Sta8is, fue, 2700 grafts, 8/6/2015

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω με 10,000 ευρω συνολο θα γινω αφανα αν κανω και κροουν και αλλοι θα τρεχουν με 4 μεταμοσχευσεις να με φτασουν στην στροφη....Αντε γιατι ολοι στο ιδιο στυλακι και μοτιβο εισαστε μου φενεται......copy paste copy paste
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Να πω οτι σε μας οταν μπαινουμε για μεταμοσχευση μας δινουν κανα 2 βαλιουμ να ηρεμησουμε....εσας αληθεια!!!τι διαολο σας δινουν και ειστε τοσο ενθουσιαστικ(enthousiastic) οταν βγαινετε απο κει?
 

Δημητρης38

Active Member
Τζωνη θα φτασουν τα μοσχευματα για να γινεις αφανα η για να λυσεις το προβλημα σε ολη την εκταση του ?
Ποσα μοσχευματα μπορει να δωσει μια δοτρια ?

Εσυ αρχιζεις (ετσι ειμαι και εγω) να αραιωνεις στο crown... εαν αυτο σε 10 χρονια κατεβει...μαζι με τα πτερυγια... εκει τι γινεται ?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αυτο το crown που αραιωνω ειναι εδω και 10χρονια σχεδον το ιδιο παει με ρυθμους χελωνας διοτι απο τα 26 ανηξε εχω και φωτο καπου.τωρα πιανω 37 σε λιγο.οποτε αν ριξω βαρια βαρια 2500 (που ο φιουρης με ειπε 1500με2000) εκει και πετυχει η μεταμοσχευση τοτε ναι πιστευω να γινω αφανα....απο κει και περα αν αρχιζω να αδειαζω πτερυγια πιστευω μπορω να τα συμμαζεψω γιατι εχω και μικρο κεφαλι.
Τωρα αν αδειασει τοσο πολυ σε 10 χρονια και κατεβει τι να πω ας εχω μαλλι στο υπολοιπο κροουν και κεφαλι και ας μην εχω εκει.εξαλου και τωρα δεν εχω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αλλα επιδιωρθωσεις μελλοντικα ισως χρειαστω και β ζωνη καποτε....αν κανω αλλη μια θα ειμαι καλυμενος για χρονια αυτο πιστευω εγω...απο κει και περα και λιγο τοππικ να βαζω δε με πηραζει.
 

Δημητρης38

Active Member
αυτο το crown που αραιωνω ειναι εδω και 10χρονια σχεδον το ιδιο παει με ρυθμους χελωνας διοτι απο τα 26 ανηξε εχω και φωτο καπου.τωρα πιανω 37 σε λιγο.οποτε αν ριξω βαρια βαρια 2500 (που ο φιουρης με ειπε 1500με2000) εκει και πετυχει η μεταμοσχευση τοτε ναι πιστευω να γινω αφανα....απο κει και περα αν αρχιζω να αδειαζω πτερυγια πιστευω μπορω να τα συμμαζεψω γιατι εχω και μικρο κεφαλι.
Τωρα αν αδειασει τοσο πολυ σε 10 χρονια και κατεβει τι να πω ας εχω μαλλι στο υπολοιπο κροουν και κεφαλι και ας μην εχω εκει.εξαλου και τωρα δεν εχω

Δεν σταματαει η φαλακρα Γιαννη.
Μπορει να το βλεπεις εδω και 10 χρονια το ιδιο ενω εισαι νεος.. και αργοτερα να το βλεπεις να κατεβαινει και να ανοιγει μαζι με τα πτερυγια. Δες τον Πετρο κωστοπουλο πως εγινε τα τελευταια 3 χρονια.

Με body grafts στην hdc ασχολουνται ? εχουν επιτυχια οσον αφορα την φυτρωση ?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν ξανακανω θα κανω strip απο κει και περα αργοτερα αν εξαντλησω strip μετα εχω και επιλογη fue ετσι δεν ειναι?και για πολυ μελλοντικα για καμια επιδιωρθοσει λεμε αν δεν εχω υπαρχουν και τα γενεια...μην ξεχναμε το περιστατικο του γεροξουρα...
 

Δημητρης38

Active Member
Να πω οτι σε μας οταν μπαινουμε για μεταμοσχευση μας δινουν κανα 2 βαλιουμ να ηρεμησουμε....εσας αληθεια!!!τι διαολο σας δινουν και ειστε τοσο ενθουσιαστικ(enthousiastic) οταν βγαινετε απο κει?

Δεν ξερουν... και δεν το ψαχνουν. Περασα αρχικα και εγω απο αυτο το σταδιο.
Οταν τελειωσει ολη η περιοδος αναμονης φυτρωσης, δουνε τα αποτελεσματα τους και τα συγκρινουνε με αυτα των αναγνωρισμενων κλινικων τοτε θα καταλαβουν μονο.

Θελει ψαξιμο η μεταμοσχευση μαλλιων (το φορουμ ειναι θυσαυρος) και υπομονη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ισως παω κυπρο με ενα φιλο που θα κανει μεταμοσχευση τους επομενους μηνες εφοσον κανει εκει.
Αν παω θα παω στην κλινικη να με κοιταξουν καλα να με βγαλουν κανα μελλοντικο πλανο ποση δοτρια εχω και τα λοιπα για να εχω μια εικονα καλυτερη.
Απο κει και περα θα τους ζητησω και τα grafts που με βαλαν μονοτριχα,διτριχα κτλ γιατι δεν εχω ιδεα τι εκαναν.μονο το συνολικο αριθμο ξερω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι η φαλακρα ισως να μην σταματαει και σε μενα αλλα αν κανω αλλη μια τουλαχιστον δεν θα ειμαι και φαλακρος για πολλα χρονια.Αυτο πιστευω σε μενα.
Τωρα αν καποτε πεσουν τα μεταμοσχευμενα αυτο δε το ξερω θα φανει μελλοντικα.
 

