Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

athenian

Well-Known Member
Το ότι εμείς λογομαχουμε σε ένα θέμα το οποίο αυτός που το άνοιξε δεν συμμετέχει πλέον το έχετε καταλάβει;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι το επεισόδιο θεωρείται λήξαν. Ήταν μια άτυχη στιγμή και λάθος της κλινικής ειδικά όσον αφορά τις φώτο. Αυτό είναι γεγονός οπότε δεν είναι ανάγκη να συνεχίζονται οι προσπάθειες υπεράσπισης ούτε και ο λιθοβολισμός μέχρι θανάτου. Ας γυρίσουμε σελίδα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
Όσον αφορά τις φωτό ήταν μία άτυχη και λαθος στιγμή της κλινικης..σωστό,ας θεωρηθεί λήξαν..όμως το θέμα με τις συνέπειες που του απάντησαν του salonikiou τελικά ισχύει ή δεν ισχύει?είπαν κάτι τέτοιο? και δεν ρωταω ούτε για να λιθοβολισω εγώ η οποιος άλλος,ούτε για να βγει κάποιος άλλος μετά για υπεράσπιση..αυτό δεν νομίζω να θεωρείται λήξαν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό aerate δεν θα το μάθει ποτέ κανείς. Ήταν μια προσωπική συζήτηση μεταξύ salonikou και κλινικής. Δεν υπάρχουν αποδείξεις όπως με τις φώτο. Προσωπικά τείνω να πιστέψω τον Salonikio γιατί έχω κάποιες ενδείξεις αλλά και πάλι δεν είμαι 100% βέβαιος. Η κλινική φυσικά το αρνείται.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

crossfire

Well-Known Member
Όσον αφορά τις φωτό ήταν μία άτυχη και λαθος στιγμή της κλινικης..σωστό,ας θεωρηθεί λήξαν..όμως το θέμα με τις συνέπειες που του απάντησαν του salonikiou τελικά ισχύει ή δεν ισχύει?είπαν κάτι τέτοιο? και δεν ρωταω ούτε για να λιθοβολισω εγώ η οποιος άλλος,ούτε για να βγει κάποιος άλλος μετά για υπεράσπιση..αυτό δεν νομίζω να θεωρείται λήξαν.

Αυτό aerate δεν θα το μάθει ποτέ κανείς. Ήταν μια προσωπική συζήτηση μεταξύ salonikou και κλινικής. Δεν υπάρχουν αποδείξεις όπως με τις φώτο. Προσωπικά τείνω να πιστέψω τον Salonikio γιατί έχω κάποιες ενδείξεις αλλά και πάλι δεν είμαι 100% βέβαιος. Η κλινική φυσικά το αρνείται.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αρκετά μέλη πήραν το μέρος του ενός με μεγάλη ευκολία............ή είναι μικροί σε ηλικία ή δεν έχουν φάει "σφαλιάρες" στη ζωή τους.......επαγγελματικές, οικονομικές, κοινωνικές.

Μην πιστεύετε κανέναν μέχρι να ακούσετε και την άλλη πλευρά ή μέχρι να το διασταυρωσετε.
 

aeratos28

Just aeratos
Καλά και εγώ προς τον salonikio γερνω...η κλινική το αρνείται αλλά anyway..δεν τη γέννησε το μυαλό του salonikiou αυτή την κουβέντα.!επειδή είδα ότι έκανε εγγραφή η κλινική ,θα ήθελα να δώσει απάντηση η ίδια για αυτή τη απειλή που ακούστηκε ότι έκανε και ποια η δική της γνώμη σε αυτό γιατί όπως είπαμε νωρίτερα κανείς δεν δικάζει τωρα και βεβαια,υπάρχει πάντα το κριτήριο της αθωότητας.. για ποιο λόγο ομως με τα λεγόμενα τους αυτά (αν ειπωθηκαν) εξαφανίστηκε ο salonikios..ρωταω γιατί είμαι ένας υποψήφιος πελάτης τους ίσως,(όπως και άλλα παιδιά εδώ)που από καμιά κλινική τουλάχιστον εγώ δεν ανεχομαι απειλές τέτοιου τύπου.. αν είχε δημιουργηθεί κάποιο θέμα με την επέμβαση μου και αν όντως μου είχαν συμπεριφερθεί με τέτοιο τρόπο(αν ισχύει βέβαια) θα είχαμε σοβαρά δικαστικά προβλήματα..πολύ απλα
 

