Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

geeorgee

Active Member
Οι φωτο της κλινικης μετα την μμ ειναι απλα απαραδεκτες σε σχεση με τις προ μμ.Λες και απευθυνονται σε ηλίθιους προσπαθουν να δικαιολογησουν το αποτελεσμα το οποιο πεντακαθαρα απεικονιζεται στις φωτο του σαλονικιου.Επισης απαραδεκτο αυτο που εγινε που εβαλαν τριτους να βαλουν φωτος για ξεκαρφωμα.Η συμπεριφορα της κλινικης απλα τραγικη και απογοητευτικη θυμιζει εντονα πρακτικες του παρελθοντος απο γνωστη ελληνικη κλινικη.Δυστυχως υποψιαζομαι οτι ο ανελεητος ανταγωνισμος γεωργιου ,τουρκια βεκρη δημιιουργει τετοιες συμπεριφορες θυμιζοντας εντονα ελληνικη νοοτροπια.

φιλε συμφωνω κιεγω μαζι σου σε αυτα που λες οτι η συμπεριφορα της κλινικης ειναι απαραδεκτη πραγματικα αλλα ειναι και κατι αλλο που ειναι ακομα τραγικο για μενα και θα σου πω γιατι.Η hdc και η καθε κλινικη ειναι σιγουρο οτι θα προσπαθησει να κανει το αποτελεσμα της να φαινεται οσο πιο καλο γινεται σε σχεση με το πριν με τους γνωστους τροπους,το τραγικο για μενα ειναι καποιοι εδω μεσα που υποτιθεται βλεπουμε λιγο παραπερα να ζητανε τις φωτογραφιες τις κλινικης και καλα για να βγαλουν συμπερασμα παιζοντας το παιχνιδι τους αδιαφορωντας για τον salonikιo που απο την αρχη του topic ηταν αξιοπρεπεστατος ανεβαζοντας συνεχεια δικες του φωτογραφιες εστιαζοντας στα σημεια που τον ενοχλουν.Το αποτελεσμα ηταν σιγουρο οτι θα κρινοταν στις λεπτομερειες για το αν θα ειναι απο μετριο εως πολυ καλο και αυτο γιατι απαιτουσε max πυκνοτητα 70 grafts οπως του ειπαν +την φυσικοτητα και το δεσιμο με τα πισω μαλλια αφου εχει και ισια τριχα κτλ.Αυτες οι λεπτομερειες για μενα κανουν
μια καλη κορυφαια κλινικη να ξεχωριζει απο μια καλη και καλα κανει ο salonikios και τα λεει.(η μαλλον τα ελεγε)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geeorgee

Active Member
john john δε μας ενδιαφερει αν ξερεις τον Φιουρη και τι γνωμη εχεις γιαυτον κιεμεις οσο τον γνωριζουμε μπορει να εχουμε τη δικια μας γνωμη αλα εδω συζηταμε συγκεκριμενα πραγματα αν ξερεις κατι παραπανω σε αυτα πεστα να ξεστραβωθουμε κιεμεις αλλιως δεν εχει νοημα
 

tasos33

Well-Known Member
Η αλήθεια πιστεύω είναι κάπου στη μέση, μεταξύ φωτο Σαλονικιού και κλινικης.
Η φωτο της κλινικής είναι όντως πιο σκοτεινές, οποίος θέλει όμως μπορεί να τις φωτίσει λίγο και να δει καλυτερα, αλλά και του Σαλονικιού είναι σκοτεινές μερικές και με το φακό κολλημένο στην τρίχα πανω και σε κάποιες με αλλες με το μαλλί υγρό η ακόμα με ζελέ αν δε κάνω λάθος.
Ο Σαλονικιός προ μμ στις φωτο που έβαζε τα μαλλια του ηταν σημαντικά μακρύτερα απ οτι τώρα, όλοι ξέρουμε πως το κοντό μμ μαλλί χάνει σε πυκνότητα.

Επίσης απ όσα έχει γράψει ο Σαλονικιός απο την αρχη του νήματος του, προφανώς δεν έχει αντιληφθεί οτι 18 χρονων δεν ξαναγινεσαι, από όλα τα post του αυτό έχω εισπράξει, πως θα έκανε μμ ανεξαρτήτως κλινικής και επειδή το πρόβλημα του ηταν μικρο θα γινόταν πολύ πυκνό.

Ελα όμως που δεν είναι έτσι, το θεμα πίσω απο τους κροτάφους υπάρχει δεν είναι όμως τόσο τραγικό όσο το παρουσιάζει, την αιτία του προβλήματος δεν την ξέρουμε, μπορεί να ηταν πιο αραιό και λόγω του μεγαλύτερου μήκους των μαλλιών δεν φαινόταν, μπορεί να υπήρξε και ενα σχετικό σοκ λος μπορεί να προχώρησε και λίγο η τριχόπτωση, κανεις δε μπορεί να είναι σίγουρος.

Επίσης μια μικρή αραίωση που παλι φαίνεται στο Τσουλούφι εκειι δεν ευθύνεται η κλινική αφού εκεί δεν επενέβησαν.

@john john αν υπάρχει κάποιο στοιχείο που μπορεί να μας δειξει κάτι ας βγει λοιπον.

Η μμ αυτή έχει πάρει έκταση γιατί αφενός η μμ δεν έπιασε το δέκα στα δέκα και αφετέρου με τις λανθασμένα τεράστιες προσδοκίες που είχε ο Σαλονικιός οδηγηθηκαμε σε υπέρ αναλύσεις.

Εννοείται πως ο τροπος που επέλεξε η κλινική να απαντήσει μέσω τρίτου είναι μεγαλο φάουλ, έπρεπε ο φιουρης να ανοίξει ενα λογαριασμό και να τις ανεβάσει.
 

koumparos

Well-Known Member
Παιδια δεν κατακρινουμε το αποτελεσμα.Το να μην πιασει υψηλη φυτρωση εχει συμβει παρα πολλες φορες και θα ξανασυμβει και στο μελον και σε αλλες κλινικες.Την συμπεριφορα κατακρινουμε η οποια ειναι απαραδεκτη μεσω απειλων και ποσταρισματων φωτο απο τριτους οι οποιες ειναι πονηρες και δεν αποτυπωνουν ξεκαθαρα το αποτελεσμα.Μια κλινικη δεν κρινεται μονο απο τα αποτελεσματα της αλλα και απο την γενικοτερη συμπεριφορα της μετα την μμ.Εαν ο σαλονικιος ειπε ψεματα περι απειλων δεν ευθυνομαστε εμεις και εαν δεν κανω λαθος ειμαστε φορουμ και οχι κουτσομπολιστικο περιοδικο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john john δε μας ενδιαφερει αν ξερεις τον Φιουρη και τι γνωμη εχεις γιαυτον κιεμεις οσο τον γνωριζουμε μπορει να εχουμε τη δικια μας γνωμη αλα εδω συζηταμε συγκεκριμενα πραγματα αν ξερεις κατι παραπανω σε αυτα πεστα να ξεστραβωθουμε κιεμεις αλλιως δεν εχει νοημα

Άπλα δεν πιστεύω να απειλούσε κανένα παιδί από εδώ μέσα άλλα και από έξω γιαυτό σου λέω ότι τον ξέρω λίγο περισσότερο σαν άνθρωπο.
Σίγουρα θα κοιτάξει το συμφέρον τις κλινικής δεν αντιλέγω σε αυτο.
 

geeorgee

Active Member
Ακριβως κουμπαρε,για το αποτελεσμα ο καθενας μπορει να βγαλει οτι συμπερασμα θελει,προσωπικα πιστευω οτι αν πηγαινε σε αλλη κλινικη ο φιλος θα πετυχαινε αυτο που ηθελε αφου η hdc για μενα εκει που παιζεται το παιχνιδι στα ορια τον πυκνοτητων που μπορει να πετυχει μια μεταμοσχευση κτλ εχει ταβανι,θυμαμαι πχ trofeus να χαρακτιριζει πολυ κακη την πρωτη του μεταμοσχευση στην hdc (εκανε αλλες 2) και να αναρωτιουνται ολοι μα γιατι?ελα ομως που το παλικαρι κατι εβλεπε που δε μπορεις να το δεις απο φωτο οπως αυτες της κλινικης του πριν και του μετα.Ο σαλονικιος και πριν τη μεταμοσχευση να εβαζε σε τετοιο φωτισμο φωτογραφια τουμπανο θα ηταν.Το θεμα εδω ειναι η συμπεριφορα της στο μετα και αυτο κρινουμε κυριως,αυτα που εγραψε ο salonikios ηταν τραγικα και μετα
που καταλαβαν τι πατατα εκαναν αντι να τον παρουν να τα βρουνε κτλ δωσανε στον Ηρακλη τις φωτος του..Στον Ηρακλη που στη δευτερη μεταμοσχευση του δε μας ελεγε ποσο πληρωσε και και με τα χιλια ζορια μας αποκαλυψε τελικα οτι πληρωσε 2.5 ευρω το graft δηλαδη οσο ειχε πληρωσει και στην πρωτη και δεν ειχε προβλημα να το πει χααχχα
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι εχεις δικιο στο πρωτο σκελος και νομιζω του το ειχα πει και εγω οτι εκανε λαθος επιλογη κλινικης για το στοχο που ειχε στο μυαλο του.Αν και νομιζω οτι με μια διορθωτικη θα εφτανε κοντα στην εικονα που ειχε φανταστει απο την αρχη,βεβαια παιρνοντας τα καταληλα μετρα που ειναι η θεραπεια με φινα μηνες πριν την δευτερη μμ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
1 μεγαλο φαουλ οι απειλες της κλινικης προς τον σαλονικιο για συνεπειες και οποιος ισχυριζεται οτι λεει ψεματα ο σαλονικιος ντροπη του. Ειναι ο πιο μετρημενος εδω μεσα χωρις να λεει υπερβολες.
2 φαουλ να βαζει αλλα μελη να σηκωνουν φωτογραφιες σκοτεινες και απο αποσταση χωρις την εγκριση του σαλονικιου για να μας δειξει οτι το αποτελεσμα δεν εχει προβληματα. Τετοιες φωτο περνανε σε καποιον που δεν εχει ιδεα και ενα απλο μελος να βαλει τετοιες φωτο του τη λεμε οχι η κλινικη
Επισης επεσαν μηνυματα στο νημα απο αλλα μελη του φορουμ που ειχαν κανει μμ στην h*c παλαιοτερα προς τον σαλονικιο ανεβασε τις φωτο της κλινικης οχι απο ενα μονο μελος. (σαν οργανωμενο) κατι ηξεραν.
Η απειλη επεσε μηπως ψαρωσει ο σαλονικιος και εξαφανιστει. Δεν εκατσε ομως και τωρα τα μαζευουν.
Επισης για το αν ειναι 8/10 9/10 δειτε σε ποια περιοχη μπηκαν τα 1900 μοσχευματα. Ο σαλονικιος για τοσα πληρωσε. Και πηγε για να εξαφανισει το μικρο θεμα που ειχε. Αν ηθελε μετριοτητα θα εδινε και τα μισα χρηματα αλλου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η hdc εδώ μέσα έχει τα περισσότερα περιστατικά. Άλλα καλά άλλα λιγότερα καλά.
Είστε τυχεροί που από τα μελή που έκαναν στην hdc δεν γράφουν πλέον καθόλου σχολιασμούς εδώ μέσα και έμεινα μόνο εγώ και με βαράτε αλύπητα.
Να μας έλεγαν και αυτοί την γνώμη τους όσο άφορα την συμπεριφορά της κλινικής και όχι μόνο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
1 μεγαλο φαουλ οι απειλες της κλινικης προς τον σαλονικιο για συνεπειες και οποιος ισχυριζεται οτι λεει ψεματα ο σαλονικιος ντροπη του. Ειναι ο πιο μετρημενος εδω μεσα χωρις να λεει υπερβολες.
2 φαουλ να βαζει αλλα μελη να σηκωνουν φωτογραφιες σκοτεινες και απο αποσταση χωρις την εγκριση του σαλονικιου για να μας δειξει οτι το αποτελεσμα δεν εχει προβληματα.
Επισης επεσαν μηνυματα στο νημα απο αλλα μελη του φορουμ που ειχαν κανει μμ στην h*c παλαιοτερα προς τον σαλονικιο ανεβασε τις φωτο της κλινικης οχι απο ενα μονο μελος. (σαν οργανωμενο) κατι ηξεραν.
Η απειλη επεσε μηπως ψαρωσει ο σαλονικιος και εξαφανιστει. Δεν εκατσε ομως και τωρα τα μαζευουν.
Επισης για το αν ειναι 8/10 9/10 δειτε σε ποια περιοχη μπηκαν τα 1900 μοσχευματα. Ο σαλονικιος για τοσα πληρωσε. Και πηγε για να εξαφανισει το μικρο θεμα που ειχε. Αν ηθελε μετριοτητα θα εδινε και τα μισα χρηματα αλλου.

Αμάν ρε συ Δημήτρη,ας τα έλεγε κάποιος άλλος καλύτερα αυτά.Και εσύ δεν είσαι Άγιος αλλά ούτε και η κλινική που έκανες και τα βρίσκεις όλα ρόδινα.
Κάθεσαι και πολεμάς με τον τρόπο σου την κλινική τώρα να ουμε.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Η hdc εδώ μέσα έχει τα περισσότερα περιστατικά. Άλλα καλά άλλα λιγότερα καλά.
Είστε τυχεροί που από τα μελή που έκαναν στην hdc δεν γράφουν πλέον καθόλου σχολιασμούς εδώ μέσα και έμεινα μόνο εγώ και με βαράτε αλύπητα.
Να μας έλεγαν και αυτοί την γνώμη τους όσο άφορα την συμπεριφορά της κλινικής και όχι μόνο.

Γιαννη εγω θα στο πω ξεκαθαρα. Για μενα εισαι φαουλ γιατι θα επρεπε να στηριξεις τον σαλονικιο απεναντι στην κλινικη ωστε η αντιμετωπιση τους να ειναι διαφορετικη απεναντι του και οχι να του λενε για συνεπειες αν συνεχισει. Πριν ενα χρονο πηγατε μαζι μεχρι την κυπρο για την επεμβαση του. Δεν ειναι ενας αγνωστος για σενα που παλι ειπαμε ατυχιες θα υπαρχουν σε επεμβασεις και λαθη αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει κ σωστη αντιμετωπιση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και που ξέρεις εσύ αν δεν τον έχω στηρίξει με τον τρόπο μου?
Ωραία να μας πούνε για ποιες συνέπειες μιλάνε ρε συ Δημήτρη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αμάν ρε συ Δημήτρη,ας τα έλεγε κάποιος άλλος καλύτερα αυτά.Και εσύ δεν είσαι Άγιος αλλά ούτε και η κλινική που έκανες και τα βρίσκεις όλα ρόδινα.
Κάθεσαι και πολεμάς με τον τρόπο σου την κλινική τώρα να ουμε.

Ειπα κατι που δεν ειναι γεγονος; αν θεωρεις πολεμο να γραφω αυτα που εγιναν αρα θεωρεις οτι κακως εγιναν απο την κλινικη.
Επισης τα εγραψαν αλλοι 5 πριν απο εμενα.
Και γιατι οταν συμβαινει κατι στραβο σε ελληνικη κλινικη να τα λεμε και στην κυπριακη να το θεωρεις πολεμο.
 

