε ειπωθεί.
Ενώ παντού λένε ότι με φίνα υφίσταται απλή διατήρηση των υπάρχοντων, παράλληλα υπάρχουν πολλά περιστατικά στο internet που με big 3 πάνε απο nw2-3, ανεβαίνουν ένα norwood εύκολα, κάτι που δεν γίνεται με σκέτη minox.
 

vlafo

Well-Known Member
Fellaini καλός έκανες την εξέταση απλά λέω είναι σπάνιο να έχει κάποιος πρόβλημα με psa κάτω των 50.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Οι ευαλωτοι για υπνο.. ικανοποιησαν τις φοβιες τους για αποψε..αυριο παλι.. 9/10 μηνυματα τους για την φινα λενε κ την κραζουν καθε μερα..αλλα εδω για παντα εδω..δε ξεκολανε αυτοι απο τετοια ποστ..βουτιρακι στο ψωμι τους ειναι..κριμα ομως για αυτους που ξεκινανε τωρα φινα κ βλεπουν αυτα τα ακυρα..κριμα..
 

felaini

Active Member
Σωστος σιμπα εχουν επανελθει μικρα nw με φινα μινοξ κετο.. εγω με αβονταρτ στο παιχνιδις εχω ξεφυγει Σουπερ ικανοποιημενος απο χαλι που ημουν πλεον πιανω μαλλια..θελει υπομονη..κ με μινοξ παντα
 

vlafo

Well-Known Member
vlafo, για την επανεκφυση με την φινα που είχε ειπωθεί.
Ενώ παντού λένε ότι με φίνα υφίσταται απλή διατήρηση των υπάρχοντων, παράλληλα υπάρχουν πολλά περιστατικά στο internet που με big 3 πάνε απο nw2-3, ανεβαίνουν ένα norwood εύκολα, κάτι που δεν γίνεται με σκέτη minox.
Το ανέλυσα πιο πίσω τι συμβαίνει με τη φίνα ακριβώς.
Μια σκάλα ναι αλλά υπό προϋποθέσεις αν την πάρεις γρήγορα .
Με minox η μέρα με τη νύχτα.
 

vlafo

Well-Known Member
Με ντούντα felaini είδες διαφορά ?
Γιατί αν θυμάμαι καλά κάνεις συνδυασμό με φίνα .
 

dim d

Well-Known Member
Αν την παρεις γρηγορα, αυτο. Εχω πραγματικα εκνευριστει με τον εαυτο μου, που δεν την ξεκινησα 2/3 χρονια πριν κι επηρεαστηκα απο οσα γραφονταν εδω...θα μουν μια σκαλα νοργουντ πισω...
 

felaini

Active Member
Αστο βαφλο δεν υπαρχει συγκριση.. το μπουστ μου το δωσε το αβονταρτ αλλα αποφευγω να αναφερωμαι σ αυτο για θα μας την πεσουν οι γνωστοι...μισς κ δεν ειναι εγκεκριμενο..μπλοκαρει την τριχοπτωση τερμα ομως..κ βγαινουν κ οι μικρες αδυναμες τριχουλες το χνουδι που σου δινε η φινα..
 

felaini

Active Member
Ξαδελφος μου που ζει στην αμερικη οταν του λεγα για φινα γελαγε κ μπυ λεγε ακομη εκει ειστε; Εδω μονο ντουντα πλεον γραφουν ολοι οι γιατροι..
 

dim d

Well-Known Member
Ξαδελφος μου που ζει στην αμερικη οταν του λεγα για φινα γελαγε κ μπυ λεγε ακομη εκει ειστε; Εδω μονο ντουντα πλεον γραφουν ολοι οι γιατροι..
παιζει το φαρμακο κι για ηλικιες κατω απο 30; γτ εδω οι περισσοτεροι που την παιρνουν ειναι 35+
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι εγκεκριμένο το ανέφερε και ο makis προηγουμένως που νομίζω είναι και χρόνιος χρήστης.
Αν ήμουν νεότερος θα την ξεκινούσα.
Μόνο αν την ξεκινήσει ο tol θα αρχίσω και εγώ.
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα