Video Games

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ναι.. Dear Esther.. φοβερό απλά.. μεγάλο νόημα.. μπορεί να αγγίξει σε όλους σημεία του εαυτού του που ήταν καιρό κρυμμένα.. Δεν είναι απλά ένα παιχνίδι, είσαι εσύ στην ουσία. Αξίζει τον κόπο πραγματικά να του ρίξουν μια ματιά όσοι δεν το έχουν παίξει

Καλά Χριστούγεννα σε όλους με αγαπη και πολλές ευχές!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Conan

Member
pc gamer είμαι και περιμένω aliens: colonial marines και metro:last light

Αυτές τις μέρες παίζω witcher 1 (έχω παίξει και το 2)

τα προτείνω για rpgράδες όπως και το dark souls :heart:

ειδού: colonial marines vs multiplayer βιντεάκι

όπως και single player
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimos18

Member
ωραιο το dear esther.βεβαια στο τελος δεν μπορουσα με τιποτα να το ερμηνευσω....

σε οποιον αρεσουν τα εναλλακτικα παιχνιδια ,πολυ εξυπνο και που παιζει με το μυαλο σου (νοητικα και συναισθηματικα)ειναι το antichamber.

προτεινω ανεπιφυλακτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Conan

Member
http://www.gamespot.com/news/the-witcher-3-wild-hunt-announced-for-2014-6403406?tag=Topslot;Witcher3Announced;TheWitcher3WildHunt :exclamation::exclamation::heart::heart::exclamation::exclamation:???
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Kapa και το 2 μου αρεσε πολυ.Εχει παρα πολλα rpg στοιχεια που δεν ειχε το 1 και πιο πολυ platforming.Πολυ καλα παιχνιδια κ τα 2 παντως.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ΜΙΚΕΣ είπε:
Kapa και το 2 μου αρεσε πολυ.Εχει παρα πολλα rpg στοιχεια που δεν ειχε το 1 και πιο πολυ platforming.Πολυ καλα παιχνιδια κ τα 2 παντως.

Περειμενα περισσότερα απο το 2 το οποίο δεν το έχω αλλα το νοικιασα πρόσφατα.
Το ένα το έχω δικό μου και ειναι εντυπωσιακό,απο τα καλύτερα παιχνίδια για τα δικά μου γούστα
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Το 2 σε πολλα σημεια μου αρεσε πιο πολυ.Παντως πολυ καλα παιχνιδια κ τα 2.Εγω τα εχω κ τα 2 στην συλλογη,μαλιστα στο 2 αγορασα την συλλεκτικη εκδοση.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
δειτε τα χαρακτηριστικα του ps4
http://www.digitallife.gr/auta-einai-ta-texnika-xarakthristika-tou-ps4-18650
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Τελείωσα προσφάτως αυτο:


και όπως και το Portal το αρχικό, είναι εξαιρετικό game. Τώρα καταλαβαίνω γιατί όταν κυκλοφόρησε επισκίασε ακόμα και το Skyrim.
Τα έξυπνα πάζλ σε συνδυασμό με την "διαβολική" προσωπικότητα της GLaDOS κάνουν την εμπειρία του παιχνιδιού αξιομνημόνευτη.
Εδω είναι και ένα fan movie βασισμένο στο παιχνίδι:



Τελευταίο game που τερμάτισα είναι αυτο:


Μιλάμε για πολύ αδρεναλίνη, κάποιοι λένε οτι είναι το καλύτερο παιχνίδι του 2013. Θα δείξει...


Τώρα ασχολούμαι με αυτό:


Εχω τελειώσει το αρχικό Deus X πριν μια δεκαετία, και αυτό μολονότι prequel μέχρι στιγμής είναι πλήρως σύμφωνο με το πνεύμα του πρώτου θρυλικού game.
Παρεπιπτώντως, τί γαμάτη hairline έχει ο τύπος;! Ζηλεύω
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Portal 2 -παιχνιδαρα οπως και το Deus ex.Το Tomb raider τωρα το παιζω και φαινεται οτι ειναι παρα πολυ καλο και γενικα αρεσει παντου.Τρομερες κριτικες εχει παρει και το κανουργιο Bioshock.
 

Turbobox

New Member
Τα παρακάτω πρέπει να τα σπανε:




Μη μιλήσω για το dead spac2 online, top player λέμε :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

jasonrow20

New Member
μα το Kingdom hearts 3 μονο για ps3 k ps4? :'(
εκεί που σε καλομαθαίνουν .....στο ps2 τόοοοοοοοοοοοσα χρόνια μπουχουχου :mad:
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Πολλοί ξέρουν τη σειρά από πιο τα ψυχότροπα.. (και όχι μόνο) θρίλερ.. τα γνωστά σε όλους Silent Hill.. Οι κάτοχοι PS3 και Xbox360 αν δεν έχουν ακόμη βιώσει την εμπειρία του Silent Hill Downpour να το κάνουν!! Επιβάλλεται!!

Δίνει Regrowth εγγυημένα... 8)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπλουζα