Traccas, fue, 3500 grafts, 20-21/11/2014

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Και εχω κανει ακομα μια το 2007 σε μια ελληνικη εταιρια με μετριο αποτελεσμα.

Αρα εχεις εμπειρια τι παιζει με αυτες τις επεμβασεις.

Εγω δεν θελω να σε επηρεασω γραφοντας οτι ο ταδε Γιατρος ειναι καλος ή κακος ουτε να κανω τον πλασιε στο Φορουμ.
Εδω μεσα θα βρεις ομως παρα πολλα αποτελεσματα με φωτογραφιες και αποψεις χρηστων που θα σε βοηθησουν ως προς την επιλογη σου. Ανοιξε για αρχη ενα νημα με φωτογραφιες σου, να διαβασεις και τις αποψεις των εμπειρων γιατι οσες ποιο πολλες πληροφοριες συλλεξεις τοσο καλυτερα για εσενα. Το μονο που μπορω να σου πω ειναι να μην κοιταξεις αποκλειστικα το κοστος... δωσε προτεραιοτητα στην επιλογη του Γιατρου που θα σου κανει την επεμβαση !! Καποιος που να δινει σταθερα καλα αποτελεσματα και θα αυξησεις τις πιθανοτητες για ενα αποτελεσμα που θα σε ικανοποιησει.

Πρεπει να βγω γιατι σε λιγες ωρες πρεπει να παω στην δουλεια.
Οπου μπορω να σε βοηθησω στειλε μου μηνυμα ή θα σε διαβαζω στα θρεντς του φορουμ.
Καλο βραδυ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω στο 6μηνο ειχα σχεδον ολοκληροτικο αποτελεσμα τι λετε τωρα.
Αλλα μετα το 10μηνο εστρωνε καλυτερα το μαλλι.
 

geeorgee

Active Member
φυτρωση και βελτιωση μπορει να υπαρχει και ενα χρονο μετα αναλογα και την περιπτωση αλλα το πραγμα συνηθως
εχει δειξει που θα καταληξει περιπου απτο εξαμηνο
 

geeorgee

Active Member
traccas εσυ ξερεις το κεφαλι σου καλυτερα απο ολους αλλα με το μηκος μαλλιων το χτενισμα
που εχεις κανει και τον τροπο που εχεις βγαλει τις φωτογραφιες αμφιαβαλλω αν θα μπορουσαν
να σταθουν πολλες απο τις μεταμοσχευσεις που θεωρουμε πετυχημενες εδω μεσα
 

Bouklas

Well-Known Member
Αεράτε δεν έχω πρόβλημα να χρησιμοποιείς το όνομα μου. ;)

Φιλε Δημητρη ειμαι καιρο στα φορουμ και εχω διαβασει σχεδον ολα οσα γραφεται. Ειχα διαβασει καλα λογια εκτος απο την περιπτωση μπουκλα...!!! Μιλησαμε προχτες,ενω του ειχα στειλει εμαιλ φωτο μου να μου πει ποσα grafs θα χρειαστω.Μου ειπε 2,500 heirline α ζωνη.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ

nikos chif πες μου λίγο, προχτές μίλησες μαζί του? Δηλαδή Παρασκευή/Σάββατο? Την ίδια μέρα είχες στείλει και τα mail ή πιο νωρίς? Μπορείς αν γίνετε να μου πεις συγκεκριμένα?
 

nikos chif

Active Member
Μπουκλας, για την ακρίβεια πριν τέσσερις μέρες μιλήσαμε.Ήταν να μιλήσουμε ποιο νωρίτερα και μου ζήτησε συγνώμη που άργησε να με πάρει. Είχε κάποια θεματικά γιαυτό και άργησε. Με εμαιλ πολλές μέρες πριν μπούκλα.
 

geeorgee

Active Member
Μπουκλα να ξερεις οτι ο συγκεκριμενος σε θεματα internet αλλα και γενικα σε θεματα οργανωσης κτλ
ειναι αλλα νταλα κουτρουβαλα..
εδω ειχε ερθει αθηνα για consultations και ειχε ξεχασει να φερει μαζι του καθρεφτακι για να βλεπεις
σχεδιασμο σε hairline κτλ.
Θελω να πω παρτον τηλεφωνο παλι μη περιμενεις
 

Bouklas

Well-Known Member
Μπουκλας, για την ακρίβεια πριν τέσσερις μέρες μιλήσαμε.Ήταν να μιλήσουμε ποιο νωρίτερα και μου ζήτησε συγνώμη που άργησε να με πάρει. Είχε κάποια θεματικά γιαυτό και άργησε. Με εμαιλ πολλές μέρες πριν μπούκλα.
Ευχαριστώ για την απάντηση nikos chif.

