Valandis22, fue, 2000 grafts, 21/4/2015

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
aerate εγω λεω να βαλεις και καμια φωτο να δουμε τι προβλημα εχεις και με το μαλλι...αντε μην παιζεις κρυφτουλι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
οχι εγω λεω να μας πει που πηγαν τα φιλαρακια του για μμ εδω ελλαδα και ειχαν σουπερ αποτελεσμα
μπας καιι βγαλουμε κανα καινουργιο λαβρακι μετα τον β..η...:D:D:D
 

aeratos28

Just aeratos
αυτό που θέλεις φιλε poseidona εγώ δεν το κάνω.επίσης δεν είπα ότι φιλαράκια μου έχουν κάνει εδώ Ελλάδα και δεν έχω μιλήσει για σούπερ αποτελέσματα..κουβέντες τύπου σούπερ αποτελέσματα δεν έχω πει και μην μου βαζετε κουβέντες τέτοιες ..είπαμε μην λέμε ότι να ναι φιλέ μου poseidona
 

poseidonas77

Well-Known Member
τώρα όσον αφορά τον piros για επιλογή γιατρού νομίζω θα έπρεπε να πάει σε κάνα 2 ονόματα τα οποία έχουν αναφερθεί πολύ και έχουμε δει και δουλειές τους..πια είναι ή κυρια αυτή??άγνωστο τουλάχιστον σε εμάς..εδώ φάουλ έχει ο piros..επισης cvial δεν βλέπουν συγκρίνουν και λένε την γνώμη τους οι περισσότεροι..εσύ το κανεις,όχι όλοι όμως..γενικά υπάρχει μια νοοτροπια πριν ακόμα πάει κάποιος σε μια κλινική εδώ Ελλάδα να κάνει κάτι να πέφτει ένα κραξιμο τρελό και μια υποβάθμιση και καταρράκωση ψυχολογίας σε φάση είσαι πολύ χαζός,θα είσαι χαλια, μην πας,δεν υπάρχει κανένα καλό αποτέλεσμα και είμαστε πίσω κτλ κτλ κτλ..τεσπα εμένα με ενοχλεί αυτό γιατί έχω δει πολλά αποτελεσματα από κοντά τα οποία χειρουργήθηκαν εδώ Ελλάδα και μου άρεσε παρά πολύ το αποτέλεσμα τους..δεν καταλαβαίνει κάτι κάποιος με τίποτα,με φυσικότητα και με τα μισά λεφτά ίσως και λιγότερα από τα μισά από ότι θα έδιναν στο εξωτερικό.οι περισσότεροι ζητανε εδώ πράγματα τα οποία δεν γίνονται..να μην φαίνεται δέρμα ακούω και κάτι τέτοια...ρε πάτε καλά????ποιος θα σου φτιάξει κάτι τέτοιο??και το λένε και σε κάτι norwood 4 κιόλας..αν είναι δυνατόν..πανε για πυκνότητες 70+grafts hairline..δεν ξέρω αλλά τα αποθυμενα αυτά είναι κακός σύμβουλος παιδιά..δεν γίνεσαι όπως πριν..ένα ΚΑΛΟ καμουφλάζ είναι και τίποτα άλλο..και να ξερετε ότι και εδώ γίνεται,αρκεί πάντα να έχεις προσγηομενο το μυαλό σου
αερατε δε ξερεις τι σου γινετε ωρες ωρες....:p
διαβασε τι λες εδω
 

poseidonas77

Well-Known Member
"γιατί έχω δει πολλά αποτελεσματα από κοντά τα οποία χειρουργήθηκαν εδώ Ελλάδα και μου άρεσε παρά πολύ το αποτέλεσμα τους..δεν καταλαβαίνει κάτι κάποιος με τίποτα,με φυσικότητα και με τα μισά λεφτά ίσως και λιγότερα από τα μισά από ότι θα έδιναν στο εξωτερικό

