Super7, fue, 2000 grafts - 2/10/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

super7

Member
αν μπορουν οι παλιοι να μου πουνε τη γνωμη τους...κοιταζω σημερα τα μαλλια κ μου δινετε η εντυπωση οτι απο τη μια πλευρα στο υψος των κροταφων σαν να εχει μπει μεσα κατα 1 εκατοστο τα μεταμοσχευμενα...ειναι ασυμμετρο με την αλλη πλευρα...ειμαι στις 16 μερες οποτε φανταζομαι οτι αυτα ειναι απο αυτα που πεσανε που ειναι φυσιολογικο...αλλα πειτε μου κι εσεις πεφτουν ετσι καποια κομματια ομοιομορφα??? εγω το χα στο νου μου διασπαρτα το ποσοστο που θα επεφτε
 

tropheus

Well-Known Member
super7 είπε:
αν μπορουν οι παλιοι να μου πουνε τη γνωμη τους...κοιταζω σημερα τα μαλλια κ μου δινετε η εντυπωση οτι απο τη μια πλευρα στο υψος των κροταφων σαν να εχει μπει μεσα κατα 1 εκατοστο τα μεταμοσχευμενα...ειναι ασυμμετρο με την αλλη πλευρα...ειμαι στις 16 μερες οποτε φανταζομαι οτι αυτα ειναι απο αυτα που πεσανε που ειναι φυσιολογικο...αλλα πειτε μου κι εσεις πεφτουν ετσι καποια κομματια ομοιομορφα??? εγω το χα στο νου μου διασπαρτα το ποσοστο που θα επεφτε

Ναι είναι φυσιολογικό όπως φυσιολογικό είναι σε κάποια σημεία τα μεταμοσχευμένα να έχουν πιο γρήγορη ανάπτυξη από κάποια άλλα.
 

super7

Member
σε μερικες μερες κλεινω τριμηνο και θα ανεβασω φωτο...βασικα εγω δε βλεπω καποια διαφορα σε σχεση με πριν τη μμ ακομα..ελπιζω οι επομενες μηνες να ειναι οι καλοι...

κατι αν μπορουν να μου πουν οσοι εχουν κανει μμ..την τελευταια βδομαδα εχω εντονη φαγουρα στην περιοχη των μεταμοσχευμενων....το χετε συναντησει αυτο? ειναι καλο σημαδι οτι κατι αρχιζει κ φυτρωνει?
 

Bouklas

Well-Known Member
Μήπως χρησιμοποιείς μινοξιδίλη φιλε? μπορεί να σου δημιουργεί ξηροδερμία και να έχεις φαγούρα.
 

super7

Member
ναι χρησιμοποιω μινοξ αλλα τις μερες π μ ειχε πιασει την ειχα ελαττωσει συμπτωματικα...χωρις λογο απλα δε προλαβαινα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ειχα και γω ψιλοφαγουρα χωρις μινοξ..3 μηνες ακομη δε βλεπεις τιποτα σχεδον μετα τον 4μηνα
 

super7

Member
Φωτογραφια απο 3μηνο ακριβως.

Η πρωτη ειναι μια μερα πριν την επεμβαση και η δευτερη στο τριμηνο ακριβως. Ακομα δεν εχει δειξει τιποτα....ελπιζω το επομενο διαστημα να παρει τα πανω του
 

Συνημμένα

  • P1000699_b.jpg
    P1000699_b.jpg
    89.4 KB · Προβολές: 647
  • P1000724_a.jpg
    P1000724_a.jpg
    90.9 KB · Προβολές: 658

tropheus

Well-Known Member
super7 είπε:
Φωτογραφια απο 3μηνο ακριβως.

Η πρωτη ειναι μια μερα πριν την επεμβαση και η δευτερη στο τριμηνο ακριβως. Ακομα δεν εχει δειξει τιποτα....ελπιζω το επομενο διαστημα να παρει τα πανω του

Σου έμεινε ακόμα λίγος δρόμος ... υπομονή ;)
 
Μπλουζα