Toppik

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karol

Member
Ποιο τοππικ μεταμοσχευσεις και αλλα τετοια...δειτε εδω!!!! αν υπαρχει κατι τετοιο γιατι να παιδευεστε εσεις οι αντρες περισσοτερο????
 

edyuser1

Active Member
με τον πονο μας παιζεις ρε καρολ να βγαζουμε και να φοραμε τριχες καθε μερα και να μας φυγει πουθενα και να γινουμε και ρεζιλι για τετοιες περιπετειες ειμαστε?
 

porto1973

New Member
την καλησπερα μου σε ολη την παρεα μπορει καποιος να πει αναλυτικα τον τροπο που παραγγελνουμε απο το ali
 

Socratis

Active Member
με τον πονο μας παιζεις ρε καρολ να βγαζουμε και να φοραμε τριχες καθε μερα και να μας φυγει πουθενα και να γινουμε και ρεζιλι για τετοιες περιπετειες ειμαστε?
το συγκεκριμενο κολλαει με καποιον τροπο πανω στο μαλλι και θελει καθε λιγο και λιγακι Service.Αλλα θεωρω οτι απο κοντα θα φαινεται οτι ειναι περουκα.
Βεβαια να εχεις ενα καπελο πανω στο κεφαλι σου συνεχεια δεν ξερω ποσο θα αντεξεις.,
 

aeratos28

Just aeratos
το έχουμε ξαναδεί αυτό το βίντεο και εδώ στο φόρουμ..κοίτα πως αλλαξε με το μαλλί ..μοντελο έγινε ο φίλος έτοιμος για πασαρέλα..
 

takishair

New Member
Ολοι περιμενουμε μια αναλυτικη καθοδηγηση πως να παραγγείλουμε από το ali.
Ανεργοι ημαστε παιδια... βοηθήστε καποιος.
 

Briner

Active Member
Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη καθοδήγηση. Με πιστωτική/χρεωστική πληρώνεις. Αν δεν υπάρχει επιλογή χρώματος, το γράφεις σε μήνυμα κατά την διαδικασία της παραγγελίας.
 

karol

Member
με τον πονο μας παιζεις ρε καρολ να βγαζουμε και να φοραμε τριχες καθε μερα και να μας φυγει πουθενα και να γινουμε και ρεζιλι για τετοιες περιπετειες ειμαστε?
χαχαχαχα !! Παντως ασχετως με ολα αυτα επειδη ψαχτηκα τοσσο καιρο επι του θεματος , πιστευω πως και τα προιοντα κομωτηριου βοηθανε πολυ τα μαλλια!! Δυναμωνουν την τριχα , την κανουν να φενεται υγιη και υπαρχουν και πολλα σαμπουαν που που εχουν πολλα θρεπτικα συστατικα μεσα για τα μαλλι!! δεν ξερω λενε πως ειναι τα καλυτερα, αλλωστε τα μαλλια εκτος απο τα φαρμακα που βαζουμε πανω minoxidil, αμπουλες κτλπ θελει τροφη και περιποιηση!!! Επισης η διατροφη , τα λαχανικα τα φρουτα και οι σαλατες...ειχα πολυ καιρο να κανω τετοια διατροφη και εδω και μια εβδομαδα που τρωω καθημερινα φρουτα και λαχανακα η τριχοπτωση εχει μειωθει ...δηλαδη απο τις 150 -200 που εχανα πλεον βλεπω στο λουσιμο μονο καμια 20αρια , την υπολοιπη ημερα αντε καμια 15αρια!!! Δεν ξερω τι γνωμη εχετε....
 

tasos33

Well-Known Member
To topik στο crown κάμει θαύματα,μην απορεις είναι μια δυνάμη υπεράνω λογικής,αν συνέβαινε το ίδιο κ στην hairline θα ήμουν ευτυχισμενος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nino24

Member
Καλησπέρα παιδιά! επειδή εχω μπερδευτεί λιγο με τα δρώμενα, μπορεί κάποιος να μου πει που βρίσκουμε πλέον toppik οικονομικό? αυτο το βουλγάρικο στέλνει Ελλάδα? και τι έξοδα μεταφορικά έχει επειδή δεν βλέπω κάτι στο site
 

Tommy h

Member
Υπάρχει περίπτωση η υπόνοια το Toppik η παρόμοια hair fibres (nanogen,Caboki) να κάνουν κακό στα μαλλιά, τα τελευταία χρόνια που χρησιμοποιώ Toppik η nanogen, Caboki παρατηρώ λέπτυνση των μαλλιών και κάποια αραίωση ,δεν έχω χρησιμοποίησει ανώνυμα fibres και λούζομαι Καθημερινά ,έχει παρατηρήσει κανείς λέπτυνση τρίχας η κάτι παρόμοιο από τα μέλη που χρησιμοποιούν Toppik .
 

tasos33

Well-Known Member
Μια φορά το χρησιμοποίησα ,έχει διάφορα από πολωνικό,θέλω να κάνω ενα τεστ ακόμα αυτές τις μέρες, αν δε κανει θα σου πω
 
Μπλουζα