Sta8is, fue, 2700 grafts, 8/6/2015

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω αν ημουν εταιρια πιστευω θα τον εδιωχνα εκτος αν επεμενε πολυ και ξεκαθαριζαμε οτι θα εχει κατω του μετριου αποτελεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ναι συμφωνω αλλά ρε συ αν σου πουν κάτι τέτοιο όμως,δεν πας για τόσο μεγάλο εγχείρημα..δοκιμαζεις κάτι light πρώτα,δηλαδή φτιαχνεις το strip που είχες κάνει,βλέπεις πως πάει και αν πάει οκ,κανείς μια εμφύτευση όχι μεγαλύτερη από 1300 grafts,που για μένα αυτά τα grafts είναι το ταβάνι ακόμα και σε άτομα με πολύ καλή δοτρια κτλ,αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Δημητρης38

Active Member
εγω αν ημουν εταιρια πιστευω θα τον εδιωχνα εκτος αν επεμενε πολυ και ξεκαθαριζαμε οτι θα εχει κατω του μετριου αποτελεσμα.

Eδω εισαι λαθος !!!
Για να φτιαξει ονομα μια κλινικη ή ενας Γιατρος θα πρεπει να παιρνει μονο ευκολα περιστατικα δηλαδη ?
Καλα εκανε και τον ανελαβε και απο την στιγμη που τον ανελαβε δεν χωρανε δικαιολογιες εφοσον το αποτελεσμα δεν ειναι το αναμενομενο. Ναι μεν εχει αδυνατη δοτρια, αλλα εβαλε περιπου 3.000 grafts που λογικα θα πρεπει να δωσουν (χαρην της κλινικης/Γιατρο που επελεξε) ενα αποτελεσμα εφαμιλλο των υπολοιπων που εκαναν την επεμβαση τους εκει. Προβλημα στο δερμα του δεν εχει, μεχρι τον 4ο μηνα που εγραψε φλεγμονη δεν παρουσιασε.... λογικα στον 6ο μηνα θα εχει αισθητη διαφορα με αυτο που ειδαμε στον 4ο.

Σταθης Δευρω εξω και Εμφανισου !!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
2400 grafts εβαλε.τα 300 μπηκαν δοτρια.
Και απο αυτα τα 2400 καλυψε μεγαλη περιοχη.
Θα πρεπει να αναλαμβανει δυσκολα αλλα δεν ξερω αν θα επρεπε να αναλαβει απιαστα γιατι την δοτρια του την βλεπω επισης αραιη και στα πλαγια και πισω.Λες και ειναι αρρωστο το μαλλι του.δν ξερω αν βλεπω λαθος.
 

salonikios30

Active Member
Eιμαι της αποψης να επευθυνουμε τα καλα αποτελεσματα κ να κατακρινουμε με το μεγιστο τροπο τα δυσαρεστα.η H.C για μενα εχει διξει εξεραιτικα αποτελεσματα αλλα μην εθελοτυφλουμε στην συγκεκριμενη περιπτωση,μην ριχνουμε το βαρος στον υποψηφιο,αν καποιος μαχαιρωσει καποιον δεν φταει το μαχαιρι αλλα αυτος που κραταει το μαχαιρι.θα επρεπε η συγκεκριμενη κλινηκη αν εκρινε οτι δεν ειναι καταλληλος υποψηφιος να μην τον αναλαβει στο βωμο του χρηματος.θα πρεπει να τσεκαρει ποιοτητα τριχας δοτρια ληπτια ιστορικο ελαστικοτητα δερματος κ μετα να προχωρησει εκτος αν ο Σταθης τους εβαλε το μαχαιρι στο λαιμο να του κανουν μ.μ (το οποιο δεν παιζει) .Αν ειναι λαθος του Σταθη κ δεν φταει η κλινηνη που ολοι εχουμε να λεμε για το ηθος της, ας παρει θεση.
 

