regaine η kirkland

badday

New Member
Απ: regaine η kirkland

Παναγιωτης είπε:
λογικα ειναι αυτη η τιμη συν τα μεταφορικα
στο checkout λογικα θα σου λεει τελικα τιμη προιον μαζι με μεταφορικα

Απο 40 euro και πανω δεν εχει μεταφορικα ..οπωτε dimpet οτι βλεπεις θα πλήρωσεις αν παρεις την 6μηνη συσκευασια

Γενικα ειναι αξιοπιστο site απλα αργουν λιγο οι παραγγελιες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimpet

New Member
Απ: regaine η kirkland

lord εχεις αγορασει απο amazon?δεν κανει πολλες ημερες να ερθει?το kirklnad το θεωρεις καλο?
 

kakashi

Member
Απ: regaine η kirkland

παιδια επειδη κ εγω σκεφτομαι να παω απο ριγκειν σε κιρκλαντ χτες στο νετ εψαχνα κ βρηκα τυχαια κατι ξενα φορουμ (σορι δε θυμαμαι να σαςπω ποια ειναι για να διαβασετε οτι διαβασα)κ ελεγαν αρκετοι οτι ηταν μεγαλο λαθος οτι αλλαξαν απο ριγκειν σε κιρκλαντ....οσο τις ειχαν αντικαταστησει αυτες τις λοσιον αρχισαν να παρατηρουν ξηροδερμια κ να μην εχουν αποτελεσματα ενω μετα απο 5 μηνες που επεστρεφαν στο ριγκειν ολα καλα μετα....τι να πω κ δεν το ειπε ενα ατομο το ελεγαν παρα πολλοι....αν κ διαβασα οτι ριγκειν κ κιρκλαντ εχουν ακριβως την ιδια συσταση....αλλα γιατι τετοια διαφορα στην τιμη δεν μπορω να καταλαβω....ισως κ κατι να παιζει....
 

cult

New Member
Απ: regaine η kirkland

Γεια χαρα σε ολους και καλως σας βρηκα.ΠΑιδια να κανω και εγω μια ερωτηση?Σημερα παρελαβα την πρωτη μου παρτιδα απο Kirkland(3χ60).Διαπιστωσα λοιπον οτι εχει δυστυχως μονο το "ζουπηχτο"(σαν σφουγγαρακι) και οχι το vaporisator(ψεκαστηρι) (οπως λχ το regaine).epeidh to koutaki toy Regaine το εχω χασει και για να μην κανω μεταγγιση σε ενα αλλο που εχω ξερει καποιος αν πωλειται(το Vaporisator)mono toy ;ή αν μπορω να το παραγγειλω και αν ναι απο που?
 

cult

New Member
Απ: regaine η kirkland

Θα ελεγα να αποφυγεις την αμερικη οχι τιποτα αλλο λογω καθυστερησης.Ετσι η τιμη ειναι περιπου η ιδια(πχ η τριμηνη απο αμερικη ειναι στα 23 ευρω(συμπεριλαμβανομενων των μεταφορικων) ενω απο τη BIOVEA που παρηγγειλα εγω 26 ευρω με πολυ καλη εξυπηρετηση απο την πλευρα τους οποτε σχεδον το ιδιο.Απλα να ενημερωσουμε οσους παραγγειλουν KIRKLAND οτι μεσα εχει μονο δοσομετρητη και οχι ψεκαστηρι οπως το REgaine(το οποιο και χρησιμοποιουσα).Δυστυχως οσο και να εχω ψαξει δεν το εχω βρει στο νετ.
Και κατι τελευταιο.Οσοι εχουν ψωνισει απο E-BAY εχουν μεινει ευχαριστημενοι(πχ βρηκα αυτο
http://cgi.ebay.com/6-MONTHS-KIRKLAND-MINOXIDIL-5-MENS-HAIR-LOSS-REGROWTH-/400190847683?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d2d3bbac3
ειναι σιγουρα οκ το προιον(απο E-bay) ή παιζει να ειναι μαιμου?
 

nothing

New Member
Απ: regaine η kirkland

cult είπε:
Θα ελεγα να αποφυγεις την αμερικη οχι τιποτα αλλο λογω καθυστερησης.Ετσι η τιμη ειναι περιπου η ιδια(πχ η τριμηνη απο αμερικη ειναι στα 23 ευρω(συμπεριλαμβανομενων των μεταφορικων) ενω απο τη BIOVEA που παρηγγειλα εγω 26 ευρω με πολυ καλη εξυπηρετηση απο την πλευρα τους οποτε σχεδον το ιδιο.Απλα να ενημερωσουμε οσους παραγγειλουν KIRKLAND οτι μεσα εχει μονο δοσομετρητη και οχι ψεκαστηρι οπως το REgaine(το οποιο και χρησιμοποιουσα).Δυστυχως οσο και να εχω ψαξει δεν το εχω βρει στο νετ.
Και κατι τελευταιο.Οσοι εχουν ψωνισει απο E-BAY εχουν μεινει ευχαριστημενοι(πχ βρηκα αυτο
http://cgi.ebay.com/6-MONTHS-KIRKLAND-MINOXIDIL-5-MENS-HAIR-LOSS-REGROWTH-/400190847683?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d2d3bbac3
ειναι σιγουρα οκ το προιον(απο E-bay) ή παιζει να ειναι μαιμου?

