Shedding me neoptide;;

kikh vas

Member
κατοπιν οδηγιας γιατρου αρχισα νεοπτιντ λοσιον κα8ε μερα λογω απ οτι ειπε αλωπεκια εξ ελξης μπροστα στ hairline μετα απο πολλων μηνων τριχοπτωση που απ οτι ειπε ευθυνεται το σταιλινγκ π κανω κα8ε μερα αλογοουρα,δε ξερω κατα ποσο εχει δικιο απλα αποφασισα να αλλαξω σταιλινγκ κ να ακολουθησω τη οδηγια γ νεοπτιντ,ομως μετα απ 7 μερες χρησης ενω τελευτια ειχε καπως καλμαρει η τριχοπτωση μ 60με 70 ημερησιως τωρα που τη ξεκινησα απο τη 5η μερα ως σημερα την 7η εφτασε τις 100 κ ισως παραπανω και αν κανω μπανιο κ κει χαμος.να ανησυχω? τ χει ξαναδει κανεις αυτο?ειναι συμπτωμα κακης πορειας!?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kikh vas

Member
Λόγω κάτι προβλημάτων που είχα σταμάτησα λίγο τ ξέχασα δλδ ν βάζω κ θ ξαναρχίσω .διάφορα τωρα το ν δω απ 1 βδομαδουλα π βάζα.νμζω έκανε σιντιγκ
 

Sandy

Active Member
Ξέρει καμία άλλη κοπέλα η άντρας άμα σας προκάλεσε σεντινγκ ;; Τωρα Κική που το ξαναξεκινησες σου προκάλεσε σεντινγκ;
 

kikh vas

Member
Έχω μικρό κυμαίνομαι στ 60_65 τ μερα αλλά η αραίωση. ακάθεκτη κ ο γιατρός μάλλον μακα...ζεται κ επιμένει γ τρακσιον αλωπεκια ενώ κάνει μπαμ ορμονικό θεμα
 

marian

New Member
Κορίτσια εγώ το άρχισα πριν μια εβδομάδα και ενώ πριν το αρχίσω είχα καλμάρει κάπως στις 200 μερα παρα μέρα, σήμερα εχασα πανω απο 200 μόνο το πρωι. Θα παρατηρήσω και τις επόμενες μέρες και θα σας πω
 

marian

New Member
update για το neoptide: Μετά από 1 μήνα χρήσης του παρατήρησα, μείωση της τριχόπτωσης και νέες τρίχες, φύτρες κλπ. Το shedding μειώθηκε κατά πολύ, γύρω στις 100 τρίχες τη μέρα, όχι κάθε μέρα, αλλά εξακολουθεί να υπάρχει.
 

ria

Member
Mινοξ για οσο βαζεις εισαι καλα το μετα ειναι το θεμα... εβαζα πριν χρονια για χρονια ..δεν μπορω να ειμαι μια ζωη με μινοξ..
 

Sandy

Active Member
Mινοξ για οσο βαζεις εισαι καλα το μετα ειναι το θεμα... εβαζα πριν χρονια για χρονια ..δεν μπορω να ειμαι μια ζωη με μινοξ..

RIA τι ειδος αλωπεκια έχεις ; πόσο καιρό έβαζες μινοξ;
Βασικά η μινοξ είναι εφορου ζωής άμα την κοψεις χάνεις αυτά που ήταν να χάσεις τόσο καιρό που την έβαζες κ τιποτα παραπάνω ,
εμένα δεν μ ενοχλει να την βάζω για παντα απλά να μην χάσει εύχομαι σε απόδοση λ δεν θα την βάζω όπως τωρα κάθε μέρα, αλλά μέρα παρά μέρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα