Traccas, fue, 3500 grafts, 20-21/11/2014

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

traccas

Active Member
Φίλε αερατε θα ανεβάσω σύντομα νέες φώτο με το οριστικό αποτέλεσμα.έχω ήδη βγάλει κάποιες φώτο με πιο μακρύ μαλλί.θα βγάλω και κάποιες με κοντό και μόλις βρω λίγο χρόνο θα τις ανεβάσω.έχω πολύ τρέξιμο αυτήν την περίοδο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.πάντως από το δεκαμηνο δεν έχει αλλάξει σχεδόν τίποτα.

Στάλθηκε από το YOGA Tablet 2-1050F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

traccas

Active Member
Ειναι υποχρεωμενοι να μας ενημερωνουν ως το τελος.
Οχι ξεκινανε να ζηταν βοηθειες στην αρχη και μετα το 4 μηνα γεια σας!!!
Ελπίζω να μην έννοεις εμένα με αυτο...


Στάλθηκε από το YOGA Tablet 2-1050F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καποια ατομα που καναμε μεταμοσχευση εδω μεσα επηδει και εμεις περασαμε δυσκολα σε βαθμο καταθλιψης και να μην εχουμε ορεξη να βγαινουμε εξω απο το σπιτι λογο του θεαματος που βλεπαμε στο καθρεφτη και ψαχνοντας λυσεις τοσα χρονια εδω μεσα και βοηθωντας ανθρωπους απο κοντα και τηλεφωνικα και απο εδω μεσα στο φορουμ τοσα χρονια απλα δεν το βλεπω σωστο να ζητας βοηθεια απο καποιον εδω μεσα και μετα να μην ενημερωνεις-βοηθας και εσυ ουτω σωστε να βγαλουμε καλυτερα συμπερασματα απο γιατρους και κλινικες.
Εγω θεωρω το ευατο μου οτι εχω προσφερει παρα πολλα και εδω μεσα και απο κοντα που με εχουν δει πολλα ατομα και τηλεφωνικα.
Αυτην την πολυτελεια δεν την ειχα εγω πριν κανω μεταμοσχευση και το θεωρω υποχρεωση μου να βοηθαω στο συγκεκριμενο τομεα γιατι μονο εγω ξερω τι περασα και συμπασχω παρα πολυ τον συναθρωπο μου που εχει ενα παρομοιο θεμα με εμενα.
Δικαιωμα του στο καθενα αν εξαφανιζεται,εμενα απλα με πηραζει αυτο και δεν το δεχομαι γιατι αν στην πορεια βρει τα σκουρα,παλι εδω μεσα θα μπει να ρωτησει.
Αρχιζεται ενα νημα,βοηθαμε οσο μπορουμε.Θελουμε να δουμε την πορεια του αποτελεσματος εως το 12μηνα.
Ετσι μπορουμε να κανουμε καλυτερες τις κλινικες με το να αφυπνησουμε το κοσμο.
Ολους μας ενδιαφερει να βλεπουμε καλα αποτελεσματα απο οποιαδηποτε κλινικη.
 

traccas

Active Member
Εγώ ποτέ ακριβώς χάθηκα;δεν υπήρχε λόγος να ενημερωνω αφού δεν έβλεπα αλλαγή.εξάλλου είχε προταθεί οι ενημερώσεις να γίνονται ανά τρίμηνο.τέλος πάντων νομίζω με αδικεί αυτό που λες γιατι και εγώ είμαι ανοιχτός σε τηλέφωνα και μηνύματα και έχω πει στο νήμα μου ότι οποίος θέλει μπορεί να με δει από κοντά.

Στάλθηκε από το YOGA Tablet 2-1050F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
και ο βαγγελης χαθηκε. που ειχε κανει στη d*i. εδειχνε να πηγαινει καλα στην αρχη. πιστευω παντως οτι καποιοι αν δεν παει καλα το αποτελεσμα τους χανουν το ενδιαφερον τους και δεν γραφουν.. οχι ολοι φυσικα.
ο traccas ειναι παρων απο οτι φαινεται ;-)
 

aeratos28

Just aeratos
dimitris50423 για τον Βαγγέλη κανείς λάθος.έκανε ενημέρωση πριν 20 μέρες περιπου το παιδι και έχει και αυτός παρά πολύ καλό αποτέλεσμα για τα 1742 που έβαλε..μπες στο νήμα του να δεις
 

traccas

Active Member
Παιδιά καλησπέρα και πάλι. Κατ'αρχήν συγγνώμη για την καθυστέρηση της ενημέρωσης αλλά δουλεύω πάρα πολλές ώρες τελευταία και το σπίτι το έχω μόνο για ύπνο. Ξέρω ότι είναι πολύ σημαντικό για όλους μας να γίνονται ενημερώσεις!
Είμαι στους 13 μήνες παρά κάτι από τη μεταμόσχευσή μου, άρα το αποτέλεσμά μου είναι οριστικό.
Όσον αφορά τη γνώμη μου για το αποτέλεσμα το θεωρώ επιτυχημένο, σκεπτόμενος ότι αν δεν είχα κάνει τη μμ τώρα για μένα το ξύρισμα θα ήταν μονόδρομος δεδομένου ότι δεν παίρνω ισχυρή θεραπεία για να σταματήσω την τριχόπτωση. Αντίθετα, η εικόνα μου έχει αλλάξει αρκετά και άτομα που με γνωρίζουν για πρώτη φορά και πιάνουμε κουβέντα για μαλλιά μου λένε ότι σαν να αρχίζω να αραιώνω (που να ήξεραν... :) ).
Σίγουρα θα ακολουθήσει και 2η μμ σε κάποια χρόνια για κάλυψη του middle.
Η πύκνωση της hairline δεν είναι από τις καλύτερες που έχει πετύχει ο συγκεκριμένος γιατρός αλλά θεωρώ ότι είναι αρκετά καλή. Όσον αφορά στο μπιφτέκι καλύφθηκε ό,τι ήταν δυνατό με 600 grafts. DSC_0786 (s).JPG DSC_0787 (s).JPG DSC_0791 (s).JPG DSC_0792 (s).JPG DSC_0794 (s).JPG DSC_0795 (s).JPG DSC_0798 (s).JPG DSC_0814 (s).JPG DSC_0816 (s).JPG DSC_0817 (s).JPG
Υπό σκιάν το μαλλί μου φαίνεται πολύ καλό. Στον ήλιο και στο έντονο φως φαίνονται τα κενά.
Οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι κάτω από έντονο φλασ σε εσωτερικό χώρο.
Περιμένω τη γνώμη σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Traka φιλε μου απο την στιγμη που εσυ εισαι ευχαριστημενος, ολα τα υπολοιπα περισσευουν.

Θελω να σχολιασω μονο αυτο που εγραψες οτι φιλοι σου ειπανε οτι αρχιζεις να αραιωνεις.
Αυτο ειναι μεγαλο προβλημα φιλε μου που το αντιμετωπισα και το αντιμετωπιζω και εγω... κανουμε μια επεμβαση και μεχρι να χαρουμε το αποτελεσμα και τα λεφτα που ξοδεψαμε... στην πορεια αρκετα μαμα μαλια χανονται και σκεφτομαστε την επομενη επεμβαση. Στο crown (μπορει να σε αδικουν και οι φωτο) δειχνει αραιωση ... στα υπολοιπα εισαι καλα !!!
 

Bouklas

Well-Known Member
Αν νιώθεις πως ψυχολογικά είσαι ok, τότε όλα κομπλέ. Εγώ μια χαρά σε βλέπω, σε σχέση με το παλιό look σαν να τα άφηνες λίγο μεγαλύτερα για να πετύχεις αυτό που ήθελες, ενώ τώρα κοντύτερα για το ίδιο αποτέλεσμα, όμως τώρα φαίνονται και πιο πυκνά.
 

Flosk

Well-Known Member
Φιλε Traccas εχεις βελτιωσει αρκετα την εικονα σου αλλα δεν πιστευω πως αυτο ειναι αποτελεσμα 3500 μοσχευματων αναλογο του Danceworld, του Robot και του elmajiko. Προσωπικα χαιρομαι που εισαι ευχαριστημενος γιατι αυτο μετραει πανω απο ολα αλλα αφου ρωτησες γνωμες θεωρω πως ειναι απλα ικανοποιητικη η φυτρωση σου αλλα οχι και οσο θα επρεπε. Να χαιρεσαι οσο μπορεις την καινουρια σου εικονα ομως!!! Η αλλαγη πρεπει να σου δινει μεγαλη ικανοποιηση
 

piros75

Well-Known Member
Παιδιά συγνώμη αλλά αν αυτό είναι όντως αποτέλεσμα 3.500 μοσχευμάτων, τότε καλύτερα να μην μπω καθόλου στον κόπο και στο κόστος να κάνω μμ. Δεν ξέρω αν κάνω λάθος όμως σε σχέση με τις αρχικές φωτογραφίες στην 1η σελίδα (το πριν δηλαδή) η διαφορά είναι μικρή με δεδομένο τον αριθμό των μοσχευμάτων. Βέβαια, η αλήθεια είναι ότι ο traccas Μπροστά ήταν σχεδόν άδειος αλλά και πάλι 3.500 μοσχεύματα ήταν αυτά. Από την άλλη πίσω δεν βλέπω καμιά διαφορά. Συγνώμη traccas για την κριτική μου, απλά πρέπει να καταλάβεις ότι με δεδομένο ότι ετοιμάζομαι και εγώ να μπω στον χορό, με κάτι τέτοια αποθαρρύνομαι ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

alexXXX

Active Member
για μενα ο φιλος πρεπει να παραπονεθει στην κλινικη κ να παρει χρηματα πισω η να του φτιαξουν το αποτελεσμα ,υποτιθεται η κυπρος ειναι δυνατη κ κανει καλες δουλειες.εγω θα ειχα κανει μεγαλη φασαρια στην θεση του.ασε που μονοι τους δυσφημιζουν το ονομα τους με τετοια αποτελεσματα...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
να συνοψισουμε φιλε alexx οτι 2 κυπριακες κλινικες υπαρχουν...για τα νεα μελη που δεν ξερουν με αυτο που λες τους αποθαρυνεις να πανε γενικα κυπρο.
 

aeratos28

Just aeratos
με τέτοια αποτελέσματα john αποθαρρύνεται γενικά κάποιος για να κάνει εμφύτευση..μην μιλάμε στο θέμα Κύπρου μόνο..κοιταω τις φωτό στις πρώτες σελίδες και και κοιταω και αυτές τώρα και διαφορά δεν βλέπω..που είναι τα 3500 grafts??????? πέταξαν και 8500€ έτσι για πλάκα!
 
Μπλουζα