απο το monsterhotdeals εχω παραγγειλει 3-4 φορες kirkland, ερχονται γρηγορα, εχει ξανααναφερθει αυτο το site εδω μεσα, δεν νομιζω να ειναι μαιμου.
 

JERY

New Member
Απ: regaine η kirkland

και εγώ έχω πάρει kirkland απο αμερική, απο το γνωστό site , έκανε 7 μέρες να μου έρθει,
είχα πάρει και ένα regaine 2% απο το φαρμακείο και το έβαζα για 2-3 εβδομάδες μέχρι να αρχίσω το kirkland,
η αλήθεια είναι οτι το kirkland δεν λαδώνει όσο το regaine, και εγώ επειδή είχα πολύ ξερό μαλλί
μην σας πω οτι με το λάδωμα έχει έρθει στα ίσα του.
Ακόμα βάζω μία φορά τη μέρα , φοβάμαι μην έχω sides απο εβδομάδα θα αρχίσω με δύο
όχι οτι είχα σοβαρό προβλημα αλλα μου φένεται οτι μετά απο 1.5 μηνα minox έχω δει αποτέλεσμα
στην αραίωση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nightwish1975

New Member
Απ: regaine η kirkland

Καλημέρα παίδες!! Συμπλήρωσα 2 μήνες χρήσης της Kirkland (2φορές τη μέρα) και 1 φορά ένα βάμμα Γερμανικό με κολλιτσίδα και άγρια τσουκνίδα (βοηθάει στην ενίσχυση της τρίχας και στον έλεγχο λιπαρότητας-πιτυρίδας).Αποτελέσματα άξια λόγου δεν έχω δει ακόμα.Αυτό όμως που έχω διαπιστώσει τις τελευταίες μέρες είναι έντονος κνισμός στο κεφάλι, ιδιαίτερα μετά την εφαρμογή της Kirkland, που με κάνει να το ξύνω σαν τρελός furious3!!Μήπως αρχίσανε οι παρενέργειες ή μήπως φταίει το βάμμα που χρησιμοποιώ μια φορά τη μέρα (ενδιάμεσα)? Τι να κάνω??Αλόη σε gel στο κεφάλι?
 

koskar

Member
Απ: regaine η kirkland

Τελικά το kirkland το βάζουμε μόνο στην κορυφή ή και μπροστά. Στην συσκευασία αναφέρει μόνο για vertex. Οπότε για hairline το αποφεύγουμε;
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

koskar είπε:
Τελικά το kirkland το βάζουμε μόνο στην κορυφή ή και μπροστά. Στην συσκευασία αναφέρει μόνο για vertex. Οπότε για hairline το αποφεύγουμε;
Αν έχεις πρόβλημα και μπροστά βάζεις και εκεί. Απλά η μίνοξ έχει πάρει έγκριση από το FDA για regrowth στο πίσω μέρος του κεφαλιού, και όχι για μπροστά, γι αυτό γράφει έτσι στις οδηγείες. Ειδικά σε συνδιασμό με tretinoin στους κροτάφους μπορεί να δώσει πολύ καλό regrowth όπως ο φίλος εδώ http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,5.msg20153.html#msg20153
 

IOCTL

New Member
Απ: regaine η kirkland

το καπάκι-spray που έχει το regain κάνει και για το μπουκαλάκι του kirkland?
Εαν οχι που μπορώ να βρώ αφού θέλω να βάζω kirkland με spray , οχι με το δοσόμετρο.

thanks
 

edyuser1

Active Member
Απ: regaine η kirkland

ρε παιδια μια ερωτηση απο που το προμηθευεστε και με πιο τροπο κανετε την πληρωμη?αν δεν εχεις visa μπορεισ να πληρωσεις ευχαριστω
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

edyuser1 είπε:
ρε παιδια μια ερωτηση απο που το προμηθευεστε και με πιο τροπο κανετε την πληρωμη?αν δεν εχεις visa μπορεισ να πληρωσεις ευχαριστω

Σου προτείνω να βγάλεις μια κάρτα prepaid. Μπορείς να παραγγείλεις kirkland από εδώ http://www.minoxidil-direct.co.uk/index.htm
 
Μπλουζα