Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

salonikios30

Active Member
καλημερα!!!ελπιζω να μη σας κουραζω....θα κοψω το regain γιατι το προσωπο μου μετα απο εξι μηνες χρησης ειναι πρισμενο και δεν παλευεται αλλο να ειναι απογευμα και εγω να δειχνω μολις εχω ξυπνησει απο πριξιμο....τι εναλλακτικες εχω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
καλημερα!!!ελπιζω να μη σας κουραζω....θα κοψω το regain γιατι το προσωπο μου μετα απο εξι μηνες χρησης ειναι πρισμενο και δεν παλευεται αλλο να ειναι απογευμα και εγω να δειχνω μολις εχω ξυπνησει απο πριξιμο....τι εναλλακτικες εχω?
3 λοσιον
http://www.hairlossgr.com/threads/Τοπικό-τονωτικό-σκεύασμα-shen-min-topical-hair-nutrient.9254/
http://www.hairlossgr.com/threads/folligen.7634/
http://www.hairlossgr.com/threads/greensations-thermascalp-natural-scalp-repair.9159/
 

salonikios30

Active Member
καλησπερα!!συνεχιζω να κανω την αποταμιευση μου για μ.μ.εχω δρομο ακομα :) .να ρωτησω επειδη πολλοι οι κομπογιανητες στο χωρο, εχετε να μου προτεινετε θεσσαλονικη δερματολογο? να εχει εξιδικευση στο θεμα τριχοπτωσης-θεραπειες. πχ τριχοριζογραμμα να μου προτεινει τυχον εξετασεις για ληψη φινας κτλ , αλλα να ειναι γνωστης.ευχαριστω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παμε για κανα καφε και ασε τους δερματολογους και τις φινες αιντεεεε....
 

salonikios30

Active Member
καλησπερα!!Σαββατο ειχα συναντηση με γωργιου θεσσαλονικη.η προσεγγιση πανω κατω ιδια με φιουρη.η τιμη πολυ καλη.εντυπωσεις πολυ καλες οπως και με φιουρη.εν αναμονη πλεον για την τελικη αποφαση μου.Εrdogan maras η γεωργιου? :)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Bergman Gord!
Eσυ θα κρινεις πλεον.Ξερεις για ολους πανω κατω.Βαλτα κατω και ζυγισε τα.Απλα τα πραματα.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Θελεις περιπου 1800 γκραφτς κοιτα να την κανεις σε αυτον που θεωρεις καλυτερο γιατι ειναι ψιλοδουλεια και οχι στον φθηνοτερο, για μενα βεβαια κανα δυο χρονακια να περιμενεις, θα λεγα...
 

dimitris50423

Well-Known Member
γεια σου φιλε.. πριν 10 μερες εκανα μμ. ειμαι απο θεσσαλονικη το παιδι που ειδα και πηρα θαρρος να κανω την μμ ειχε το ιδιο θεμα με σενα ισως λιγο περισσοτερο απο σενα.. δες και το θεμα μου με τη μεταμοσχευση και οτι πληροφορια θελεις στη διαθεση σου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπερα απο Κυπρο aeratos.
Αραζουμε στο διαμερισμα ο salonikios ξεκουραζεται για αυριο εγω facebook και κανα κρασι με ταινια το βραδακι για χαλαρωση.
Αυριο 8 το πρωι μπαινει.Αι να δουμε...
 

aeratos28

Just aeratos
έλα ρε μαν,αυτά είναι! μία χαρά σας βρίσκω..νομίζω πως θα γεμίσει πολύ ο salonikios με τα 2000 grafts..από ότι έχω δει απομτη φωτό του..εσύ πως τα βλέπεις αυτά τα grafts που θα βάλει?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1800 ΜΕ 2000 θα ειναι.Αν πανε ολα καλα θα τουμπανιασει.Αλλα μεχρι στιγμης δε μπορουμε να ξερουμε τιποτε.
 

aeratos28

Just aeratos
και εγώ αυτό πιστεύω ότι με αυτά θα είναι τεζα το μαλλί..anyway χαλαρά να είναι ο φίλος όλα οκ θα πάνε.!;)
 
Μπλουζα