Δημητρης38

Active Member
----------------------------------------------------
John μιλαγαμε πριν και δεν θυμηθηκα οτι γιορταζεις ρε φιλε σημερα.
Χρονια πολλα να χαιρεσαι το ονομα σου !!!!! ;)
----------------------------------------------------
Eιμαι της αποψης να επευθυνουμε τα καλα αποτελεσματα κ να κατακρινουμε με το μεγιστο τροπο τα δυσαρεστα.η H.C για μενα εχει διξει εξεραιτικα αποτελεσματα αλλα μην εθελοτυφλουμε στην συγκεκριμενη περιπτωση,μην ριχνουμε το βαρος στον υποψηφιο,αν καποιος μαχαιρωσει καποιον δεν φταει το μαχαιρι αλλα αυτος που κραταει το μαχαιρι.θα επρεπε η συγκεκριμενη κλινηκη αν εκρινε οτι δεν ειναι καταλληλος υποψηφιος να μην τον αναλαβει στο βωμο του χρηματος.θα πρεπει να τσεκαρει ποιοτητα τριχας δοτρια ληπτια ιστορικο ελαστικοτητα δερματος κ μετα να προχωρησει εκτος αν ο Σταθης τους εβαλε το μαχαιρι στο λαιμο να του κανουν μ.μ (το οποιο δεν παιζει) .Αν ειναι λαθος του Σταθη κ δεν φταει η κλινηνη που ολοι εχουμε να λεμε για το ηθος της, ας παρει θεση.

Ακομα δεν τον ειδαμε... Γιαννη τον ονομασαμε (το εχει η μερα σημερα και ειπα να το ταιριαξω)
Βγαζετε συμπερασματα για το αποτελεσμα απο τις εικονες στον 4ο μηνα ?
Ειναι δυνατον ?

Ας μην προτρεχουμε ....

----------------------------------------------------
Σταθη θα σε ψαξουμε στην Νικολουλη .... δευρω εξω να σε δουμε !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

salonikios30

Active Member
ασε τις εξυπναδες, ο καθενας λεει την γνωμη του συμφωνα με αυτα που βλεπει.εξυπνοι πολλοι κ να σε δυσαρεστησω δεν εισαι ενας απο αυτους,μπας κ βαλεις μυαλο....
 

Δημητρης38

Active Member
ασε τις εξυπναδες, ο καθενας λεει την γνωμη του συμφωνα με αυτα που βλεπει.εξυπνοι πολλοι κ να σε δυσαρεστησω δεν εισαι ενας απο αυτους,μπας κ βαλεις μυαλο....

Ο κυνισμος ειναι το υποκαταστατο της εξυπναδας του διανοητικα αναπηρου
Εαν δεν το καταλαβαινεις αυτο που εγραψα ρωτησε κανεναν αλλον να στο εξηγησει

Eιμαι της αποψης να επευθυνουμε τα καλα αποτελεσματα κ να κατακρινουμε με το μεγιστο τροπο τα δυσαρεστα.η H.C για μενα εχει διξει εξεραιτικα αποτελεσματα αλλα μην εθελοτυφλουμε στην συγκεκριμενη περιπτωση,μην ριχνουμε το βαρος στον υποψηφιο,αν καποιος μαχαιρωσει καποιον δεν φταει το μαχαιρι αλλα αυτος που κραταει το μαχαιρι.θα επρεπε η συγκεκριμενη κλινηκη αν εκρινε οτι δεν ειναι καταλληλος υποψηφιος να μην τον αναλαβει στο βωμο του χρηματος.θα πρεπει να τσεκαρει ποιοτητα τριχας δοτρια ληπτια ιστορικο ελαστικοτητα δερματος κ μετα να προχωρησει εκτος αν ο Σταθης τους εβαλε το μαχαιρι στο λαιμο να του κανουν μ.μ (το οποιο δεν παιζει) .Αν ειναι λαθος του Σταθη κ δεν φταει η κλινηνη που ολοι εχουμε να λεμε για το ηθος της, ας παρει θεση.