Μπουκλα να ξερεις οτι ο συγκεκριμενος σε θεματα internet αλλα και γενικα σε θεματα οργανωσης κτλ
ειναι αλλα νταλα κουτρουβαλα..
εδω ειχε ερθει αθηνα για consultations και ειχε ξεχασει να φερει μαζι του καθρεφτακι για να βλεπεις
σχεδιασμο σε hairline κτλ.
Θελω να πω παρτον τηλεφωνο παλι μη περιμενεις
Αυτό το έχω καταλάβει καιρό τώρα, δεν θέλω να επεκταθώ περισσότερο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Γειά σου ρε aerate special forces!!! Θες να σου ρίξω και εγώ φωτό στο νήμα μου?

Περιμένουμε τα Updates σου φίλε τρακα. Καλό θα ειναι αν δεν έχει πάει κάτι καλά να δεις και απο κοντά τον γιατρό. 14/11 έχει συμβουλευτικά ραντεβού Αθήνα, ειναι ευκαιρία να το δείτε απο κοντά.
 

aeratos28

Just aeratos
εσένα dance το έχουμε δει το αποτέλεσμα σου..δεν χρειάζεται και δεν σου ζήτησε κανεις να αναβάσεις..σε όσους έχω στηλει να ανεβάσουν είναι σε αυτούς που ανέβασαν φωτό μέχρι τους 3 αντε 4 μήνες και μετά χάθηκαν..δηλαδή σε αυτούς που έχουν χαθεί και δεν έχουμε δει αν έχουν καλό ή κακό αποτελεσμα
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σε πειράζω, βρε το ξέρω πως δεν ζήτησες απο εμένα, στο 24μηνο τα xmas θα βάλω ωστόσο να δείτε. Τώρα για τους άλλους που λες, κανείς δεν ειναι υποχρεωμένος να κάνει νημα, αλλά και αν κάνει νήμα επίσης δεν ειναι υποχρεωμένος να το συντηρεί. Απο εκει και πέρα, για τις μούφες φωτο κα ιτα εξαφανιζόλ θα βγάλουμε τα συμπεράσματα μας εύκολα.

εσένα dance το έχουμε δει το αποτέλεσμα σου..δεν χρειάζεται και δεν σου ζήτησε κανεις να αναβάσεις..σε όσους έχω στηλει να ανεβάσουν είναι σε αυτούς που ανέβασαν φωτό μέχρι τους 3 αντε 4 μήνες και μετά χάθηκαν..δηλαδή σε αυτούς που έχουν χαθεί και δεν έχουμε δει αν έχουν καλό ή κακό αποτελεσμα
 

aeratos28

Just aeratos
Συμφωνώ απλά εγώ λέω πως βλέπω εγώ το τι είναι σωστό να κάνει κάποιος όταν ανοίγει ένα τέτοια νήμα..ενημέρωσε μέχρι το τελικό αποτέλεσμα και από εκεί και πέρα είναι δικαίωμα του καθενός τι θα κάνει..δηλαδή μπαίνει κάποιος,ενημερώνεται,πέρνει συμβουλες, γνώμες,γενικά ξέρει πάνω κάτω τι πρέπει να κάνει και τι επιλογές έχει και μόλις κάνει εμφύτευση τέλος??λάθος είναι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειναι υποχρεωμενοι να μας ενημερωνουν ως το τελος.
Οχι ξεκινανε να ζηταν βοηθειες στην αρχη και μετα το 4 μηνα γεια σας!!!
 

aeratos28

Just aeratos
traccas....χάθηκε ο φίλος! γιατί έτσι ρε boy? που είσαι? 2 μήνες έχεις να κανείς μια ενημέρωση.δεν έδειχνε καλή ή φυτρωση σου στους 9.5 μηνες..τώρα που κοντεύεις τους 12 υπάρχει κάποια πρόοδος?
 
Μπλουζα