Sta8is, fue, 2700 grafts, 8/6/2015

tasos33

Well-Known Member
1,δεν μασ ενδιαφερει ποση φυτρωση ειχαμε στο τριμηνο η στο πενταμηνο αλλα στο 12μηνο, το τελικο αποτελεσμα μετραει εσυ εισαι στο δεκαμηνο και ο σταθης βαση φωτογραφιας στο 4 μηνο
2.οχι ισως..εχει κατα πολυ χειροτερη δοτρια
3.. ειναι φυτρψση 4μηνου...καθε οργανισμος ανταποκρινεται διαφορετικα,,,δες τον δημητρη 50423 που ειχε απο τους 2,5 μηνες φυτρωση.
6..προφανως αφηνεις ασχολιαστη την ουσια προφανως γιατι ειναι αδιαμφησβητητα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
παιδια δεν νομιζω οτι αξιζει να το συνεχισουμε. Το παιδι ειναι στο 4μηνο αργοτερα θα δουμε. μεχρι τωρα δεν παει καλα. ακομα και οι αδυναμες τριχες που του εβαλαν δεν βγηκαν και το ειπε και μονος του. ας ελπιζσουμε να εχει αργη φυτρωση και να στρωσει στους επομενους μηνες
εγω θα θελα να μας πει ο Σταθης αν δει το μηνυμα οταν πηγε στην κλινικη τι του ειπαν. αν του ειπαν μπες και εμεις θα σου δωσουμε ενα καλο αποτελεσμα και ας ειναι αδυναμη η δοτρια σου εχει ευθυνη η κλινικη.
οπως και να εχει το παιδι εδωσε 8000 για να παρει ενα αποτελεσμα. ας περιμενουμε μηπως στους επομενους μηνες στρωσει το πραγμα. δεν εχει νοημα να λεμε τοσα στο 4μηνο. καλη συνεχεια να εχεις απο μενα και περιμενω τους επομενους μηνες
 

dimitris50423

Well-Known Member
επισης αυτο που ειχα πει σε ενα ποστ για διπλασιες τιμες κυπρου σε σχεση με Ελλαδα επιβεβαιωνεται και σε αυτη την περιπτωση. 2300 γκραφτς εβαλα αν αφαιρεσεις τα γκραφτς απο γενια που εβαλε ο σταθης πες οτι εδωσε 7000 για τα ιδια μοσχευματα με εμενα. εγω εδωσα κατω απο τα μισα λεφτα λοιπον που εδωσε ο Σταθης.

συγνωμη και για το διπλο μηνυμα ξεφυγε
 

tasos33

Well-Known Member
ο σταθης πρεπει να βαλει νεες φωτο...λογικα πρεπει να ειναι στο εξαμηνο πλεον
δημητρη εχεις δικιο για τις τιμες αλλα δυστυχως τα συνολικα καλα αποτέλεσματα ειναι αυτα που τις ανεβαζουν οπως συμβαινει κ με αλλους γιατρους οι οποιοι ειναι ακομα πιο ακριβοι απο την hdc...εσυ εισαι μια μεμονωμενη περιπτωσηη,αν δεις το site tου βεκρη ανταξιο αποτελεσμα με το δικό σου υπαρχει? αν υπαρχει θα ειναι ενα που σημσινει οτι μπορει κ να ετυχε μπορει κ να το θελε ομως...ολες οι κλινικες θα εχουν λιγοτερα η περισσοτερα αποτυχη αποτελεσματα.....το θεμα ειναι ποιες συνολικα εχουν τα αρτιοτερα και τα λιγοτερο αποτυχημενα...μεσω ερευνας κ συζητησης εδω στοχος μας ειναι να ελαχιστοποιησουμε το κακο αποτελεσμα....ξερετε ποσοι πηραν φερραρι και κατεληξαν να περιμενουν την οδικη?ουκ ολίγοι
 

kwsTakis

Active Member
Το 1ο κ το 3ο τασο τα ελεγα κ εγω απο την πρωτη μμ μου.για το δευτερο οτι κ αν μ λετε πολυ καλη πυκνοτητα κ ταυτοχρονα hairline χαμηλα δεν πιανεις με τιποτα αν εχεις μετρια δοτρια περιοχη κ μεγαλο προβλημα οπως εγω. οσο για το 6ο παλι δεν το σχολιαζω γιατι νομιζω υπερβαλλεις. Κ οχι για καποιον αλλο λογο
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
επισης αυτο που ειχα πει σε ενα ποστ για διπλασιες τιμες κυπρου σε σχεση με Ελλαδα επιβεβαιωνεται και σε αυτη την περιπτωση. 2300 γκραφτς εβαλα αν αφαιρεσεις τα γκραφτς απο γενια που εβαλε ο σταθης πες οτι εδωσε 7000 για τα ιδια μοσχευματα με εμενα. εγω εδωσα κατω απο τα μισα λεφτα λοιπον που εδωσε ο Σταθης.