Δημητρης38

Active Member
Ναι η φαλακρα ισως να μην σταματαει και σε μενα αλλα αν κανω αλλη μια τουλαχιστον δεν θα ειμαι και φαλακρος για πολλα χρονια.Αυτο πιστευω σε μενα.
Τωρα αν καποτε πεσουν τα μεταμοσχευμενα αυτο δε το ξερω θα φανει μελλοντικα.

Στο crown δεν ριχνουν πολλα μοσχευματα απο οτι εχω δει στα περιστατικα που παρουσιαζουν.
Το αποτελεσμα φαινεται σαν μια σταθεροποιημενη αραιωση που με λιγο τοπικ γινεται μπομπα.

με 1.500 στο crown και καμια 1.000αρα στο Middle πιστευω θα εισαι τουμπανο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Να πω οτι σε μας οταν μπαινουμε για μεταμοσχευση μας δινουν κανα 2 βαλιουμ να ηρεμησουμε....εσας αληθεια!!!τι διαολο σας δινουν και ειστε τοσο ενθουσιαστικ(enthousiastic) οταν βγαινετε απο κει?
αυτο ρε φιλε που το πας...οσοι πανε στην dhi τρελενονται αποχαρα και μολις βγιανουν ....τελεια ηταν και τι ωραια περασαμε και φοβερο το αποτελεσμα και τι μο@νια ειχε εκει μεσα και τι πιπες μας εκαναν και ριξαμε και δυο παρτυ με ουζα .....και ολα αυτα χωρις να εχει φυτρωσει η πρωτη τριχα καν....ελεος....τυχαιοοοοο ...δε πιστευω...παιρνουν γραμμη η ειναι τοσο αδαης με το θεμα μεταμοσχευση που τους παραμυθιαζουν και νομιζουν οτι θα γινουν ρουβας....
τζον ηρεμησε λιγακι ομωςςς ρε φιλε μην τρελενεσαι
 

geeorgee

Active Member
john john χαλαρωσε φιλε λιγο κιεσυ με την hdc γιατι εχεις αρχισει και κουραζεις με τον τροπο που
γραφεις ολη την ωρα.Ειπαμε ειναι πιο ακριβη απο dhi και καλυτερη οπως ειναι πιο φθηνη και χειροτερη
απο αλλες κλινικες εξωτερικου.Ο καθενας αναλογα με τις απαιτησεις του τα χρηματα που διαθετει και
τι θελει να πετυχει διαλεγει και παιρνει
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john john χαλαρωσε φιλε λιγο κιεσυ με την hdc γιατι εχεις αρχισει και κουραζεις με τον τροπο που
γραφεις ολη την ωρα.Ειπαμε ειναι πιο ακριβη απο dhi και καλυτερη οπως ειναι πιο φθηνη και χειροτερη
απο αλλες κλινικες εξωτερικου.Ο καθενας αναλογα με τις απαιτησεις του τα χρηματα που διαθετει και
τι θελει να πετυχει διαλεγει και παιρνει

geergee Ξερω οτι εχω κουρασει.και εγω ο ιδιος κουραστηκα να με βλεπω εδω μεσα ειληκρινα.:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ηρεμω απο σημερα παιδια,χθες ειχα και γιορτη και ουτε ενα χρονια πολλα!!!
Εεεε επρεπε να τα χωσω λιγο....
 

aeratos28

Just aeratos
έλα ρε παληκαρε πολύχρονος να είσαι και ότι επιθυμείς!! υγεία ,ευτυχία και φουλ μαλλάκι..έχεις δίκιο για χθες!από μεριά μου ζήτω συγγνώμη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
λοιπον ο river1 αποτι βλεπω εσβησε το ποστ του...
Γιατι? εκανε εγγραφη εγραψε το πρωτο του μυνημα ειπε την μαλακια του και εξαφανιστικε απο πρωσοπου γης..
Πολυ ωραια...αλλος ενας πλασιε τσιρακι πηρε τον δρομο του...Τομπουλο ΑΡΜ!!!!
 

river1

New Member
Σταθη περασανε 7 μηνες σε 10 μερες κλεινεις περιπου 8 μηνες και μαλλια απ οτι καταλαβαινω δε ειδες και δε προκειται να δεις, αν ειχαν βγει θα το ειχες αναφερει αλλα μ αυτο που επαθες μαλλον δεν εχεις και πολυ ορεξη να το αναφερεις.Σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα πηγαινες Bergm..kor.. ,laser lin..clini..και ακτος οτι σου τρωγανε 3-4000 ευρω σου καταστρεφανε και το κεφαλι διλπο το κακο τωρα απλα σου τρωνε 8000,Σταθη εγω προβλημα τριχοπτωσης δεν εχω
και ουτε διαφημιζω καμια εταιρια κατω απο αυτα που γραφω,λοιπον δεν ασχολουμε αλλο με το θεμα οτι ειχα να πω στο ειπα
να ζητησεις τα λεφτα σου πισω,σε βαζουν και υπογραφεις για να μη μπορεις να παρεις τα λεφτα σου πισω,
να διεκδικισεις τα λεφτα σου, μη σταματησεις αμα σε παρεις τα λεφτα σου πισω!Τα λεφτα σου πισω!
λοιπον δεν εχω να σου πω κατι αλλο,να σε καλα Σταθη να πανε ολα καλα στη ζωη σου
 
Μπλουζα