crossfire

Well-Known Member
Ας υποθέσουμε ότι οι απειλές τις κλινικής υπάρχουν......
Το να προηγήθηκε ομως απειλή από την αλλη πλευρά και η κλινική να απάντησε και αυτή με αντίστοιχη απειλή, δεν υπάρχει σαν ενδεχόμενο ;

Θα το ξαναπώ ακόμα μια φορά.......μην ακούτε και μην περνετε το μέρος κανενός αν δεν ακούσετε και τις δύο πλευρές.
Δεν ξερω, αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είναι όπως φαίνονται τα πράγματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η δική μου εκτίμηση crossfire, για την οποία όπως είπα δεν είμαι σίγουρος, προέρχεται από ενδείξεις οι οποίες δεν έχουν να κάνουν με την περίπτωση του salonikiou μόνο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aeratos28

Just aeratos
Για αυτό ζητάμε να απαντήσει η κλινική ρε crossfire..γιατί αυτά που λες δεν χρειάζεται να τα λες..τα ξέρουμε και μόνοι μας..όσο όμως δεν απαντάει η κλινική αυτή φαίνεται λάθος.όλα τα άλλα είναι ευκόλος εννοούμενα που πρέπει να παραλυπτονται..
Ας υποθέσουμε ότι οι απειλές τις κλινικής υπάρχουν......
Το να προηγήθηκε ομως απειλή από την αλλη πλευρά και η κλινική να απάντησε και αυτή με αντίστοιχη απειλή, δεν υπάρχει σαν ενδεχόμενο ;

Θα το ξαναπώ ακόμα μια φορά.......μην ακούτε και μην περνετε το μέρος κανενός αν δεν ακούσετε και τις δύο πλευρές.
Δεν ξερω, αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είναι όπως φαίνονται τα πράγματα.
 

crossfire

Well-Known Member
Η δική μου εκτίμηση crossfire, για την οποία όπως είπα δεν είμαι σίγουρος, προέρχεται από ενδείξεις οι οποίες δεν έχουν να κάνουν με την περίπτωση του salonikiou μόνο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν ξέρεις κατι συγκεκριμένα ή και αλλα γενικότερα , τότε οκ.......
Γνώμη μου όμως ότι πρέπει να "κουμπωθουν" και να γίνουν γνωστά.

Εγώ μιλάω γενικά βάση εμπειριών ζωής και όχι τόσο πολύ για το συγκεκριμένο περιστατικό.
Άλλωστε δεν ξέρω κανέναν τούς.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και εγώ με βάση την εμπειρία μου μιλάω σταθμίζοντας διάφορα δεδομένα και εκφράζοντας μια υποκειμενική άποψη η οποία μπορεί να είναι και λάθος (στη συγκεκριμένη περίπτωση).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
Καλησπερα κυριοι .Υποχρεουμε να κανω εναν επιλογο! Δεν απανταω εμπεριστατωμενα ξεχωριστα σε καποια μελη ,(μεχρι κ το οτι μπορει να λεω ψεματα ειδα) γιατι δε θελω να γινω αφορμη περαιτερω αντιμαχιας,ο καθενας εχει ελευθερη κριση να βγαλει τα συμπερισματα του και να κανει τις επιλογες του οπως αυτος πιστευει ,για αυτο ενημερωνουμε και παρουσιαζουμε . Μια κουβεντα μονο για τον γιαννη οτι πραγματι με στηριξε μεχρι να κανω την επεμβαση και τον ευχαριστω. Δεν μιλησα για ενα καταστροφικο απολετεσμα αλλα εστιασα το προβλημα που κατ εμε προεκυψε χωρις να ξερω τι εφταιξε ,μπορει να ειναι α.α (ασχετα που οταν εκανα την μεταμοσχευση η κλινικη μου ειπε το αντιθετο) ,εγω πιστευω σε σοκ λος μπορει να κανω κ λαθος,μπορει να φταει σε αυτο η κλινικη,μπορει οχι .Αν δεν εστιαζα στο προβλημα που βλεπω στον καθρεφτη μου πως θα γινοταν αντιληπτο?ουτε οι φωτο μου ειναι επεξεργασμενες η προιον μονταζ ,αν ειχα τετοιες προθεσεις δεν θα εστελνα πασης φυσεως ποιοτητας φωτο ,ειναι φωτο στο μπαλκονι μου στο δωματιο μου μπροστα απο τον καθρεφτη μου. Δεν ειχα την απαιτηση να γεινω σαν 18 αλλα για το αμεσο μελλον να μην ασχολουμε με το μαλλι, και να υπαρχει ομοιογενεια σε ολο το μαλλι,αλλωστε ειναι μια κλινικη με κατερτισμενο προσωπικο και εχει και πολυ καλα αποτελεσματα! Στο μελλον θα εβλεπα πως θα εξελισσοταν!δε με στεναχωρησαν καθολου οι φωτο που δημοσιευσε η κλινικη (ακομα κ να παρεμεναν,μαλιστα οταν τις ειδα χαμογελασα) ασχετα αν δεν ειχαν την αδεια μου κ οσο θυμαμαι στο εγγραφο που ειχα υπογραψει δεν συνναινεσα δημοσιευσης (προσωπικο απορρητο/δεδομενα αλλα δε θα το κανω θεμα/επιφυλασσομενος ) αλλα πλεον εστιαζω σε αυτα που ειπωθηκαν στην τελευταια επικοινωνια που ειχα !εκεινο τα βραδυ δεν κοιμηθηκα!ημουν στεναχωρημενος προβληματισμενος εκνευρισμενος ανησυχος αλλα οφειλα να ενημερωσω ολους σας αλλιως θα με εσκαγε αυτο, αν δεν το εκανα θα ηταν σαν να μην σεβομαι τον ευατο μου,που προθεση μου ηταν και ειναι πληρη ενημερωση με γνωμονα αρχικα το κεφαλι μου και ακολουθως ολων των υποψηφιων και οχι να στρουφοκαμηλιζω!Ως προς τις φωτο , για τις οποιες ειναι περιττο να αναφερθω στην ποιοτητα τους ,θα ηθελα να προσθεσω οτι αν εβγαζα τετοιες φωτο προ μ.μ ολοι θα μου ελεγαν καλα ρε φιλε τι μεταμοσχευση λες ,μας τρολαρεις ?! Ειπωθηκε οτι επρεπε να ενημερωνω την κλινικη για την εξελιξη κ οχι τριτους.Αυτο εκανα εξ αρχης με φωτο κ email .Δυχτηχως ομως η κλινικη δεν με πηρε ποτε ενα τηλ ενω εδειξα την δυσαρεσκια μου εστω κ υπερβολικη,εστιαζοντας σε αυτο που δε μ αρεσει.(οσες φορες εγω πηρα ανταποκριθηκαν).Για την συναντηση που ειχα με αλλον γιατρο ποτε δεν αναφερθηκα και δεν μπηκα στην διαδικασια συγκρισης στα λεγομενα τους.Ηθελα να παρω οσο τον δυνατον και αλλες γνωμες οπως ειχα προθεση να παω να κανω τριχοριζογραμμα ,να δω την πυκνωση κυριως στις ενωσεις ,που πλεον δεν θα κανω, με εχει φθιρει ολο αυτο .Δυστηχως τα οικονομικα μου δεν μου επιτρεπουν να παω τουρκια η ισπανια η βελγιο η καναδα για να παρω μια δευτερη γνωμη.πιστεψτε αν το επετρεπαν τα οικονομικα μου θα το εκανα να το συνδιαζα κ με αναψυχη .Δεχομαι οτι ειμαι απαιτητικος και αυτο ειναι κακο για καποιες κλινικες, αλλα ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο !Πραγματι πηρε πολυ εκταση αλλα δε φταιω αποκλειστικα εγω.Αν η κλινικη επικοινωνουσε μαζι μου η εστω οταν επικοινωνησα εγω με προτειναν οτι στο αμεσο μελλον (να κλεισω 14 μηνο) αν δε με ικανοποιησει θα κανουμε ενα μικρο repair (δεν ζητησα τιποτα δωρεαν) να βελτιωθει-τελειοποιησω την εικονα μου κ να παρω αυτο που ειχα στο μυαλο μου ( κυριως ομοιογενεια στις ενωσεις μαμα μεταμοσχευμενων και τυχον κενακια ) δε θα ελεγα κουβεντα ισα ισα μαλιστα κ θα το χειροκροτουσα!Γιατι τετοια συμπεριφορα?Γιατι τετοιο εριστικο-προσβλητικο υφος? Γιατι να σταματησω?γιατι να εχω συνεπειες? (Δεν αναφερθηκαν στο ειδος των συνεπειων) .Γιατι να μην παρουν εμενα ενα τηλεφωνο και να μου πουν οτι παρερμηνευσα αυτα που ειπωθηκαν?(καποιοι ισως πουν οτι με πηραν μου δοθηκαν εξηγησεις οτι παρερμηνευσα και το κρυβω ).Απο πλευρας μου για την λασπολογια που ειπωθηκε οτι εκανα ζητησα και ξαναζηταω συγνωμη, γιατι δεν ειχα τετοια προθεση! Ολα αυτα επειδη ποσταρω τι βλεπω στον καθρεπτη μου,εστω κ σε υπερθετικο βαθμο! Ημουν σε ολα σχολαστικος ,ειμαι ηπιων τονων και ευθη ατομο κ εχω μαθει να σεβομαι αλλα εχω κ την αναλογη απαιτηση ποσο μαλλον οταν ειμαι ο πελατης !η διαθεση μου ηταν και ειναι φιλικη στην κλινικη,δεν ειμαι κλινικη να υπαρχει αθεμιτος ανταγωνισμος αλλα απαιτητικος-δυσαρετημενος πελατης, δαπανοντας οικονομιες χρονων,εμπιστευοντας μεχρι το αμεσο παρελθον την κλινικη.
 