Εαν κρινω απο την ορθογραφια, αμφιβαλλω οτι εισαι ικανος και να διαβαζεις !!!
Στους 4 μηνες δεν βγαζεις συμπερασμα ρε ανθρωπε για το αποτελεσμα μιας επεμβασης...
ποια κορμια και ποια μαχαιρια μας λες εσυ τωρα .......................
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Παιδιά, συγνώμη, δεν είμαι expert, ούτε σιγονταρω κανένα... Θα πω κάτι κ αν κάνω λάθος οκ... Ο Στάθης με κακή ποιότητα τρίχας(λεπτη-καστανη-ισια) πήγε σε μια κλινική και έβαλε 2700gts σε 100?+ cm2...είναι λιγότερο το εμβαδό? Αν λοιπόν δεν είναι μικρότερο, σε τελείως άδειο αρχικά κεφάλι δε προκειται να έχουμε πάνω από 22?-27? άντε 30gts/cm2, όπως προειπα με ακατάλληλη ποιότητα τρίχας...4ο μήνα είχε βγάλει τρίχες...τώρα μπορεί να έχει πυκνώσει κι άλλο και μακάρι δλδ το παιδι..
ΑΛΛΑ οσοι κατηγορούν την κλινικη(που επαναλαμβανω δεν επελεξα κ δε σιγονταρω) και αναμένουν να δουν αποτέλεσμα
εφαμιλλο του dance ή του jhon...πως ακριβώς το έχουν υπολογίσει το νουμερακι...γτ εμένα δε μου βγαίνει...Αν ο Στάθης είχε δοτρια ή hdc θα του πρότεινε 4500-5000gts γι αυτή την περιοχή, προφανώς το παιδί δεν είχε δοτρια και γι αυτό πήραν κ από γένεια(δλδ πιθανώς και μικρότερη φυτρωση κ από εκεί)...Άρα τι περιμένουμε? Να έβαλε ο Μάρας 2700 και αυτά να γέννησαν αλλά τόσα και να δούμε τον anti-dance της hdc?Ακόμα και τα 2700 να βγουν θα έχει μετριοτατο αποτέλεσμα με την πυκνότητα που προανεφερα...
 

tasos33

Well-Known Member
keep calm aerate....stay cool....το 2016 θα πρεπει να εισαι ο πιο καλος και ηρεμος forum ιτης

john θα σου πω την αλήθεια φιλε..δεν μου έχει ξεφύγει αλλά είπα πως αν πω κάτι θα με πείτε προκατειλημμένο κτλ και ότι ψάχνω τα αρνητικά της Κύπρου γι αυτό και δεν ασχολήθηκα..ειπα το 2016 θα με κάνει πιο ήρεμο στις κουβέντες μου εδώ στο φόρουμ.:)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αυτο ακριβως anty τα 2400 που εβαλε σε μεγαλη περιοχη παλι καλο αποτελεσμα δεν θα εχει απλα πηγε να βαλει οτι του απεμεινε απο δοτρια και τα εβαλε διασπαρτα και οτι βγει...διαβαστε λιγο το νημα απο την αρχη προσεχτικα ολοι σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
----------------------------------------------------
John μιλαγαμε πριν και δεν θυμηθηκα οτι γιορταζεις ρε φιλε σημερα.
Χρονια πολλα να χαιρεσαι το ονομα σου !!!!! ;)
----------------------------------------------------
Ευχαριστωωωω!!να σε καλα!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
[QUOTE=εκτος αν ο Σταθης τους εβαλε το μαχαιρι στο λαιμο να του κανουν μ.μ (το οποιο δεν παιζει) .Αν ειναι λαθος του Σταθη κ δεν φταει η κλινηνη που ολοι εχουμε να λεμε για το ηθος της, ας παρει θεση.