πανω σε αυτο σε ρωτησα...που τις εκαναν εδω ελλαδα....
αρβανιτικα μιλαω???:D
 

aeratos28

Just aeratos
τώρα μιλάς συγκεκριμένα και ελληνικά..γιατί πριν ακαταλαβιστικα ήταν και μάλλον αρβανίτικα..που να ξερω οτι αναφεροσουν σε αυτο το κομματι του κειμενου ..το μου άρεσε το αποτέλεσμα τους με το σούπερ αποτέλεσμα καταρχήν έχει τεράστια διάφορα..μου άρεσε είπα..όχι σούπερ..εγώ σούπερ θεωρώ του dimitris50423..εσύ θεωρίες ότι θέλει μια πύκνωση ακόμα όπως έχεις πει πιο παλιά..άρα έχουμε αλλά γούστα στο τι είναι ωραίο αποτελεσμα
 

poseidonas77

Well-Known Member
ναι το ειχα πει οταν ηταν στο 5 μηνα...τωρα πλεον δε χρειαζεται ...
εσυ ομως που δε σου αρεσαν οι hairline του βεκ... τωρα ξαφνικα το θεωρεις σουπερ το αποτελεσμα...
..θα μας δωσεις feedback για τους φιλους σου???αμα θες εαν δε θες κανενα προβλημα
 

aeratos28

Just aeratos
poseidona δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να κανεις και σου λέω από την αρχή ότι δεν μου αρέσει.λες χαζομαρες αν δεν το έχεις καταλάβει και σου το λέω για να μην τα λες και αλλου και σε κοροϊδεύουν..ρε ατομο επικοινωνει ο εγκεφαλος με την γλωσσα σου??τι feedback και πρασινα αλογα και φιλους μου λες???και αν ειδες αυτο που μου εστειλες οτι εγραψα,λεει οτι εχω δει αποτελεσματα απο κοντα που χειρουργηθηκαν εδω ελλαδα και μου αρεσαν,δεν ειπα οτι ειναι φιλοι μου...και φιλοι μου να ηταν καποιοι απο αυτους ειναι ποτε δυνατον να εχω feedback δικο τους????πως??θα τους ελεγα μια φορα το μηνα κατσε να σε βγαλω φωτος διαφορες για να εχω το δικο σου feedback που θα μου το ζητησει ο poseidonas στο hairloss?? εισαι τραγικος μαν τωρα ναξερεις..και πας να το γυρισεις πονηρα αν δεν θες να ανεβασεις μου λες δεν πηραζει..χαχα τραγικος απλα..του Δημήτρη ή hairline δεν μου αρέσει..την θεωρώ ευθεία..του valanti που έχει κάνει εκεί είναι τραγική..ή μόνη που μου αρέσει από εκεί είναι του andy.k..!ποιος είπε ότι μου αρέσουν οι hairlines του β**ρη??αν είδες πιο πάνω είπα ότι ο γιατρός έχει παρά πολύ δουλειά στο καλλιτεχνικό κομμάτι γιατί αυτό ειναι κάτι που δεν το έχει ακομα..πες ότι είμαι πωλητής του β**ρη τώρα να με κάψεις...πιο παλιά ήμουν της d*i τώρα του β**ρη...έλεος poseidona πραγματικά με εκπλήσεις γιατί σε θεωρούσα από τους σοβαρούς του φορουμ
 

aeratos28

Just aeratos
και το αποτέλεσμα του Δημήτρη το έχω πει από την αρχή ότι το θεωρώ το καλύτερο του φόρουμ μαζί με τον john..από τον 5ο μήνα νομίζω το έχω πει αυτό..επίσης και του Δημήτρη του έχω πει από καιρό πως η hairline του δεν μου αρέσει..την θεωρώ ευθεία..μπορεί και ο ίδιος να το επιβεβαίωσει αυτό..οπότε δεν είναι ξαφνικό όπως λες
 

poseidonas77

Well-Known Member
ρε φιλε εχεις προβλημα δεν εξηγειται αλλιως.....
εχω γραψει παντου οτι ενδιαφερομαι να κανω μμ ελλαδα γιατι μεχρι εκει με παιρνει...
ειναι κακο να μας πεις σε ποια κλινικη εκαναν αυτοι που ειδες???
εκτος οτι εισαι οπου φυσαει ο ανεμος!!!!!
εισαι τραγικος φιλε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
εγώ εχω προβλημα και είμαι όπου φυσάει ο άνεμος? σε τι ρε φιλε?? ότι ποιον υποστήριζω δηλαδή τώρα?εξήγησε μου..
 