koumparos

Well-Known Member
Γιαννη κανεις δεν σε βαραει αλυπητα και τα πραγματα ειναι απλα πολυ απλα θα ελεγα.Μην οπαδοποιηστε και μην φανατιζεστε με κερδοσκοπικες επιχειρησεις που βγαζουν τρελα λεφτα απο την αρρωστια μας.Το αγχος και η αγωνια που τραβαει καποιος οταν κανει μμ το εχετε περασει και εσεις και τουλαχιστον απαιτουμε μια στοιχειωδη σοβαρη αντιμετωπιση οταν τα πραγματα δεν πανε στο τελος τοσο καλα οσο τα χρηματα που δαπανησαμε.Καλο ειναι σε τετοιες καταστασεις να ειστε αντικειμενικοι κριτες διοτι θα κανετε τεραστιο καλο στους υπολοιπους που ετοιμαζονται να κανουν μμ.Η κλινικη θα το ειχε ληξει πολυ ευκολα το θεμα αναιμακτα και θα ανεβαζε και αλλο την αξιοπιστια της και το πρεστιζ της.Προφανως ενοχληθηκε που ζητηθηκε δευτερη γνωμη απο ανταγωνιστη αλλα εμας αυτο μας ειναι εντελως αδιαφορο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τα πράγματα είναι περίπλοκα παιδιά .Συγγνώμη.
Πιστεύω να βρεθεί μια λύση μεταξύ τους και εάν χρειάζεται μια εξτρά διόρθωση στο μαλλάκι του να του την κάνουν δωρεάν να τελιωνει το ζήτημα.
Εγώ τον σαλονικιο και πριν κάνει την μεταμόσχευση επί πόσους μήνες προσπάθησα να τον βοηθήσω αρκετά και συνεχώς μιλούσαμε για το πρόβλημα του και τι τον απασχολεί και πάντα ήμουν πρόθυμος απέναντι του.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δημήτρη θα ήθελα να έβλεπα τι θα έλεγες αν έκανε στον βεκρη μεταμόσχευση και ήσασταν φίλοι όπως και γίνατε η όπως εγώ με αυτόν.Που εσύ πιστεύω είσαι πολύ πιο δεμένος και φανατισμένος με την κλινική σου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δημήτρη θα ήθελα να έβλεπα τι θα έλεγες αν έκανε στον βεκρη μεταμόσχευση και ήσασταν φίλοι όπως και γίνατε η όπως εγώ με αυτόν.Που εσύ πιστεύω είσαι πολύ πιο δεμένος και φανατισμένος με την κλινική σου.

Αν ηξερα οπως ξερεις και εσυ ποσο τυπικος και υπερβολικα θα ελεγα προσεχτικος σε οτι επρεπε ηταν θα ηξερα οτι δεν ειναι σιγουρα δικη του ευθυνη. Και παλι σου λεω μεταμοσχευση ειναι ισως δεν παει κατι τοσο καλα δεν κατακρινω αυτο αλλα τις αψυχολογητες κινησεις της κλινικης.
Μακαρι και τωρα παρα τα λαθη αυτα να παρουν το σαλονικιο και να βρεθει μια λυση. Δεν εχω να πω κατι αλλο. Ο σαλονικιος πηγε με μικρο προβλημα για το τελειο δεν ειχε το δικο μου η το δικο σ κεφαλι προ μμ για να ειναι οκ με κατι λιγοτερο καλο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιαννη κανεις δεν σε βαραει αλυπητα και τα πραγματα ειναι απλα πολυ απλα θα ελεγα.Μην οπαδοποιηστε και μην φανατιζεστε με κερδοσκοπικες επιχειρησεις που βγαζουν τρελα λεφτα απο την αρρωστια μας.Το αγχος και η αγωνια που τραβαει καποιος οταν κανει μμ το εχετε περασει και εσεις και τουλαχιστον απαιτουμε μια στοιχειωδη σοβαρη αντιμετωπιση οταν τα πραγματα δεν πανε στο τελος τοσο καλα οσο τα χρηματα που δαπανησαμε.Καλο ειναι σε τετοιες καταστασεις να ειστε αντικειμενικοι κριτες διοτι θα κανετε τεραστιο καλο στους υπολοιπους που ετοιμαζονται να κανουν μμ.Η κλινικη θα το ειχε ληξει πολυ ευκολα το θεμα αναιμακτα και θα ανεβαζε και αλλο την αξιοπιστια της και το πρεστιζ της.Προφανως ενοχληθηκε που ζητηθηκε δευτερη γνωμη απο ανταγωνιστη αλλα εμας αυτο μας ειναι εντελως αδιαφορο.

Eμεις όλοι που κάναμε μεταμόσχευση τι νομίζετε ρε παιδιά? ότι δεν είμαστε αραιοί? ότι είμαστε τούμπανο?
Ότι είμαστε απόλυτος ευχαριστημενοι? Έχω πει πουθενά στο νήμα μου ότι είμαι υπέρ ευχαριστημενος? Έχω πει και τις αδυναμίες που έχω στο μαλλί και τι με ενοχλεί.Με απείλησε κάνεις?
Για συνέλθετε λιγάκι.
 

koumparos

Well-Known Member
Να συνελθουμε για ποιο λογο ? Επειδη λεμε τα πραγματα με το ονομα τους και δεν χαριζομαστε σε κανεναν?Σοβαρευτειτε παιδες!!Αντε καλημερες
 
Μπλουζα