συγνωμη και για το διπλο μηνυμα ξεφυγε
Ρε man, πως επιβεβαιώνεται; για να βγάλεις ένα τέτοιο γενικό συμπέρασμα είναι αδύνατο με σύγκριση δυο περιπτώσεων μόνο. Εσύ έκανες μια μμ στην Ελλάδα ένας άλλος έκανε στην Κύπρο. Ούτε μία κλινική (γιατρός) υπάρχει στην Ελλάδα ούτε μια κλινική (γιατρός) στην Κύπρο. Βάλε και στην εξίσωση και τις προσφορές/χρονικές συγκυρίες και την ατομική διαπραγματευση του κάθε ενός και δεν μπορείς να βγάλεις οριστικό γενικής φύσεως συμπέρασμα. Αναφέρομαι πάντα στο "διπλάσιο" που λες, δεν εξετάζω αν είναι ακριβότερη η μια ή η άλλη.
 

andy.k

Active member
Αν και το νήμα εδώ είναι του Στάθη...Συμφωνώ πως ούτε κ ο Κωστάκης μπορεί να περιμένει τρελή πυκνότητα ως τελικό αποτέλεσμα...κανενας γιατρος δεν ειναι μαγος...ο μαγκας ο γιατρος ειναι αυτος που οταν εχει πολλα grafts κ μικρο προβλημα να καλυψει, ξερει να τα στριμωξει εκει που πρεπει χωρις να τα "στραπαρσαρει"... Το ποσοστο φυτρωσης ειναι το νο1 ζητουμενο νομιζω κ φυσικα και ο σχεδιασμος...η περιπτωση του σταθη νομιζω δεν ηταν δουλεια για Μαρα...σκορποχωρι ειναι τα grafts...τοσο αραια τα βαζει κ πολυ πιο απειρος γιατρος...οπότε αφού ο κωστακης έχει
ικανοποιητική φυτρωση καλά
έκανε κ έκατσε ελλαδιτσα κ
πληρωσε/ θα πληρώσει 30-35%
λιγότερο ανά graft...ωστόσο ο σχεδιασμός hairline και το πλάνο των μμ είναι απαραδεκτο...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ο σταθης εβαλε διασπαρτα 2400 grafts γιατι δεν δεν εχει αλλη δοτρια ειναι εξαντλημενη.
Δεν θα μπορουσε να βαλει 1700 grafts μονο hairline οπως πολλους απο εμας,μετα θα ειχε μονο τσουλουφια στο μπροστα μερος και θα ηταν εντελως αθλιο.διαβαστε λιγο το νημα ολοκληρο.
 

andy.k

Active member
Ρε man, πως επιβεβαιώνεται; για να βγάλεις ένα τέτοιο γενικό συμπέρασμα είναι αδύνατο με σύγκριση δυο περιπτώσεων μόνο.

Soralteno, μιλώντας για Βεκρή κ hdc συγκεκριμένα ισχύει το εξής:
Βεκρης
3000€ για ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
2000gts (παραπάνω
ίσως,παρακάτω όχι)
ήτοι...1,5€/grt ίσως και
παρακάτω αν ανεβουν τα
grafts.

Hdc : 2,5€/graft

Άρα αν όχι για μισή τιμή(που στην περίπτωση του Δήμητρη ισχύει), μιλάμε για οικονομικότερη λύση κατά 40% τουλάχιστον...
 