dimitris50423

Well-Known Member
παιδια χαλαρωστε.. ο καθενας εχει τη δικη του γνωμη για την καθε κλινικη. και οι δυο εχετε πει αυτα που γραφετε τωρα. καποιοι εχουν λεφτα να πανε εξωτερικο.. αλλοι με δυσκολια μαζευουν ακομη και για Ελλαδα και δανειζονται για να κανουν. δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να τα ισοπεδωνουμε ολα.. ουτε να λεμε οτι αν καποιος αν κανει εδω ειναι χαζος ουτε αν παει εξωτερικο πεταξε τα λεφτα του.. ο καθενας αποφασιζει για τον εαυτο του. υπαρχουν καποιες φορες μετρια αποτελεσματα Ελλαδα υπαρχουν και τεραστιες φολες στο εξωτερικο οπου δεν αποζημιωνονται κι ολας.
 

poseidonas77

Well-Known Member
αερατε εισαι απαραδεκτος φιλε..εχεις θεματα.....διαβασε ολλα τα δικα μου μηνυματα και τα δικα σου και θα δεις οτι εισαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυ λαθος!!!!!!!!!μα εντελως λαθος!!!!!!!!!!!!!!!!
 

aeratos28

Just aeratos
καλά οκ αστο ρε poseidona..δυστυχώς μέσα από πληκτρολόγιο δύσκολα θα μπορέσουμε να συννενοηθουμε κανονικά..είναι πολύ δύσκολο.μακάρι να γινόταν με κάποια μέλη μια συνάντηση και να γινόταν από κοντά μια κουβέντα να βγαζαμε άκρη στο τι λέει και εννοεί ο καθένας..βασικά έχω γράψει σχεδόν 700 μνμ και δεν ξέρω που θες να κοιτάξω ..αλλά και να κοιτάξω θα πρέπει να δούμε απο τη αρχή την κουβέντα κτλ..τεσπα το ξαναλεω επειδή είσαι γενικά από τους οκ δεν θέλω να ((αρπαχτουμε)) αν θες οτιδηποτε για οποιο θέμα στείλε μου οπότε θες pm να σου απαντήσω σε ότι χρειάζεται διευκρίνιση από τα λεγόμενα μου για να μην χαλαμε και το νήμα του παιδιού..είσαι εντάξει με αυτό??
 

poseidonas77

Well-Known Member
αερατε ουτε εγω θελω να αρπαχτουμε ...
απλα να ξερεις οτι ρωτησα για αλλες κλινικες χωρις κανενα πονηρο σκοπο ουτε να σε φερω σε δυσκολη θεση....ειμαστε στην ιδια βαρκα οπου δεν μπορουμε να παμε εξωτερικο και ψαχνουμε εναλακτικες εδω ελλαδα..ειδα που εγραψες γιαυτο σε ρωτησα...καλο σου βραδυ
 

aeratos28

Just aeratos
σε δύσκολη θέση δεν με φέρνεις poseidona..από ελληνικές μόνο από d*i έχω δει και ενός γνωστού μου από ιδιώτη γιατρό σε δερματολογικό ιατρείο και αυτό σε επαρχία όχι στην Αθήνα κάποιος μεγαλογιατρός...anyway και εδώ ψαχνομαι και το καθυστερω για να κάτσει όσο καλύτερο γίνεται..και στο να ανεβάσουν level εδώ ,που πιστεύω ανεβαίνουν σιγά σιγά,μπαίνουν και άλλοι γιατροί όπως ο β***ρης, βλέπε dimitris50423 ,αλλά επίσης περίμενω και λόγο της τιμής όπως έχουμε ξαναπει..καλό βράδυ man
 

crossfire

Well-Known Member
aerate πρεπει να είσαι καλο παιδί αλλά αντιδράς τελείως λάθος σε κάθε απάντηση,σε κάθε νήμα με αποτέλεσμα μετά γίνονται παρεξηγήσεις ....ο γραπτός ο λόγος φταίει σίγουρα ....

Όσον αφορά εμένα,δεν είπα σε κανέναν οτι ειναι χαζός οποίος κάνει ελλαδα.....ίσα ίσα έχω πει οτι το αποτέλεσμα του Δημήτρη μ'αρέσει....,και η hairline του μ'αρέσει.

