Tasmania, fue, 3100 grafts, 26-27/10/2015

Utopia

Active Member
Δικαιωμα σου ουτοπια να πιστευεις οτι θες δεν τιθεται θεμα σε αυτο (δεν ειναι ενα απιθανο σεναριο να μην εχει γυροειδης αλωπεκια,ομως μεχρι στιγμης τα δεδομενα ειναι αλλα και μακαρι ο Μπουκλας να μας αναφερει τι εγινε κλπ)..σχολιαζω με τα μεχρι στιγμης δεδομενα και οτι εχει λεχθει μεχρι στιγμης το νημα του Μπουκλα, οχι με προσωπικες εκτιμησεις (που ισως απο καποιους κρυβουν αλλα κινητρα και προθεσεις). Συνεχιστε οπου θελετε τη συζητηση σας ειτε εδω (δεν εχω κανενα προβλημα) ειτε στο νημα του Μπουκλα, ειτε στου Cvial, ειτε στου Μητσου, ειτε στου dance, ειτε ανοιξτε ενα ξεχωριστο για το θεμα Μπουκλα.
Δεν το πιστεύω μόνο εγώ αλλά η συντριπτική πλειοψηφεία του φόρουμ το πιστεύει. Επίσης, η στάση σου ξεκάθαρα υποδεικνύει ότι υπερασπίζεσαι/αβοντάρεις τον γιατρό. Και καλά κάνεις αφού του έχεις ευγνωμοσύνη για το καλό αποτέλεσμα που πήρες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
Δεν το πιστεύω μόνο εγώ αλλά η συντριπτική πλειοψηφεία του φόρουμ το πιστεύει. Επίσης, η στάση σου ξεκάθαρα υποδεικνύει ότι υπερασπίζεσαι/αβοντάρεις τον γιατρό. Και καλά κάνεις αφού του έχεις ευγνωμοσύνη για το καλό αποτέλεσμα που πήρες.

Η σταση μου να μιλω με βαση τα δεδομενα ειναι υπερασπιση/αβανταρω το ιατρο ? Μαλιστα. Να το "δεχθω".
Η σταση της λασπολογιας και της μονοπλευρης ξαφνικης επιθεσης τί είναι ? Κρυβει ή δεν κρυβει αλλοτρια συμφεροντα-κινητρα ?


Ειναι και η τελευταια φορα που σας απανταω προσωπικα ειτε στον πιθικα ειτε σε σενα ουτοπια.
 

Utopia

Active Member
Η σταση μου να μιλω με βαση τα δεδομενα ειναι υπερασπιση/αβανταρω το ιατρο ? Μαλιστα. Να το "δεχθω".
Η σταση της λασπολογιας και της μονοπλευρης ξαφνικης επιθεσης τί είναι ? Κρυβει ή δεν κρυβει αλλοτρια συμφεροντα-κινητρα ?


Ειναι και η τελευταια φορα που σας απανταω προσωπικα ειτε στον πιθικα ειτε σε σενα ουτοπια.

Η στάση σου να εθελοτυφλείς και να απαρνείσαι προφανέστατα πράγματα και βέβαια υποδηλώνει ότι τάσεσαι υπέρ του γιατρού.
Για διευκρινισέ μου φίλε που ακριβώς διακρίνεις τη λασπολογία στα λεγομενά μου και ποια ακριβώς είναι τα κινητρά/συμφέροντά μου... Εγώ απλά θέλω (ή το επιδιώκω τουλάχιστον) να είμαι αδέκαστος και θεωρώ ότι είμαι, και όταν βλέπω κάτι "φάουλ" που στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι η φάβα του γιατρού και ο τρόπος αντιμετώπισης του @Bouklas, να το επισημαίνω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο κατω κατω ρε παιδια και ποιος δεν παινευει το γιατρο που εκανε μεταμοσχευση απο οποια κλινικη και να ειναι...?
εδω βλεπουμε ατομα απο d*i να εχουν πολλοι μετρια αποτελεσματα και να θεοποιουν την κλινικη και το γιατρο.
 

Utopia

Active Member
Στο κατω κατω ρε παιδια και ποιος δεν παινευει το γιατρο που εκανε μεταμοσχευση απο οποια κλινικη και να ειναι...?
εδω βλεπουμε ατομα απο d*i να εχουν πολλοι μετρια αποτελεσματα και να θεοποιουν την κλινικη και το γιατρο.
Κακό του κεφαλιού τους...
 

aeratos28

Just aeratos
όλοι το κάνουν ασχέτως που έχουν κάνει επέμβαση..απλά η διαφορα που υπάρχει είναι πως αν την έχεις κάνει Ελλαδα και διανοηθεις να πεις κάτι καλό,γίνεσαι άμεσα τσιράκι,ακόμα και καλό αποτέλεσμα να έχεις πάρει ενώ η υπεράσπιση οποιασδήποτε άλλης ξενης-κυπριακης κλινικής,θεωρείται φυσιολογικό ότι καλό ακουστει και δεν υπάρχει καν θέμα ότι είναι τσιράκι καποιος..και στα κακά αποτελέσματα που έχουν πάρει πολλά παιδιά από έξω υπάρχει παλι τρελή υπεράσπιση τύπου,μπορεί να τύχει κτλ..εδώ νήμα έφτιαξε ο topgun,έλεγε αλήθειες βάση των αποδεικτικών που έχουμε στο φόρουμ και αντί να συμφωνησετε του λεγατε ποιος είσαι που έχεις μπει με 2ο όνομα..και μην πας γεωργίου.ότι να ναι. ενώ εδώ ,υπεραναλησεις για τις επεμβάσεις,όλα μέτρια τα αποτελέσματα κτλ..δεν υπάρχει πιστεύω καν αντικειμενικότητα ...
 