poseidonas77

Well-Known Member
ο σταθης πρεπει να βαλει νεες φωτο...λογικα πρεπει να ειναι στο εξαμηνο πλεον
δημητρη εχεις δικιο για τις τιμες αλλα δυστυχως τα συνολικα καλα αποτέλεσματα ειναι αυτα που τις ανεβαζουν οπως συμβαινει κ με αλλους γιατρους οι οποιοι ειναι ακομα πιο ακριβοι απο την hdc...εσυ εισαι μια μεμονωμενη περιπτωσηη,αν δεις το site tου βεκρη ανταξιο αποτελεσμα με το δικό σου υπαρχει? αν υπαρχει θα ειναι ενα που σημσινει οτι μπορει κ να ετυχε μπορει κ να το θελε ομως...ολες οι κλινικες θα εχουν λιγοτερα η περισσοτερα αποτυχη αποτελεσματα.....το θεμα ειναι ποιες συνολικα εχουν τα αρτιοτερα και τα λιγοτερο αποτυχημενα...μεσω ερευνας κ συζητησης εδω στοχος μας ειναι να ελαχιστοποιησουμε το κακο αποτελεσμα....ξερετε ποσοι πηραν φερραρι και κατεληξαν να περιμενουν την οδικη?ουκ ολίγοι
τασο για κοιτα λιγο καλυτερα το site του βεκρη..εχει αρκετα και μαλιστα εχει κανα 2-3 ακομα ποιο εντυπωσιακα απο του δημητρη ...απλα πρεπει να κατεβασεις τις φωτο και να τις ζουμαρεις γιατι στο site δεν τις μεγαλωνει
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
λαλιστατος ως προς τι είμαι τασος33?? εγώ εξηγω τι κάνει ή κάθε εταιρια.. και έχετε ένα κακό και κολατε με την d*i..δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει,αλλά τουλάχιστον εγώ δεν υποστηριζω φανατικά ούτε την d*i ούτε κανέναν..είδαμε και του βε**ρη αποτέλεσμα και απλά λέω πως πιστεύω ότι και εδώ μπορεί να φτιαξει κάποιος τα μαλλιά του με τα μισά λεφτά από ότι έξω..ο dimitris50423 έδωσε 3000€ και έφτιαξε το κεφάλι του..για να κάνει το ίδιο άλλου 6000€ δεν τον έφταναν..αυτό λέω..όσο για τον Κωστάκη και για τέτοια norwood ειδικα, έχω πει πολλες φορές τη γνώμη μου ότι καλύτερο θα είναι να πάνε εξωτερικό αυτές οι περιπτώσεις γιατί δεν έχουν καλά αποτελέσματα οι δικές μας κλινικές..τι δεν καταλαβαινεται ρε παιδιά??? 1000 φορές πρέπει να τα λέω? που είχε ρε john να λεω ή εγώ ή κάποιος άλλος για τα 100 περιστατικά ποσά είναι καλά και ποσά όχι της κάθε εταιρίας και ποια είναι καλύτερη??κουραστικό έχει καταντήσει αυτό που κάνετε,αλήθεια τωρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
το θεμα ειναι ο σταθης που ειναι????θα μας ελυνε ολλες τις αποριες...
ενταξει δε την κοβω την hdc να εκανε τετοια μεγαλη πατατα...ειναι ακριβοι σαν κλινικη αλλα δεν τους εχω
για μασονους να σκεφτονται μονο πως θα τα κονομησουν...
καποιο λακο εχει η φαβα...γιατι εξαφανιζονται δε μπορω να καταλαβω...μην την παρουσιαζεις καθολου εαν εχεις σκοπο να μην ενημερωσεις....εκτος εαν συντρεχει σοβαρος λογος..οκ τοτε
 

dimitris50423

Well-Known Member
τασο για κοιτα λιγο καλυτερα το site του βεκρη..εχει αρκετα και μαλιστα εχει κανα 2-3 ακομα ποιο εντυπωσιακα απο του δημητρη ...απλα πρεπει να κατεβασεις τις φωτο και να τις ζουμαρεις γιατι στο site δεν τις μεγαλωνει

poseidona ενα απο αυτα τα πιο εντυπωσιακα αποτελεσματα απο το δικο μου που λες του β#$ρη ειδα εγω καθως τον εχω φιλο στο facebook και αποφασισα να κανω εκει.. ηθελα να μιλησω με καποιον που εχει κανει και ειχε καλο αποτελεσμα. με φωτογραφιες κλινικων μονο δεν κανεις δουλεια.
 

poseidonas77

Well-Known Member
δημητρη καταλαβες πως το ειπα..ετσι?δεν ηθελα να μειωσω το αποτελεσμα σου..και πριν την αα καποιοι ειχαν ποιο πυκνα μαλια απο καποιον αλλον το ιδιο περιπου γινεται και μετα τις μμ
εγω λεω γιαυτον...
Ζ.Β 36ΧΡ εβαλε 3481 σε 2 συνεδριες..δεν τον δειχνει κατευθειαν το λινκ
να σου πω την αληθεια ειμαι πολυ δυσπιστος για το συγκεκριμενο....:rolleyes:..
 

dimitris50423

Well-Known Member
δεν βγαζει καποιον συγκεκριμενο το λινκ. δειχνει ολα τα αποτελεσματα. αυτος που ειδα εγω ειχε οντως εντυπωσιακο αποτελεσμα αλλα το προβλημα του ηταν πολυ μικροτερο απο το δικο μου.
οσο για το οτι εισαι δυσπιστος το καταλαβαινω. και εγω ημουν με πολλους. αλλα νομιζω οτι και τη δικη μου φωτο να εβλεπα με το πριν και μετα θα κοιτουσα αν ειναι ο ιδιος ανθρωπος στο πριν και μετα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
το θεμα ειναι ο σταθης που ειναι????θα μας ελυνε ολλες τις αποριες...
ενταξει δε την κοβω την hdc να εκανε τετοια μεγαλη πατατα...ειναι ακριβοι σαν κλινικη αλλα δεν τους εχω
για μασονους να σκεφτονται μονο πως θα τα κονομησουν...
καποιο λακο εχει η φαβα...γιατι εξαφανιζονται δε μπορω να καταλαβω...μην την παρουσιαζεις καθολου εαν εχεις σκοπο να μην ενημερωσεις....εκτος εαν συντρεχει σοβαρος λογος..οκ τοτε