salonikios30

Active Member
Ειχα δυσαρεσκια για το αποτελεσμα μου για καποιους υπερβολικη και ειναι σεβαστο, πλεον ομως απογοητευση!Ολο αυτο με εχει φθηρει και για αυτο δε θελω να γραφω , δε θελω καποιοι να το εκμεταλευτουν αλλα να το σεβαστουν!
 

tasos33

Well-Known Member
Σαλονικιε μια ερώτηση θέλω να σου κάνω, αν τα κενά πίσω απο τους κροτάφους που συζητάμε ηταν οκ θα ήσουν ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα?





Ειχα δυσαρεσκια για το αποτελεσμα μου για καποιους υπερβολικη και ειναι σεβαστο, πλεον ομως απογοητευση!Ολο αυτο με εχει φθηρει και για αυτο δε θελω να γραφω , δε θελω καποιοι να το εκμεταλευτουν αλλα να το σεβαστουν!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κατόπιν αιτήματος της κλινικής τo οποίο αποδέχθηκα θα γίνει παρέμβαση τους στο νήμα για να ακουστεί και η άλλη απόψη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κλινική HDC

HDC Hair Clinic
Αρχικά θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους διαχειριστές του hairlossgr που μας δίνουν αυτή την ευκαιρία να τοποθετηθούμε στο θέμα του Σαλονικιού και που απάντησαν θετικά στο αίτημα μας για επίσημη απάντηση εκ μέρους της Κλινικής HDC.

