Rogaine foam γιατί γίνετε υγρό;

peter13

Member
Καλησπέρα,έχω παρατηρήσει μερικές φορές όταν βάζω rogaine foam στο καπάκι μέσα,βγαίνει σε μορφή υγρού,και όχι σε κορφή αφρού.Τι πρέπει να κάνω;να το κουνάω;διάβασα Τίς οδηγίες και το έχω ακριβώς όρθιο όταν βάζω στο καπάκι.Καμια ιδέα;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Τσάμπα χάνεις τα λεφτά σου κ το χρόνο σου. Μετα απο 7-8 μηνες χρήσης η μινοξιδιλη ειναι σα να βαζεις νερό. Μόνο πρήξιμο στο πρόσωπο κ ανεπιθύμητη τριχοφ σου προσφέρει.
 

MariosOik

Active Member
Τσάμπα χάνεις τα λεφτά σου κ το χρόνο σου. Μετα απο 7-8 μηνες χρήσης η μινοξιδιλη ειναι σα να βαζεις νερό. Μόνο πρήξιμο στο πρόσωπο κ ανεπιθύμητη τριχοφ σου προσφέρει.
@peter13 ο αφρός ουσιαστικά μετά γίνεται υγρό για να απορροφηθεί. Εκτός και αν τελειώνει το μπουκαλάκι που βγάζει μόνο υγρό. @nikolakis από τη μιά δεν συμφωνώ, μπορεί να κρατήσει πολύ περισσότερα χρόνια ειδικά στο κράουν αν το προλάβεις αλλά και γω προσωπικά συμφωνόντας μαζί σου επειδή το χρειάζομαι για κροτάφους, χερλάιν(α ζώνη γενικά) δεν νομίζω ότι προσφέρει κάτι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλησπέρα,έχω παρατηρήσει μερικές φορές όταν βάζω rogaine foam στο καπάκι μέσα,βγαίνει σε μορφή υγρού,και όχι σε κορφή αφρού.Τι πρέπει να κάνω;να το κουνάω;διάβασα Τίς οδηγίες και το έχω ακριβώς όρθιο όταν βάζω στο καπάκι.Καμια ιδέα;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Φιλε μου λογω ζεστης βγαινει ετσι. Βαλε το μπουκαλι στο ψυγειο μιση ωρα πριν βαλεις. Οταν πατησεις να βγει ο αφρος θα ειναι πλουσιος και δεν θα λιωσει.
 
Μπλουζα