Eπισης και ο river1 εξαφανιστικε που αρχισε το σαματα να τα γειωνει ολα με το πρωτο του ποστ και την χθεσινη του εγγραφη...Αντε με τις Μ@ΛΑΚΙΕΣ τον πλασιεδων εδω μεσα σα δε ντρεπονται λιγο..ολοι μαγκες πισω απο το πληκτρολογιο..
Ολοι αργα η γρηγορα περνουν τον δρομο τους ομως....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σαλονικιε αν στο ελεγε αυτο η κλινικη το παρακατω κειμενο εσυ θα προχωρουσες σε επεμβαση? Γιατι το οτι δεν ηταν καταλληλος με μια χαλια αραιη δοτρια μαλλον η κλινικη του το ειπε αλλα το γνωριζε και ο ιδιος...εγω δεν ειπα οτι εχει κανα αποτελεσμα ο φιλος μας αλλα να καταλαβενομαστε τι λεμε εδω μεσα λιγακι...Αν εσυ πηγαινες και σε λεγε ο φιουρης οπως και μιλησατε οτι αστο Σαλονικιε μου δεν εισαι καταλληλος για μεταμοσχευση και εσυ επεμενες να κανεις και του ελεγες δεν πηραζει οτι γινει ας γινει...? τι θα γινοταν?
Ο σταθης για να βγαλει 650 απο γενεια φαντασου σε τι κατασταση ειναι....που τα 300 τα εβαλε τομη και τα 2400 τα απλωσε διασπαρτα γιατι σε αυτον δεν γινοταν να γινει πλανο πυκνοτητας γιατι αν κανανε πυκνοτητα θα ειχε μπαλωματα....απο κει και περα αν δεν του βγουνε εστω αυτα τα 2400 ε τοτε ειναι αποτυχια Ναι...
Το νημα θα μας το ξετυλιξη ο ιδιος ο σταθης οταν απαντηση.
Η τιμη οντως ειναι τσουχτερη αλλα απο την στιγμη που ειχε παει παλιοτερα εδω ελλαδα και δεν ειδε χαιρι τι να εκανε?βεβαια πηγε πολυ παλια....Απο την αλλη και dhi να πηγαινε παλι πιστευω να του τα βαζαν διασπαρτα παλι κατι που θα τους ηταν πιο ευκολα και γιατι οχι να ειχε και το ιδιο αποτελεσμα και καλυερη τιμη.(περιμενουμε να το δουμε βεβαια)
Αλλα οταν βλεπεις την hairline του κωστακι και μερικες ακομη περιεργες πινελιες που κανουν πως να ξαναπας εκει μου λες?


Καταγραφή.JPG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αθλητικα παπουτσια βρισκεις και με 20 ευρω αλλα οταν επερνα με 20 ευρω κρατουσαν ουτε χρονο.
Οταν περνω nike ομως με 80-100 ευρω μου κρατανε χρονια ολοκληρα...
Οτι δινεις περνεις σε αυτην την ζωη σε πολλα πραματα και δεν ειναι τυχαιο.
Οι κλινικες της αμερικες και διαφορες αλλες εξωτερικου ειναι απιαστες για τους περισσοτερους εμας αλλα και οτι υπηρεσια θα παρεις θα πληρωσεις και αναλογα..προτιμω να εχω 8 ατομα πανω απο το κεφαλι μου και να ειμαι σιγουρος και να δωσω κατι παραπανω παρα 2 ατομα και να παω να περιμενω να μου την κανει ο γιατρος και ξαφνικα να εμφανιστη γιατρεσα.
Και εγω αγαπητοι μου εκανα strip με 1,88 grafts με 6400 ευρω 3400 grafts και εχω καλυτερο αποτελεσμα απο του κωστακι που εδωσε 7000 ευρω για 4000 grafts... οποτε ΣΚΑΣΜΟΣ γιατι στην hdc εχεις και την επιλογη της strip που εμενα δεν με χαλαει καθολου......

2 ευρω το grafts η strip που ειναι η διπλασια τιμη ρε παιδες? που πιστευω να εχει και καλυτερη βιωσιμοτητα...
 
Μπλουζα