salonikios30

Active Member
Oφειλουμε να σε ευχαριστησουμε για τον χρονο σου και την διαθεση σου να βοηθησεις και κατ εμε την αντικειμενικοτητα σου.Απολαυσε το φιλος! Φτου φτου :)
 

pithikas

Well-Known Member
Aντικειμενικός ως προς την υποκειμενικότητα του αποτελέσματος του.:D
Aυτό με τα βιντεάκια, νέα μόδα; Ο Δήμητρης είναι ο πρώτος και τρέχουν και οι άλλοι να προλάβουν τις εξελίξεις;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

firecaptain

Active Member
Τέλειο το αποτέλεσμα, να είσαι καλά να το χαίρεσαι!! Τα βίντεο νομίζω είναι το επόμενο βήμα μετά τις φωτό για να κριθεί το αποτέλεσμα. Κάποια στιγμή θα γινόταν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Aυτό με τα βιντεάκια, νέα μόδα; Ο Δήμητρης είναι ο πρώτος και τρέχουν και οι άλλοι να προλάβουν τις εξελίξεις;

Μόδα είναι συνήθως μια σύντομη και παροδική συνήθεια. Το βίντεο είναι ένας πολύ δόκιμος και διαχρονικός τρόπος παρουσίασης που αν γίνει κάτω από σωστές συνθήκες και με σωστή μεθοδολογία υπερέχει της φωτογραφίας και σίγουρα συμβάλει τα μέγιστα για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση του αποτελέσματος. Μακάρι και άλλα μέλη να το υιοθετήσουν. Επίσης θα ήθελα να παρακαλέσω όλους όσους το επιχειρήσουν να το κάνουν σε εξωτερικό χώρο (ή τουλάχιστον δίπλα σε παράθυρο) και από διάφορες γωνίες λήψεις (πχ. δεξία αριστερά όπως του taz αλλά και από πάνω προς τα εμπρός, πλαγιομετωπικά, κλπ.).
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
σωστά αυτά που είπε ο cvial..να προσθέσω πως όποιος φτιάχνει βιντεακι,επισης σωστό είναι να έχει αν όχι βιντεακι από το πώς ήταν πριν την επέμβαση,τουλαχιστον πεντακάθαρες φωτο σε εξωτερικές συνθήκες και να τις έχει σαν πριν και μετά ,ειδικά στο τέλος που κλείνει κάποιος χρόνο..ώστε να φαίνεται απο που ξεκίνησε,που έφτασε ή επέμβαση και τι έδωσε εν τέλη για να καταλαβαίνουμε τι βλεπουμε
 

andy.k

Active member
Δε νομιζω πριν την επεμβαση να τραβηξε κανεις βιντεακι...εδω καλα καλα οι περισσοτεροι φωτο δε βγαινανε...σιγα μη τραβαγαν κ βιντεο...εγω αν δω βιντεακι απο πριν την επεμβαση θα ψιλιαστω ηδη ολοκληρωμενο πετυχημενο αποτελεσμα το οποιο παρουσιαζεται για διαφημηση καποιας κλινικης...γτ αν εχει βιντεο απο πριν σιγουρα θα εχει κ οτι φωτος μπορει να ζητηθουν απο ολη την πορεια...
 

dimitris50423

Well-Known Member
πολυ καλο το αποτελεσμα αλλα σε οσους λενε οτι η φινα δεν δινει και τιποτα ιδιαιτερο εγω βλεπω και παρα πολλα μικρα τριχακια και κατω απο τη hairline τα οποια δεν ειναι μεταμοσχευμενα φυτρωσαν. επισης ο τασμανια ειχε και αρκετες αδυναμες τριχουλες σε ολη την περιοχη που μπηκε και εδεσε μια χαρα.
να το χαιρεσαι φιλε. με τετοιο μαλλι ουτε φινα χρειαζεται να παιρνεις.. ;)
 

Tasmania

Active Member
Δεν είχα σκοπό να απαντήσω Δημήτρη, αλλά το οφείλω προς αποκατάσταση της αλήθειας... τα τριχάκια κάτω από τη hairline προυπηρχαν..είναι υπολείμματα της προυπάρχουσας hairline (φαινεται στην προεγχειρητική φώτο).Η hairline οριοθετηθηκε πιο ψηλα. Η φίνα σε συνδυασμό με τη μινοξ, όπως είπα πάμπολλες φορές, μου πρόσφερε και δούλεψε στο crown. ΜΑΚΑΡΙ, να δούλευε και στο μπροστινό κομμάτι (δυστυχώς σε ελάχιστες περιπτωσεις δουλεύει μπροστά-το αναφέρουν οι κατασκευαστές) και ΔΕΝ θα εκανα ΚΑΝ μεταμόσχευση...σωστά, αναφέρεις ότι είχα αδύνατες τρίχες στην περιοχή που μπήκε. Αυτό, σε συνάρητηση με το μηδενικό μόνιμο shockloss, και τις 3117γραφτς ήρθε και έδεσε ωραία...
Ευχαριστώ όλους για τα σχόλια, ασχέτως θετικών,αρνητικών,κακιών κλπ και εύχομαι σε όλους καλά αποτελέσματα.
Δεν θα επανέλθω ξανά. Θα αφήσω ακόμα λίγες μέρες το νήμα για όποια σχόλια και ακολούθως θα ζητήσω από τους mod φραγή του.
 

Συνημμένα

  • DSCN5719.jpg
    DSCN5719.jpg
    292.9 KB · Προβολές: 328

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Mε προλαβες μιας και σε ειδα απο κοντα αυτο ηθελα να πω και εγω οτι προυπηρχαν εκεινα τα τριχακια....Καλημερα!!!
 
Μπλουζα