Αυτο ρωταω και γω στο σταθη αλλα και εσυ βιαζεσε.:p:mad:
 

kwsTakis

Active Member
φιλε δημητρη38 που ειδες να συγκρινω εταιρίες?? εγώ συγκρινα τι ειπες στον ένα και τι στον άλλον..και στον κωστακι έχεις ξεκινήσει από νωρίς και μιλας για φυτρωση ούτε 1000 grafts ενώ εδώ του λες ότι έχει παρά πολύ δρόμο ακόμα..
καλα που του το θυμησες αερατε,,μπορει να μιλας λιγο οξυθυμα αλλα εισαι δικαιος,,φιλε δημητρη λυπαμαι αλλα ελεγες σε εμενα στον 4ο-5ο μηνα εσυ κ καποιοι αλλοι που θεωρουνται γνωστες κ παλιοι,,λυπαμαι που κρινετε καποιοι εδω μεσα με 2 μετρα κ 2 σταθμα,,ηθελα να ηξερα αν εγω ειχα το αποτελεσμα αυτο απο την d,,i τι θα λεγατε(κ ενω εχω τονισει ολλες φορες πωσς δεν ειχα καλη δοτρια περιοχη)
 

kwsTakis

Active Member
παλι καλα που του το θυμησες αερατε,,μπορει να μιλας λιγο οξυθυμα αλλα εισαι δικαιος,,φιλε δημητρη λυπαμαι αλλα ελεγες σε εμενα στον 4ο-5ο μηνα εσυ κ καποιοι αλλοι που θεωρουντε γνωστες κ παλιοι,,λυπαμαι που κρινετε καποιοι εδω μεσα με 2 μετρα κ 2 σταθμα,,ηθελα να ηξερα αν εγω ειχα το αποτελεσμα αυτο απο την d,,i τι θα λεγατε(κ ενω εχω τονισει πολλες φορες πως δεν ειχα καλη δοτρια περιοχη)
 

tasos33

Well-Known Member
κωστα προτρεχεις και σε παρασυρει ο λαλιστατος aeratos
1.οι φωτο ειναι τετραμηνου οποτε δεν μιλαμε για οριστικο αποτελεσμα
2. ο τυπος παιζει να εχει χειροτερη δοτρια απο εσενα και μαλιστα κατα πολυ
3. μεχρι τετραμηνο εχει μια καποια φυτρψσ, δεν ειναι στο μηδεν
4.ασχετα απο την μεχρι τετραμηνου φυτρωση η μεταμοσχευση εχει καποιο πλανο
και η hairline ειναι σε σωστη κατυευθυνση κατι που σε καμια περιπτωση δεν ισχυει σε σενα
5. το οτι σου ελεγε ο δημητρης οτι σου ελεγε δεν σημαινει οτι ακυρωνει την δικη σου μτμ η την κλινικη dhi η κατι αλλο
6. δεν συγκρινουμε κλινκες βαση μεμονομενων περιστατικων αλλα βαση πολλων περιστατικων
και στην συγκεκριμενη περιπτωση στα 50 αποτελεσμα η hdc εχει 40 δυνατα ενω η dhi εχει 5 , και
καλη μτμ δεν ειναι μια μτμ στην οποια εχουμε μια καποια φυτρωση αλλα οταν εχουμε ενα αρτιο αποτελεσμα τηρουμενων παντα και των αναλογιων, οπου στην δικη σου περιπτωση ακομα και τηρουμενων των αναλογιων δεν υπαρχει εως τωρα καλο αποτελεσμα, μπορει βεβαια με την εκφυση του crown να δεσει το ολο θεμα και μετεπειτα με την νεα hairline που θα ξαναφτιαξεις ισως επιτυχεις ενα αρτιο αποτελεσμα αλλα μεχρι τωρα μονο εκφυση εχεις επιτυχει, αυτη βεβαια ειν αι η γνωμη μου
και δε σημαινει οτι ειναι σωστη, αλλα προσψπικα αν ειχα αυτο το αποτελεσμα απο οποιαδηποτε κλινικη δεν θα ημουν καθολου ευχαριστημενος
 

kwsTakis

Active Member
η φυτρωση ειναι κατωτερη της δικης μου(αποτι ηταν σε εμενα στον 4ο μηνα,,μακαρι να παει καλα το παιδι),,ειχα αναφερει πολλες φορες πως εχω μετρια δοτρια κ καποιοι μ λεγανε να κατεβασω κ αλλω την hairline αλλα ταυτοχρονα να εχω κ καλυτερη πυκνοτητα ..πως θα μπορουσε να το κανει αυτο η h,,c απο την στιγμη που βλεπω αυτο το κακο αποτελεσμα εδω σενα παιδι που δεν εχει καλη δοτρια.οταν ελεγα πως τον σημαντικοτερο ρολο περα απο την ικανοτητα του γιατρου τον παιζει η δοτρια περιοχη μερικοι το προσπερνουσαν εντεχνα.συμφωνω πως εχει πολλες επιτυχιες η κλινικη αυτη,,αλλα εχει κ καποιες αποτυχιες παρολο που καποιοι ισχυριζονταν πως ειναι μηδαμινη η πιθανοτητα να εχεις κακο αποτελεσμα εκει,επισης ορισμενα ατομα λεγανε πως δεν συγκρινονται οι 2 κλινικες,,αλλα συγνωμη γιαυτο μιλαμε ολοι εδω,,για να συγκρινουμε κλινικες,,δεν βαζω σε ολα αυτα την τιμη που ειναι πολυ πιο ακριβα(μην πω διπλασια) αλλα κ το οτι του χρεωσαν παραπανω την εξαγωγη απο τα γεννια(το τελευταια το θεωρω τραγικο)
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
κωστα πρπει να ξαναδιαβασεις το 1 το 2 το 3 ,,,4,,,5,,,6 πιο πανω να διαγραψεις το μυνημα και ξανα σχολιασεις, βαριεμι να τα ξαναγραφω παλι και απορω τι δεν καταλαβαινεις αν τα διαβασες και απαντας παλι ασυναρτητα
 

kwsTakis

Active Member
1,την ιδια χρονικη περιοδο ειχα καλυτερη φυτρωση ,,2,ισωσ εχει χειροτερη δοτρια,,αλλα δεν ειναι αποτελεσμα αυτο ακομη και για χειροτερη δοτρια(διαβασε οσο πολυ επεμενα εγω για της δοτριες,,,οταν ατομα εδω με συγκρινανε με ατομα με σιγουρα καλυτερη δοτρια περιοχη,,3,ειναι λιγο πιο πανω αο το 0 η φυτρωση για μια κλινικη που την παρουσιαζουν τοπ εδω(δε θελω να σκεφτω αν ηταν αποτελεσμα αλλης κλινικης της ελαδας αυτο τι θα λεγοταν),,4 παιζει μεγαλο ρολο ο σχεδιασμοςτης hairline συμφωνω,,αλλα ειναι ανουσιος αν δεν υπαρχει φυτρωση,5,αναφερθηκα στον δημητρη για να τονισω τον διαφορετικο τροπο αντιμετωπισης κ κριτικης σεμενα κ στον παιδι εδω(για να καταλαβεις σκεψου αν ειχε συμβει το αντιστροφο),,για κανεναν αλλο λογο,,το 6ο το αφηνω ασχολιαστο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ενταξει ας πουμε στον κοσμο την αληθεια ρε παιδια......
η h*c εχει απο τα 100 περιστατικα τα 90 χαλια ενω η d*i 90 καλα και 10 χαλια.
Και ενας που θα πληρωνε 10,000 ευρω με 3 μεταμοσχευσεις στην d*i θα πληρωνε 20,000 ευρω στην αναλογη h*c
μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας....τα στατιστικα του φορουμ μιλανε απο μονα τους....ακομη και του εξωτερικου..
 
Μπλουζα