Είναι με λύπη μας που παρακολουθούμε το τι λέγετε σε αυτό το νήμα. Η πρόθεση μας είναι να βοηθούμε τους πελάτες μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, όπως και με το Σαλονικιό. Εάν μπορούμε να τον βοηθήσουμε με οποιονδήποτε τρόπο είμαστε διατεθειμένοι να το κάνουμε δίνοντας του δωρεάν μοσχεύματα στις περιοχές που ευθύνεται η κλινική. Απ’ ότι έχουμε αντιληφθεί από τα λεγόμενα ,το θέμα δεν είναι στην μεταμοσχευμένη περιοχή αλλά στην ένωση της μεταμοσχευμένης περιοχής με τα υφιστάμενα μαλλιά.

Είναι καλό να λεχθεί ότι στις περιπτώσεις όπου η τριχόπτωση συνεχίζεται είναι θέμα χρόνου η ένωση των υφιστάμενων μαλλιών με των μεταμοσχευμένων μαλλιών να αρχίσει να φαίνεται. Με το πέρασμα του χρόνου αυτή η ένωση πιθανό να γίνεται όλο και πιο έντονη. Αυτό δυστυχώς είναι κάπως αναπόφευκτο στο πέρασμα του χρόνου. Ακόμα και εάν προσφέρουμε κάποια δωρεάν μοσχεύματα στο Σαλονικιό στην ένωση των 2 περιοχών, πιθανών 1-2 χρόνια μετά η νέα ένωση των 2 περιοχών να είναι το αντικείμενο της ίδιας συζήτησης. Εάν το θεωρήσουμε ότι θα λύσει το πρόβλημα είμαστε διατεθειμένοι να το κάνουμε. Εάν υπήρξε shockloss, πάλι είμαστε διατεθειμένοι να το κάνουμε. Από τις μέχρι τώρα φωτογραφίες όμως δε φαίνεται να υπάρχει μια κενή περιοχή με shockloss και ίσως εάν τοποθετηθούν μοσχεύματα στην περιοχή να προκληθεί shockloss.

Όσων αφορά των περί απειλών, η HDC θεωρεί ότι είναι δικαίωμα του καθενός να εκφράζεται ελεύθερα και ο Σαλονικιός μπορεί να συνεχίσει να το πράττει. Απολογούμαστε εάν εσφαλμένα εκ μέρους μας του δόθηκε άλλη εντύπωση.

Επιπρόσθετα, Θεωρούμε λίγο άδικη την τοποθέτηση κάποιων χρηστών εναντίον της Κλινικής εφόσον δεν υπάρχουν εκπρόσωποι κλινικών και δε μπορεί να υπερασπιστεί το εαυτό της. Χωρίς εκπροσώπους εκ των πραγμάτων δε μπορεί να γίνεται συζήτηση με την κλινική.

Απολογούμαστε που δώσαμε τις φωτογραφίες για διευκρίνιση του αποτελέσματος του Σαλονικιού χωρίς την άδεια του. Εκ των υστέρων φάνηκε ότι ήταν παράτυπο και γι’ αυτό στο μέλλον θα ζητάμε την άδεια του χρήστη.

Κλείνοντας να αναφέρω ότι η HDC δημοσιεύει τουλάχιστον ένα τεκμηριωμένο αποτέλεσμα κάθε μήνα σε διεθνή φόρουμ που πολύ λίγες κλινικές στην Ευρώπη και κυρίως στον Ελληνοκυπριακό χώρο πράττουν το ίδιο.

Ευχαριστούμε και πάλι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστούμε για την τοποθέτηση σας. Το σχόλιο περί ειδικών τιμών έχει σβηστεί γιατί είναι εκτός θέματος. Μπορείτε αν θέλετε να το ανακοινώσετε στο νήμα "ανακοινωσεις κλινικών".


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

pantel

Active Member
Αρχικά θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους διαχειριστές του hairlossgr που μας δίνουν αυτή την ευκαιρία να τοποθετηθούμε στο θέμα του Σαλονικιού και που απάντησαν θετικά στο αίτημα μας για επίσημη απάντηση εκ μέρους της Κλινικής HDC.