Αλλά.....είμαι 38 χρόνων,ασχολούμαι με την τριχόπτωση απο τα 22,είμαι Norwood 3 λόγω φινας(παίρνω 6 χρόνια),έχω βάλει στο κεφάλι μου οτι φάρμακο παίζονταν στο forum ,vpa,zirtek,neoral κτλ....
Έχω αποτυχημένη μεταμόσχευση στην ελλαδα όπου δεν φύτρωσε ΟΥΤΕ μια τρίχα....
Μελετάω τους κορυφαίους γιατρούς μεταμοσχεύσης στον κόσμο γύρω στα 8 χρόνια...
Έχω αποφασίσει που θα κάνω όταν κάνω.....
Τα λεφτά ειναι ένα θέμα και περιμένω....
θα το ξαναπώ ακόμα μια φορά ......στην ελλαδα ούτε δωρεάν γιατί η δότρια μου ειναι περιορισμένη .....θέλω να κάνω οτι καλύτερο μπορώ να κάνω γιατί σ'αυτα τα πράγματα δεν χωρουν μετριότητες....
ΥΓ...τα λεφτα για ελλαδα τα έχω
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Μακαρι ο Βεκρης να ειναι η χρυση τομη που να συνδυαζει ποιοτητα και πολυ χαμηλη τιμη. Ποιος θελει να ταξιδευει στα εξωτερικα και να δινει τα διπλα. Εγω προσωπικα θελω να δω πολλα περισσοτερα για να πειστω. Η dhi στην Ελλαδα ηταν ενα σφαγειο, μην το ξεχναμε αυτο, πλεον ειναι μια απελπιστικη μετριοτητα στην οποια πρεπει να δεχτεις πολλους συμβιβασμους για να πεις ενα αποτελεσμα απλα αξιοπρεπες. Οτιδηποτε αλλο στην Ελλαδα ειναι απλα οικτρο. Προσωπικα θελω πολλα να δω απο τον Βεκρη για να πω πως εχουμε επιτελους την χρυση τομη. Δεν εχω πειστει ακομη για διαφορα το λεω. Στην Κυπρο υπαρχει μια σταθερη γραμμη ποιοτητας και αξιοπιστιας στην hdc σε τιμες που δεν ειναι εξωγηινες. Στον Γεωργιου ειδαμε και καλα και κακα, νομιζω θα επανελθει με πιο σταθερη αποδοση στο μελλον. Ολοι γιατροι εχουν αποτυχιες, ειδαμε και με Μπισανγκα και με Ρεχαλ. Εναποθετω ελπιδες σε Ερντογαν, ολο και καποιος θα δωσει feedback. Αν εχεις παρα απειρο πας Λορεντζο η Χασον κτλ που αγγιζουν την τελειοτητα κυριως ως προς το failure rate. Αυτα... Καλη επιτυχια στον φιλο εδω και μην τσακωνεστε παιδες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
aerate πρεπει να είσαι καλο παιδί αλλά αντιδράς τελείως λάθος σε κάθε απάντηση,σε κάθε νήμα με αποτέλεσμα μετά γίνονται παρεξηγήσεις ....ο γραπτός ο λόγος φταίει σίγουρα ....

Όσον αφορά εμένα,δεν είπα σε κανέναν οτι ειναι χαζός οποίος κάνει ελλαδα.....ίσα ίσα έχω πει οτι το αποτέλεσμα του Δημήτρη μ'αρέσει....,και η hairline του μ'αρέσει.

Αλλά.....είμαι 38 χρόνων,ασχολούμαι με την τριχόπτωση απο τα 22,είμαι Norwood 3 λόγω φινας(παίρνω 6 χρόνια),έχω βάλει στο κεφάλι μου οτι φάρμακο παίζονταν στο forum ,vpa,zirtek,neoral κτλ....
Έχω αποτυχημένη μεταμόσχευση στην ελλαδα όπου δεν φύτρωσε ΟΥΤΕ μια τρίχα....
Μελετάω τους κορυφαίους γιατρούς μεταμοσχεύσης στον κόσμο γύρω στα 8 χρόνια...
Έχω αποφασίσει που θα κάνω όταν κάνω.....
Τα λεφτά ειναι ένα θέμα και περιμένω....
θα το ξαναπώ ακόμα μια φορά ......στην ελλαδα ούτε δωρεάν γιατί η δότρια μου ειναι περιορισμένη .....θέλω να κάνω οτι καλύτερο μπορώ να κάνω γιατί σ'αυτα τα πράγματα δεν χωρουν μετριότητες....
ΥΓ...τα λεφτα για ελλαδα τα έχω

Σε ποια κλινική crossfire?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα