Regaine

Giorgos-3

Well-Known Member
Το καλο στην πεειπτωση μου ειναι οτι εγω ειμαι τελωνειακος !!!!χαχαχαχα.....στο θεμα μας τωρα ....παράγγειλα κ γω Kirkland 3 αφρούς 50€...αλλα αν αργησει τοσο οσο λετε κακως αργησα τοσο να παραγγείλω ...να ξεκινησω εντομεταξυ με κανενα regaine η αν τα μπλεξω θα υπαρξει θεμα ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
καλημερα στην ομαδα...θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως να χρησιμοποιω το kirkland ιδανικα το οποιο αν δεν μου χει ερθει σημερα, την δευτερα θα ναι σπιτι και ξεκιναω....το βαζω πρωι βραδυ? σε ολες τις ζωνες του κεφαλιου η σε καποιες περιοχες ειναι ανωφελο? και στην δοτρια περιοχη? ποτε θα δω αισθητο αποτελεσμα αν δω?
 

John1924

Active Member
καλημερα στην ομαδα...θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως να χρησιμοποιω το kirkland ιδανικα το οποιο αν δεν μου χει ερθει σημερα, την δευτερα θα ναι σπιτι και ξεκιναω....το βαζω πρωι βραδυ? σε ολες τις ζωνες του κεφαλιου η σε καποιες περιοχες ειναι ανωφελο? και στην δοτρια περιοχη? ποτε θα δω αισθητο αποτελεσμα αν δω?
Μονο στη ληπτρια, όχι δότρια. Η επιδραση του φαρμάκου σε κάθε οργανισμό διαφέρει. Διάβασε τις οδηγίες στη συσκευασία και συμβουλευσου το γιατρο σου.
 
Μπλουζα