Toppik

tasos33

Well-Known Member
ακριβως και στα δυο εχει διαφορα, βασικα το κινεζικο θα ελεγα οτι ειναι dark brown ενω το πολωνικό black brown, σε ποιοτητα το κινεζικο εχει σαφως μακρυτερες και παχυτερες ινες, ειναι πιο χοντροκομμενο εν ολιγοις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikosssss

Active Member
Για το σπρευ δεν ξέρω αν και πιστεύω θα είναι κάτι σαν το Fullmore που εμένα προσωπικά δε μαρεσε καθόλου.
Πάντως η μμ παρα πολύ δυνατή. Τελικά εξωτερικό στις μμ αν πεις οτι γίνεται σωστή δουλειά κάνουν παπάδες!!
 

giwrgos athina

Active Member
Παιδεια υπαρχει περιπτωση να μας καραφλιαζει το τοπικ παραπανω αν το χρησιμοποιουμε καθημερινα η εστω τακτικα?
 

giwrgos athina

Active Member
Καθημερινα οχι αλλα βαζω 1 με 2 φορες την βδομαδα συνηθως σε καμοια βραδινη εξοδο.Η αραιωση μου ειναι μεγαλη και χρησιμοποιω μεγαλη ποσοτητα.Το βαζω περιπου 3 χρονια παντα το βγαζω ομως πριν κοιμηθω και στα 3 χρονια εχω μια πτωση που μπορει να συνεβαινε ετσι και αλλιως βεβαια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιωργο καλημερα.Και εγω βαζω καθημερινα τωρα που δουλευω καθε μερα αλλα ειμαι οκ.
Πιστευω το τοππικ ειναι απο τα πιο ασφαλες για το μαλλι.
Σιγουρα ομως ελευθερο το μαλλι να αναπνεει ειναι καλυτερα.
Εγω βαζω και λακ wellaflex εδω και χρονια.
 

Tommy h

Member
Με 1-2 φορές την Εβδομάδα δεν πιστεύω να έχεις θέμα ,εγώ το χρησιμοποιω τουλάχιστον 5 φορές την εβδομάδα αλλά πάντα λουζομαι το βράδυ στα 2 χρόνια που το βάζω παρατήρησα μια λεπτυνση και αδυνάτισμα τρίχας δεν ξέρω όμως εάν οφείλεται στην χρήση toppiκ η ακόμα και στο συχνό λούσιμο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
τοππικ απο το 2009, απο το 2011 και μετα που χρησιμοποιω μινοξ και διαφορες αλλες θεραπειες ειμαι σταθερος θα ελεγα, αν χρησιμοποιουσα μινοξ απο το 2007 θα ειχα πολλα περισσοτερα, εμενα η μονοξ δεν μου εβγαλε ποτε μαλλια απλα διατηρει τα υπαρχοντα


Τασο στα 8 χρονια εισαι σταθερος δηλαδη?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tασο ποσο εχει ρε? Λεω να το δοκιμασω. Αλλα μην κραταει καμια βδομαδα μονο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
25 ευρω εχει αλλα ξερουμε για ποσες χρησεις ειναι?
Πχ αν βαζω καθημερινα crown ποσο θα μας παει?
 

tasos33

Well-Known Member
Τέτοιες λεπτομέρειες δε ξέρω, αλλά μονο για crοwn που θες εσσυ λογικά θα κρατάει, δείχνει ευκολο στη χρηση κ γρήγορο κ μάλλον γλίτωνεις και τα μπιλακια που κανει η σκόνη σε καποιες τουφες
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευκολο στην χρηση αλλα βλεπω ψεκαζει ψεκαζει ενα τονο μεχρι να γεμισει.
Θα το αγορασω παντως για δοκιμη.
 

manosxristos

New Member
Και εγώ σκέφτομαι να το παραγγείλω γιατί με το τοπικ δεν μπορώ να πετύχω σωστά την hairline κάτι κάνω λάθος και φαίνεται όλοι με ρωτάνε αν βάφω τα μαλλιά
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ΑΝ ειναι πολυ αραιο το μαλλι ειναι αστα να πανε.Κια εγω πριν κανω μεταμοσχευση με τοππικ ημουν γελοιος.
 
Μπλουζα