Είναι με λύπη μας που παρακολουθούμε το τι λέγετε σε αυτό το νήμα. Η πρόθεση μας είναι να βοηθούμε τους πελάτες μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, όπως και με το Σαλονικιό. Εάν μπορούμε να τον βοηθήσουμε με οποιονδήποτε τρόπο είμαστε διατεθειμένοι να το κάνουμε δίνοντας του δωρεάν μοσχεύματα στις περιοχές που ευθύνεται η κλινική. Απ’ ότι έχουμε αντιληφθεί από τα λεγόμενα ,το θέμα δεν είναι στην μεταμοσχευμένη περιοχή αλλά στην ένωση της μεταμοσχευμένης περιοχής με τα υφιστάμενα μαλλιά.

Είναι καλό να λεχθεί ότι στις περιπτώσεις όπου η τριχόπτωση συνεχίζεται είναι θέμα χρόνου η ένωση των υφιστάμενων μαλλιών με των μεταμοσχευμένων μαλλιών να αρχίσει να φαίνεται. Με το πέρασμα του χρόνου αυτή η ένωση πιθανό να γίνεται όλο και πιο έντονη. Αυτό δυστυχώς είναι κάπως αναπόφευκτο στο πέρασμα του χρόνου. Ακόμα και εάν προσφέρουμε κάποια δωρεάν μοσχεύματα στο Σαλονικιό στην ένωση των 2 περιοχών, πιθανών 1-2 χρόνια μετά η νέα ένωση των 2 περιοχών να είναι το αντικείμενο της ίδιας συζήτησης. Εάν το θεωρήσουμε ότι θα λύσει το πρόβλημα είμαστε διατεθειμένοι να το κάνουμε. Εάν υπήρξε shockloss, πάλι είμαστε διατεθειμένοι να το κάνουμε. Από τις μέχρι τώρα φωτογραφίες όμως δε φαίνεται να υπάρχει μια κενή περιοχή με shockloss και ίσως εάν τοποθετηθούν μοσχεύματα στην περιοχή να προκληθεί shockloss.

Όσων αφορά των περί απειλών, η HDC θεωρεί ότι είναι δικαίωμα του καθενός να εκφράζεται ελεύθερα και ο Σαλονικιός μπορεί να συνεχίσει να το πράττει. Απολογούμαστε εάν εσφαλμένα εκ μέρους μας του δόθηκε άλλη εντύπωση.

Επιπρόσθετα, Θεωρούμε λίγο άδικη την τοποθέτηση κάποιων χρηστών εναντίον της Κλινικής εφόσον δεν υπάρχουν εκπρόσωποι κλινικών και δε μπορεί να υπερασπιστεί το εαυτό της. Χωρίς εκπροσώπους εκ των πραγμάτων δε μπορεί να γίνεται συζήτηση με την κλινική.

Απολογούμαστε που δώσαμε τις φωτογραφίες για διευκρίνιση του αποτελέσματος του Σαλονικιού χωρίς την άδεια του. Εκ των υστέρων φάνηκε ότι ήταν παράτυπο και γι’ αυτό στο μέλλον θα ζητάμε την άδεια του χρήστη.

Κλείνοντας να αναφέρω ότι η HDC δημοσιεύει τουλάχιστον ένα τεκμηριωμένο αποτέλεσμα κάθε μήνα σε διεθνή φόρουμ που πολύ λίγες κλινικές στην Ευρώπη και κυρίως στον Ελληνοκυπριακό χώρο πράττουν το ίδιο.

Επίσης Προσφέρονται ειδικές τιμές για Κύπρο και Ελλάδα για τον μήνα Ιούνιο και Ιούλιο.

Ευχαριστούμε και πάλι!
Δηλαδη εγω που προπληρωσα και πληρωσα πιο ακριβα απο τις τιμες που δινονται στα μελοι εδω δεν ειμαι αδικημενος; εγω ειμαι μελος απο το 2012-13 μαλλον για να παιρνεις το γραφτ 2.50 μαξιμουν πρεπει να εχεις σχεσεις με καποιους. Γί αυτο δεν μιλα κανενας εδω μεσα στα δικαια. Στις κοντρες για τις κλινικες μιλουν ολοι. Ουτε σας επιβαρυνα οικονομικα με εισιτιρια και διαμονη. Τα λογια ειναι περιττα...
 
Μπλουζα