regaine η kirkland

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

IOCTL είπε:
το καπάκι-spray που έχει το regain κάνει και για το μπουκαλάκι του kirkland?
Εαν οχι που μπορώ να βρώ αφού θέλω να βάζω kirkland με spray , οχι με το δοσόμετρο.

thanks
και να μην κανει μπορεις να αδειασεις το περιεχομενο της kirkland ολο μεσα στο μουκαλακι απο το regain :)
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

giorgio10 είπε:
παιδιά paypal για kirkland δέχονται;;;;;Η μόνο visa;;;

Από εδώ http://www.minoxidil-direct.co.uk/index.htm μπορείς να ψωνίσεις και με paypal και χωρίς paypal. Αν έχεις paypal συμπληρώνεις κανονικά την φόρμα, αν δεν έχεις συμπληρώνεις εκείνει την φόρμα στα δεξιά χαμηλά που λέει "paypal guest" (και γίνεσε προσωρινά χρήστης paypal). Εγώ είχα παραγγείλει μe to paypal guest με visa prepaid και όλα έγιναν καλά με την παραγγελεία.
 

HAVOC3

New Member
Απ: regaine η kirkland

Παληκάρια εγώ άλλαξα regain με kirkland, και παρατήρησα ότι τα μαλλιά μου δεν λαδώνουν αλλά έχω απίστευση φαγούρα. Τι να κάνω?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

HAVOC3 είπε:
Παληκάρια εγώ άλλαξα regain με kirkland, και παρατήρησα ότι τα μαλλιά μου δεν λαδώνουν αλλά έχω απίστευση φαγούρα. Τι να κάνω?
να συνεχισεις μεχρι να συνηθισεις :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
Απ: regaine η kirkland

λοιπον για να ξερω τι να κανω regaine vs kirkland = που καταληγουμε να αρω κιρκλαντ η να συνεχισω ρεγκαιν εχουν τα ιδια αποτελεσματα τοσοι την βαζουν την κιρκλαντ τι λετε διαφορες?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

weznem είπε:
λοιπον για να ξερω τι να κανω regaine vs kirkland = που καταληγουμε να αρω κιρκλαντ η να συνεχισω ρεγκαιν εχουν τα ιδια αποτελεσματα τοσοι την βαζουν την κιρκλαντ τι λετε διαφορες?
εχει τα ιδια αποτελεσματα,μεχρι και την ιδια περιεκτικοτητα συστατικων εχει με το regaine,προπυλαινογλυκολης οινοπνευματος και ειναι και η πιο φθηνη μινοξ που υπαρχει
 

weznem

Well-Known Member
Απ: regaine η kirkland

ευχαριστω καπα θα παραγγειλω απο το νετ οπου να ναιτην 3μηνη συσκευασια με καθησυχασες τωρα..καλο βραδυ.... :worshipper
 

tommyg

New Member
Ωραια! κιρκλαντ φοαμ δηλαδη! αυτο που εγω θελω να ρωτησω ειναι πως μετραμε την δοσολογια τοθ αφρου ? πως θα καταλαβω οτι βαζω ενα μλ . με την υγρη μορφη ναι αλλα με τον αφρο ?
 

jimys

Member
tommyg είπε:
Ωραια! κιρκλαντ φοαμ δηλαδη! αυτο που εγω θελω να ρωτησω ειναι πως μετραμε την δοσολογια τοθ αφρου ? πως θα καταλαβω οτι βαζω ενα μλ . με την υγρη μορφη ναι αλλα με τον αφρο ?

http://www.youtube.com/watch?v=inQhyquFhmk
 

tommyg

New Member
ναι αλλα δεν ελυσες την απορια μου. Εγω ρωταω πως καταλαβαινω οτι βαζω 1ml γιατι αν βαζω παραπανω η λιγοτερο ποιος ξερει ποτε θα τελειωσει το μπουκαλακι.υπαρχει κατι σαν δοσομετρητης για τον αφρο αυτο εννοΩ?
 

kаl

New Member
το μισο του καπακιου ειναι μια δοση,τωρα απο κει και περα αναλογα τ ποσο καλυπτεις μπορει να βαλεις περισσοτερο..
 

Strider

New Member
kapa είπε:
weznem είπε:
λοιπον για να ξερω τι να κανω regaine vs kirkland = που καταληγουμε να αρω κιρκλαντ η να συνεχισω ρεγκαιν εχουν τα ιδια αποτελεσματα τοσοι την βαζουν την κιρκλαντ τι λετε διαφορες?
εχει τα ιδια αποτελεσματα,μεχρι και την ιδια περιεκτικοτητα συστατικων εχει με το regaine,προπυλαινογλυκολης οινοπνευματος και ειναι και η πιο φθηνη μινοξ που υπαρχει

Υπάρχει και η Spectral UHP που το τρίμηνο έρχεται στα 20 Ευρώ.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Είναι στα 21,65, περί τα 27 ευρώ με μεταφορικά και είναι εδώ: http://www.beautypaths.com.gr/el/category/39333136/product/393631383237/productdetails.aspx
 
Μπλουζα